Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
15. feb 2010

stija aj ja som bola, ide o to, co ocakavas, my chceme nejaky dobry 5* resort kvoli sofii, rozmyslali sme nad viacerymi krajinami a turecko je prijatelne aj cenovo, nemienime tam so sofiou cestovat po krajine, tak preto 😀

jamaat
15. feb 2010

Mne sa tiež turecké more nepáčilo. No ale možno v inom stredisku je krajšie.

Emode, aj Monika bola už bez plienky, keď mala rok a pol. To mám v pláne aj u Emky 🙂 .................Teraz ma napadlo, že mám bohovskú nočníkovú fotku. Dám na FB.

luba142
15. feb 2010

jamat nahodou som kukala ked sa o tych topankach rozpravalo v tom magazine, a ja mam zase od nasej ortopedicky kam chodim s Kikou info ze naboso je dobre chodit ale nie doma na rovnej ploche ciuze na podlahe kobercoch, dlazbe a tak ze tieto klembu prave nicia a pretoby malo mat dieta vhodnu obuv. Ale nasa Kika mala od zaciatku kvalitnu obuv a aj tak teraz nosi vlozky alebo otrop. topanky mebo nema klembu ☹ tak neviem

jamaat
15. feb 2010

luba, to sa kedysi tak hovorilo, že na rovnom tvrdom tvarované topánočky. Ale zjavne už aj v tomto sa to mení. Niečo podobné ako s balením naširoko. 🙂

sssimi
15. feb 2010

Luba aj ja mám také isté info... To je nahovno, že sa ortopédi tak moc odlišujú. Potom nevieme čomu veriť. Ja dávam obuv len do bežky a je to z lekárne, tak neviem... Inak neobúvam a doky aj tak pozerala na malú, že jej pätičky vybočujú do vonku-do vtedy som neobúvala vôbec.

luba142
15. feb 2010

simi ja som kupila len papucky,davam jej ich tiez len do choditka, zatial nemame topanocky a ked je na zemi tak nechavam bez papuciek

dm1
15. feb 2010

konecne som nasla na nete tie nase topky co mam od kamosky po malej. som myslela ze to su liliputky ale to su robbezky a su drahe jak fras. sama by som to nikdy nekupila http://www.internetovypredaj.sk/index.php?h=7&s... mame tie 3. od vrchu len v hnedom. Ked sa tak divam na tie ceny asi kamoske este raz podakujem 😀

ladywitch26
15. feb 2010

ja tiez davam len do choditka, s tvrdou podrazkou a tvarovane, z lekarne. ale tu take nikde nezohnat. tu maju vsetko len taku tenucku podrazku, skoro ako ponozky s pogumovanou stopou su, len okolo clenka pevne.

inak dnes je nejaky specialny numerologicky den asi, este aj kamarat mi poslal spravu, ze ci mu surne mozem mrknut jednu zensku, ze ho uz dva roky uhana.... 😀

stija
15. feb 2010

s tymi topanockami je to asi ako so vsetkym. nazory sa roznia a tiez to, co je "oficialne najlepsie". jednu dobu je to tak a o par rokov inak. jedine co pretrvava je asi, ze by mali deti vela chodit naboso po vonku, po trave a piesku.

ja padam, este mam robotu tak na pol hodku a potom hajde do perin. dobru noc vsetkym

ladywitch26
15. feb 2010

stija, dobru

naboso to u malej budem moct realizovat. po trave sice velmi nie, lebo kazdu chvilu prsi, tak je mokro, ale od maja ju budem bravat stale na plaz, na piesku sa moze vybehat naboso kolko chce. ja si zatial musle pozbieram a pes sa vykupe v mori. 😀

dm, nam tie topanocky kupila svokra, ale cenovo boli asi tak ako tie vase. nenormalne ceny, ked si vezmes, ze to ponosi tak maximalne dva mesiace...

dm1
15. feb 2010

lady no sak to su palky jak hovado.... tie nase sa nosia dlhsie je to take super na gumicku takze velkost 6-12m. ale to nie je samozrejme na von. my kupime cosi na jar aby mal aj na bezkanie po vonku

ladywitch26
15. feb 2010

a o tri hodiny mame 9 mesiacikov 😀 ale idem uz zalomit, zajtra do roboty a stanka zasa namiesto budika zapne hudbu na kolotoci o piatej rano 😀
dobruuuu

dm1
15. feb 2010

lady dobruuu. ja by som tiez isla ale neskoro som dala varit malemu maso so zeleninou do zasoby tak musim cakat...

mimi21
16. feb 2010

gutten morgen 😀 😀 😀 to ma len tak spontanne napadlo 😀 😀 😀

uz mi je trochen lepsie, hrdlo neboli, len nadchu mam

mystery7
16. feb 2010

dobre ranko,
Tak u nas klasicka noc, o polnoci som ho vzala na kojenie a zaspala som, tak spal s nami do rana.
Teraz uz spinka, ked sa zobudi pojdeme vonku. Ale vyzera byt velmi sychravo,nebudeme velmi dlho. Inac uz vyrastol z toho overalu,co som mu kupila na jesen. Nastastie som sa vysantila na vypredajoch v tescu a kupila som mu oteplovacky a vetrovku. Musim ho v tom odfotit.
A este k tomu spanku, vacsinou spi na chrbte, alebo na boku.
Ja mam kupene topanocky na jar a budem mu ich obuvat, aby si na nich zvykol a naucil sa v nich chodit. Myslim, ze sa mu aj bude lepsie ucit chodit, ked bude mat pevnejsiu nozku. Naboso bude behat len po trave.

mimi21
16. feb 2010

baby mne mala zacala pravu nozicku vytacat velmi doprava ... dufam, ze jej to neostane, mm povedal aby som jej aj na doma obuvala topanocky, mame kvalitne ortopedicke, tak snad to pomoze...

martinaxyz
16. feb 2010

ahojte...
mimi nám to isté robí s pravou nôžkou...tak mu dávam topánočky...

noc sme mali celkom fajn, len 2krát hore 🙂 🙂 🙂

jamaat
16. feb 2010

Ahojte. No u nás noc nie bohviečo. Ale mm ju začal ráno brávať do obývačky, kým sa chystajú, tak ja si ešte do 7,15 pospím. Potom mi ju donesie do postele a tam ma Emka valcuje, kým sa ja snažím oči rozlepiť. 🙂
Sedalia asi prestáva účinkovať. To je vždy tak, že keď niečo nové na spanie vymyslím, najskôr funguje, ale potom Emka zabojuje a dostane sa do svojho normálu 😅

mimi21
16. feb 2010

no Ninka mi zaspala pri kojeni a kedze ja som prechladnuta, tak sa nejako nejdem trhat a pekne si tu oddychnem 😀
urobola som si kavicku a vyjedam keksy

martinaxyz
16. feb 2010

mimi 😉 😉 😉
u nás je tak špatne...dnes asi budeme ln doma tvrdnúť ☹ ☹ ☹

juska3
16. feb 2010

ahojte 🙂
Alex uz znova spi, v tako$mto case u nas nezvyk, ale rano sa zobudil uz o pol7 a prvykrat o pol4, tak som vzala k nam do postele, lenze mne sa akosi nepodarilo zaspat, este o piatej som cumakovala na hodiny,asi o pol6 som zalomila, ale len tak na jedno oko 😉 tak brutal rano a samozrejme nemozem pri Alexovi len tak podriemkavat lebo sa rozculuje a krici, ked vidi, ze mam zatvorene oci 😵

ja som stihla rano povysavat a pozmyvat a este idem pozehlit trochen

mimi21
16. feb 2010

aj ja idem zehlit, ale vlasy 😀 😀 😀

aj u nas je dnes velmi skaredo, ale aspon na pol hodku by som s malou chcela vybehnut von, kedze sme uz od piatku doma...

martinaxyz
16. feb 2010

my sme boli včera vonku...ja od ráne nič iné nerobím, len ospratávam veci na ktoré malý dočiahne, lebo sa všade priplazí a potom to berie...už sa prerúčkoval od stolíka ku sedačke...začína ťažká doba 😅

juska3
16. feb 2010

mimi 😀

martina, ja to iste, uz som zrusila doma domace kino, vsetky repraky som musela odlozit, vcera som konecne kupila tie srandicky do elektr.zasuviek a vazu a kvet, to som uz davno odpratala

mimi21
16. feb 2010

mne uz do niektorych kvetov Ninka nejde ale stale ma jeden svoj oblubeny, schovany v rohu, za jedalneskym stolo, takze ked ju neviem najst, viem kde hladat 😀 😀 😀

no a z konferencneho stolika mi vytahuje casopisy, podlozky pod pohare a tak...so svojimi hrackami sa hra minimalne

ludmilabb
16. feb 2010

Ahojte, my sme vstali pred siedmou niekedy sa aj skorej zadari ale k netu sa dostanem az pri doobednajsom spanku uz je to cele inak, casy sa menia zajtra dovidenia 😝

mys tak uz mate lepsie noci, vsak?

ja topanky nemam zatial ziadne, Sofia sa plazi, teraz sa zacala stverat po vsetkom a kazdom, ma na nozkach ponozky uvidime co bude neskor, niektore ceny su teda otrasne, zachvilu z toho vyrastie a mozem calovat znova
my sme dali pre telku 6balenia flias ale uz zacala po tom lozit, ale pomohlo nam to mesiac

Jani aspon ze ti mm vezme rano malu, ja musim mm budit aj to mi ju podrzi len kym na zachod idem a ranajky pripravim

sssimi
16. feb 2010

Ahojte!
U nás tiež desná noc. Malá síce spala dobre, ale ja som chytila neskutočnú zimnicu a ráno som mala horúčku. Bolí ma hrdlo a hlavu mám totál osprostenú. O 7mej som vyprevádzala muža do roboty, o 8mej ma zobudilo čúranie, o 9tej poštár a 9:30 sa zobudila malá... Takže spánok jak sviňa a v noci ma triaslo asi 2 hodiny.... Ranné kojenie mám za sebou, tak pijem Teraflu. Šak najbližšie budem kojiť až večer. MM príde až okolo 20tej najskôr... Ach to bude dnes deň...

ludmilabb
16. feb 2010

sssimi to je blbe, liek hadam zaberie a budes sa citit lepsie...cez den davas malej pit cajik alebo vodu?

martinaxyz
16. feb 2010

sssimi- len sa pekne lieč a malá nech ťa poslúcha...
malý má prvú modrinku na hlavičke...pred 2min. sa udrel na stôl, ked sa išiel stavať....
čo varíte dnes malým na obed?...ja varím zemiači, králika, karfiol a žltok