Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
27. nov 2009

prave som si cez net objednala zaclony,...len neviem ci mi pridu do vianoc 😖 😖 inak su krasne a super cena.... http://sk.zaclonyalen.cz/katalog.php?page=1&pro... ja som si objednala tu Vivien a Antoniu su hned pod sebou 🙂 🙂 som zvedava ake budu na okne zavesene...len dufam, ze prido este pred sviatkami, lebo uz som natesena ako si urobim vianocnu vyzdobu, umyjem okna a dam nove zaclony 😅 😅

sssimi, Inuska...ja som mala vcera uz nervy na toho mojho chlopa, lebo bolelo ho cele telo a nervacil sa z toho, ze sa mu to zas vratilo....lebo to poriadne nevylezal 😠 😠 a mna islo slak trafit..lebo ked som mu ponukla caj, ci nejaky liek skoro ma zozral, ze on caje nepije ...atd 😠 😠 tak som mu povedala, ze nech mi tu teda nestone...tak isiel potom aj spat 😀 😀 😀 😀 hrozneee !!!!

juska3
27. nov 2009

Aj my asi dnes dospavame noc lebo Alex uz spi od jedenactej a to sa zobudil po pol deviatej, ale chodim ho stale pretacat na chrbatik lebo si zvykol spat na boku a potom sa prevali na brusko.

sssimi, ty si chcela s malou chodit plavat alebo uz chodite?

sssimi
27. nov 2009

Juska chcela som chodiť... Lenže sme mali problémy zo spaním. Sarah chodila spávať o polnoci a vstávala o 11 hodine... No a teraz keď už chodíme konečne normálne spávať tak už je zima a bojím sa začať teraz chodiť, aby mi neochorela. Chcem začať na jar... Aj keď stále som v štádiu uvažovania 😀 Nedá mi to....

sirinka
27. nov 2009

no dnes ste vela nepopisali.... 😝
nam uz stoji garaz s dielnickou....teda hruba stavba.... 😀 uz sa tesim, ked to bude hotove....

zuzkad pekne....ja mam iba zavesy, zaclony e-e....

iinuska
27. nov 2009

no malemu som skusila dat bananovu kasu a spspal vsetko.Zacinam mat pocit, ze do bude dobry papkac.Doteraz mi zjedol vsetko 🙂 🙂 🙂 klop. klop

ja mam zaclonu iba v kuchuni, aj to len dopol okna.

ludmilabb
27. nov 2009

tak ja som kupila na vyskusanie Hipp zemiak -mrkva je to 120 ml a Sofia to zjedla na dvakrat takze asi nic moc 😝 a to uz prikrmujem dva tyzdne

siri ani my nemame zaclony iba zaluzie
dnes bol u nas svokor a skladal s mm chodbovu stenu a kupil nam vysavac 😉 a este kdejake veci do vybavy bytu 😵

mimi21
27. nov 2009

caweeeeees, som vam chybala , coooooooooo 😀 😀 😀
som si s mm urobila neplanovany vylet do nitry, on pracovne a ja po nakupoch 😀 bola som v tom OC mlyny a ajhla detsky benetton, bum 33e 😅 ale kupila som teplakovu supravu a rolacik, takze to nie je az tak vela a ta suprava bude od jeziska 😉
je tam aj detsky Marks&spencer, krasne vecicky tam mali, hlavne tricka s macko me to you, ale len od 1,5 roka

no fasa ja tu pisem o svojom konzumnom zivote a vtelke reportaz ako mama so 4 detmi ostala na ulici, uz z tych nakupenych veci nemam vobec radost 😒

ludmilabb
27. nov 2009

iinuska veru veru co sa chlapov tyka a chorob, moj otec je presne ten typ, ktoremu treba cajik varit, obskakovat ho, stene a ochka ako stara tetka 😝

juska3
27. nov 2009

sssimi, ja uvazujem, ze zacneme od januara, tiez ma to trocha odradzalo, ze je zima, ale vsetci to chvalia,aj baby tu a potom tiez je moznost ist do sauny, takze sa to dietatko prehreje...

ludka, ja tiez kupujem Hipp a tiez mi to je na dvakrat, ked papa zeleninu alebo masko,a to prikrmujem uz mesiac, ale ked je ovocie,tak to zje cele 🙂

baby,ktore chodite s detickami plavat, kolko trva vas kurz a kolko stoji?a ked koncite s plavanim,tak ako dlho este ostavate plavarni, kym vyjdete von?

mimi21
27. nov 2009

ludka, zlaty svagor 😉

a ja prikrmujem dlhsie ako ty, a mala mi toho tiez vela nezje - tak 50ml

mimi21
27. nov 2009

juska mna stoji kurz 50e, plus sauna teta povdala, ze bude do 10e za kurz
kurz trva 8 lekcii (30 min vo vode) a ak sa dany den do 10hod rano odhlasim, tak mi hodina neprepadne - ospravedlnene hodiny sa mi zbieraju a ked ich budem mat 8, tak budem mat zadarmo kurz
po plavani ostavame dnu este taku polhodku, kym obleciem malu, seba a tak, ale mozme tam ostat kolko chceme, nakrmit deticky a tak...

ladywitch26
27. nov 2009

caute zeny, pokracovanie manchester story.... to uz jak telenovela bude mat pokracovani pomaly 😀 😀
dnes mi prisiel mail, ze ak nevratim tie sezonne listky, tak ze mi budu uctovat 100 libier za kazdy den omeskania. tak som im odpisala, ze uuups, sorry, uz som tie listky poslala do man united, na ich oficialnu adresu. tak mi poslali mail, ale znova to iste, co predtym. proste to len skopirovali. tak som im zasa odpisala, ze ludia, vy asi nie ste normalni. myslim, ze asi budem informovat man united, ake ksefty robite s ich listkami. a co sa nestalo? zrazu celkom ina nota, po prvykrat mi napisali aj slovicko "sorry". 😲 ze by chceli tu situaciu prekonzultovat so mnou, ze sa mi ospravedlnuju za vsetky problemy atd atd. no asi sa zacali bat. konecne. 😀 ze im mam poslat cislo telefonu, ze mi zavolaju. tak cakam na hovor. 😎

jamaat
27. nov 2009

juska, ja mám kurz za 66,40 eur, tiež 8 lekcií aj so saunou.

Žienky, nepočuli alebo nečítali ste nejaké skúsenosti s príkrmami Little Bee? Sú robené pre Kaufland, vyrábané v Nemecku, má to tú Bio nálepku (aj keď nálepka znesie kadečo), sú za dobrú cenu a aj zloženie sa mi pozdáva.
Dnes som kúpila zeleninovú kašu s mäsom a ryžou do zásob blízkej budúcnosti.

zuzkad
27. nov 2009

no u nas je zaclona dolezita, nakolko byvame na prizemi a v skolskom byte, kedze moj svokro bol skolnik...a pod okna sa nam denne premelie koooopec ziakov a inych ludi...a okna su take hnusne velke ako v skole 😖 😖 tak si ich skraslujem zaclonou...hned to lepsie vyzera....
zavesy sa mi pacia, ale keby som ich dala do izby...mali by sme tu hroznu tmu...to ukaze pekne pri velkej izbe alebo v rodinnom dome..urcite nie v nasej mini izbe ☹ ☹ ☹

peciem prave masko na zajtra , lebo zajtra mozno budeme chciet ist von tak nech sa nemusim nahanat s varenim...teda ak vobec niekam pojdeme kedze ten moj drahy je stale chory 😠 😠 😠

emode
27. nov 2009

ludka vy jete 2 tyzdne a zjedla ti to na dvakrat, my uz pomaly 7 tyzden a niekedy zje len par lyziciek ... nebud nevdacna 😀

no dnes zjedla polovicu toho velkeho poharika od babylove zelenina kuracina ryza ... jej asi nechuti zemjak lebo minule tiez ryzu s brokolicou (dost hnusne 😖 ) a to chcela 😒

mimi dobra cena za to plavanie nas stalo 10 lekcii 90 eur bez sauny tak sme urobili len jeden a v januari chceme pokracovat ... vy ste uz pekne daleko

😀

zuzkaprofant
27. nov 2009

cafte konecne mam cas lebo odrana upratujem varim a pod muza som mala dnes doma lebo daky chory je tak aspon maleho mi zabavil a ja osm si mohla porobit svoje veci

mi sme dnes papali varene jablcko to velmi ma rad ale vyzivu nezje tak neviem preco

ja osm varila kuraciu polievocku tak budeme mat aj christianko na zajtra a pozajtra nech sa mi crievka premastia 😀
zajtra ideme na mensi vyletik autom 200km odviest jedneho kamosa tak sa prejdeme po ceste sa chcem zastavit baby obchode , chcem kupit malemu suprvu panierikov a mysticiek nech ma svoje

dm1
27. nov 2009

nase plavanie stoji 66 EUR tiez 8 lekcii

dnes sme mali hroznu noc uz o 5 bol vyspaty a ja som zaspala asi o 1 a medzitym bol este raz hore... potom zaspal o pol 8 na hodku a potom chvilu vonku a doma 2x tak ze musel mat prso v ustach a ked som mu ho zobrala v spanku ho hladal a budil sa. tak som lezala vedla neho a on spal a pritom ma pekne uhryzkavala pirana moja mala

dnes tu bola moja mama a dala pred obedom malemu do ruky zemlicku ze co s nou bude robit a on nam ju nechcel vratit!!! normalne to zacal hryzkat a papat srandovny bol. inak aj v novej mama a ja pisu o tom lepku ze skor sa ma davat ze kojeny najneskor ukonceny 7m a to mame za 3 dni. potom strasne plakal ked sme mu zemlicku zobrali chcel papat to sak som mamu zvozila ze mu to mala dat po obede. ale pekne spapal zemiak s cuketou 180g tak som rada ked citam ako malo niektorym deticky papaju. ja buduci tyzden zacnem pomaly ovocie sak uz budeme mat 7m!

sirinka
27. nov 2009

nas stoji plavanie 110 eur...aj so saunou, 8 lekcii...po plavani a saune este kojim a kym sa vychystame, tak je to cca pol hodka...

lady kua tak to je uz sila... 😠

ja som dnes bola na urade kvoli tej materskej a zrazu staci aj slov. potvrdenie, ze tu som nic nedostala 🙄 no tak ale aspon uz to budem mat z krku...

ladywitch26
27. nov 2009

😀 😀 😀 😀
volal mi chlap z tej spolocnosti... 😀 😀 😀 a zacal najskor tak, ze podla podmienok, co som podpisala, tak mi budu z kreditky stahovat 100libier denne ako pokutu, kym nevratim listok. tak som sa mu nahlas zasmiala, ze ja nie som sprosta, ze bez mojho vedomia mi nemozu stiahnut z kreditky ani cent, ze nech si nerobia dobry den zo mna. tak ze im musim rychlo poslat tie listky a potom sa mi zacal ospravedlnovat a ze co mam za problem. tak som mu teda vsetko popisala, ze take sposoby som este nezazila, aby mi operatorka na call centre trieskala telefonom atd atd. tak nakoniec sme sa dohodli, ze mi posle mailom adresu, kde mu mam poslat tie listky a s hlbokym ospravedlnenim a bude tam tiez napisane, ze si nebudu narokovat ani na cent odo mna. trochu sa mu ku koncu triasol hlas, asi mu nebolo vsetko jedno. 😀 😀 😀 no ale neviem, ci mu poslem nakoniec tie listky. asi najskor napisem do redakcie manchesterskeho vecernika, ze ake ksefty sa robia s listkami, potom napisem na oficialnu stranku man united a potom uvidim. ci si tie listky nenecham ako dokazovy material. alebo si ich minimalne skopirujem. 😀 😀 😀 jaaj, ako sa karta obratila... 😎

zuzkaprofant
27. nov 2009

dm ja uz davam tiez bagetku ked sme niekdo vonku a aj doma som mu dala a tak chuchtlal si ju a celu co mal v rucke spapal ##

lady.xiixixixix... tp mas ale pribeh

sirinka to aky drahy plavecky kurz je u vas jak vmnichove

mimi21
27. nov 2009

emode ja chodim na to plavanie na sliac a minimalne 50% bab je z BB, ked si to tak vezmes tak na benzin az tak vela nedas, takze stale to podla mna vyjde lacnejsie ako u vas v bB

ja som vcera malej dala do ruky koncek z rozka, taka spokojna ostala 😅 len si ho trochu pooblizovala a vzala som jej ho 😉

ladywitch26
27. nov 2009

baby, hlasime sa oficialne do klubu stvornozcov. stanka sa uz dobrych pat minut stavia na styri. vydrzi sice len tak 3-4 sekundy, potom musi oddychovat, ale skusa stale 😀

inak uz som dostala aj mail. tak nakoniec ze za mnou buduci tyzden poslu kuriera z DHL, co vyzdvihne tie listky. takze si davaju bacha. ziadne adresy,ziadne mena, proste aby sa nedali vystopovat. a volala som kamaratovi, tak ze jemu sa ten chlap nezdal ako poliak. vypadal ako vychodoeuropan, ale myslim ,ze to bude mozno tak ukrajinec, alebo rus. tak este nech to je nejaka ruska mafia, tak uplne najlepsie. idem pisat do tych novin a poradim sa so znamou, ci s tym ist na gardu alebo co. nech som kryta, keby cosi. 😉

mimi21
27. nov 2009

lady, tak nakoniec je z toho riadna kovbojka 😀 ale dobre ze si sa nedala, 😀

jamaat
27. nov 2009

lady, tak kuriérom si to poistili! 😀

Ženy, dnes som vyhrala aukciu na tenisky Puma, tak som bohovo zvedavá, či mi dobré budú! 🙂

siri, ty na plávanie berieš aj Klárku? Či kde vtedy je?

zuzkaprofant
27. nov 2009

lady ta to je super 😀 este ze to bude rus tak koniec lebo vies aky oni su inac jaka hamba mi z vychodnej europy by sme aj kresnu mat predali za eurace 😀 😀

mimi21
27. nov 2009

ja inac dnes cakam kedy pride mm z hokeja, bol si zahrat, a palim ku kamoske vedla do panelaku, tame taku mensiu damsku jazdu
a zajtra pride segra, som zvedava co zase malej navlaci, lebo ona je riadny rozmaznavac, ma 2 synov, tak teraz si to vynahradza na malej 🙂

zuzkad
27. nov 2009

lady ja zasnem co vsetko pre 2 listky 😝 😝 ..nooo urcite to tak nenechaj...ked uz si to tak rozbehla 😉 😉

dm tak uz zemlicku mate oskusanu 🙂 🙂 ja ked som bola na oslave krsniatka, tak sestra dala malemu korku z chlebika zuzlat...tiez bol besny z toho...ale doma mu nic take este nedavam, kupujem mu piskoty pre deti...a inak ostatne papame uz asi vsetko...kase, zeleninu, ovocie, polievky...vseeeetko 😉 😉 a chutiiii, nestiham naberat a hlavne ak je hladny, tak kym mu naberiem dalsiu davku lna lyzicku..tak ma tak jedovito nahana 😀 😀 😀

chcela som sa opytat, kedy sa mozu detom zacat davat tie kukuricne "husenicky" ja to tak volam...teda tie chrumky ci co to je 😅 😅 😅 ?????

sirinka
27. nov 2009

jamaat vtedy mi ju strazi jedna nasa suseda...

mimi21
27. nov 2009

zuzka uz mozes, mne dokina povedala, ze uz hej, ale bacha aby si kupila nesolene, sirinka minule pisala, ze je to problem zohnat, ja som ich minule videla u nas v bille, ale este som nekupila

dm1
27. nov 2009

zuzkad tie sa mozu uz davat davno ale neslane. nas ich lubi ale dala som mu len parkrat