Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
20. okt 2009

kosska, a co ma s tym, plieckom, ked vas na plucne posielaju? ja som minuly tyzden malej strhla tu chrasticku po kupani, mala tam kopu hnisu,tak som jej to povytiskala vatovou tycinkou, vycistila liehom a teraz tam uz skoro ani nebadat,ze tam nieco bolo. a tu mi ju zaockovali uz 2x a ani sa nepozreli na to plece,ci to ma zahojene alebo nie.

kosska3003
20. okt 2009

lady no ja pojdem na plucne a tam jej ten hnis vytlacia a pojdem domov tu sa s tzym proste chodi na plucne neviem preco a tu nezaockuju ked nemas pliecko zahojene po TBC ockovani

iinuska
20. okt 2009

ahojte, tak my sme boli na klbikoch, ale este to nieje v poriadku, o 2 mes.kontrola ☹
Ale aspon som kupila malemu toho psika v draciku

iinuska
20. okt 2009

kosska, a pri prvom ock. to mala zahojene?To je zvlastne, ze jej to teraz zacalo hnisat

dm1
20. okt 2009

inuska tak drzim palce nech to mate co najskor v poriadku

dm1
20. okt 2009

inak nam tu ranku po ockovani TBC kontrolovali len ked isli maleho prvykrat ockovat. odvtedy vobec ani ked ho znova isli ockovat. no asi co doktor to ina prax.

iinuska
20. okt 2009

dm, dik, nasa doktorka, je asi velky pedant, lebo kym ho zaockovala, komplet ho prezrela, samozrejme aj ramienko. My by sme mali ist na odkov. buduci tyzden.

dm1
20. okt 2009

jamaat zase tvoj kompletik ale vacsi http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1434364

dm1
20. okt 2009

my uz mame ockovania za sebou teraz tusim az za pol roka tak bude pokoj

iinuska
20. okt 2009

lady, co hovoris na knizku?Ja by som chcela uz dnes vecer zacat s tym zaspanim v postielke.

dm1
20. okt 2009
dm1
20. okt 2009

baby uz riesite nejake topanocky na prve krocky? uz to tu bude co nevidet tak som zacala cosi pozerat...

iinuska
20. okt 2009

dm, ja este topanocky neruesim. Daj pokoj s bezkanim.Jaj, to este nie.Ved este ani sam nesedi

dm1
20. okt 2009

ja viem ale sak za take 3-4 mesiace to uz budu asi skusat tak preto kukam ze by babky pod stromcek kupili. ja som zevraj chodila uz v 9m tak ked bude po mne 😉

ladywitch26
20. okt 2009

inus, ja som chcela zacat od zajtra, rezim, ale v sobotu sa posuva cas, tak uz pockam. inak zaujimave citanie.

sirinka
20. okt 2009

aj nasa dr odlozila ockovanie, kym nebola ranka po tbc zahojena. okrem toho pred kazdym ockovanim pozera do hrdielka, ci nie je zapalene a popocuva plucka... proste ockovat sa ma iba zdrave dieta, inac moze mat horsiu reakciu na ockovaciu latku a ktovie co este....ved je tu o tom cela tema niekde.

a co sa tyka topanok, baby zbytocne nekupujte skor, teraz im nozicky rastu velmi rychlo a ked bude mat vysoky nart, dost tazko sa zhanaju topanocky, lebo vacsina su dost uzko site...

luba142
20. okt 2009

koska nas zaockovali prvy raz aj ked tam mala este troska hnisave na ramienku a cistili jej to vzdy u doktorky deckej priamo a uz aj druhy raz sme ockovane

luba142
20. okt 2009

siri nas ockovaliá ked mala soplik troska a nemala paradoxne ani teplotu potom ako prvy raz to sme mali az 38

a s tymi topankami ma siri pravdu ja teraz skor pozeram nejake capacky zimne teple lebo okrem overalu mame aj bundu tak preto a uz aj teraz ked sa tak schladilo by ich uniesla, topanky staci kupovat az sa zacne same stavat si myslim

ladywitch26
20. okt 2009

luba, ved mne sa to tiez zda divne, ze preco to detska doktorka nevycisti, ale prehana ju este aj na plucne. ved co je na tom,vycistit malu ranku? 5minut roboty.

ladywitch26
20. okt 2009

baby a idete kupovat choditka? lebo mne segra kupila, ale co som bola na svk u lekarky s malou, tak ta ze len nech ju do toho nedavam,lebo sa z toho krivi chrbtica. no ale vsak my sme vyrastli vsetky na pavukoch a nemame

luba142
20. okt 2009

lady ja mam po Kristinke choditko a nema krive nic a este my to aj mojuz chrbticu usetrilo 🙂













kristinke choditko a

luba142
20. okt 2009

jej to mi tu mala do toho rype 😀 😀

mimi21
20. okt 2009

lubi, ja som malej kupila take coccodrillo capacky - cizmicky za 7 euro, a krasne su 😵

ladywitch26
20. okt 2009

luba, no ved aj o tu moju chrbticu sa mi jedna. dnes mi jaci cely den, na rukach sa len nosit chce, a to nie je sranda, 8 kilove zavazie

luba142
20. okt 2009

mimi ja sompozerala a este sa mi nepozdavali musim kuknut este raz lebo som bola aj s Kikou a to ja potrebujem klud odfot ake

dm1
20. okt 2009

nas tiez vzdy prezrie, hrdielko, popocuva a tak. len tu ranku po TBC nekontroluje

luba142
20. okt 2009

lady no Kika bola taka aKO tvoja Stanka a uz bola od polroka v choditku ale Barčula je drobnejsia tak neviem kedy a aj sa zahra sama tak este to neni nutne 😉

zuzkaprofant
20. okt 2009

to sa na aku chorobu ockuje do ramienka lebo nas neockovali len do noziek dosatl maly 3 krat po 2 spricky ale do ramienka nie
mimi to je aka znacka crocodrilo lebo moja kamoska ju vkuse spomyna ja ju vobec nepoznam

luba142
20. okt 2009

zuzi proti TBC &a ta znacka je pre decke veci

nikuska19
20. okt 2009

baby davate drobcou odgrgnut ked spapaju kasicku?tie co mate papkacou co ziedia viac kasicky