Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
23. okt 2009

hej..ale ja som to sledovala daaavno pred tym 😀 ...nikdy nedavam tak skoro potvrdzovacku...

jamaat
23. okt 2009

nika, tak tentoraz sa ti to nevyplatilo. 🙂 ...........Ale ja si myslím, že ešte bude tá súpravička v ponuke. Teraz boli 3 za sebou, veľkosti 68,74,80.

jamaat
23. okt 2009

nika, čo máš tú červenú vestu s kapuckou a tričko s fialovým bolerkom z Takka, to je aká veľkosť? Lebo to som u nás vôbec nevidela.

nikanika28
23. okt 2009

jani, tak ja som to nechala Lubke..keby chcem, mohla som prihodit, ked ju prebili.. tak ale ja mam toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6838875 😵 😵 😵

dm1
23. okt 2009

som ti dobre poradila ze Nika 😉

nikanika28
23. okt 2009

dani, jasnacka ...CMUUUUUUK 😵 😵 😵 😀

nikanika28
23. okt 2009

jani, su to 80-tky

jamaat
23. okt 2009

Nika, to je pekné, aj za dobrú cenu. ...........Došlaka, tak prečo som to u nás nevidela? Ani v BB, ani vo ZV. Tá červená vesta sa mi strašne páči.

dm1
23. okt 2009

nika inak od zajtra maju v kauflande zvieratkove magnetky na ladnicku za 1,- evro 😉

dm1
23. okt 2009

ja som tiez v TAKU v TN nikdy nevidela take mensie veci vsetko je tam vacsie ☹

dm1
23. okt 2009

prave som sa pozerala co som davala link na tu krasnu supravku rifle a riflove saty s kvietkami tak nikdo nepotvrdil cenu!!! sak to je krasne sa divim 10,-evracov je super cena. no skoda ze nemam dievca hned by to bolo moje

jamaat
23. okt 2009

dm, malé vecičky u nás majú, len hentú vestu nie. Skús sa spýtať, ono tých maličkých nebýva veľa a sú inde ako ostatné detské. Možno si len nenašla.

dm1
23. okt 2009

no skusim zajtra sa tam chystame tak sa popytam

jamaat
23. okt 2009

No idem ja tiež zaľahnúť. Dobrú noc.

ladywitch26
23. okt 2009

maaarisku, co som akurat zistila....na nexte v uk su ceny v librach nizsie ako tu v irsku v eurach.napr. v uk stoji nieco 10libier, prepoctom na kurz by som za to dala max. 11,50, ale v obchode v irsku si na to hodia cenu 13. no ale trosku som prelustrovala Uk stranku, a mozem si objednat aj z ich stranky, co ma vyjde podstatne lacnejsie. a najpriaznivejsia sprava na tom je, ze mi to dorucia len za €5, nech je dodavka akakolvek velka. resp. ak si to dam poslat do najblizsieho obchodu nextu (co mam tak 40km), tak si to tam mozem vyzdvihnut zadara 😀 😀 😀 😀

teraz uz len kreditku naplnit, nech ju zasa mozem aj vyprazdnit....

zuzkaprofant
24. okt 2009

dobre ranecko ako vidim ste zase ponocoavali a ja ako stale ked moj maly super v noci spinka aj spat od 5 nemozem tak idem uz robit salatiky a tortu dokoncit pre muza aby som to do 14hodke postihala a aj ist s malym sa prejst

jpoooooooj som zvedava kedy ja sa uz dospim ako moja maminak vravi ze uz nikdy 😀

nikanika28
24. okt 2009

DANI, ved ja som tie veci kupovala v Taku v TN....myslim tie gate, kabatik, mikinu a bundicku..mali tam take male vecicky...ale v PN sa mi zdalo, ze mali vacsi vyber
Inac DOBRE RANKO 😅 😀 😀

iinuska
24. okt 2009

dobre ranko, my mame za sebou super noc. Maly zaspinkal sam 🙂 o 20 v postielke, ani som k nemu nemusela ist, ziaden rev, len si pomrnkal a spinkal. Prebral sa o 1.30 nakojila som ho, prebral sa o 6.30,to som ho nechala este v postielke, a sam este podriemkal do 7.30.Tak som sa aj ja celkom dobre vyspala. 😉

emode
24. okt 2009

innus tak to mas super ...
nasa sa zacala pravidelne budit po 3 hodinach vecer, teda ked zaspi o siedmej tak o desiatej pyta jest ... uz jej asi nestaci mliecko ... tuto noc bola hore od desiatej len do jedenastej ... jednoducho sa jej nechce spat, tak sme s mm obidvaja zalahli o jedenastej, mala medzi nami, ked sme sa rozpravali, mala nas pocuvala, vobec nevymyslala a zaspala ... otazka je, ci si na to nezvykne 😝 no co uz ...

sssimi
24. okt 2009

Emode už som niekde čítala, že dieťa zaspávalo iba v prítomnosti oboch rodičov. Pri jednom z nich nedokázalo zaspať. Tak to radšej moc nepraktizujte 😉

Dnes v noci sa mení čas, že? Tak zajtra kúpeme o 18tej, aby som malú nerozbila... Potom jej to pomaly poposúvam.

dupinka
24. okt 2009

Ahojte!

Emode, nas maly sa takto budi tiez, aj ked uz prikrmujeme, ale asi na noc ma malo,.... 😖 A nemyslim, ze je dobry napad bravat ju k sebe, pokial uz nie je rano vyspinkana. Radsej ju nechaj v postielke a rozpravaj sa s nou pokojnym hlaskom, aby zaspinkala.

mimi21
24. okt 2009

no ahojte
ja som pospala do 10:30, mala sa zobudila o 7:45 a o 9 zase zalomila, tak ja s nou a do pol 11 sme pospali 😵
mm mi odisiel aj s kocikom v aute, tak sme dnes iba doma 😒 aspon na prechadzku by som tu s malou sla...

baby bystricanky co robite zajtra okolo pol2 ??? mm ide zase na cyklo preteky na plazove kupko, tak by sme sa mohli stratnut, co vy na to???

inac ja uz asi dam malu do sportiaku, lebo ona kym mi nespi tak uz v hlbokom nevie vydrzat...

nikuska19
24. okt 2009

lady mozes prosim hodit este ten link next,
lebo mi to akosi nejde dat dozadu na tie strany kde ste ich pisali.

mimi21
24. okt 2009

nikus :
www. next.co.uk

nikuska19
24. okt 2009

mohla by som si dat OBJEDNAT U LADY?

nikuska19
24. okt 2009

mimi dakujem

dupinka
24. okt 2009

baby, ja som asi tupa v angline, ale ake su podmienky, t.j. platba a dodacie podmienky, pri objednavke z next?
Su tam krasne vecicky, nieco by som aj objednala. Alebo budete objednavat cez LADY?

ladywitch26
24. okt 2009

caute baby, tak mne moja spachtoska dnes spala od osmej vecer do osmej rana zasa,ale po chvili vykecavania s kolotocom zalomila. ale o pol deviatej som ju zobudila,aby zasa nemala denny rezim prehadzany. a teraz som ju dala zasa do postielky, chvilku si pokecala s kolotocom,bola som ju pozriet za 5minut,lebo bola nejako ticho a ona spiiiiii. po 5tich minutach od ulozenia !!! ja az nechapem. a to iba treti den ideme podla knihy. baby,kto napisal tu knihu, zeby som im dakovny list poslala... 😵

nikus, kludne objednaj, vsak vcera co som zistila, tak postovne mi neuctujuuuuuu 😀 a ked budem segre posielat, tak to len prihodim do balika. bude to sice trvat asi par tyzdnov,kym sa to k tebe dostane,ale vsak objednaj vacsie cislo 😀

iinuska
24. okt 2009

lady, aj u nas to funguje.Manzel ulozil maleho do postielky, chvilku si blabotal a pekne sam zaspinkal. Spi od 12. 😉

medzitym som bola u kadernicky.Konecne 😀

mimi, ja este davam maleho do vanicky, tam ho aspon tak neprefukne.Ale asi uz len na chvilku, lebo je tam dobre napratany ked ho naobliekam 😀