Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
16. nov 2009

nie nie ja som tu ale tu nikoho akosi to tu uticha ale poriadne v poslednom case ja sa snazim tu byt aspon vecer ked cez den sa mi neda robim generalne poriadky kym mam mm doma lebo zabavy malu samej sa mi to tazko o 1 decembra ide prec a dojde asi az po vianocach tak sa tesim zase vianoce na hovno ale este ze mam malu ta mi hned zdvyhne naladu

jamaat
16. nov 2009

Ooo, známky života na obzore!

ludmilabb
16. nov 2009

ja som dozehlila

kosska3003
16. nov 2009

no ja mam chvalbohu ozehlene ale uz mam zase povesany plny susiak 😠 😠 tak ma to neminie tento tyzden

ludmilabb
16. nov 2009

Sofia uz dvakrat buntosila,hmmm

kosska kde ti odchadza tm cez sviatky?

kristiniatko
16. nov 2009

baby nika ide robit nejaku tabulku? co treba poslat? a neviete kdo je va FB Helka Komanovičová

dm1
16. nov 2009

uz sa hlasim aj ja! maly bol dnes celkom dobry len na obed spapal menej ako zvykne. zajtra je mm v praci tak skocim k nasim na navstevu nech nie sme sami doma. a poobede ideme plavat!!!!! uz sa tesim len dufam ze sa mu bude pacit.

kristiniatko - nike treba mailom poslat tusim vahu, dlzku a foto v 3m a v 6m. teda ak si dobre pamatam

kristiniatko
16. nov 2009

dm1- vdaka, no musim si nast cas a pohladat foto a nike poslat. este musim zistit od nej mail, vsak mi posle cez IP.

kristiniatko
16. nov 2009

ja teraz pozeram nejake aukcie, ale uz onedlho zalomim, lebo ja som hrozny spachtos 🙂

emode
16. nov 2009

kika neviem 😕

ludka ked nam isli zuby tak nasa sofia takto ...
ty kokso ja mam inak plny kos na zehlenie ... som chcela dnes ale dakosi som sa k tomu nedostala ... ved uz sofii pomaly nemam co obliect 😅

jamaat
16. nov 2009

Ja keď Emke nemám čo obliecť, vyťahujem z neožehlenej kopy. Aj teraz tu jednu mám 🙂

dm1
16. nov 2009

emode, jamaat ako keby som u nas doma bola 😉 . som myslela ze som sama taka nezodpovedna v zehleni ste ma potesili normalne 😀

sirinka
16. nov 2009

ludmila davali sme nastrelit...

jamaat
16. nov 2009

hahaa! Už viem, kde sa niektoré túlajú! Vo svojich regiónoch....napr. dannynka, dm1 🙂

dm1
16. nov 2009

jamaat ale ja stiham vsetko 😉

dm1
16. nov 2009

teda len to zehlenie nie 😀

sssimi
16. nov 2009

Kočkyyy aj ja vás striehnem 😀 .... Síce nepravideľne, ale nakúkam sem 😀

dm1
16. nov 2009

baby ale vsetky len nakukame a potom nemame co citat poriadne tusim 😉

sssimi
16. nov 2009

Halooooo je tu niektooooo..... Ja vždy prídem neskorooooo... Tak dobrúúúúú 😀

jamaat
16. nov 2009

Tak to aspoň zorganizujme tak, aby sme vykukávali čas. Minimálne pol a celú. 🙂

ladywitch26
16. nov 2009

tak ja teda vykukavam celu....ale uz asi nemam komu 😖 to uz ste sli vsetky zehlit? aj ku mne mozte, mam horu vysky mount everest v izbe na zehlenie 😀

dm1
16. nov 2009

ja som tu este lady ale uz asi pojdem do hajan. a ozaj ako to zvlada mm doma starat sa o malu ked si v praci?

ladywitch26
16. nov 2009

no zatial v pohode, a od buduceho tyzdna odchadza manazerka z lahodok,tak idem na jej flek.budem robit od osmej do tretej,tak super, lebo mala doobeda aj tak vacsinu prespi,az poobede je aktivna tak si ju uzijem

dm1
16. nov 2009

lady tak to mas dobru pracovnu dobu to sa da. inak este zvladas odsavanie mliecka? lebo ja odsavam len na kasu vecer a uz ma to moc nebavi 😝

ladywitch26
16. nov 2009

no mna to uz tiez nebavi, ale odsavam. malej umele mlieko bohvieako nechutilo, tak odsavam rano a vecer. ale uz kazdy druhy den vyberam z mrazaku zasoby, mala vypije viacej. este mozno nejake tri tyzdne a potom budem musiet aj nejake umele, alebo jej davat prikrm trikrat denne

jamaat
16. nov 2009

Lady, tak to ako keby ti z neba spadlo ten nový flek!

ladywitch26
16. nov 2009

jamaat, tak to ti teda poviem. a nikto to necakal,ona to len v piatok zahlasila a tento piatok uz odchadza. budem sice robit viac hodin, lebo za menej sa to neda stihat,ale aspon cas lepsi. ona robila od osmej do pol tretej kazdy den, ja budem od osmej do tretej a v stredu volno. ono som to v podstate uz robila pred troma rokmi, len som nenahadzovala objednavky do pocitaca,ale som este vypomahala na oddeleni, piekla som bagety a krajala sunky.

ladywitch26
16. nov 2009

najhorsie je,ze som nikdy nezacinala o osmej, vzdy tak o deviatej, resp. posledne dva roky o desiatej. takze teraz si zvyknut na vcasne vstavanie bude problem. a hlavne teraz v zime, ked je tu do pol deviatej este tma 😝 a to si este rano odstriekavam mlieko, takze budem vstavat o siestej 😝 😝

jamaat
16. nov 2009

O šiestej je na Slovensku bežné vstávanie do roboty a do školy a tak. A určite ti to bude stáť za to.

ladywitch26
16. nov 2009

jamaat, no hej, uz som si odvykla. ved do skoly som vstavala o piatej, o siestej mi uz siel autobus 😝 to len tu vsade v obchodoch o osmej a v uradoch az o deviatej zacinaju. clovek si na lepsie rychlo zvykne 😀 a takto ani stanke nemusim to spanie posuvat neskor, ju aj tak uz o pol osmej klati, ale zasa dnes buntosila uz o stvrtej, vcera o siestej, tak ak to takto bude dalej, tak ma bude ona namiesto budika budit 😀