Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
22. mar 2010

ja este fusak v gessleine mam, lebo Adamko mi vzdy vonku spinka, tak si myslim, ze ho este unesie. A ked ho vyberiem, nebol spoteny. Jasne v golfaci nema nic. Ale ten pouzivame len na nakupy. Tu na dedine s takymi koliekami, to by bolo

nikanika28
22. mar 2010

ja uz tiez nedavam fusak...a to teda dost dlho. Ked bolo chladnejsie, tak som ju zabalila do dvoch dek a nanoznik. Ona totizto strasne strajkuje v tom fusaku, stale sa mi hadze dozadu a smyka sa mi..stale pada a nic ine nerobim, len ju napravam. Tak som ho teda zursila a bolo to tak lepsie. Dnes som jej dala len pancusky, podsite gate, body, tenka mikina, chlpatka a tenka capicka. Cen nohy som jej dala tenku deku.
Jani, tebe sa ako pozdava ta sportova cast na kociku? Mne to teda zacina liezt na nervy....ulozny priestor je blby, ale hlavne ma stve, ze sa neda regulovat opierka na nohy..a takisto ta strecha ma stve 🤐 😅

zuzkad
22. mar 2010

ja som sa vas akurat chcela opytat na fusak, lebo tiez uz zvazujem, ze ho dam prec, ale este dnes som ho mala kedze mi maly strasne sopli. a mal len rifle a ponozky a samozrejme na tom fusak, cize som nemala pocit, ze ho moc babusim...ale ked uz bude ok tak uz fusak pojde prec, ja ho aj tak musim odniest do cistiarne, lebo je z ovcej vlny a pri mojom stasti by som tam nieco posrala 😖 😖

zuzkaprofant
22. mar 2010

dievcata kolko stoji postovne dobierkou tak aj tenbalik vazia alebo to je jedno ked jde to doberkou moze to byt aj tazsi balicek

zuzkaprofant
22. mar 2010

Zuzkad nedavas malemu pancusky

jamaat
22. mar 2010

nika, predpokladám, že ho máš otočený tvárou k sebe. Otoč opačne a hneď to bude lepšie. Strecha potom nepadá, aj rovnejšie stojí celý kočík. Je fakt, že do košíka sa nedá dobre dostať, lebo je sedadlo nízko. Ale ja už mám golfáč, takže do mesta na nákupy a vybavovanie používam ten. Na prechádzku po dedine ideme v Cortine, ale už je Emka otočená do sveta, aj jej sa to tak viac páči.

mystery7
22. mar 2010

zuzkaprofant: na stanke slovenskej posty su podmienky a cenniky

zuzkad
22. mar 2010

Zuzka davala som donedavna pancusky, ale teraz ako je poslednu dobu teplo, tak som nedala, lebo ma hruby a teply fusak 🙂 🙂
prechladol mi na 100% v tescu medzi chladiacim pultom, tam aj mne bola strasna kosa a ja ked vojdem do tesca tak malemu dam dole capicu a aj bundu, len v chladiacom som sa troska zdrzala a aj ked som maleho prikryla dekou ale stihol tam nachladnut ☹ ☹

zuzkaprofant
22. mar 2010

mys ja viem ze to je tam len neviem ako mam balik poslat ci ako list ci ako to funguje na sk
tak sa pytam kto ma stym skusenosti aby som velmi vela nepytala za postovne zbytocne lebo stoho cenika saneviem vymotkat taky je velky 😅

mys nechces caj hipp som ti pisala aj na face 400ml ovocne

nikanika28
22. mar 2010

Jani, hej, mam ju otocenu k sebe, ale asi teda skusim prehodit, uvidim, co to spravi. Normalne uz zvazujem, ze kocik predam a kupim len samotny sportak. A co mam tu "plachtu" na streche, tu mas zrolovanu? Samotny kocar je podla mna ozaj super, len ta sportova cast, vratane nanoznika mi moc nevyhovuje. Mozno keby sa dala ta podlozka na nozicky regulovat, bolo by to lepsie... Tak este pockam do leta, ked trosku narastie a uvidim, ci to bude lepsie. Ja mam sprotak po Lukaskovi este, ale ten sidli na balkone, spava v nom poobede.

monkap
autor
22. mar 2010
nikanika28
22. mar 2010

no chvalabohu, mm mi povedal, ze mi vsetky orchideiky vysmari von 😀 😀 😀 😀

zuzkad
22. mar 2010

prave som dovolala s mojou sestrou a moje krsniatko Kiarka si rozbila nad obocim celo 😢 😢 😢 boli na chirurgii a ma 4 stichy ☹ ☹ potkla sa o hracku a letela rovno na roh postele 😕 😕 😕 az zle mi zostalo, ked mi volala, ale hlavne, ze je v poriadku a bola statocna, len ked jej priamo sili prve 2 stichy tak plakala inak vobec a ked odchadzala uz zase spekulovala 😅 😅

no moze to byt hoax kolko chce, ja osobne by som asi uz orchideu nekupila 😀 😀 😀 , len ak do vazy a vobec keby mi zacal nejak divne zvuky kvetinac vydavat tak leti to von aj ked kvety zboznujem... 😉 😉 😉 😉 inak musi to byt dobry spisovatel, ked pise take "story" 😀 😀 😀 napadity pribeh 🙂 🙂 🙂

nikanika28
22. mar 2010

Zuzi, nam tak raz volali zo skolky, ze asi treba ist s Lukaskom chirurgovi, ze ma dieru pod perou, ze si ju rozrazil o umyvadlo 😒 . Tak mm s nim siel do NM chirurgovi, nastastie mu to nesil, mal durch dieru pod perou, co si ju prekusol, ked dopadol na umyvadlo....no ziadna sranda 😝

jamaat
22. mar 2010

Joooj, musím pozerať Webmaster, lebo je tam Janko Koleník 🙂

zuzkad
22. mar 2010

nika chudatko to si tiez "uzil" Lukasko ☹ ☹ brrr az ma to zabolelo ako som to citala

jamaat aj ja to prave pozeram a tiez jeden z dovodov je Jankooo Kolenik je naozaj fesak 😉 😉 😉

mimi21
23. mar 2010

dobre ranko...ja som hore od pol5 😒 som sa zobudila a ked som potom okolo pol6 zacala driemat, tak sa zobudila Ninka 😅
u nas je riadne zamracene, cakam, ze bude asi prsat 😠

baby aj mne sa veeeeeeeeeeelmi paci janko kolenik, ale pocula som ze mava riadne depky a ze je teply 😀
a stretla som ho pred Ikeou a vyzeral aj nazivo super 😵 😵 😵
inak byvala kolegyna ma frajera co sa na neho strasne podoba 😉

jamaat
23. mar 2010

Dobré ráno. Dnes Emka vstala až o 6,45, aj to nás budík zobudil, ktorý včera naštelovala, keď sa s ním hrala 🙂 ....ale má dobrú náladičku a je ešte besnejšia ako zvyčajne.

Aj mne kamoška vravela, že je teplý a vraj to má z dôveryhodných zdrojov. A vraj žil s Lubošom Kostelným. Joooooj, no tak ale nemusel by!

mimi21
23. mar 2010

jamaat 😀 😀 😀

monkap
autor
23. mar 2010

dobre ranko,
davate na obed jeden chod ci uz dva?

zuzkad
23. mar 2010

Dobre ranko 😅 😅

noo Janko e fesi a aj telo ma podla mna paradne 😉 😉 to, ze je teply ☹ ☹ ☹ bola by ho skoda, ale necudovala by som sa, lebo skoro kazdy druhy gay je velky fesak...ako naschval 😠 😠 ale mne to uz aj tak moze byt jedno...ja mam svojho "Kolenika" 😀 😀

my sme prespali skoro celu noc, len o 4 sa zobudil s velkym placom, chuda asi ho bolia zubky, ale dala som mu mliecko a spal dalej a spi este do teraz, sem tam zamrnka ale stale este spi, tak som ho nechala 🙂 🙂

monka ja ani nemozem pocitat chody na obed..lebo niekedy ma aj 3 po sebe a je to kazdy den ine...niekedy si da len polievocku a staci mu to bohate, niekedy este pyta tak mu dam aj masko a niekedy dostane po tom aj ovocie, alebo jogurt, cize u nas je to mis mas 🙂 🙂

zuzkad
23. mar 2010

pre mimi k pocasiu 😉 😉 tesiiim sa na meteo mam slnieckoooo a 16C cize bude krasny den 😉 😉 zajtra 18C vo stvrtok 19C a v sobotu 21C HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 tesiiiim su tam aj mraky ale to bude isto ako teraz sice je pod mrakom ale Oskar sa ukaze 😎 😎 😎 😎

mimi21
23. mar 2010

monka ja stale len jeden davam, asi 2krat sa stalo, ze mala mala polievocku a aj druhe

mimi21
23. mar 2010

zuzka diky 😉
len u nas uz dazdu nohy trcia 😀 (to sa u nas tak hovori) 😀
tak snead oskar vyhraaaaaaaaaa 🙂

ludmilabb
23. mar 2010

coze Kolenik s Kostelnym??? to je co za rit 😅 😅 😅 (s prepacenim ale som skoro odpadla 😀 )

monkap jeden zatial
no a mne sa pes vala po hracej deke a chrni si tam v poslednej dobe dost casto, Sofia tam uz velmi nechodi tak ju asi zrusim

ludmilabb
23. mar 2010

tak ja teda skusim vyhodit fusak a dat do nanoznika deku ale Sofia teraz posledne dva razy co som s nou bola von revala, ked ma zbadala pri kociku odpredu, vtedy normalne taky amok dostane ruky dviha, vcera po mne az ludia zazerali...musela som ju zobrat na ruky a tlacit kocik pred sebou ale aj psa som mala tak nakoniec predsa len spat putovala ale cestu domov sme si odrevali to bol pohlad, pes ma tahal dieta mi revalo v kociku a ja som sa tvarila ze som uplne v pohode 😝

jamaat
23. mar 2010

Ja zatiaľ tiež len jeden a som rada, keď mi zje všetko.
Včera som vytiahla sklíčko od Hami, že ryža-tuniak-cuketa. Už keď som to otvorila, tak mi udrel do nosa pach ako z leča (a to mám ešte aj nádchu) a vedela som, že je zle. Kukla som na zloženie a tam okrem iného vraj paprika zelená, paprika červený, cibuľa. No reku výborne! Nepoznám dieťa, ktoré by malo rado takúto chuť. Skúsila som to Emke dať, tak to bolo prvý krát, čo mi jedlo vypľula. Inokedy len reve, alebo hlavu otáča, keď nechce, ale teraz vypľula. Skúsila som jej to rozrobiť s uvareným krumplom, ale ani tak nechcela. Aspoň psovi to chutilo. To nie je prvý krát, čo ma Hami sklamalo, už to nebudem kupovať. To som vtedy v akcii 2+1 v Tescu zásoby kúpila a takto to dopadlo.

Inak Emku momentálne voláme "tetka Galambošová", lebo stále otŕča gambu. Neviem, kam na tie ksichty chodí. 😀 ...Teraz spinká. Konečne na "staré kolená" začala fungovať tak, že aj cez deň občas zaspí pri kojení a môžem ju preložiť do postieľky bez toho, aby sa úplne prebrala a tvárila vyspato. To také nebývalo u nás.

jamaat
23. mar 2010

Ja som ani deku nedávala do nánožníka. Emke som obliekla chlpatkové pančuchy, na to chlpatkové gate a tak do nánožníka. Hore teplú bundu.

ludmilabb
23. mar 2010

ja ale nemam ani chlpate pancuche ani teplaky
Sofia zase schovava spodnu peru, uz som to aj nafotila

ludmilabb
23. mar 2010

a k Hami tam mi tiez vadi ked do toho daju cibulu, paradajky atd a ze od 6tich mesiacov 😅