Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
19. okt 2009

siri, mi vypadlo I z tvojho mena... 😅

lady mne strasne zacali padat po tretom mesiaci a ja som dovtedy jedla calibrum mami a potom som prestala
teraz som to zacala znova jest a podstatne sa to zlepsilo

sirinka
19. okt 2009

lady ti, co to maju zbierat...lebo ja som sa na nich vkuse stazovala, ze nezbieraju pravidelne tie vrecia...u nas su plastove svelomodre, takze je cez nich vidiet, co je dnu...a my sme poctivo vsetko umyvali, kazdy kelimok od jogurtu, flasky od samponov, vsetko... no uz nevadi...pet flase mi rocne kupime asi 15-20 kusov, takze sa mi triedeny odpad v podstate neoplati 😔

mne uz vlasy konecne prestali zase padat.

iinuska skus radsej tuto knizku http://www.martinus.sk/?uItem=53855 magdalenka tiez zaspava vylucne pri kojeni, to mi nevadi, teraz uz ked ju prekladam do postielky, je pokojna, aj ked sa obcas preberie, zase rychlo zaspinka...

iinuska
19. okt 2009

lady, ja som si prave dnes umyvala vlasy a jedna katastrofa.V sobotu by som chcela ist ku kadernicke, nech mi ich aspon trochu podstrihne

ladywitch26
19. okt 2009

mne stanka cez den zaspava vacsinou tiez pri krmeni. teda spi len 2x za den. a ak sa jej nepodari zaspat, tak hopkame na fitlopte.to zaspi vzdy. a vecer nema problem, napapa sa, polozim ju do postielky, zapnem kolotoc a spi. asi si tak nejako uvedomi,ze ked je tma a aj my si lahneme do postele,tak uz treba spat.

jamaat
19. okt 2009

No neviem, ako je to teraz, ale ešte pred pár rokmi to fungovalo tak, že aj keď sme my ľudia triedili odpad, aj tak to nakoniec všetko skončilo na jednej skládke. Bol to len taký výchovný efekt, keďže ľudia nevedeli, ako to skončí.

lady, tak to musí byť účinný systém u vás.

iinuska
19. okt 2009

siri, prave vcera som na nu pozerala.Tusim si ju aj objednam

baby, neviete mi poradit? Nase krsniatko bude mat 2 rocky, a neviem co mu mam kupit.Vsetko totizto ma. Rozmyslala som nad nejakou knizkou.

nikanika28
19. okt 2009

Inuska, myslim, ze knizkou nic nepokazis 😉

sirinka
19. okt 2009

lady a do ktoreho odpadu davas jednorazove plienky?

iinuska alebo jednoduchu skladacku, vodove farby....

jamaat
19. okt 2009

iinuska, sssimi mi poslala v PDF tú knižku Každé dieťa sa vie naučiť spať. Tak ak chceš, môžem ti ju preposlať. Aj keď nebudeš metódu uplatňovať, je to celkom zaujímavé čítanie.

ladywitch26
19. okt 2009

inus, len mu nekupuj uteraky, ako nam nasa tetka...ze uz do vybavy... 😝

sirinka
19. okt 2009

baby robite niekto domaci jogurt bez jogurtovaca? ak ano, dajte recept....idem dnes skusit, hladam najjednoduchsiu metodu 😉

nikanika28
19. okt 2009

Lukasko mal v tom obdobi rad Lego (vlastne do teraz sa s nim hra), plastelinu, detske noznice na strihanie, vymalovanky...a samozrejme knizky

ladywitch26
19. okt 2009

siri,do toho bordeloveho, ale teda kym sa nenarodila,by som neverila,kolko toho dokaze decko vyprodukovat... 😨

iinuska
19. okt 2009

jamaat, ak by sa dalo, bola by som rada

lady 😀

jamaat
19. okt 2009

lady, ja aj preto používam doma obyčajné látkové plienky. Mám lepší pocit, keď viem, že moje dieťa nevyprodukuje tonu odpadu, ale len tretinu tony.

jamaat
19. okt 2009

iinuska, tak daj mailovú adresu.

sirinka
19. okt 2009

pripajam sa k jamaat s tymi plienkami...je to hruza, kolko sa toho pouzije a zatial neexistuje sposob, ako to z nasej planety odburat.

iinuska
19. okt 2009
ladywitch26
19. okt 2009

jamaat, mohla by si aj mne prosim? monja23@azet.sk

jamaat
19. okt 2009

lady, išlo.

ladywitch26
19. okt 2009

jamaat, dakujem

inak kolko vam papaju, co prikrmujete? mne pred chvilou spraskala 120g zeleninky v priebehu 5 minut !!! a este hlada,otvara ustocka,co by si dala...teraz neviem,ci jej dat este viac, ale sa bojim,aby sa neobjedla....

ladywitch26
19. okt 2009

teraz mi muz vravi,ze este zvazi,ci ideme mat aj druhe dieta,lebo takymto cinom,aby sme zo dve svine a nejake sliepky zacali chovat. vyjedia nas... 😀

iinuska
19. okt 2009

jamaat, diky

babenjy, diky za tipy na darcek. 😉 Zajtra idem do Dracika, tak popozeram .Chcem kupit aj Adamkovi toho psika

jamaat
19. okt 2009

Ja som pozerala na stránke Dráčika tú psíkovskú akciu, ale nič také som tam nenašla. A bola som minulý týždeň aj v predajni a tam som tiež nič nepostrehla. Tak dajte vedieť, či ozaj to platí, či to len kosska nemala s predavačkou dohodnuté 🙂

monkap
autor
19. okt 2009

je to na 3. strane

jamaat
19. okt 2009

monkap, díkes. Katalóg som nepozerala, len iné akcie, čo tam mali vypísané.

sirinka
19. okt 2009

jaaaj...isla som do obchodu a predo mnou nakladak zo zivymi kravami...kazdu chvilu z neho vytekali vykali a to priamo v strede mesta.... 😠