Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
30. okt 2009

ahojte babule 😅 ste toho zas vela popisali 😅 ani neviem, kde zacat ... dnes sme sa uz riadne naladovala naobed, zjedla pol poharika karotky so zemiakom (bola som u svokrusi tak som davala kupovane) ... a teraz vecer pol normalnej davky kase 😀

nika skoro sa daj do poriadku ☹

mimi mozu jej ist zubky, nasa mala vobec neslintala len si zurivo vsetko pchala do ust 😖

jamaat
30. okt 2009

k polročniciam všetko najlepšieee!

dm1
30. okt 2009

dakujeme za gratulacie. boze ale ako ten cas leti sak len tod bol v brusku...

emode
30. okt 2009

dakujeme dievcence 🙂)

dm aj vam 😀 naozaj to leti a mimochodom, aj Sofia oslavovala, mala dnes vynimocne dobru naladicku a uplne super spinkala, hodku doobeda, hodku poobede a vecer pekne zaspinkala 😀

jamaat
31. okt 2009

Dobré ráno. Tak ja som hore v podstate od štvrtej. Neviem, čo sa s Emkou deje. Či zuby, či čo. Ale nevidno jej na ďasnách vôbec nič. Už asi týždeň sa takto okolo štvrtej-piatej zobudí a už nevie zaspať. Keď aj zadrieme, tak zo spánku plače. Večer normálne zaspí a spí bez zobudenia, len potom je problém. Tak sa idem modliť, aby sa nepokazil aj zvyšok spania.

iinuska
31. okt 2009

dobre ranko,

dm, emode, detickam prajem vsetko najlepsie 😉

emode
31. okt 2009

iinus dakujeme 😉
jamaat asi zubky, sofia sa takto budila sice vecer ked zaspala tak skoro kazdu hodinu, skus tu camomillu ...

jamaat
31. okt 2009

emode, už som ju dala akurát dnes kúpiť mužovi.

iinuska
31. okt 2009

ja ked som potierala malemu dasienka, tak to hned zlizal.Ale mozno aspon trosku to pomohlo.

ladywitch26
31. okt 2009

caute, tak ja dnes uplne na.... naladu... 😝 chyta ma chripka, uz len cakam,kedy ju aj mala dostane, lebo tiez nejako sopli a kazdu chvilu kycha, vecer ma este aj ten next nastval a musim sa aj do obchodu doteperit kupit nejake cukriky, lebo je halloween a budu mi sem chodit decka z celej dediny. a ak im nedam cosi sladke, tak mi obhadzu dom vajcami... 😝

kosska3003
31. okt 2009

ahojte tak mi spanok v pohode spinkala ale zase ja som nemohla akosi uz sa blizi spln zase tak spanok mam zly
a cim to tie dasienka potierate aby som si to kupila ked pojdu Marike zubky

kosska3003
31. okt 2009

lady no tak skore uzdravenie prajem a hadam stanka to az tak moc nechyti a este ze mi tu tak ten sviatok rozsireny nemame nechcelo by sa mi z fasady davat vajcia dole 😀

ladywitch26
31. okt 2009

kosska, je to homeopatikum, vola sa to chamomilla alebo tak nejako. aj tu to dostat. malej sa tiez po tom trosku ulavilo. nastastie uz vcera bola pohoda, zub uz cely vonku, tak kym nepojdu vrchne,mame nacas pokoj

kosska3003
31. okt 2009

lady diky mi este nemame ziadny ale si to kupim aby som to mala po ruke

sssimi
31. okt 2009

Lady to je až také neskutočné, keď píšeš o tých cukríkoch a obhadzovaní domu vajcami. 😀 My to tu len z filmov poznáme... šak by zasrani po hadzaní vajec po iných vajicach dostali! My máme novú fasádu necelý rok, tak by ma trafilo 😠

ladywitch26
31. okt 2009

simi, my im to ale neulahcujeme, minuly rok sme napr.dva dni pred halloweenom nepredali vajcia nikomu po 18r. aj chodili, ze mama je nasrata,lebo chce piect a vy mi odmietate predat vajcia. no ale sef povedal,ze nie, tak nie. vyrastkovia cosi sice pokradli doma z chladniciek, ale nebolo to az take zle... 😀

ladywitch26
31. okt 2009

tak, uz mame asi definitivne pokoj so zubami.mala uz treti den spava viac nez dve hodky doobeda a vyse hodky poobede a aj papat zacala viac. predtym vypila tak o dve deci mliecka denne menej,ale odvcera sme zasa na normalnych hodnotach 😀 kym nepojdu horne,mame cas

iinuska
31. okt 2009

lady, tak rychle uzdravenie
aj maly teraz cez den pekne spava klop, klop.Doobeda spinkal 2 hodinky.

sssimi
31. okt 2009

Lady tak to je dobréééé 😀 To ako u nás chlast a cigarety 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
31. okt 2009

no aj s tym chlastom a cigaretami to tu nie je jednoduche. cigarety stoja 8,25€ krabicka, (cize aj to by mohol byt dobry kseft vozit to sem 😀 ) a alkohol je tiez dost drahy a navyse sa moze predavat cez tyzden len od 10.30 do 22.00 v obchodoch (cize ak pride nejaky stary "stamgast" kupit pivo o desiatej rano, tak ho pekne porucame, musi pockat pol hodinku) a potom uz len v baroch.aj tie sa vacsinou zatvaraju o polnoci. chodi to kontrolovat garda, ale da sa aj to obist. zatiahnu sa rolety,zamkne sa a chlasce sa dalej 😉 a ked pride klopat garda,tak ludia skacu zadnymi vchodmi cez ploty 😀 no sranda tu je

iinuska
31. okt 2009

baby, kde ste vsetky?Co zapalujete sviecky?

ladywitch26
31. okt 2009

zeny, tak obchod s nextom nie je celkom strateny, aj ked sa odklada zatial. teraz som pozerala letenky, tak obcas hodia akcie. napr. na 19.novembra cork-liverpool za €3,40, spiatocna za 19,99. dokopy menej nez €25. tak by som si raz za cas naplanovala taky lacny vylet len na nakupy do nextu. do kufru toho zmestim vela. len teraz by som este stanku nenechala na 12hodin len s muzom. ale o par mesiacov si take vyletiky mozem robit aj kazdy tyzden. 😀

luba142
31. okt 2009

caute

dnes som nestihala akosi mm bol v praci mala malo spala a to som aj varila a piekla pernik
akosi mi cez vikendy malo spava cez den akoby citila ze je vikend a vsetci su doma ☹

emode, dm- vseto najlepsie k polrocku detickam ( som to stihla nastastie aj vcera na FB) 😉

emode
31. okt 2009

ahoj,
aj ja som sa sem konecne dostala ... som sama ako prst ak neratam sofiu ale to je tak automaticky ze je so mnou, mm maka na dome a ja som doma, na hroby nepojdem tento rok, nechce sa mi soferovat v takychto podmienkach a mala je este mala 😝

tak som doma zapalila sviecocky 😉

Sofia sa dnes nezda ... spala vzorovo ... pekne 2x denne ... pekne zaspala v kociku ani som ju vozit nemusela a to doobeda dala skoro rekord ze necele dve hodiny ...

tiez som riadila a varila tak mi to rychlo uslo ... ale keby nespala, tak neurobim nic, lebo vysavat musim ked spi, vysavaca sa boji a len potom mozem zmyvat ... este aj krb cistit a tak dookola, neznasam upratovanie 😠

mimi21
31. okt 2009

cawte, cely den som bola u nasich

jamaat to je iste u nas, neviem co sa deje aj dnes o pol1, o 3 a o pol6 uz rano 😅 potom o 7 zacala driemat ale uplne sa zlostila na to ze zaspava, metala so sebou, hadzala - no des a hruza a ked zaspala tak mm zavzvonil telefon 😠 😠 😠
a to som jej vecer davala aj kasu a nic
som sa bala ci ju banan nezapecie ale v pohode kakala,
idem docitat co ste popisali, vela toho nie je 😀

a gratulko dnesnym oslavencom 😵 😵 😵

mimi21
31. okt 2009

baby palite vonne sviecky ked mate doma drobce???

lubi na pernik sa ja uz pekne dlho chystam si mi ho pripomenula 😉

ladywitch26
31. okt 2009

mimi,ja som sa akurat nad tym zamyslala,ze ono sa vlastne ta vonna sviecka vypari do vzduchu cela a niekde to skoncit musi. tak radsej nepalim vela, raz za cas levandulovu cajovu sviecocku, ale inak len obycajne.

mimi21
31. okt 2009

no lebo mne to chyba strasne palenie sviecociek, ja mam este aj cajove vonave...
mne to tak patri k zimnemu veceru, sviecocka, deka a tak...

kosska3003
31. okt 2009

ahojte tak dneska je tu riadne tichucko ja som bola tiez u starkej ale uz som doma a cakam kedy sa mi mala zobudi a do 8 sa budeme bavkat ja by som tak spala ale mame tu stale navstevu tak sa mam na co tesit zase 😠 😠

jamaat
31. okt 2009

Emka je zase mrzutá, aj na rukách vreští a vzpína sa. Dala som ju do postieľky, tak uvidím, čo bude. Chvíľu mravčí, chvíľu vykrikuje. Ale keď som pri nej, tak to nie je o nič lepšie, asi aj horšie.