Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
24. jan 2010

nedrazdite so spankom ja neviem co zle robim ale moj maly od narodenia vstava v noci kazde 2 az 3 hodky takze spanok nehrozi ale mne uz staci 4 hodky vkuse spat a som fit 😀
vam poviem srandu teraz sme boli z muzm v kuchyni zramovat veci co som navarila a maly sam bol v obyvacke na chvilku prideme a on vyliezol na vankus prii gauci a tuka vam do notbooku 😀 😀

skoda ze sme to nenatocili nas maly je expert na notbook jeho neokabatim deckym on chce moj dospelacky lebo sa mu obrazky menia a vase babatka pozerame akych to bude mat kamaratov a je nadseni vcera sme pozerali mm maleho modela a malemu sa velmi pacil 😀

jamaat
24. jan 2010

erika, ludka, Emka ako sa naučila sedieť, tak oveľa menej lozí. Ale vyzerá to tak, že onedlho sa sama postaví. Zatiaľ to skúša len na posteli. Ona potvora vie, že tam je mäkko, tak na posteli sa besnie a hlavne keď je s holou ritkou 🙂

iinuska
24. jan 2010

zuzka, no musel byt podareny 😀 . A ako si spokojna s novou autosedackou? Uz ste ju skusali? Christiankovi sa paci?

emode
24. jan 2010

jamaat sofia sa zatial dava len na kolienka ako ked klacis, bola si sama hore na Sachtach? my sme museli ist prevziat chatu a poupratovat, tak bola mala zas u svokry, skoda pekneho dna 😒
inak super skusa mala Emca 😀 oni podla mna dobre vedia co si mozu dovolit, sofia ked pride k okraju postele, tak si lahne na brucho a rukou smatra dole, dalej nejde ... len ked sa otaca tak nema odhad

zuzkap budu to experti pocitacovi 😀

ludmilabb
24. jan 2010

jaaj moja by sa najradsej hodila z gauca, ona sa ruti aj oproti stene, rozumu nema, krpana

Janka a ty si predtym davala Emku sediet s podopretim? lebo Sofia mi tak vobec nechce byt a naznaky na vstavanie nema, furt sa len na ten bocik dava

zuzkaprofant
24. jan 2010

inuska skusali ale mu je velka tak stale je vo vajicku este tak mesiac ai bude nepacilo sa mu tak bo musel sediet a on teraz nepsedi ani minutu ked sme boli teraz v sobotu sa prejst asi 100km od nas tak som celu cestu musela spievat alebo ho niecim zabavat lebo chcel ist prec nechcel sediet ☹ a to idemena velku noc na sk 15hod neviem ako obsedi ja o nervy pridem

emode budu on vidi ako ja tu tukam tak chce tiez ale naj ma vazen vase deticky ked kukame foto 😀

dnes som mu davala vanilkovy puding co muz robil ale dako nechcel tak len oblizol a nic 😀

zuzkad
24. jan 2010

cafteeee ...

tak ja som dobre nastvana...vcera vecer mi zacal mrznut pocitac, az zamrzol tak, ze neodmrzol 😠 😠 😠 dnes od rana moj chlap skusal rozbehnut ho ale nic....tak mi ho zobral kamosovi, lebo nieco sa am pokaslalo...vseeetko co som tam mala filmy, fotky atd...mam v prdelke a nic sa neulozilo...o vsetko som prisla, jedine co mi zostalo su videa maleho aspon nieco, lebo by ma to mrzelo a ja tapa si nic neukladam 😠 😠 😠
Inak asi 5 dni do zadu sa PC pokazil aj mojmu Petovi...cize si doniesol svoj firemny notebook a na tom teraz ficim...a on mi vsetko instaluje na novo 😠 😠
a este aby mi nebolo malo som mala tuto noc strasnu migrenu...vecer som isla spat ako vzdy ...v poho maly spinkal..nic ma nebolelo...zaspala som a okolo tretej rano som sa zobudila na prisernu bolest hlavy...mala som strasne bolesti, boleli ma aj usi a oci....akoby mi isli prasknut...a ked som sa postavila, ze si idem dat ibalgin...tak som mala zavate stasne...normalne som sa rozplakala ako male dieta ...sedela som a plakala od bolesti..Peto moj sa zobudil na stonanie a v soku co mi je sa posadil...dala som si ten MIG 400 ale nezabral, tak som´si musela dat este jeden-...po pol hodine tapenia zabral a ja som s placom zaspavala...hned rano som poprosila svokru aby mi cez jednu pani dohodila lekara, lebo ja uz nevladzem...a nie je ani normalne, aby som mala uz skoro tt migreny take strasne...aj som si vybavila neurologa uz len zajtra mi potvrdil termin a idem na vysetrenie...toto uz nie je dietou, ta doki mi povedala, ze podla popisu to bude asi z chrbtice, ze krcne stavce mam narusene a to mi vyraza do hlavy a sposobuje migrenu...vsetko sa ale vysetri...poviem vam, ze uz niekedy sa aj bojim, ci mi v hlave nerastie nejaka pliaga ale na to ani pomysliet nechcem 😕 😕

Jamaat mas ocividne vzrusujuce dni...obdivujem ta aka si trpezliva...ja by som asi uz skolabovala 😝 😝

Mne maly zacina skusat na 4 ...aj ked pre vas to je uz uplne normalna vec, ale my sa tesime z toho kedze nas lenivcek sa gula kam chce a pretaca sa jedna radost, ale lozit sa mu nechce...ale ked je na 4 tak sa podarene pohojdava a to je rozkosne 🙂 🙂

inak pekny vecer vam prajem...coskoro sa ohlasim na svojom noteboociku...uz tam budem ..mat asi vsetko nainstalovane

iinuska
24. jan 2010

zuzka, ale snad sa mu zapaci teda neskor. 🙂 My ked sme ju skusali v obchode, maly ani nemukol, vyzeral byt spokojny, len na predavacku pozeral. Este sme ju ale neskusali v aute, ale zajtra ideme ku kamosom do BA, tak som zvedava 😵

jamaat
24. jan 2010

emode, bola som na Šachtách a práve nahrávam fotky na FB. Pekne bolo. Len veľa ľudí, cez týždeň to bude lepšie.

ludka, nedávala som Emču sedieť s podopretím. Ako začala loziť, tak sa tiež na bok dávala a postupne dvíhala a trénovala rovnováhu, až sa raz sama posadila a odvtedy sedí.

emode
24. jan 2010

ludka sofia sa tiez z boku posadila ... ale trvalo to dost dlho asi tak tri tyzdne kym sa posadila a teraz ma more sposobov ako sa posadit 😀

inak neviem ci som pisala, nechce sa mi hladat, ale na kontrole u primarky sme dopadli super, ze uz mame nalez v poriadku 😀 ale cvicit mame dalej ... a zajtra zaciname zas plavat po dlhej dobe 😀 😀 😀

jamaat
24. jan 2010

zuzkad, tak to je na šlaktraf! Ja som už napálila fotky na CD, lebo sa mi nejako prehrieva notebook. ............A trpezlivosť? Len tak vrelo vo mne, keď sme sa vracali. Ale keď sa už doma začala Emka vyškierať, tak ma to prešlo. A hlavne, že aj psa som nakoniec dochytila.

rybca
24. jan 2010

nas sa posadil sam, asi 3x, raz dokonca som bola toho svedkom, ale neviem ci sa mu nepaci, alebo co, nehrnie sa do toho sedu, aj sa postavi, po mne sa vystvera, zataha za vsetko co dociahne, je to pre mna dost bolestive vstavanie, ale sa postavi a hybe zadockom do stran..🙂 aj na styri sa postavi, uz aj na dlazbe, pohupava sa, nacahuje, cize je na 3 koncatinach, ale akonahle sa chce pohnut je zase na brusku

zuzkad
24. jan 2010

jamaat ja keby som niekde nechala toho mojho psika tak uz ju asi neuvidim ona je taky strachoprd a boji sa kazdeho psika, vobec si neviem predstavit , zeby som ju niekde nechala....to by som sa s nou aj rozlucit mohla

ej ked citam ake mate sikovne deticky tak mam pocit, akoby ten moj Nicolasko bol mladsi od nich 🙂 🙂

jamaat
24. jan 2010

zuzkad, keď sa bojí, aspoň sa netúla ako tento môj degeš!

nikanika28
24. jan 2010

cafte, ste toho popisali 😕 😀
Zuzi, tak to s tymi fotkami ma teda mrzi ☹ ..to je neprijemne... a o migrene ani nehovoirm 🤐 , drzim palceky, nech ti to dobre dopadne.
Klarka sa tiez este sama neposadi, len sa gula, ale ked ju posadim, tak sedi...no a keby mohla stat, tak to sa jej paci najviac, ale moc ju nedavam.

jamaat
24. jan 2010

No prisámbohu, že mne sa postupne k začiatku vracajú tehotenské stavy a prechádzam do normálu. Už mi nebýva horúce na nohy, práveže naopak, mávam ich studené a potia sa mi - tak dúfam, že už ich ani také suché nebudem mať. Smädná som furt ako ťava, presne ako na začiatku tehotenstva, mám fľašu minerálky pri posteli. Spávať začínam zase viac, aj keď ešte mám problém večer hneď zaspať. Pred tehu som zaspala už ako som do postele padala. A viac kadejakých takýchto blbostí...

zuzkad
24. jan 2010

jamaat to je pravda, netula sa mi, lebo sa boji...ale zas ked hara tak strach opadne a nahana psov kade take 😀 😀 ...pocuj a nie si nahodou tehotna ??

Nika dakujeeem...ja dufam, ze to coskoro prejde a hlavne najdu ten dovod preco mam take bolesti, len dufam, ze to nebude nic vazne

koonecne v tejto minute mi maly zaspinkal...bola som ho pozriet a uz spinka 😅 😅 ale stihol tam v postielke zas poprevracat vsetko hore dole 😝

sirinka
24. jan 2010

emode juj mna v egypte presvedcili na snorchlovanie a som sa fajne otrepala o koral...cely bok doskriabany....ja chytam paniku, ked nemam pristup ku vzduchu... 😅

zuzkad ach jaaaj, to poznam tieto stavy...aj ja mavam migreny z krcnej chrbtice...ale bohuzial mi na to nezabera ziadny bezny liek a tie na predpis pri kojeni a v tehu nemozem... 😒 najhoorsie je, ked treba okolo deti porobit a ja sa ani na nohy nevladzem postavit...

zuzkad
25. jan 2010

dobre raaanko 🙂

prvaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

maly je uz hore, ale este by spinkal, len jeden prijemny clovek sa postavil u nas rovno pod okna a nechal si asi 30 minut nastartovane auto, ktore ledva asi uz aj ide...tak nas zobudil "prijemny" zvuk klokotania stareho auta...na nervy 😠 😠 😠 ale kaslem to...zacal nam novy den...

tato noc bola bez migreny, tak som rada...a dufam, ze to postupne prejde uplne. sirinka tak potom vies o com hovorim ak pisem, ze to je strasna bolest ☹ ☹ ☹ no ja dufam, ze nejake masaze a nieco na silnu migrenu mi pomoze.....ja uz nekojim, tak dufam, ze nieco sa najde, aj ked ja nie som povaha co by sa najradsej cpala liekom, ale ked pride taka silna migrena je mi to jedno jem lieky ako lentilky 😝 😝 😝

pekny dnik prajem....inak v BA je priiiserna zima....to bude otuzujuce kocikovanie 😝 😝 😝

mimi21
25. jan 2010

druhááááááááá 😉

no ja som dnes bez pc, mm ho znova berie do blavy, lebo mu zase hrabe...ani vcera vecer som ho nevedela nastartovat
tak teraz siu uzivam poslednych 5 minut kym mi ho mm vezme 😅

inak brutalne ma bolia krize z kramov, ledva zijem 😝 😝 😝

zuzka aj mna dnes caka otuzujuce kocikovanie, tiez je tu riadna kosa, potrebujem ist na postu, ale hreje ma pocit, ze dnes pride Nextiiiiiiiiiik 😵 😵 😵

zuzkad
25. jan 2010

mimi tak si to uziiiiiiiii 😉 😉 😉

inak aj ja som vcera dostala mrchu uz...tak koonecne tie kg pojdu doleeee 😀 😀 😀 😀

mimi21
25. jan 2010

zuzi budem na teba mysliet ked mi budu rukymrznut na kociku 😀 😀 😀 ze aj tebe mozno mrznu 😀 😀 😀

ludmilabb
25. jan 2010

ahojte, to je kosa do kelu a ja potrebujem ist do mesta 😢 v noci Sofia sice buntosila ale nebolo to az tak na nervy 😀
teraz mi tu nervaci na zemi, kym som s nou ok ale nechat ju samu, beeda

martinaxyz
25. jan 2010

Ahojte...
no my dnes von nejdeme aj ked je u nás nádherne...celú noc sme nespali, lebo malému sa začali prerezávať ďalšie zúbky a ešte k tomu má aj nádchu...včera sme sa boli konečne korčulovať po dvoch rokoch...hneď ako som stupila na ľad tak som sa vytiahla 😅 😅 😅 mm sa ohromne zabával...a vy ste mali aký víkend...

ludmilabb
25. jan 2010

my sme boli vcera s mm polyzovat

iinuska
25. jan 2010

dobre ranko, no tak dnes som po dllllhej dobe spala 3 hodiny vkuse. Od pol4 do pol7. No tak som spokojna 😵

u nas je riadna kosa -9

nikanika28
25. jan 2010

raaaneckooo...
prave krmim Klarku jogurtom...no kraasne vyrazy struha 😀

nikanika28
25. jan 2010

no..zacala vrtet hlavou..tak je dojedene..dve lyzicky som do nej dostala 😝
No dnesna noc....az prekvapiva...od 19hod do siedmej rana 😕 😕 😕 😕 😕 😕 nem chapem 😵 ...
Hned rano som sa odhodlala na orbitrek, tak som trochen zabehla...a potom so to rozdychavala 😀 ..kondicka v prd..... 😕 😅
Teraz rozmyslam, co si dam na ranajky...

nikanika28
25. jan 2010

Baby, pocuvali ste v poslednej dobe Europu2 ? Ja som z toho radia zufala..a ranna show........katastrofa...to sa neda pocuvat a o pesnickach ani nehovorim...stale dookola tie iste.... 😠 😠 😠 stare dobre radio okey.. 🤐

iinuska
25. jan 2010

nika, a davala si cisty biely, alebo aj s tym jablkom. Mne Adamko spapal cely cisty biely.