Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
11. nov 2009

jarabicka ty máš doma dlháňa 😀 72 cm je teda dosť, zmestí sa ti do kočíka? u nás je Sofia ltt v kočiari

jarabicka
11. nov 2009

Ludmila, veď práve, že s tým už máme problém 🙂 ...netuším ako ho tam narvem v zime aj s fusakom 😝 ...teraz ke´d mi cez deň spí, tak zaspáva s nohami vyloženými na kočari 😀 😀 😀 , malý bufeťák 😉 ...sice on sa aj riadny narodil...4.60g a 52 cm 😉

ludmilabb
11. nov 2009

jarabicka moja mala 3700 a 54 cm a teraz ma 67 😝

iinuska
11. nov 2009

ludka, ani ja nedavam malemu do zeleninky mliecko.Pridavam len trosku vody, v ktorej sa varila.

dm1
11. nov 2009

ludka ja uz tiez nedavam mlieko do zeleniny to len do prvych lyziciek aby to vobec chcel ochutnat trocha ho oklamat aby citil znamu chut. inak uz to robim s tou vodou kde sa to varilo

sssimi
11. nov 2009

Ani ja nedávam mm maximálne vodu, ale Sarah to má radšej hustejšie... Aj kupované výživy sú jej dosť riedke. Nevie ich tak dobre papať ako keď jej len na hrubšie popučím vydličkou.

dm1
11. nov 2009

sssimi tak to mas super ze ti chce len take popucene malemu kusky vadia ho napina normalne

iinuska
11. nov 2009

ja tiez popucim len vidlickou

jaj, maly je taky zachripnuty, ze ani hlas poriadne nema.Teraz je ako take male maciatko

mimi21
11. nov 2009

cawte kocice 😎
pocujte, maslite, ze by ten spenat mohol malej zle robit na brusko??? lebo aj vcera aj dnes potom ako ho spapala bola taka placliva a dost mi aj grcka - samozrejme zelene 😝 fuj, uz jej ho asi nedam...

ja tiez len pucim vidlickou, mliecko nedavam, ked treba tak trochu vody v ktorej sa zeleninka varila
malej tiez vadia vacsie kusky, niekedy aj mixujem, hlavne ked nestihnem dobre rozvarit mrkvu

sirinka
11. nov 2009

mimi vynechaj ho na mesiac a potom zase skus par lyziciek a uvidis, ako zareaguje.

jarabicka
11. nov 2009

Naty my sme tu uzlinku mali na ručke, ramienku, hneď vedľa kde ho očkovali na tbc...

Môj drobec akurát zaspal, spapal kašičku a už hajá...ako vidím, diskutujete tu aj po večeroch...môžem sa pridať sem-tam???...aspoň ked je polovičiak na pive, tak vám budem robiť spoločnosť 😀 😀 😀

iinuska
11. nov 2009

mimi, tak ako pise siri.Skus nieco ine.

jarabicka, jasne

mimi21
11. nov 2009

jarabicka ani sa nepytaj a veselo pis 😉

no vynecham uz ten spenat, zajtra si dame asi cisto mlieckovy den aby si brusko oddychlo

kym mi zaspala tak som ju bola presne 5 krat otacat z bruska 😅

jarabicka
11. nov 2009

Môj lenivec sa ešte nepretáča ☹ ...Mimi, ja chcem zajtra vyskúšať špenát, tak som zvedavá, že aká bude reakcia...

...ozaj chcela som sa opýtať, nemávajú vaše decká zelenú stolicu???Kubko ju už druhý deň má...neviem z čoho to môže byť...dávala som mu banán žeby z toho???...

sirinka
11. nov 2009

jarabicka nie, skor z niecoho, co si ty jedla, pokial kojis...

sssimi
11. nov 2009

Siri aký má obvod hlavičky tvoja Klárka. Chcem si objednať čiapočku, tak pre 2,5 ročnu alebo ak si pamätáš aký mala obvod v 1,5 roku

mimi21
11. nov 2009

jarabicka ale nedavaj ten v pohariku od Hipp, obsahuje smotanu, mozno aj z nej malu boli brusko 😒
baby pisali ze je lepsi od Hami

jarabicka
11. nov 2009

Sirinka, ja už nekojím ☹ , takže musí to byť z nejakej stravy, dúfam, že to nie je nič vážnejšie ☹ ...

Mimi, ja mu moc nekupujem príkrmy, radšej ma po domácky robené, tak som myslela, že mu aj ten špenát spravím, len neviem ako 🙂

iinuska
11. nov 2009

mimi a nebol by lepsi zamrazeny spenat?Ja zatial co som robila zeleninku pre maleho vsetko bolo z cerstvej zeleniny.Tie vyzivky skor nechavam na neskor, ked niekde pojdeme.

mimi21
11. nov 2009

no aj ja zatial len doma pripravovanu stravu davam, ale o spenate sa pisalo, ze do roka sa ma davat len takyto z poharika kvoli dusicnanom
ale akurat vcera tusim dm nadhodila, ze predsa dusicnany budu aj v tom poharikovom, rovnako ako v mrazenom, tak ja uz fakt neviem 😕

jarabicka
11. nov 2009

Hm, tak teraz som v pomykove, že či vôbec ho mám dávať a aký???...ozaj baby vy sa kupete s vašimi drobcami spolu vo vani???...alebo vaši polovičiaci??? 😉

mimi21
11. nov 2009

my sme sa zatial kupali len raz a vo vode som bola ja
ale teraz ked sa uz budeme na plavani potapat, tak sa budeme doma castejsie kupat, aby sme aj trenovali 🙂

sirinka
11. nov 2009

sssimi to si uz nepamatam...teraz ma cca 48cm...

sirinka
11. nov 2009

jarabicka my sa tak sprchujeme od zaciatku skoro, vacsinou je s nou vo vani mm, lebo mne je to studena voda...

kosska3003
11. nov 2009

ahojte no konecne som sa sem dostala vcera som tu nebola a dneska som sa sem dostala az teraz malu mi vcera zaockovali a mala teploty aj teraz vecer a bola nervozna inac mame 9300g a 69 cm tak je riadna baba

inac som sa pytala dr na prikrmi tak mam kojit do ukonceneho 6 mesiaca a potom mozme zacat zo zeleninou a ze jej mam skusat dat nieco co obsahuje lepok ze plne kojene deti su chranene na algeriu nan tak jej mam dat lyzicku kase a tak skusat no neviem uvidime

a uz som ´konecne neni sama akurat mi dosiel mm huraaaaaaaa

mimi21
11. nov 2009

kosska, tak ty mas riadnu babulu 😉

sirinka
11. nov 2009

kosska waw, to su miery...klarka mala v polroku iba 9100g 😝

iinuska
11. nov 2009

fuuuha, to su vahy.Adamko ma 8200 g a ja ze aky cvalko 😀 😀 😀

mimi, ja teda tiez neviem, zatial spenat nedam.Dnes mal prvy x cuketu a chutilo....

jarabicka, maly sa kupe s manzelom vo velkej vani asi mesiac.Mala mu uz nestacila.Cela kupelna bola pod vodou 😀

iinuska
11. nov 2009

siri, studena??????Co otuzujete? 😀

sirinka
11. nov 2009

iinuska...nie, ale ja sa varim...cca 40°C potrebujem mat, tak to na mimi fakt nemozem pustit... 😉