Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
21. jan 2010

nika ☹ ☹ chuuda Lukasko ...aj sa zle citi asi ☹ ☹ ☹ drzim paste aby bol v poriadku coskoro...a co doktor povedal ?? Co mu je ??

ladywitch26
21. jan 2010

ked som kedysi este robila asistentku v jednej firme, tak sme mali volat klientom s dotaznikom a davat im otazky. a jeden chlap bol bohovsky, no som sa rehotala pol dna na nom. najskor len, ze jaaaaj srdiecko moje zlate, ja teraz akurat sedim v autobuse, veziem turistov na oravsky zamok, zavolaj o desat minut. no a potom som si normalne ciarky robila, tak to bolo zo 10x srdiecko, 6x zlaticko, 15x moja, a 2x dokonca laska. no ujo bol dobryyyy 😀 😀

sssimi
21. jan 2010

Baby mne teda "moja" hovorí len kamoška. A to v dobrom. 😀

nikanika28
21. jan 2010

simi, no praveze uz je to docela fajn, uz vyse dvoch mesiacov bol OK...jasne ze zo skolky...mam z toho pekne nervy, das po dvoch tyzdnoch vyliecene dieta do skolky a o tri dni je nanovo chore...keby si videla, v akom stave chodia niektore deti do skolky 🙄 ......a zase doma..tak takto to vyzeralo pred polrokom 😒 😒 .
Teraz som zvedava, aky to bude mat priebeh, zda sa mi ze mu tie lieky na imunitu pomaly zaberaju, za normalnych okolnosti by mal uz rano 39horucku a nasadene antibiotika...tak len optimisticky dufam teraz, ze telo bojuje proti virusu horuckou a bude za dva dni v pohode...si verim, co? 😅

sssimi
21. jan 2010

Lady ja som pred materskou robila telefonistku pre Home Credit-pôžičky a tiež som sa dobre narehotala.Občas som to nezvládla a musela som vypnúť odposluch z mojej strany aby nepočuli ako sa rehocem.

sssimi
21. jan 2010

Nika tak to dúfam, že bude ochvíľu fit... Ja som práve kvôli tejto chorlavosti uvažovala, že začnem chodiť s malou od 2och rokov na angličtinu k nám do škôlky, aby si aj zvykala na kolektív, ale aj baktérie.

jamaat
21. jan 2010

sssimi, odpoviem ti za Niku: Ano, je to trojkolka Leonardo.

jamaat
21. jan 2010

Nika, nám sa na kašeľ dobre osvedčil Stodal sirup.

nikanika28
21. jan 2010

Zuzka, no u doktorky to dopadlo asi tak, ze mu dala sirup od kaslu..hrdlo ciste, dychanie ciste...my sme mavali pred tym, ako zacal tie lieky brat vzdy problemy z hrdlom, cize zapalene, vzdy nejaky KOK..streptokok, stafilokok a co ja viem aky kok... tak teraz ked je nejaky problem, tak idem hned na druhy den k dr, nech pozrie hrdlo...a to uz bolo 3mesiace bez KOKa...tak aspon nieco 😨 Lukasko je docela v pohode, to az ked mava nad 39, vtedy je taky volne pohodeny...deti zvladaju lepsie horucku ako dospeli
Simi, no na krabici je napisane Smart Trike DX, tak skus vyguglit 🙂

sirinka
21. jan 2010

nika a ake lieky davas malemu na podporu imunity?

sssimi
21. jan 2010

Kočky už je na FB video ako mala brbloce ak máte chuť, tak kuknite

nikanika28
21. jan 2010

presne tuto istu mame s Jankou..teda janka este nema 😀 😀 http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-t...

ladywitch26
21. jan 2010

simi, ja som tak neznasala to telefonovanie. tyzdenne som mala 15tim zavolat. tak som niekedy povyplnala sama tie ankety. ale co bola pobocka v blave, tam boli jak vadni, oni to vsetko brali smrtelne vazne. som tam bola na tyzdnovke raz a stacilo mi. to keby na centrale vedeli, co my v martine na pobocke robime, tak by nas z fleku zavreli.
v lete sme zamkli kancelariu, vyvesili telefony a pozerali filmy na pc s nohami na stoloch. a raz prisiel fax od veducej z centraly, ze co sa deje, nemoze sa dovolat. tak sme jej len odfaxovali nazad, ze asi mame cosi s linkami, lebo v budove nieco robia telekomunikacie. no my sme sa nasli s kolegami. mala som veduceho len tam a informatika. a obidvaja stresteni, tak sa hocikedy vybrali cez pracovnu dobu do tesca, ze ked budes cosi potrebovat, len nam zavolaj. a obcas uz ani nedosli do roboty... 😀

sssimi
21. jan 2010

Nika a v akej farbe?
No je to presne to čo som si aj ja objednala. No tak to ste bohovskú cenu na tom mali. Super.

nikanika28
21. jan 2010

jeee Luci, ahooj 😵 ...
Berieme Ribumonil..snad som to dobre napisala, nechce sa mi ist hladat 😀 ...berieme to asi 5-ty mesiac, prvy mesiac sme brali kazdy tyzden 4dni v tyzdni a potom prve 4dni v mesiaci..teda pauza asi 3tyzdne, 4dni tabl...a tak dokola...o mesiac mame poslednu davku

nikanika28
21. jan 2010

simi, ta prva co je, oranzova

sirinka
21. jan 2010

nika to mas na predpis? ja som klarke zatial iba imunnal davala...som zvedava, ako bude, ked nastupi do skolky... 😖

nikanika28
21. jan 2010

siri, ano, na predpis

sssimi
21. jan 2010

Lady ja som našťastie len zdvíhala telefóny-pasívna linka, aktivku by som nezvládla-to by ma drblo obvolávať ľudí a otravovať ich. Mne pekne zavolali a ja už som ich len jemne psychologicky naviedla až k uzavretiu zmluvi aj keď sa len niečo chceli spýtať 😀 A celkom mi to išlo 😀 Denne som spravila cca 50 zmlúv. No a keďže tá linka je zadara volalo nám neskutočné množstvo malých cigáňov-no šoky.... Ja som mávala až slzy v očich čo som dusila smiech. Jeden ma tam aj na rande pozýval, ďalší ma chcel pomilovať-no a povedz mu s vážnym hlasom, že ak nemá vážny záujem, tak nech neblokuje linku 😀

sssimi
21. jan 2010

Ja som objednala tú ružovu s kvetinkami

nikanika28
21. jan 2010

simi a ty mas aku farbu? Tak to sme uz tri majovky s rovnakymi trojkolkami 😀 😵 😵 ...historia sa opakuje, zacalo to so psom FP..teraz trojkolka...co bude dalej? 😀 odrazadlo ? 😀 😀

nikanika28
21. jan 2010

tak si odpovedala skor ako som sa opytala 😀

ladywitch26
21. jan 2010

simi a co ty vies, ci on nemal vazny zaujem 😀 😀

nikanika28
21. jan 2010

lady, ved poznas podla hlasu, nie? 😀 😀

dm1
21. jan 2010

nika a to este teraz v tescu je ta akcia alebo to uz bolo davnejsie? a kolko stala v akcii?

zuzkad
21. jan 2010

sssimi a kde je to video ?? Pozerala som na FB, ale nic som nenasla ☹ ☹ ☹

o akej trojkolke to stale pisete ?? Ja ...teda maly dostal odrazadlo od svokry od chicco v draciku sme ho kupovali a velmi sa mi paci...maly zatial vyuziva ten klavirik a casom vsetko akurat na toto leto bude uz akurat 😉 😉 😉 taketo http://www.babytrend.sk/chicco-odrazadlo-chicco...

ladywitch26
21. jan 2010

no idem ja uz zalomit, zajtra si dodavku musim sama povykladat, tak nech mam vobec silu..dobru noc

nikanika28
21. jan 2010

dani, no bolo to v tescu, ale uz je beznadejne vypredana, bola tam 50%-na zlava..1050korun stala..alebo 1100..uz neviem..
Zuzi, tato http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-t...

sssimi
21. jan 2010

Zuzi je to tam-pozri si približne pre 28 minútami