Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
27. jan 2010

cafte

lady ty to mas aku autosedacku ?? lebo asi sa musime poobzerat po nejakej, lebo tu co mame je mala a novu este nemame ☹ ☹ a ta tvoja sa mi pozdavala co si o nej pisala

ladywitch26
27. jan 2010

mimi, dakujeme

zuzka, no tiez som najskor mohla mrknut ine ulice v martine, na jednej to vyhrava odkaz s 35 hlasmi, no a ja som si ako naschval vybrala hlavne namestie, kde sa najviac ludi prihlasilo ☹

zuzkad, ja mam britax, to je tusim romer na slovensku

jamaat
27. jan 2010

Čafte.

Ja som behala po bižutkách, ale vec nemilá, čo som mala vyhliadnuté, to mi predali, a v ostatných bižutkách ani trt!

Emkina najnovšia póza je na štyroch, no nie na kolenách, ale normálne na nohách a jedna noha dohora vytrčená. Len sa mi to nedarí odfotiť.

Ja už mám tiež menej kíl ako pred otehotnením, ale len o jedno.

sirinka
27. jan 2010

ahojte...baby dnes hlasujeme odznova 😀
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e...

aj ja som vam prihodila

zuzkad
27. jan 2010

ja som pozerala nejake u nas na SK co aj boli v testoch uspesne a nasla som tuto znacku, ktora v testoch uspela ako velmi dobra... http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=168... a este tu su farebne kombinacie http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/... nemate niektora skusenosti s nou ??

ladywitch26
27. jan 2010

siri, ja som ti este na obed prihodila. inak uz som na 4.mieste, na tretie mi chyba jeden hlas 😀 len na prveho este sto 😝

sirinka
27. jan 2010

zuzkad maxi cosi su super 😉

ja az teraz mam kusok casu, dnes bol nabity program, plavanie, poradna, upratovanie, varenie, prechadzky....teraz este mm siel s kamoskou na pohotovost, jej syncek ma zrejme zapal pluc... 😒

emode
27. jan 2010

ludka a nepovedala ti ako a z coho tu krupicu varit??? aj my uvazujeme o britaxe mame sice vajce do 13kg, ale je v nom uz dobre narvana hlavne teraz v zime ...

sirinka
27. jan 2010

lady ved ja to neberiem az tak vazne...ten moj uz v novembri aj tak nebude moc chodit do ba... 🙂 ale sak ked mozem, tak prihodim kazdemu... 😉

emode klasicka krupica je velmi tazka na zaludok, staci davat az od roka.
da sa pripravit bud v materskom mlieku, alebo uvarit vo vode, nechat trosku vychladnut a postupne primiesat UM na pozadovanu hustotu...

sirinka
27. jan 2010

ze v novembri, mi dobre hrabe..vo februari... 😀

ladywitch26
27. jan 2010

siri, som si kvoli tebe isla precitat pravidla sutaze, sa mi ten november nejako nezdal 😀 😀

sirinka
27. jan 2010

lady ta vidis...matersko-laktacna demencia v priamom prenose.... 😝

mimi21
27. jan 2010

siri mas aj moj dnesny hlas 😉

kosska3003
27. jan 2010

ahojte tak aj za mna mate hlasy
Marika okupana uz 20 minut spinka zajtra sme mali ist na plavanie ale stale akosi chrampci tak som ju odhlasila ale este mi nedala vediet co a ako dufam ze si to precitala lebo ma svacne

ludmilabb
27. jan 2010

zuzkad zaujimava autosedacka 😉 ja uz tiez studujem lebo cochvila budeme musiet menit ako emode

mimi21
27. jan 2010

uuups, siri ale nemfunguje mi ten link 😒

iinuska
27. jan 2010

mimi, aj mne pliiiiiiis, na FB 😉

my mame tuto autosedacku http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

dm1
27. jan 2010

mne sa paci tato sedacka ze tam ma to okolo hlavicky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4542968

mimi21
27. jan 2010

ale iinus ani tvoj link mi nefunguje, neviem co s tym je, budem skusat aj dalej 😉

iinuska
27. jan 2010

baby, mne nejako blbne internet, hodinu to nacitava, nemam na to nervy 😠

ladywitch26
27. jan 2010

asi maju chybu na stranke, lebo ani ja sa tam nemozem dostat

jamaat
27. jan 2010

No môžem sa ja chystať na Gejšu, keď emka sa rozhodla nespať. 😠

zuzkad
27. jan 2010

dakujem kocky ta rady...ja asi kupim tu maxi cosi aj sa mi paci a aj mi pride bezpecna 😉

inak stale mi blbne pc tak som zufala, lebo mi zamrza aj po preinstalovani ☹ ☹ asi pojde oficialne do servisu len dufam, ze sa nezacne zase kazit...ale mam aj zarucny este nan ´tak snad ak to bude nieco vazne vymenia mi ho...ak ovsem ho uznaju, ze je chyba v pc nie vo mne, resp, ze som ho ja nepokazila

inak dnes som mala uzasne uspanie maleho 🙂 🙂 dala som ho do pyzamka, nakrmila kasou a len co som ho polozila ´do postielky tak v tu sekundu sa otocil na bok zavrel oci a zaspal....a spiiiiii uz hodinu, cize uz na celu noc...no som sa smiala, lebo ho varovala mamina moja, tak som jej volala, ze co mu dala na spanie, ked aj na obed u nej spinkal 3 hodiny a teáz takto zaspinkal 😀 ale je pravda, ze sme vynechali spanie o 17stej hodine tak uz bol dooost unaveny 😉 😉

mimi21
27. jan 2010

jamaat a ako s tou kozou, uz nemate vyrazky vobec???

ja som dnes zhanala take balenie 1+1 biodermy atoderm mlieko, odporucila mi ho kozna, lebo za 18e je tam az liter teloveho mlieka, bola to akcia do vianoc ale este som nasla lekaren kde to nemali vypredane, su tam take protivne predavacky, tak tam nerada chodim, a asi nas je takych viac, ked to tam este mali
my to mame take, ze raz lepsie, raz horsie 😠 😠 😠
idem kupat len kazdy druhy den, aj dnes som isla len ritku, tvar a rucky umyt a skoncilo to tak, ze bola cela mokra a potom sa mi este pocurala na sedacku 😠 😠 😠

mimi21
27. jan 2010

zuzi aj ja asi tu maxi cosi, teraz mame od nich vajce, a inac presne z toho obchodu - enikibeniki - vlastne cely kocik, je tam strasne super majitelka 🙂

ludmilabb
27. jan 2010

iinuska a to desat tisic je cena autosedacky 😅 uf

jamaat
27. jan 2010

mimi, Emke to úplne zmizlo, už asi mesiac nemá nič.

dm1
27. jan 2010

aj mne sa paci aj ta maxi cosi aj nad tou som uvazovala

mimi21
27. jan 2010

boze ja uz som z toho ekzemu zufala ☹ ☹ ☹

zuzkad
27. jan 2010

kocky co pisete o vyrazkach...ja mam ekzem na ruke od narodenia maleho ako som ho kojila a maly sa spotil zo spodu hlavky tak sa mi v zahybe ako som ho podopierala urobil ekzem a neviem sa ho zbavit ...uz som skusala hocico a nic ☹ ☹ nemate nejaky dobry tip na to ???

mimi a kde ty byvas presne ?? Ved ja mam en obchod par zastavok od domu 😅 tam inak asi aj tu autosedacku pojdeme kupit...alebo som nasla najlacnejsie ju maju za 140€ a na mimibazare ju predavaju aj za 300€ 😕 😕 troska rozdiel 😝 😝