Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kristiniatko
14. dec 2009

ahojte, aj my ideme zajtra do poradne. Len to urcite nebude pod 9 kg ako pise sssimi. 🙂

kristiniatko
14. dec 2009

k tym gelom. mali sme na zaciatku dentinox a nam moc nezabral. sabinke chutil, ale teraz mame kamistad. aj tak si myslim, ze nam pomohlo hlavne chladive a ked bolo velmi zle tak na noc nurofen. ale ten sme pouzili asi len 2x.

kristiniatko
14. dec 2009

som dlho nepisala, len citala, lebo cez den mam co robit okolo malej a vecer som hotova. aj tak v noci vstavame, lebo papame, tak takto si super oddychnem.

musenko
14. dec 2009

ahojte, aj my sa ozyvame po vikende, bolo fajn aj kapustnica sa vydarila. My ideme na poradnu v stredu, tak som tiez zvedava ako sme pribrali, asi pod 9kg to nebude, ved potom napisem...no a k zubkom, vela bab radi Mundisal, aj kamoska co ma malu 10 mes, tak vrvaela ze nic jej nechcela ani pusku otvorit, ale na Mundisal sa chytila. Tak skuste, a ak zabere tak napiste. Ja som ho este nedavala, zatial sa trosku ukludnil, ale zubky este nevidno....

dm1
14. dec 2009

mys to uz asi nestihnete si myslim.my sme dnes isli davat robit pohladnice s drobcom vianocne a budu az v piatok inak robia do 24hodin ale maju toho strasne moc

kosska3003
14. dec 2009

ahojte ako mate co tu nove ja som dneska zistila ze mame 4 zuby tak uz ma 2 hore aj 2 dole ale som si aj vytrpela aj mala kym sa jej prerezali a v sobotu ideme na to plavanie sa tesim moc moc

mystery7
14. dec 2009

dm: nestras ma! objednali sme ovela viac ako sme povodne chceli 😅 tak musia byt co najskor 😀 pojdem tam potom v piatok kuknut - snad to vyjde 😀

dm1
14. dec 2009

mys sak ked ti povedali ze stihnu tak sa nemusis bat

majovky2009
14. dec 2009

cafte, tak uz sa daco vyrysovalo.. 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Nika

dm1
14. dec 2009

nika mne tam nie je vidiet nick 😢

dm1
14. dec 2009

a nika bacha sirinkina Magdalenka mala v 3m len 600g 😀

dm1
14. dec 2009

som myslela ze my sme jednoznacne najmensi ale tusim nas hoggy "predbehla" 😉

dm1
14. dec 2009

baby kukali ste uz tuto temu? no mohlo by to zostat uzakonene pokial neskoncime RD my... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

juska3
14. dec 2009

nika, ja stale nemam zmensene fotky ☹ mm mal doniest corel z roboty, ale zabudol...cez co zmensujete fotky?

majovky2009
14. dec 2009

dani, hlboko sa ti ospravedlnujem...opravene.. 😅 😀 😀

dm1
14. dec 2009

Juska nemas pod oficom aj Microsoft office Pictures manager? ja zmensujem v tom

dm1
14. dec 2009

Nika je ti odpustene 😀

majovky2009
14. dec 2009

Juska,ja zmensujem v progr. IrfanView...

juska3
14. dec 2009

diky, baby 🙂

citam ten link, co poslala danka....a je to zaujimave 😉

dm1
14. dec 2009

juska tiez som si hovorila... len dufam ze to pojde aj tak ako som tam napisala len stale neviem co s tou dovolenkou nevycerpanou...

jamaat
14. dec 2009

dm, dík za tip. Len aby to bolo ešte o tie 3 roky. ..............Ja som si takto podobne navýšila materskú.

dm1
14. dec 2009

jamaat nemas zac 😉 a mohli by teda ten zakon nechat aj pre nas - pripadne este zvysit by mohli samozrejme 😀
sak hned som si na teba spomenula ked som to citala ze nieco take si spachala aj ty s materskou

juska3
14. dec 2009

navysit matersku som chcela aj ja, len som sa neskoro rozhybala, resp. nepockala som tych 270 dni 😉 kedy musis byt poistena a otehotnela som

dm1
14. dec 2009

juska tak to si sa prave rozhybala moc skoro 😀

juska3
14. dec 2009

😀 hej, len som sa nerozhybala tristvrte roka predtym, aby som sa poistila

ludmilabb
15. dec 2009

Ahojte! nika super prehlad 😉
noc nie bohvieco, furt na prsniku zakvacena bola

ludmilabb
15. dec 2009

uz pisem normalne heslovite aaa vsak pochopite 😀

ludmilabb
15. dec 2009

akurat som ju bola napravat v postielke, prevrati sa na brucho a nohy ma cez tycky von vytiahnute a place

kosska3003
15. dec 2009

ahojte tak my noc katastofa do pol 11 spala a potom kazdu hodinu nore tak super vyspata do ruzova som to fakt teraz mi tu uz mrnci za usami tak sa idem venovat perem zehlim piect mi treba ako to ja stihnem musim skusit svokru poprosit nech bavy no co

ludmilabb
15. dec 2009

kosska a to ste sa kazdu hodinu dojcili ako my?
moja si tiez vyzaduje stale pozornost a nedajboh odist z miestnosti ked nas vidi odchadzat to chyta paniku este nechape ze ked sa jej stratime z oci nie je to naveky