Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
11. jan 2010

ja som este ani s patkom nebola u zubara 😝 u nas je s detskymi zubarmi problem 😖

ja tiez uz ani neviem, kolko krat sme v noci hore ... mala spi pri mne, takze uz ani nevstavam .... tuto noc som ju skusila dat po postielky, ale po prvom zobudeni zase skoncila u nas v posteli ... aspon sa vyspim 😔

sirinka
11. jan 2010

inak ja som bola u mojej byvalej zubarky po rokoch a sa ma vobec nepytala, ci mam prehliadku alebo nie, takze asi je to fakt jedno....

sirinka
11. jan 2010

monkap ja som klarku zobrala k dentalnej hygienicke, nech si zvyka a aby sa nebala...aby nesla prvy krat k zubarovi rovno na nejake vrtanie....

monkap
autor
11. jan 2010

siri, ved prave to ... kvoli tomu by som ho aj ja rada zobrala .... budem musiet cosi vymysliet ...

ludmilabb
11. jan 2010

hej aj ja som v telke pozerala, ze zachvilu aby sme isli k zubarke, ale u nas to bude uz druhykrat a ze treba cistit zuby hned ako vylezu, vytierat aspon vat. tycinkou ked nie kefkou, no to by Sofia revalaaa

jamaat
11. jan 2010

siri, ja som Monike dávala med na dudel a žiadne extra problémy s mliečnymi zubami nemala.

Zubárku my máme super, je strašne zlatá, za preventívky nepýta nič a keď som aj nemala, tak mi len dala podpísať papier, že bola. Pár minút mi pozerá do úst a pol hodiny potom kvákame 🙂

ludmilabb
11. jan 2010

ja som citala, ze med by sa nemal davat hlavne kvoli alergii na pel

rybca
11. jan 2010

Ahojte, my uz cistime zubadla kefkou, teda to tam tak posmodrchame..🙂 Teda ja, priatel sa este celkom neupgradoval na vyssi level a zabuda..🙂

iinuska
11. jan 2010

ja sa stale chystam kupit Adamkovi zubnu kefku, a vzdy na to zabudnem. Hlavne, ze som bola vcera v lekarni. Ale dudel som nezabudla...

jamaat
11. jan 2010

Ja mám z DM takú trojkombináciu na žužlanie aj čistenie.

rybca
11. jan 2010

jamat - aj mi mame troljkombinaciu a uplne sa tesi, ked mu ukazem ozuzlavatko....🙂

zuzkad
11. jan 2010

cafte 🙂 🙂

citam citam riesia sa zubky...no ja mam doma asi 4 kefky na rozne moznosti...a aj zubnu pastu pre deticky elmex...heh ake zubky este nemame 😀 😀 😀 😀 a ako cistite alebo ste cistili dasienka, ked nemali deticky este zubky?? nerada by som nieco zanedbala... 😖 😖

iinuska
11. jan 2010

zuzka, podla mna spravna technika v tomto veku je ''ako sa podari'' 😀 😀 😀

sssimi
11. jan 2010

Ahojte.
Zuzkad ďasienka nijako, ale mojej malej vyliezol prvý zub keď som len kojila, takže sa jej nemal ako kaziť 😀 A inak umývame pravidelne každy večer kefkou a čistou vodou. Malej sa to páči. Hneď vysmiata otvorí ústočka.

iinuska
11. jan 2010

Adamko sa po dobrom obediku /morcacie masko, zemiacik, brokolica/ hraje pekne na deke a za hodinku ideme von,nech si pospi.

sirinka
11. jan 2010

nam dnes konecne prislo osvedcenie o magdalenkinom ceskom statnom obcianstve a cesky rodny list... 🙂

ludmilabb
11. jan 2010

a kto je u vas z Ciech?

sirinka
11. jan 2010

ludmila manzel

jamaat
11. jan 2010

Jaaaaj, jasné siri, veď je to Šebrleho príbuzný 😀

kosska3003
11. jan 2010

ahojte tak ako mate ja nemam moc casu teraz ked sa jej tie zuby deru noc katastrofa stale hore stale mrnci tak teraz dospava som zvedava aka bude zase tato noc damje hadam nurofen na noc lebo hrozne ju to boli kolko to trva to prerezanie tie prve zubky to mala teplotu ale teraz to je hruza uz 4 noc ma caka co sa asi nevyspim ☹

zuzkaprofant
11. jan 2010

cafte moj konecne spinka 3 kat som ho uspavala a stale sa zobudil ked som ho dala do postielky na nevy vonku snezi ze ani kocar nepotahnem a sanky nemam ze by som ho povozila spom po ulici

aj namdaky zub asi zase ide lebo vkuse si palcek dava na jednu stanu ale nechce ukazat ani mu zubky nemozem umyt lebo neotvori usta

emode
11. jan 2010

Ahojte, sme sa vytrápili v postielke, tak asi po polhodine zaspala ... 😒
Od stredy mozeme ist aj vonku 😉

Ja davam viaczrnnu mliecnu od Hami, tu ma najradsej, nestle kase sa mi zle miesali a co som mala nemliecnu broskynovu, tu vobec nechcela, tak jej teraz primiesavam do tej mliecnej po troske, aby sme ju zjedli ...

jamaat presne, tie jedla v kauflande som aj ja teraz pozerala, ze dost drahe, ale su bio, teda aspon dufam, su tam aj bylinky, tak mi to tak nepride a sofii fakt chutia, inak potom uz len Hipp, Hami normalne nema rada a o mojej kuchyni ani nehovorim 😕

ja cez den kojim asi 3x no a v noci kedy si mala zmysli lebo niekedy raz a niekedy aj 5x 😒

jamaat
11. jan 2010

emode, len mi je divné, že všetci ostatní zlacňujú, akcie na mlieka sú aj v lekárňach, dávajú rôzne darčeky, len Kaufland si svoju značku, ktorá by práveže mala byť v dobrej cene, zdraží.
A Emka nie je veľmi prieberčivá, zje aj kúpené, aj moje, niečo jej chutí viac, niečo menej. Nejedáva veľmi veľké množstvá, ale ani malé. Snažím sa doma variť. Keď varím, urobím viac, lebo málo sa mi aj tak rozmixovať nedá a čo nezje, dám do pohárikov a do mrazničky. Aj mäso som si takto do zásoby spravila, potom už len zeleninu popridávam.

kosska3003
11. jan 2010

no ja kojim teraz furt som rada ze aspon to chce prikrmi nula bodov zase lebo jej idu zuby ked zbada lyzicku tak koniec sveta spusti revy a nic do nej nedostanem hadam sa to zase rozbehne ked jej zuby vyndu vonku

sssimi
11. jan 2010

Ja som začala malej variť zeleninové polievky a veľmi jej chutia. Včera mala zemiak a kuracie mäso.Už nič nemixujem, tak je to super.

zuzkaprofant
11. jan 2010

ja som zacala malemu varit lebo mne dako tie meska v sklickoch sa dako nepozdavaju tak varim a mixujem jemu to velmi chuti viacej ako kupene a ked kupujem tak len hipp ja osm spokojna aj mliecko ma len hipp

inac na sk to j vlemi predrazene svoka mi poslala vyzivy decke a to sa neda s hipp porovnat tolko cukru tam bolo ze ja som to s muzom pojedla malemu sme ani nedali 😀 😀 😀

dievctaa kolko stoja pampers velkos 4 dvojbalenie kde je 80kus dakujem

jamaat
11. jan 2010

Zemiaky a karfiol len rozpučím, aj banán. Makké kúsky zje, ale z tvrdších ju napína.

zuzkaprofant
11. jan 2010

ja mixujem rovim take kremove polievocky a aj ja to jem len si prisolim ja som maleho uz par krat davala dole hlavou sa mi dusil pecivom ☹

ladywitch26
11. jan 2010

caute zeny, akurat som bola u doktorky, tak mi hned poslala list do nemocnice, nech ma objednaju na sono v 12tt. predbezne mam termin na 26.augusta, no esteze som v irsku, tu nebudu take horucavy, inak by ma porazilo. 😝

a dnes sa nam stanka strasne rozkecala. rano otvorila oci a hned z postielky sme poculi nove slova, didi, dedi, tyty, jaja, jeje. a poctivo trenuje cely den, este sa jej dnes huba nezavrela... 😀 😀