Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
7. dec 2009

no tak maly je uz v postielke, nakolko spinkal za cely den 1 hodinu 😒

dm1
7. dec 2009

aj nas uz je ulozeny chuda uz bol hore od 3 tak bol unaveny ani kasi moc nedal. ale cez den papal pekne tak v pohode

jamaat
7. dec 2009

Aj Emka je už v postieľke, ešte síce pospevuje, ale mala by zhasnúť každú chvíľu.

ludka, ja som nakoniec dala surové jabĺčko. Povedala som si, že načo budem vitamíny ničiť, že skúsim surové. Ak by bol problém, začala by som dusiť. Ale nebol žiadny problém.

dm1
7. dec 2009

jani ja tiez uz zacnem davat asi surove. skusim este 2-3 tie co mam kupene a chutili mu nech si na ovocko zvykne a potom dam surove. Inak maju teraz v tescu akciu na tie 100% ovocne od Hami 4x100g za 59 Sk

jamaat
7. dec 2009

Ja som zatiaľ nedávala nič z pohárika. Ale zajtra asi pôjdem do Tesca rovno z plávania, tak kuknem na to.

ludmilabb
7. dec 2009

surove davate ako? postruhate alebo nejakym sposobom popucite...prepacte za taketo idiotske otazky ale som fakt grogy

jamaat
7. dec 2009

ludka, postrúham. Kúpila som si plastové strúhadlo na ovocie, z toho vznikne len taká kašička.

hoogy
7. dec 2009

ludka ako hovori jamaat postruhas na rybicke(to struhadlo ma zvacsa taky tvar🙂a je z toho taka kasicka a malim sa to v pohode papa.teda my nemozme lebo nasho nafukuje aj zo suroveho jablcka aj z uvareneho ☹ tak len banan dusime a sem tam mandariku,ale ta mu moc nechuti, a este hrozienko mu dnes zachutilo 😀

hoogy
7. dec 2009

inak ja som davala ovocko poobede,ale teraz sme presli na doobeda. lebo o tej pol 10 maly zje malo mlieka tak som to vymenila a je v pohode nevadi mu to.

iinuska
7. dec 2009

jamaat, ja zhanam to plastove alebo sklenne, a vsade maju len tie kovove, ci ake su to 😠

jamaat
7. dec 2009

Mikuláš mi doniesol cukríky Nimm2.....mňaaaaaam! To sme ešte za socíka dostávali od starkého vianočný balíček tuzexový a v ňom bývali aj tieto cukríky. A Toblerone a ešte kadečo také.

Bendig vraj vypadol! Jupíííííííííííííííííííííí!!! 😀

No idem kukať KBK.

hoogy
7. dec 2009

ja som mala stastie moja babicka mala este po ans take doma,tak som jej ho zhrabla.presne tak ako sa chystamjej zhrabnut jogurtovac,ktory vobec nepouziva.baby kedy mozu drobci jogurtiky?
jamaat tesim sa s tebou🙂))))

ludmilabb
7. dec 2009

a ja som mala strasne rada take tie Duplo obldznicky, ked mi to doniesli z Nemecka tak som bola cela stastna(a ked mi dali nemecke Bravo tak mi hned srdce podskocilo 😀)

juska3
7. dec 2009

hoogy, ty davas Matkovi mandarinku? ja som citala, ze by sa citrusy nemali davat kvoli alergiam...ze Slovensko nie je krajina, kde citrusy su domaca plodina

emode
7. dec 2009

jamaat no dakujem pozeram rozhodnutie zo zaznamu tak uz ani nemusim 😅

musim ozehlit mm kosele ... brrr ... to bola vyhoda ked bol nezamestnany 😖 len teplaky som skladala ...

ludka tak dnes blbe spanie, fakt ti nezavidim a snad ti to mala vynahradi neskor 😔

hoogy
7. dec 2009

ja viem,ale ked mu nic ine nemozem davat kedze kazda jedna vyziva obsahuje jablko a on ho vobec nemoze. tak nech ma aspon nejake vitaminky a banan davat kazdy den je fakt nanic. a nema na to ziadnu reakciu tak takyto maly prehresok neriesim.ale dakujem za upozornenie. 🙂

ludmilabb
7. dec 2009

Erika ty uz nechodis kocikovat? ja som kazdy den pri potoku okolo tretej-stvrtej

dm1
7. dec 2009

hoogy podla kojeni.net jogurty od 8m ale ja som uz vcera a dnes dala lebo doki kazal ale nekojenym davaju skor

hoogy
7. dec 2009

baby tie jogurty sa mozu az od ukonceneho 8m?

hoogy
7. dec 2009

no my sme nekojeny. ja som nasla od uk. 8. idem este pohladat. k doki ideme az v januari,ako neponahlam sa len ma to zaujima...

dm1
7. dec 2009

hoogy mne tak doki povedal ze ano od uk 8m ale moze sa aj skor od 7m nekojeny a mne tiez kazal aby priberal lepsie. ale samozrejme sa moze len obyc.biely

jamaat
7. dec 2009

iinuska, v mojej rodnej dedine je taký super obchod, kde chodia z široka-ďaleka nakupovať. A tam som kúpila aj to strúhadlo. Mali aj sklené, aj plastové. Dovtedy som ho pozerala len v Kauflande a Tescu, tam nemali. V Kauflande mali plastové to štvorhranné.

Ak ho dlho nevieš zohnať, tak ti prípadne môžem kúpiť a poslať poštou. Skúšala si aj klasické domáce potreby, nie hypermarkety?

hoogy
7. dec 2009

inak ja mam tiez taku skusenost,ze takuto vec skor dostanes v nejakom obycajnom obchode ako v hypermarkete.

hoogy
7. dec 2009

dm viem ze obycajny bieli. no asi jej zajtra zavolam 🙂 aj ja raz mozem byt otravna mamina 😀 😀

dm1
7. dec 2009

mne dala mamina take super plastove struhadlo rychlo to s nim ide

dm1
7. dec 2009

baby ja inak este teraz varim "obed". cez den sme boli v TN a potom som sa nejako nevedela dokopat tak musim teraz...

hoogy
7. dec 2009

jaj moja to si cely den nic nejedla?

hoogy
7. dec 2009

no idem hajat muz tu otravuje,tak sa snad dnes aj potesim 😀 😝

dm1
7. dec 2009

hoogy no moc som toho nepojedla teda.... len mikulasa som vyjedala 😀
a prajem vam pekny vecer teda 😀

jamaat
7. dec 2009

Ja zase pijem víno. Už som ako stará alkoholička. Ale musím fľašu dopiť, aby sa nepokazilo. 🙂 .....a vyjedám k tomu Emkine kukuričné chrumky. Už som zožrala polovicu sáčku.