Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
18. jan 2010

ani ja dnes nevarim.. tiez zvysky zo vcera 😀

dieta mi zaspalo, no aka parada, len som zvedava kolko potiahne

inak uz sme dnes boli obidve od hovienok - prebalovala som ju na penovom puzzle, a ona kotuha mi zacala vytahovat plienku, plne nalozenu...skoncilo to na jej tricku, na puzzle a samozrejme aj na mojich rukach 😝 😝 😝

martinaxyz
18. jan 2010

Ahoj...
my sme už hore od 5:00...tak ideme si spolu lahnúť

iinuska
18. jan 2010

mimi, no tak to potesi 😀

mimi21
18. jan 2010

iinuska ani ja uz nemavem take naliate, ale mala cicka, a po papani je spokojna niekedy aj 3 hodiny, niekedy len 2,5, ale vyzera ze jej zatial MM staci

ludmilabb
18. jan 2010

Sofia spala polhodinu no skvele to dieta

dupinka
18. jan 2010

inuska, ani ja nemam naliate prsia a to mi mliecko niekedy az strieka....

iinuska
18. jan 2010

Adamko vydrzi tak 2 hodiny. On v podstate papa kazde 2 hodky.

ludmilabb
18. jan 2010

ani ja uz nemam tolko mlieka a naliate prsia len malokedy

mimi21
18. jan 2010

aj mne strieka, ked si mala roztaha, a vypluje niekedy bradavku, tak mi strieka...

vcera sa ohromne bavila na tom ako vyplula cicik a stipkala mi bradavku a ja som jacala od bolesti 😀 😀 😀

ludmilabb
18. jan 2010

tak strieka aj mne ked mi spusti mala mlieko ale uz to nie je co byvalo 😒
mimi to muselo fest boliet

nikanika28
18. jan 2010

no ja som dnes uz musela dat UM, vypila mi prvykrat asi 60..tak aspon cosi, mlieko sa vobec nespusta, trochu potaihne a potom nervy...tak uz asi definitivne koncime s kojenim ☹ ...ale nejdem sa tym nejako umarat...8mesiacov je fajn, nie? 😨 A uz ani nemam chut na homeopatika a cajiky a vlastne to vsetko, co som musela tych 8mesiacov, aby som mala mlieko..
A stretko bude fajn 😉 ...a to s celou rodinkou, ci ako?? 😕

iinuska
18. jan 2010

nikus, podla mna 8 mesiacov je dobry zaklad 😉

ludmilabb
18. jan 2010

aj ja si myslim 🙂

mimi21
18. jan 2010

veru nika, 8 mesiacov je velmi slusny vykon, lebo ja ked poviem, ze este kojim, tak sa vela ludi cuduje, ze tak dlhooooooo

martinaxyz
18. jan 2010

dievčatá klobúk dole pred vaší výkonom...ja som nekojila ani deň...naštastie na malom to absolutne nevidno...je z neho riadny valibuk 😀 😀 😀

nikanika28
18. jan 2010

tak som kludnejsia, na mna tiez vsetci pozeraju jak puci, ked poviem, ze este kojim 🙂 Este skusim viac tekutin pit cez den, mozno si aj Vineu kupim 😀, aby som mala aspn rano viac mliecka a cez den bude mat ostatne papanicko...a ked nie...tak nie... 🤐 Ja som si uz myslela v 4-tom mesiaci, ze koncim s kojenim..mala furt hucala, ja tesne po zapale prsnika...a ziadne mlieko..a zapal som mala 4x ..z toho som 3xzvladla sama bez antibiotik..ale za to s horuckami a laktacnou krizou..tu som mala tusim cely cas 😀 😀 😝 😝
Baby a ako ste mysleli to stretko? aj s mangelmi a prip. druhym dietatom????

monkap
autor
18. jan 2010

to stretko bude cez vikend ci cez tyzden?

monkap
autor
18. jan 2010

ja len kvoli tomu, ze ak cez vikend, tak neviem ci je maj najvhodnejsi ... deticky budu mat narodeniny a oslavy byvaju vacsinou cez vikend ... teda aspon u nas to tak byva ....

nikanika28
18. jan 2010

monka, tak to je fakt, my tiez cez vikendy oslavujeme 🙂

ludmilabb
18. jan 2010

veru to treba este domysliet 😀

mimi21
18. jan 2010

ja kludne aj cez tyzden 😉

no sme doma z poradne, mame 8320 gramov...
inak minule sa tu spominali zvolenske jogurty a tie su smotanove a mne dokina kazala davat nizkotucne...no kto sa v tom ma vyznat

a okrem ineho ma ide porazit, lebo asi pred 10 dnami som pri lyzovacke spadla na trtac, mm ma presviedcal, ze to dlho boli, ale ja ani poriadne sediet nemozem, vobec sa to nezlepsuje a dokonca ma to niekedy boli aj pri dotyku
no a dnes mm zavolal jednemu znamemu dr do trencina, ze ci je to normalne, tak ten mu povedal, ze to treba zrongenovat, lebo moze to byt bud prasknuta alebo aj posunuta kostrcova kosticka
no a teraz ten bonbonik: ak je psunuta, tak sa to naprava cez konecnik, pomoooooooooooooc!!! ☹ ☹ ☹

ludmilabb
18. jan 2010

mimi vsak 10 dni nie je vela, mas ho narazeny, to este potrva...a ak by si mala posunutu kostrcovu kosticku to by si hadam od bolesti bezala k dokimu hned nie?

zuzkaprofant
18. jan 2010

mimi gratuluko ku kostrci ja mam to iste ti poviem a tiez mi chceli napravat ja som si nikdy nedala a aj maleho som tak odrodila a mi vydno poradne aj cez gatky ked som chuda teraz sadlo cloni kostci 😀
ale id na rongen ja so nebola lebo ja som si az po par rokoch uvedomila ze co to mam ale moj oco stym az na operacii bol dali mu to prec

ake stetko co za stretko pocitate aj so mnou 😀 😀 😀
dnes moj maly sa postavi ku bednicke co je na kolieska a stoji a uz by aj chodil keby slo len davam pozor aby si zase tie zuby nenabil

mimi21
18. jan 2010

no ludka, ale ja niekedy uplne skriknem od bolesti...vobec nemozem sediet tak ze sa opriem do zadu, malu som v noci kojila tak, ze som sedela opreta vzadu o postel ale teraz nehroziiiiiiiiiiii, auuuuuuuuuuu

zuzkaprofant
18. jan 2010

mimi id ku dokymi stym nech kukne pre istotu mne povedali pokial mi to nevadi pi sedeni a pod tak neteeba stym nic robit ked nechcem ale co pamatam ja som za mesiac nemohla sediet ma ti to tak bolelo ale pozor nemas to napuchnute

jamaat
18. jan 2010

Aj ja mám menej mlieka, ale stačí.
Nika, vôbec si nerob ťažkú hlavu z toho, ak už prestaneš kojiť. 8 mesiacov je fajn.

Mimi, aj mne tak medzi 2 prsty zaštipáva bradavku.

A práve sa zobudila Emuška Marfuška anjelik.
Inak ja asi začnem chodiť na návštevy s tepovacím prostriedkom na koberce. 😒

kosska3003
18. jan 2010

ahojte no uz nech je ten maj lebo uz bude teplo 🙂 a stretko ked tak na konci maja vtedy uz maju skoro vsetky babatka rok nie ja som bola medzi poslednimi skoro

a ja kojim furt v noci ma vyceca aj 4 razy a teraz akosi mi nechce prikrmi no chcela by len rozky a ake jogurty mam dat teda malej by som skusila ci jej ten nebude chutit lebo uz ma ide urvat s nej nic nechce len cecok a hovadiny

monkap
autor
18. jan 2010

kosska dr. ti uz kazala davat jogurty,? co ja viem tak az od ukonceneho 10.mesiaca ... ja budem davat az od roka mliecne vyrobky (ale ja som alergik, tak preto)

monkap
autor
18. jan 2010

jogurty su dobre napr. hollandia, zvolensky smotanovy, jihocesky (v skle) ..

monkap
autor
18. jan 2010

prave citam, ze mimi dr. odporucila nizkotucne 😨 tak ja uz fakt neviem potom ... kazdy vravi nieco ine ....