Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
3. feb 2010

zuzkad ja som na tom rovnako ako ty. snazim sa vyhybat smazenemu a sladkemu a jest radsej zeleninu a ovocie viac. tiez som dala 1x do tyzdna squas a 1x zumbu. dokonca doma slapem na stroji tak 10min. denne ako sa zadari. inak ma prekvapilo teraz v tyzdni bolo v damskom magazine ze to vobec nie je pravda ze ked mamicka dojci ze nemoze cvicit. vraj sa sice tvori mliecna kyselina ale ani nahodou sa nemoze dostat do mlieka

ladywitch26
3. feb 2010

caute zeny, nebola som tu dlho ale ani moc nestiham. cosi riesime s kamosom na facebooku. 😀

inak dnes sme zistili, ze stanka ma uz styri zuby. a pekne dlho,len sme o tom nevedeli. vysla jej pred dvoma tyzdnami horna lava jednotka, tak sme cakali, ze dalsi zub bude prava jednotka a sledovali sme len to miesto. no a houby, ono jej vysla aj lava dvojka, v tom istom case ako jednotka, lebo su obidva rovnako velke, len sme si to az teraz vsimli.ale ked jej sa ani len do huby clovek nedostane okrem lyzicky nicim. mece sa,brani sa, no koniec.

zuzkad
3. feb 2010

ja som tiez pocula ...priamo od mojej doki, co mi odrodila maleho, ze nemam stresovat, ked kojim...a ak by som chcela pre pokoj duse...mam si odsat mliecko..no ale mne to uz potom bolo prd platne kedze nekojim 😔 😔 😔 cize ja smelooo mozem cvicit 😉 😉

prave ma tu moj chlap pokusa s mandarinkou...dokonca mi ju priniesol z kuchyne, ze si mam dat...ale ani ovocie by som nemala vecer...ale asi vzdy lepsie ako by som jedla cokoladku 😉 😉 😉

zuzkad
3. feb 2010

no lady caaaaf...dnes som akurat na teba myslela, ze ta nejak niet tu na MK, ze ako sa ti vedie a aj miminku ..teda miminkaaam 🙂 🙂

emode
3. feb 2010

ahojte,
ja nic nestiham baby, ledva vas precitam

Nika, Ludka hadam to nebude nic vazne a babule sa z toho vyspia ☹

Mimi, k tebe by sa mi asi hodili viac tie čierne

DM určite objedname konečne nextik 😀

My sme dnes plavali a Sofia dakosi zacina strajkovat, pri ponarani vlastne uz pri vynarani stale kasle akoby sa napila vody a ku koncu uz aj plakala ... instruktorka mi ale povedala, ze sa pekne nadychne aj vie co sa deje tak nerozumieme velmi co sa deje ... prvy kurz bola uplne v poho dufam, ze to bol len chvilkovy stav 😖

dnes sme malej kupili novu autosedacku, teda nie novu, ale nasla som na webe romer duo plus isofix pouzivanu 1,5 roka za 80 Eur tak sme boli po nu 😀 trochu neskor dokupime este jednu novu a tuto budeme mat do druheho auta ale zatial staci, potah sa uz perie 😀 funglovka stoji 240 eur

sofinka dnes zdruzgala uz cely zvolensky jogurt 😀

dm1
3. feb 2010

ozaj zabudla som maleho pochvalit. dnes sa 1x sam posadil ale nikdo to nevidel... ja som bola hrat squas a mm vravi ze ho dal na brusko a isiel nachvilu do druhej izby a vrati sa maly si veselo sedkal

ladywitch26
3. feb 2010

zuzka, zatial vsetko ok,len mi obcas napne zaludok, ale pojedam orechy ako pri stanke. 😀 v robote zatial nevedia, aj ked brusko uz trci, ale mam zasteru, tak ta zakryje 😀

idem ja spat, ak bude ten nas chlpaty somar zasa v noci zavyjat, tak sa mam na co tesit. somar sprosty, uz je vychudnuty,ze mu rebra trcia, dnes skoro nic nezral. ale ja ho kaslem, co mu mam tu fenu na koberceku dovliect, aby sa spamatal?

zuzkad
3. feb 2010

juuj dm tak super, ze vam maly sedi pekne 😉 😉 ja som videla presny postup maleho ako sa posadi ...bolo to podarene ako sikovno si nasiel sposob 😉 😉

lady ...ja som bola v soku najskor, ze toho chlpateho somara mas na mysli muza...Stanku som vylucila...ved ona nie je chlpata...a az potom mi doslo, ze mas aj ty psika 😀 😀 😀 😀 jaaaaj...fenky...noo pre toto som si kupila fenku 😉 😉 😉 tak sa drzte....a nezabudaj aj odpocivat 😉 😉 😉

emode super kupa autosedacky 😉 😉 inak aj ja sa tesim na next ...jupiiii 😅 😅 😅 😅 a zevraj aj svokra kupi malemu nejake veci, tak mooozem objednat 😅 😅 😅

juska3
3. feb 2010

dm, to som bola aj ja prekvapena, ze sa moze cvicit, ked kojis, tiez som pozerala damsky magazin 😉

dm1
3. feb 2010

juska sak prave. to je tak vo vsetkom tusim. riadis sa niecim a zrazu bum ved novy vyskum a je to ok. potom comu ma clovek verit 😨

zuzkad
3. feb 2010

kocky nemate niekto skusenosti s marcipanom ?? Da sa niekde kupit hotovy marcipan...resp. ako sa potiahne na tortu ?? 😅 😅 😅 😅 😅

zuzkad
3. feb 2010

booze toto je ake hnusneee http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9667 a ze pochutka 😝 😝 😝

sssimi
3. feb 2010

Ahojte. No ja zas len takto neskoro. Mne sa ešte malá sama neposadí, ale inak sedká pekne. Ma všeliaké pokusy, ale zatiaľ nič moc. No a posledný týždeň ma mániu-ja ju posadím a ona sa rýchlo mrskne dozadu-akože kolotočééé a strašne sa a tom baví, tak ju musím stále obkladať aby si hlavu nerozrazila...

Kočky dnes som pozerala ako robia tie operácie žalúdka. Tak tam bol chlap-mal cez 400kg. No a potom aj schudol aj mu na nohách sadlo obrezali a tak, ale to bolo nepodstatné. Mal 4 mesačnú vnučku a jej mama ju kŕmila mäsovým hamburgerom!!! Normálne ju mala posadenu na kolenách a pchala jej ho do pusinky. Ani jej to netrhala le jej to furt prikladala a malá to tak ocuckávala-no ja som myslela že ma naťahne. V amerike sú fakt dr.nutí ľudia!!!

juska3
3. feb 2010

sssimi, som to tu dnes pisalaaaa, tiez som to pozerala 😝 😝

juska3
3. feb 2010

zuzi, tak co som cekla, tak marcipan sa da kupit...aj v tescu

juska3
3. feb 2010
zuzkad
3. feb 2010

...no a my sa tu trapime s mrkvou, brokolicou, spenatom..a deti nechcu papat...jasneeee, chce to hamburgeeer 😀 😀 😀 ....zajtra idem do mekaca kupit malemu hambac... 😀 😀 😀 ....jasne, ze srandujeeeeeeeeeeem 😀 😀 to je len pokrocily cas a mne uz hrabe z receptov, co hladam nieco extra pre mojho draheho aby mu torta chutila a aj aby bola kraasna...teraz ma trapi ten marcipan...netusim, ci ho zozeniem a ako ho spracujem, ale ja sa posnazim...nieco vyspekulujem 😉 😉 😉

sssimi
3. feb 2010

Juska som vás moc nečítala 😅

Zuzkad ja by som mala mať na marcipán aj recept. Ja som robievala ružičky na torty.

dm1
3. feb 2010

zuzkad existuje aj taka ina hmota podobna marcipanu robi sa z jo-jo cukrikov alebo takych podobnych a vraj to nie je tazke a dobre sa s tym pracuje tu je to http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/marschmell...

nikanika28
4. feb 2010

Dobre ranko...prvaaaa 🙂
Dnesna noc bola s porovnanim minulej exluzivna..obcasne budenenie kvoli dudlu a raz o 01,30..to sme boli necelu hodinu hore, kym zaspala, tak ale relativne som spokojna 😀 😀
No a netusim, co idem dnes varit..ani pre Klarku, ani pre nas 😕
Zuzka, nieje nahodou Krtkov dort pudingovy???

mimi21
4. feb 2010

pekne ranko, druhááááá 🙂

jamaat
4. feb 2010

Ahojte.
No my sa už asi ideme aj na spánok ukladať, lebo mi tu malá už mrnčí. Dnes vstala skôr.

mimi, sivé šaty sa mi síce viac páčia, ale pre teba sú viac vhodné čierne, si myslím.

mimi21
4. feb 2010

no cierne su uz predane 😝

jamaat
4. feb 2010

Veď som pozerala, že záujemcov už bolo viac na oboje šiat. Aj keď si v tom už asi bola aj ty.

emode
4. feb 2010

dobre ranko ...
jamaat to je kedy skor?
my sme asi hore zadkom vstavali lebo sa zlosti a pisti od rana ... 😒

jamaat
4. feb 2010

No tak sme nešli spať, chytila druhý dych, tak sme vysávali 🙂

emode, asi 6,20 sa zobudila. Večer išla o hodinu skôr spať, tak sa aj o hodinu skôr zobudila.

iinuska
4. feb 2010

dobre ranko

ja uz mam pozehlene, este by som mala poumyvat dlazku, ale to az ked Adamka ulozim.

jamaat
4. feb 2010

Emka práve zaspala, tak idem dovysávať a tiež dlážku umyť. Potom sebe vlasy, potom dám Emke čosi spapať, potom s Denym von a potom do mesta po oficiálne fotky zo svadby a na nákup do DM. Uvidím, či medzi tým ešte aj ďalší spánok stihneme. Nabitý program 🙂

emode
4. feb 2010

u nas je jedno kedy ide spat vzdy sa zobudi pred siedmou ... ja nemozem vysavat so sofiou boji sa vysavaca 😖 dost mi to komplikuje zivot 😝

mimi21
4. feb 2010

no my mame o3 plavanie, o 5 chcem ist cvicit a este ked vecer mala zaspi tak by som mala ist s kolegynami vonku

a ked mm pride v rozumnom case tak chcem este k nasim zbehnut ocovi zaludok vycistit 🤐 🤐 🤐