Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
8. dec 2009

chudatko marika, ja ked toto citam, tak mam dost. Ja som zvedava co bude ked nam pojdu zuby. A my urcite budeme mat smolu a pojdu nam po 2 zuby naraz 🙄

mimi21
8. dec 2009

no ja uz som bola parkrat pri malej, nejako sa mrvila a mrnkala 😒

inak baby davate uz napriklad kalerab alebo broskynu??? ja uz hej ale podla tabulky co je na www.kojeni.net je to az ovela neskor
ale v takych papieroch co mi daka dokina ti uz je od 6. mes.

kosska3003
8. dec 2009

mystery nam vysli 3 naraz 39,5 horucky tak som si vytrpela dufam ze dalsie nebudu tak katastrofalne

iinuska
8. dec 2009

mys, mozno ani nebudes vediet, a zrazu objavis zubky. 😀

mimi, nedavala som este nic z toho. Ale co som citala, broskyna sa tusim moze od 7 mes. 😕

kosska3003
8. dec 2009

mimi ja som davala aj broskynu aj kalerab a to som zase nasla v tabulke v tej knizke co sme dostali v porodnici tak si potom vyber vsade inac pisu ale ved vsak uvidis najhorsie co sa moze stat ze sa s toho babo pokaka nie ved mu nedavas drogu ale zeleninu vitaminy

sirinka
8. dec 2009

mys ved ked vyjdu naraz viacere o to lepsie, rychlejsie to bude za vami 😉 klarke islo osem naraz....a okrem toho, ze nechcela nic jest, jej nic nebolo....nastastie...

mimi21
8. dec 2009

no mne mala nejako zle spi, stal pomrnkava 😒 no som zvedava na noc, uz som jej aj v spanku natierala dasienka

silviamt
8. dec 2009

vcera sme kupili choditko jogy a nesvieti nam v strede pultika stredne svetielko nemate ho niektora ci nie je chybne?

kosska3003
8. dec 2009

ja som vcera kupila choditko v tescu bola akcia za 15 eur tak som volala mame ze jej kupim darcek malej na jeziska 😀 😀

iinuska
8. dec 2009

kosska, aj ja som to tak vybavila s maminou. A svokra zaplatila malemu fusak. 😀

jamaat
9. dec 2009

Ej, bohovo som vyspatá. A hlava ma bolí.

nikanika28
9. dec 2009

cafte....no Janka, tak sme dve .. 🙄

mimi21
9. dec 2009

aj ja som katastrofalne nevyspata 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
mala sa v poslednej dobe v noci preberie a taku hodinku je hore
mam vzdy na vyber, bud ju necham v postielke a budem k nej vykakovat davat cumel a napravat ju alebo si ju vezmem k sebe a nic sa uz potom nevyspim
ale robim to tak, ze si ju dam k sebe a ked zaspi tak sup do postielky 😉
inac asi to budu tie zuby, dnes si uz ani nechcela dat pozriet do pusky....
a stale sebou hadze ako vianocny kapor, najde si polohu, vydrzi v nej 3 sekundy a potm sa zacne hadzat 😅

mimi21
9. dec 2009

tak uz sme 3 😀 😀 😀 😀

nikanika28
9. dec 2009

Mimi, aj moja sa tak vyhadzuje...presne ako pises 😀 😀 a tak dolezito sa pri tom tvari...alebo nervaci 😅
Koksooo, teraz ake nervy chytila...sliny tecu prudom a tiez si nechce dat pozriet do pusy...zeby uz konecne zuby???

jamaat
9. dec 2009

U nás podobne. Tiež sa mece po postieľke, aj by spala, aj sa jej nedá. Aspoň cez deň že nie je mrzutá, to sa prebaví. Ale som pripravená, že aj to sa môže zmeniť.

jamaat
9. dec 2009

Emka keď leží na chrbte, tak rýchlo zdvíha zadoček, vyzerá to dosť smiešne. Musím to natočiť.🙂

mimi21
9. dec 2009

no idem ja konecne s mamou na tie darceky, poobede sa ozvam, este mame pc do zajtra, tak sa vytesujem 😀

mystery7
9. dec 2009

ahojky
tak u nas bola "uzasna" noc. Od 2:00 bol hore do 3:00 a celu hodinu zurivo krical. ked nekrical, tak zival alebo predriemol par minutiek, potom sa zobudil a zistil, ze nechce spat, tak opat krik. Ked zaspal tak som ho dala do postielky, ale potom nad ranom som ho vzala k sebe, ale ani neviem kedy to bolo. Taka som bola z neho vymleta.
Teraz tiez lezi v postielke a hundre, pritom uz bol nervozny a suchal si ocka, tak som ho dal ado postielky. Ale aspon zjedol 3/4 sklicka s vyzivou (2 dcl) a nerobil caviky 😅

nikanika28
9. dec 2009

Maca, nova profilova fotecka? ci uz je dlhsie...?

mystery7
9. dec 2009

ahojky, nova 🙂 trochu zmeny

nikanika28
9. dec 2009

pekna 😉 ..aj ja by som uz mala zmenit.. 🙂

nikanika28
9. dec 2009

jo, inac tabulka sa konecne uz trochen rysuje, tak snaaaaaaad...... 😅 😅 😅

mystery7
9. dec 2009

ja este nemam foto 😅

nikanika28
9. dec 2009

maca, mas cas.. 😀 😅 ..k tomu som sa este nedopracovala.. 😕 😅

mystery7
9. dec 2009

uff ok, sa mi ulavilo
ja teraz tiez len jednou rukou pisem, ranajkujem a kukam akciovy letak v tescu 😅

jamaat
9. dec 2009

Ženy moje, no som je už ozaj sprostá! Boli sme so psom von, potom sme sa ešte v obchode zastavili. Prišli sme domov a čuchám, čo to tak smrdí?! Psa ovoniavam...medzitým som ho aj osprchovala, prídem do kuchyne, zase smrad. Reku susedovcom muselo niečo prihorieť. Pozriem na šporák a tam hrniec, čo som si párky na raňajky varila a zabudla vypnúť oheň. Všetka voda odparená, hrniec už hnedý. No reku výborne! Dávno som týždeň hrniec priškvarený nerajbala! Našťastie som prišla v hodine dvanástej, bola len masť z párkov pripečená, hrniec to ešte nechytilo. Telefonovala som ráno, tak popri tom krepotiny robím! 😠

hoogy
9. dec 2009

jaj baby aj my sme mali zlu noc, prvy krat sa mlady pan zobudil o pol 4 a to som k nemu medzi tym este aspon 3 krat vstala nepamatam presne lebo som tvrdo spala 🙂potom ledva zapal o 5 a za 10 6 zase hore,ale to sa uz chcel hrat. tak sa muz obetoval,ze s nim vstane. prisli naspat spat az o 8 ked muz odchadzal do roboty. ale to uz nastastie zaspal za sekundu a chrneli sme este do pol 10.

ladywitch26
9. dec 2009

caute zeny, no vcera som mala za navstevu... muz isiel vecer na trening, ja som malu dala spat a zacala som si mlieko odstriekavat. a do toho zvonec. tak som len narychlo pyzamo hodila na seba a pozeram, ze kto to je. otvorim dvere a tam dvaja cinania, na sebe mikulaske obleky a ako som otvorila, tak spustili tichu noc a zacali hrkat pokladnickami. no mohli byt radi, ze som ich nenakopala. som im hned povedala,ze mne spi male dieta hore a zabuchla som im pred ocami. islo ma porazit. o deviatej vecer, no nenormalni. 😠
inak stanka uz robi riadne pokroky, odvcera uz kazdu chvilu stoji pekne na styroch a pohupuje sa dopredu a dozadu. v pavuku uz dokaze sama stat aj zo 15 sekund. svaliska na nohach ma riadne, ved aj stale trenuje 😀

ladywitch26
9. dec 2009

no a akurat sme dostali taku hnackovitu stolicu, tak sme po dlllllhej dobe zasa museli pouzit sudocrem. uz nech tiez zuby konecne vylezu, lebo uz mame toho plne zuby 😠