Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
24. jan 2010

juj, tak mne nastupuje migrena...tusim si dam ibalgin... 😖

tak ja mam pocit, ze je jedno ci mam alebo nemam kramy, chudnem furt rovnako...

emode a kam sa chystate v lete?

mimi21
24. jan 2010

no aj ja som prave vcera obzerala letne dovolenky 😎 😎 😎
chorvatsko e-e vacsinou su tam kamienkove plaze, strasne by som chcela ist do talianska, minuly rok boli znami s rocnym dievcatkom, nevedeli si vynchvalit letovisko Lignano - je to cca 800km, skoro ako do chorvatska...

emode, tak ja by som aj 10 mohla 😝

iinuska
24. jan 2010

ahojte, tak baby, tak ja uz som pri vas starena 🙄

my sme boli minuly rok v chorvatsku a chystame sa aj tento, ale chceme nejast nejaku mini piesku plazicku 😵

sirinka
24. jan 2010

mimi znami tiez boli v taliansku s detmi a velmi sa im pacilo...akurat treba dat pozor, aby nablizku nebol velky pristav, tam byva dost spinava voda...

iinuska v omisi maju primestsku pieskovu plaz, ale nic moc...mne sa viac pacia kamienkove, tam je nadherna voda...

iinuska
24. jan 2010

siri, aj my chodime na kamienkove, len tento rok sme mysleli, ze kvoli Adamkovi, predsa na piesku sa lepsie zahra 🙂

v taliansku sme boli tiez, ale velmi ma neohurilo.Mne sa potom viac paci spanielsko. Ale chorvatsko je nasa srdcovka

dupinka
24. jan 2010

Ahojteeee!

my sme mali dve noci hruuuzne. Minulu noc som spala sotva hodinu - Adam sa napil, dala som mu cumlik a ked ho v spanku vyplul, uz bol hore. Kolotoc celu noc... A dnesnu noc kazde 2 hodky na prsniku 😠

Co sa tyka rokov, ja budem mat v juny 29. A sme s MM treti rok manzelia.
Dovolenku planujeme na Slovensku, ideme do Tatier predbezne. Nejako sa nam nechce len tak vylihovat na plazi a prazit sa. A ist niekam do zahranicia, tak aby sme aj nieco videli, ked uz dame peniazky a s malym jedine letecky. To radsej ked bude vacsi a aj on nieco z toho bude mat.

Co sa tyka chudnutia, chcela som zacat so spiningom, ale ked este dojcim, tak neodporucala mi cvicitelka. Kamoska ma nahovara na akupunkturu - za 50 Eur napicha ihly, ktore redukuju chut do jedla + zdrave stravovanie a sledovanie pitneho rezimu a za tyzden aspon 1,5kg dole.

iinuska
24. jan 2010

dupinka, tak kazde 2 hodiny sme my hore uz niekolko tyzdnov 😖 A k tomu, ked vstava o 7, tak som rada. Niekedy "fungujeme" uz od 6.

tie ihly absolvovala moja kolegyna, ale zeby jej to nejako pomohlo...podla mna zbytocne vyhodene peniaze

dupinka
24. jan 2010

iinuska, my vstavame normalka o 7mej, len to nocne vstavanie ma dostava mimo provoz 😖

emode
24. jan 2010

siri tiez sme rozmyslali o malorke, ibize alebo krete , mm chce do egypta dakedy v oktobri ale ja nechcem malu trepat do tychto krajin este ...

mne by sa este pacila korzika alebo sardinia ale to je pekelne drahe 😒

dupinka my takto spime uz tretiu noc neviem okrem zubov netusim co by sa mohlo diat ale cez den je mala uplne v pohode tak o tych zuboch pochybujem 😕 a tiez sa budi okolo siedmej ale ja sa este skryjem pod paplon malej dam nejake hracky tak este driemem do nejakej osmej ako kedy 😉

turistiku na SR tiez dako planujeme len by sme mohli ist viaceri bola by vacsia sranda ... hadam sa prida jamaat s chlopom 😕 😕

emode
24. jan 2010

a to chudnutie, no teraz som bola plavat po dlhom case a chcem chodit pravidelne, je to super aj na chrbticu a clovek si normalne hlavu vyvetra 😀 a este aerobic ale to este musim nejak domysliet 😀

sirinka
24. jan 2010

emode juj v egypte som raz bola a nikdy viac a s malym dietatom uz vobec nie.... 🤐

rybca
24. jan 2010

Ahojte, tak ja budem mat v lete 32, ale podvedome som sa zastavila na 30tke..🙂 cize si stale myslim, ze budem mat len 31...🙂 a v lete by sme chceli ist do Limburgu, to cip Holandska, Belgicka, Nemecka, su tam aj nejake kopce, alebo pojdeme zase do Alp..🙂

ludmilabb
24. jan 2010

no my na leto zatial neplanujeme nic, urcite nepojdeme do zahranicia. Ak tak na tyzden, dva k svokrovcom do Detvy a mame tam aj zahradku, priroda je v okoli krasna a so psikom idealne na vybeh, mne staci na vyzitie aj lucka za humnama ked je bohata na kvetinky

dm1
24. jan 2010

mimi tak uz konecne viem preco nechudnem... kramy mi chybaju 😎

my krasna noc. najskor zaspal sam 😨 a potom bol hore 2x a rano spal do pol 9

teraz som sa vratila s laugaricia sme sa boli s kamoskami vyventilovat mm strazil maleho. Baby v TN v tescu este maju 1 tu trojkolku ale len ruzovu.... skoda by som brala ale Matko by bol s ruzovou asi dost srandovny

mimi21
24. jan 2010

no tak u nas to dnes vyzera len na jeden spanok 😒 no ale aspon zalomi vecer o 7 a bude pokoj 😅

boli sme v BB v tescu, mali v akcii bodycka a pyzamka, tak som kupila, lebo uz nam bolo treba 😝

mimi21
24. jan 2010

no a som zabudla, zajtra vecer sa chystam na zmbu, mm povedal, ze malu nachova a okupe, ze ja len pridem a nakojim, tak to nemozem odmietnut 😀 😀 😀

a este maju v tescu akciu na Hami 2+1 zadarmo, kupila som nejake jedla do zasoby, mali celkom zaujimave, tuniak, telacina, cestoviny a tak...ja ked kupujem tak radsej take netradicne co doma neuvarim...
dnes na obed sme jedli cestoviny a som sa celkom cudovala, ze take vacsie kusky jej asi prvykrat nerobili problem...

dm1
24. jan 2010

mimi aj ja idem na zumbu ale az buducu nedelu uz sa tesim 😎

jamaat
24. jan 2010

Ahojte.
Ja som bola malú vyvetrať na sánkach prvý krát. Bolo krásne, tak sme sa vybrali na Šachtičky a milo ma prekvapilo, že ani reťaze nebolo treba zakladať. Nemilo ma však prekvapilo, že nemám pripevnenú opierku na sánkach. Myslela som, že to chlop včera urobil, keď sme sa chystali, ale som sa pomýlila, on sa to len chystal spraviť. No ale vynašla som sa, pripevnila som to ťažným lanom. Vyzeralo to síce úchvatne, ale účel splnilo 😀
Šlapala som do kopca, tak som sa aj fajne spotila. Emka zaspala, aj nejaké fotky sa mi podarilo spraviť narýchlo, lebo som nemohla dlho stáť, hneď sa začala budiť. No proste super bolo. Ibaže 5 minút po zobudení Emka začala ryčaaaaať! Všetky deti tam spokojné so sánkami, len z našich sa celou cestou naspäť ozýval zúrivý rykot. No a korunu tomu nasadil Deny, pri tom rykote som totiž zabudla zavolať ho skôr ako pri hoteli, takže mi zdrhol. Kým sme sa do auta nalodili, Emka celý čas jačala a Denyho nikde. Nechápem, čo jej bolo. Ani sedieť, ani ležať, ani nič. Tak reku hádam hladná bude. Už som bola rozhodnutá ísť preč, aj autom sme už odchádzali, reku nech si debil pes príde ako chce. Ale nedalo mi, reku ešte zbehnem na parkovisko a poobzerám sa po ňom. Emku som nechala v aute (samozrejme revúcu) a šla som ho hľadať. Keď som sa už zúrivá neúspešne vracala, tak dobehol odkiaľsi, lenže keď som ho zavolala, tak ma odignoroval a oblúkom obišiel. Našťastie sa šiel očuchať neďaleko s jedným psom, tak tam som ho dochytila a za obojok dovliekla do auta. Emka s malými prestávkami rumázgala až domov. Až keď som ju vyzliekla a na deku posadila, tak zrazu spokojná a vysmiata. Z toho usudzujem, že od hladu neumierala. No ale dala som jej ovocnú výživu a teraz sa tu vkuse rehoce, len nikto nevie na čom. 🙂 .......A Deny je za trest vyhostený do chodby.

iinuska
24. jan 2010

ahojte,aj u nas je krasne, dobre mrzlo a slniecko svietilo, vsetko biele....My sanky nemame, asi kupime buduci rok k Vianociam.

fiha, tu fici zumba. Ja jej mam dost doma. Mne sa nechce cvicit. Predtym som chodievala na aerobik, ale teraz nad tym ani neuvazujem. Vsak asi by som tam odkvecla... 😀

kosska3003
24. jan 2010

ahojte
tak aj my sme boli dneska v tescu ja som malej kupila presnidavky ja tie zeleninove a masove moc nemusim mi to nechuti tak ani malej to nedavam akurat sa mi mala zobudila spala hodinu a pol super
co sa tyka rokov ja budem mat v marci 25 a v maji s muzom 8 rokov co sa pozname a 2 roky od svadby a mala rok tak maj mam natrepany a este aj sretko mame 😀 😀 kazdy vikend cosi 😀 😀

rybca
24. jan 2010

jamaat - sucitim s tebou, moj chlap by uz bol mrtvy za tie sanky a pes by bol na chodbe tiez..🙂

dm1
24. jan 2010

baby maly uz druhu noc po sebe zaspal sam 😨 😨 😨 . trochu mrncal skrabkala som po chrbatiku odisla a zachvilu ticho. ja zasnem. no mohlo by mu to zostat 😵

kosska3003
24. jan 2010

a vy co ste kde ste ved az na druhej strane som hladala temu 🙂 😒

rybca
24. jan 2010

DM, nam takto uz 4 noci..🙂 a spi celu noc..🙂teda neberte to ako provokaciu..🙂

beljanka
24. jan 2010

ahojte, tak po prestávke som tu zas. drobce spia. sonička sa už tiež pomaly učí zaspávať v postieľke, no musím ju hojdať vankúšikom. cez deň mi niekedy zaspí aj sama, no večer to akoby sa bála robí najskôr caviky, vyzúri a unaví sa a potom ju už len učičíkam. niekedy je to ľahšie, niekedy ťažšie.
ale ten pravidelný režim je isto potrebný.
dm-gratulácie, len nech to Maťkovi vydrží 😉

beljanka
24. jan 2010

rybca-gratulko.
aj ja chcem už spať celú noc ☹

emode
24. jan 2010

rybca aj tak provokujes 😅

siri my egypt kvoli moru a potapaniu super, ale so sofiou si to neviem predstavit, vzdy chodievame do 4 alebo 5ky hotela s all inclusive, ale aj tak, nacase zmenit ... male divy budeme musiet este odlozit 😅 😅

sofia bola dnes cez den uzasne babetko, aka bude noc??? inak, uz asi tyzden reaguje na pesnicky tak ze zacne kyvat ruckami do rytmu, ideme sa popucit 😀
a pomalicky stvorkujeme, 6-7 krockov, ale v ramci izby sa dostane vsade, do druhej sa sama este nevybrala 😕

ludmilabb
24. jan 2010

Erika neboj zachvilku ti Sofia bude liezt vsade, nam sa schovava pod stol 😀

kosska3003
24. jan 2010

aj ja chcem spat celu noc

iinuska
24. jan 2010

ahojte, ten kon mi nejako necvala 😅

rybca, tak super, aspon niekto sa vyspi. ja sa vyspim mozno, ked zacne chodit do skolky, alebo este lepsie do skoly. Petko je toho zivym prikladom