Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
24. jún 2009

mimi, este stale mi vygrckavala, aj ked si dobre odgrgla. tak som jej radsej dala ten nutriton. lebo aj ked ju dam v polosede do sedacky, tak aj o hodinu mi este vygrcne a jej sa potom aj pol hodinu vkuse stikuta, chudatko moje. a odmieta mi zapit to vodou, co by jej pomohlo. inak pribera veeelmi dobre. podla tabuliek by mala tak 22 az 30g denne, no ale pribera 50g,cize skoro dvojnasobok. 😀 papcos je to riadny.
s ustrachanymi starymi mamami a ich radami som to vyriesila najlepsie. odstahovala som sa 2500 km od nich 😀 😀 😀
inak ja uz teraz len odstriekavam, a len 4x denne, zhruba kazdych 6 hodin. to mam tak 220 az 300ml na jedno odsatie, tak pohoda. malej to staci a obcas este aj do mrazaku prihodim

mimi21
24. jún 2009

aj ja som to čítala s tou jednou vrstvou navyse, a snazim sa podla toho aj riadit
a takistio je vraj blbost skusat ci je babatku zima podla studenych ruciciek

jamaat
24. jún 2009

Hipp som ešte nepila. Ale to zloženie je v podstate stále rovnaké u rôznych značiek. Ja ho pijem 1-2x denne.

monkap
autor
24. jún 2009

som dnes rano tiez mala malo mliecka - som si odsala z laveho prsnika iba 50ml 😢 ale vcera som nemala najkludnejsi den, tak mozno sa to odrzrkadlilo na mliecku - bola som u zubarky, vrtala mi zub, aj mi injekciu pichla na znecitlivenie 😝 nebolelo vobec, ale ked som pocula, ako hovori sestricke, ze anestezu, nebolo mi vsetko jedno 😒

ladywitch26
24. jún 2009

jamaat, ja som dokonca zistila,ze malej sa ovela lepsie spi, ked sa vonku ochladi tak pod 18stupnov. inak s nou teraz vonku cez den ani nechodim, lebo tu mame strasne horuco. az vecer okolo osmej sa ideme prejst, aj to je este dost teplo. slnko tu v lete zapada az o pol jedenastej vecer, tak o osmej este dost hreje. a cez den ju drzim len v kratkom rukaviku, lebo inak sa mi poti a musela by som ju kazdu chvilu prezliekat.
inak moja mama opak tvojej. bola tu v maji, my zvyknuti, tak kratke tricka, ja bose nohy, to este som bola 2v1,tak som sa potila skoro nonstop a mama zababusena v dvoch dekach 😀

monkap
autor
24. jún 2009

ja pijem caje pre kojace matky od Leros a DM drogerie ... a vecer som si nedala, mozno aj preto malo mliecka bolo rano ... no neviem, nejdem sa tym stresovat ... obe deti spia, takze dovod na relax ...

ladywitch26
24. jún 2009

monka, sucitim s tebou, mna zubarka este len caka. a mam dve celkom kvalitne diery,tak ma tam zrejme dost vytyra 😢 ☹ 😖

mimi, mne detska sestra vravela, ze dietatu sa ma skusat teplota na brusku alebo na zahlavi. ze ruky a nohy bude mat studene skoro vzdy, tak podla nich sa nemam vobec orientovat

mimi21
24. jún 2009

no urcite su tie caje v podstate rovnake, len vyrobca iny

lady aj moja este vygckava, dnes rano tiez tak dlhsie po kojeni
a vygrckava aj pri odgrgnuti ale to si myslim je pre to ze spapa viac ako sa do bruska zmesti

rybca
24. jún 2009

Ahojte, my mame dnes 1 mesiac..🙂 aj tortu sme spravili..🙂 mame fotku v albume..🙂

zuzkad
24. jún 2009

prave mi svokra kupila sypany caj pre dojciace matky tak popijam, uvidime aky bude tento.

lady uuuuf zubara nespomynaj brrrr ja som si ho uzila aj v tehu riadne, dokonca mi aj ten zub trhali aaaauuuu ale mam pokoj... 😝 😝 😝

Moj maly na stastie nema ziadne problemy s chorobou klop klop klop ....snazim sa ho ale troska otuzovat aby nebol potom slaby voci bacilom...nech ma imunitu lepsiu. Podobne ako lady ziadna ciapocka, rukavicky ...ked je moc teplo len sa mi vyhdze z toho ...tak ho pekne necham len v bodynku a je stastyyyyy a ked je chladnejsie tak ho obleciem viacej ale neprehanam to 😉 😉 😉

mimi21
24. jún 2009

rbca ahoj
tak ty si iná frajerka, torta vyzerá výýýýýýýýýborne, 😝 😝 😝 určite tak aj chutí 😉

sirinka
24. jún 2009

ahojte...my sme boli na poradni...mala ma nieco cez 4200g...takze za tri tyzdne pribrala cca 900g 😝

monkap
autor
24. jún 2009

siri ved to je fajn, ci nie? 😕

sirinka
24. jún 2009

monkap jasne...ja sa nestazujem...dr. sice tvrdi, ze tato nebude az taka baculka ako klara, ze je inej kostry, tak som zvedava... 😎

monkap
autor
24. jún 2009

siri mne lenka na poslednej poradni vazila uplne rovnako ako patrik v jej veku (aj porodne vahy mali rovnake) ale ma uplne inu postavu - taku zensku, sranda, ze uz na takychto malych babatkach to vidno 😵

sirinka
24. jún 2009

monkap tak nasu klarku si dost dlho ludia mylili s chlapcekom...kym jej nevideli nausnicky, oslovovali ju ako chalana... 😠 ale je pravda, ze ja som ju ani casto neobliekala do ruzovych sukniciek...tak teraz jej to vynahradzam, nakupila som jej sukne a saticky a vzdy ked sa da, tak ju do toho fesakujem...

monkap
autor
24. jún 2009

siri lenka ma tiez nachystane saticky, suknicky - podostavala alebo "zdedila" po sesterniciach - ja som jej zatial nekupovala ... uz sa tesim, ked jej ich budem obliekat ... zatial ju obliekam tak babatkovsky - body, dupacky ... satocky este eee ... nausnicky dostala na krstiny,kraasne 😵

sirinka
24. jún 2009

monkap a uz mate prepichnute uska ci este nie? my klasicke krstiny nerobime...krstny otec je magdalenke muzov brat, tak chvilku pockam, ci ho to napadne a ak nie, tak moja mama slubila, ze jej kupi... klarka dostala moje nausnicky...

monkap
autor
24. jún 2009

siri este nemame prepichnute 😝

jamaat
24. jún 2009

Rybca, aj ja som robila podobnú. A pekný stôl máte.

Moja tiež pribrala 900g za 3 týždne. Rastie priam pred očami. A dnes je aj nejaká spavá na svoje pomery. Normálne nechápem! 🙂

monkap
autor
24. jún 2009

siri my sme mali krstiny v nedelu ... lenka bola dobrucka, celu omsu spinkala 😵

rybca
24. jún 2009

jamaat - dakujem, vlastna vyroba, ten stol

sirinka
24. jún 2009

jamaat tomu sa hovori kvalitne mliecko 😀 ale pritom su jej dobre este body 50 dokonca aj s latkovou plienkou...

bambi7
24. jún 2009

cafte babulky 🙂

zuzkad s tym kojenim s tebou suhlasim mame rovnake nazory 😀

babulky ja som akurat poupratovala a teraz chvilku ze vam napisem mala je u svokrovcov byvaju kusok od nas...tak som rychlo upratala lebo inak sa neda 😀 a cez vikend mame program tak som to vyriesila a svokrovci su z malej unesen tak ju lubia ako vsetci 😀

babule dajte dak recert na obed neviem co mam zajtra uvarit 😒

sirinka
24. jún 2009

huraaa...akurat mi doviezli narodeninovy darcek pre klarku...smykalku a hojdacku, skoda, ze prsi, hned by som sla montovat 😀

jamaat
24. jún 2009

siri, ja kupujem už 62 a tiež nosí doma látkové plienky, ale tie obyč dve.

To moje malé dieťa dnes skoro celý deň drieme a spí. Tak ma napadlo, že to bude asi tým, že jej včera krv brali. Inak si to neviem vysvetliť. Ale nedbala by som aj častejšie - taká je pohodaaaa!

jamaat
24. jún 2009

A ešte mám dnes dobrú správu pre seba: išlo mi dolu ďalšie kilo a okolo bokov mám za 3 týždne menej o 4cm. Hlavne že som si pred 3 dňami kúpila rifle a dnes som zistila, že už sa napracem aj do predtehotných. Tak som mohla ušetriť. 🙂

bambi7
24. jún 2009

jamaat super sikulka ja este mam co zhodit 😀 ale neva to pojde 😀 snad

jejj siri aj ja by som sa pohojdala 😀

monkap
autor
24. jún 2009

siri super darcek ...

akurat som dala lenku pod hrazdicku ... a stale pozera iba do zrkadla 😀 hracky ju nezaujimaju iba zrkadlo 😀 je to zenska 😅

jamaat: ved ty si chuducka 😉 tiez som sa napratala do predtehotnych, ale zase som akosi pribrala, tak ich zapnem uz len tak tak 😝 a brucho mi previsa 😝

sssimi
24. jún 2009

Ahojte Kočky!
My sme boli na poradni včera. Sarah má 3900g-za 2 týždne pribrala 400g. Je to dosť? Keď tu čítam tie vaše pááálky. A narástla za 5 týždňov 5 cm 🙂 ... Je taká zlatučkááá...

Jamat aj moja malá je dnes dosť spavá-to asi počasím.

Včera mi odišiel mm do Nemecka, tak bačujeme samé 😒