Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
19. apr 2010

nas este nespi mm ho prave kupe

nikanika28
19. apr 2010

Cafte, ani u nas sa nespi...Lukasko je uz sice v posteli, aj Klarka, len ta tam stale vykrikuje... 😖 , cakam na plac a pobezim s flaskou este 😀

bambi7
19. apr 2010

a teraz som vas docitala ufffff 😀 no o tom spanku domi rano vstava stale o 5,30 a uz sa hrame 😀 a cez den ako kedy rak od 1hod do 2 .....dnes spala za cel.den 1a 20 min.....

bambi7
19. apr 2010

idem cvicit tak zatial sa majte

jamaat
19. apr 2010

Bazénik nafukovací jej dám aj na balkón.

iinuska
19. apr 2010

ahojte, dnes isiel Adamko neskor spinkat, lebo poobede spinkal od 16,30-18

jamaat, ved dobehni potom v lete na dvor 😉

jamaat
19. apr 2010

iinuska, jedna noha sem, druhá tam 🙂

mimi21
19. apr 2010

no Nina zaspala asi pred 10minutami 😒
ja som bola cvicit, tak bol zatial mm s nou v meste a o 5 mu zaspala v kociku, do 6 a teraz ani za svet spat, len by sa tu blaznila

aj ja chcem svoj dvorcek, kde dam malej bazenik a bude sa hrat...ale ani balkon u nas nehrozi, lebo mame len logiu malicku ☹

emode
19. apr 2010

jamaat k nam to mas blizsie 😀
uz mame aj pieskovisko kupene ... trojkolka tiez dostava zabrat 😀
ja sem uz dako nestiham chodit, inak jamaat v sobotu sme boli v nemciach dokonca som videla moniku s denym vonku 😅
pozerali sme tiez ci tam nemate nejake pozemky na predaj ale nist 😖

sofia dnes bola v uzasnej nalade 😅 a prerezava sa nam dalsi spodny uz deviaty zub a dalsie dva su na ceste, mame dost tazky tyzden za sebou ale dako sme to prezili 😖

ludka uz si slamenna vdova?? 😅

mimi21
19. apr 2010

tak bathyany (neviem ci som to dobre napisala 😀 ) je aky fesacisko 😀 😀 😀

iinuska
19. apr 2010

mimi, nemam ho sancu vidiet, mm pozera futbal 😝

mimi21
19. apr 2010

iinuska ty mas nejako casto futbalove vecery 😅
ja musim cusat, a nepustit sem mm, lebo ked si to precita, tak mi to hned prepne 😀

iinuska
19. apr 2010

mimi, no ten tvoj je aktivny sportovec a moj pasivny 😀 Ale neze by mal pupok 😀

iinuska
19. apr 2010

jeeej, skoro som zabudla, dnes sa Adamkovi zadarilo urobit s pastickou prosim-prosim 😀

mystery7
19. apr 2010

ahojte
Nejaky bazenik na balkon by som mu aj ja rada dala, vdaka za tip.
U nas nervoitaaa, dostal nurofen, uvidime aka bude noc.

mystery7
19. apr 2010

kde ste vsetky???

dm1
19. apr 2010

mys ja som tu ale chce sa mi spat len cakam kedy pracka doperie 😝

jamaat
19. apr 2010

No ja už som bola 3x pri Emke. A idem aj ja spať.

nikanika28
20. apr 2010

Dobre ranko....no a kde ste?? 😕 My sme hore od siestej a chce sa mi spat. Klarka zaspala o 8,30 tak tu je chvilku ticho...

mimi21
20. apr 2010

no ja som uz tiez dlhsie hore, uz periem, umyvacka ide, co to som poriadila, za chvilu pojdem ulozit Ninku, ta je hore od pol7
krasne u nas svieti slniecko, tak pojdeme poobede na prechadzku do mesta 😎 😎 😎

som sa akurat objednavala na ocne, chcela by som sosovky a ze az 25.5 😕

jamaat
20. apr 2010

Emka už búva, tiež sme hore od šiestej. A na krátkej prechádzke sme už boli, so psom.

juska3
20. apr 2010

ahojte  🙂  u nas sa uz viac ako hodinu spi, tiez sme vstavali o siestej, a cakala som horsiu noc, ale zobudil sa len dvakrat, aj to este kym sme boli hore
vcera sme boli v poradni, tak ma 79 cm a pribral len 200 g, a aj ho zackovali, tak bol plaac, ale nie az taky hrozny ako som cakala, celkom rychlo sa ukludnil
a zda sa, ze uz je po spani, tak sa napapame a pojdeme von, pojdeme vyplienit babke zahradku, ma tam narcisy  🙂

juska3
20. apr 2010

uz druhykrat som si vsimla, ze pisem do reklamy, mm mi prehadzoval klavesnicu a tu je vysledok  😀

zuzkad
20. apr 2010

ahojte
dnes je zas tak kraaaasne moc sa tesiiiiiim 😅 😅 😅 😅
maly prave spraskal dva krajce vianocky a jeden pribinacik a este pokukuje co by jedol 😝 😝 😝 kedze maly vstava neskor tak mame aj neskor ranajky 😀 😀 a obed tiez oneskorene, ale ked je takto spokojny nebudem ho ucit naopak 😉 😉
moja svokra sa zajtra chysta na cely den prec a je mozne, ze tam aj bude spat...lepsiu spravu som sa nemohla dozvediet...proste sa tesim, ze budem mat cely den len pre seba a maleho a sukromie 🙂 🙂 🙂 to dobre padne 😅 😅 😅

chcela som sa opytat do kedy budete davat lucku - vodu ?? Ked varite ppre deti ? Ja som vsade okolo pocula, ze to uplne staci do jedneho roka a potom uz normalnu vodu prevarat...tak neviem 😖 😖

Maly mi krasne beha uz...teda ide ide popri nabytku a potom sa pusti a chodi si uz, ale este mam strach tak chodim za nim a istim ho 😅 😅 ale potvora vonku ked ho vyberiem si sada na zem, nechce sa mu 😀 😀

ludmilabb
20. apr 2010

ahojte, joooj my sme boli casto v noci hore, vstala o pol siedmej ale umrncana bola tak hodinu sme este lezali v posteli, samozrejme ona na mne nacapena a teraz som ju nasilu uspala,lebo sa mi pucila v satke ale hlava jej padala tak som si povedala ze nie, porevala si a normalne zaspala, otazne je na ako dlho
a so psom sme tiez boli len je blatko tak sme prisli ufulane

zuzkad ja davam Lucku len ked kasu robim, inak na varenie pouzivam normalnu vodu a dokedy este neviem

juska a 200g je malo? mne to pride uplne v pohode 😉

mystery7
20. apr 2010

ahojky
U nas normalna noc, spal s nami 🙄 celu noc.
Aj tu je krasne krasne, ale fuciiii. Zhodilo mi stojan s pradlom, 2 kvetinace a stipce, ale nemozem ist na balkon, lebo maleho zobudim ☹
Sme hore od 7 a spime od 10:20, pomaly by sa mal zobudit. Chcem ist vonku, ale bojim sa toho vetriska ☹ snad mu nenafuci do ociek a usiek. Ale musim ist na nakup.
A uz je horeeeee

jamaat
20. apr 2010

Ja Lucku nepoužívam vôbec. Normálne voda z vodovodu.

Emka sa dnes hádam polhodinu potom, ako sa zobudila, sama ešte hrala v postieľke, vôbec nevykrikovala, aby som prišla. A pritom ani nemala kopu vecí do postieľky posťahovaných, tak asi len toho nohatého dalmatínca, s ktorým spáva, naťahovala 🙂

juska3
20. apr 2010

tak my sme nakoniec nikam nesli, Ajko ma zvysenu teplotu a prave spinka

ludka, ked u nas bolo zvykom po kile priberat a teraz po gramoch 🙂 tak ale teraz uz ma viac pohybu, a aj tych 10 kil je dost nosit

ja lucku tiez nepouzivam, ale vodu z vodovodu

ja som rada, ze sa maly odnaucil spat so mnou, uz spava celu noc v postielke, sem tam sa stane, ze nadranom sa zobudi a beriem ho k sebe, ale ked zaspi a mne sa podari nezaspat, tak ho vratim do postielky

iinuska
20. apr 2010

ahojte

zuzkad, ja pouzivam na varenie vodu z vodovodu od zaciatku. Lucku davam malemu len pit

mimi21
20. apr 2010

aj ja pouzivam len vodu z vodovodu, ked bola mala mensia, tak som jej varila v Lucke, ale uz varim z normalnej

ludka a co malej tie vyrazky??? uz ste boli na koznom?

inac mali sme tu navstevu, kamosku s muzom a 5mesacnym Filipkom a Nina ma asi prvu lasku za sebou, 😀 😀 😀 lebo sa stale za nim brala, stala vyskala a vykrikovala baba, baba, no bohovska bola 😀