Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
14. máj 2010

Bambi už ma čaká len obhajoba a štátnice v júny, tak snáď dobre...
A inak fajn len sme trošku poprechladané obe. A Dominika ako? Už chodí?

bambi7
14. máj 2010

no super si sikulka 😉

no tak sa vyliecte babulky.......no domke isiel 7 zubol tak mala aj teplotu a kasel z toho ako jej vsetko stekalo v hrdle ale uz celkom ok.....
ta uz ide sama aj ked teraz je opatrna raz spadla poriadne a nesthla som ju zadrzat a tak ma trochu strach....ale uz prejde sama asi 2T......

iinuska
14. máj 2010

simi, ani sa necudujem, pri takomto pocasi, a ma byt este chladnejsie 😖

bambi, ako sa mate?Aka bola oslava prvych narodenin?

bambi7
14. máj 2010

chcela som napisat ze asi 2t je tomu co zacala sama 😀

a babulky domka sa zacala tak jedovat ked nieco nie je po nej ze niekedy nechapen ako dupe nohou ako to je u vas? 😅 😕

sssimi
14. máj 2010

Tak to je šikulkáááá. Sarah zatiaľ za dve ruky, ale chodí krásne. Źiadne prehýbanie. No len ona by chodila nonstop a my už nevládzeme 😀 Ja mám tiež pocit, že Sarah soplí zo zúbkov. Nie je to typická nádcha akú mám ja. No a kažle lebo jej sopliky stekajú. Presvitajú jej obidva očné zúbky, tak možno. Neviem...

bambi7
14. máj 2010

jaj inus oslava ok dostala kopu darcekov-.....
inak babulky klobuk dolu niektore ste upiekli krasne torty.......
no ja som sa aj pokusala ale nebolo to ono 😀 s tou tortou 😀 este ze boli 3 ine 😀

bambi7
14. máj 2010

simi ja som si myslela tiez ze je chora ale lekarka ze je ok a nakoniec to bol zubok 😅

no ani ja uz nevladzem za nou teda s nou tiez chce aby som sla tam kde ona aj na zachod ideme spolu

sssimi
14. máj 2010

inuska veru toto počasie je akurát na nádchy.

Bambi aj Sarah sa strááášne začala jedovať a skúša moju trpezlivosť. Dokonca vrieska aj keď dopije čaj, keď jej ničo zoberiem, alebo s ňou nevládzem chodiť, vzdialim sa na w.c., alebo proste čkolľvek čo ona prááááve v tej chvíli nechce.

bambi7
14. máj 2010

no tak fajn ja ze je to len u nas 😀 jaj aj dnes mala den D tak nervacila ale krasne place 😀 je podarena

bambi7
14. máj 2010

babule a ak kremm na leto kupite?

borocka
14. máj 2010

simi, no ved to ze nepapam poriadne...ono je to pri dietati narocne. a ja ked sa nemozem v klude a po sediacky pri stole najest, tak radsej nejem vobec. to ma len vytaca ze si nemozem jedlo vychutnat......akurat normalne obedujem a potom vecer pri telke daco vytahujem.

bambi, aj pato sa vie jedovat. hryzie, vrieska a strasne skaredo pozera ked mu v niecom nespravim po voli. ale ignorujem to, dokonca sa mu obcas akoby vysmejem, ze je strasne skaredy a on si odide vyvadzat nieco ine. ale mal dni ked sa od zlosti hodil o zem, alebo ma udrel,.......tak dostal este na rit, aby mu nebolo malo a nechala som ho vyrevat.ved on zasa dostane rozum.

bambi7
14. máj 2010

inus a u vas ako dopadla oslava?

iinuska
14. máj 2010

bambi, Adamko sa velmi nejeduje, ale musi byt podla neho 😀 😀

bambi7
14. máj 2010

aj domku skusam ignorovat ta pride a posadi sa ku mne a place a place 😀 ale skusaju deturence ze?

bambi7
14. máj 2010

no inus 😀

iinuska
14. máj 2010

bambi, oalava, super, bolo nas ako hadov, my sme to spojili s Petkovou birmovkou, tak som aj rada, ze to je za nami 😅

bambi7
14. máj 2010

co mate zajtra na plane? ja mam pracovne volno 😀 teraz koli tomu ze prerabam tete byt ale tento vikend koncime a idem zasa makat na svojom.....a vy ako?co budete robit a este aj prsat ma 😠

sssimi
14. máj 2010

Borocka, tak Paťko je už riadny špekulant, to u nás sa zatiaľ len vrieska a občas sa švacne od nervov do zadu čoho sa strašne bojím.

Bambi ja mám z DM nejkú 50+ a 30ku, ale zatiaľ nenatieram. Sarah má teraz ruky ako cigáň. Vyzerá akoby ich mala špinavé, tak drhnem a drhnem a ona ich má teké opálené 😀

bambi7
14. máj 2010

inus no super a je 😉 no myslim ze oslava 2 rokov bude pre nich asi zabavnejsia.....aspon pre domku tej sa len pacila trojkolka a to ze ma vela ludi okolo seba a beha

iinuska
14. máj 2010

bambi, mysis na opalovanie? Ja mam Dyalong for kids

bambi7
14. máj 2010

simi este ze si jej nezodrala rucicky 😀

iinuska
14. máj 2010

bambi, aj Adamko dostal od nas trojkolku. Velmi sa mu v nej paci 😉

bambi7
14. máj 2010

ja som mala inus tiez min.let ale len na tvar krem len je moc husty nevies ci aj to telove je hustejsie?

sssimi
14. máj 2010

Bambi mm dokončí sieťovanie spálňe-teda budúcej spálne a ja sa budem bavkať s malou. No a učenie som si rozpočítala tak, aby som mala víkendy voľné, takže asi si počas spánku malej zmyjem okná aspoň zvnútra ak bude pršať.

bambi7
14. máj 2010

aj domke sa paci na trojkolke tak sa drzi a kuka .....no dostala od babky a dedka

iinuska
14. máj 2010

simi, aj Adamko tak. ako majster zo stavby je opaleny

sssimi
14. máj 2010

My máme tiež trojkolku len keby sa počasie už spravilo ☹

bambi7
14. máj 2010

ja som dnes vsetko upratala a pozehlila.....ja pri domke nespravim nic ked spi musim lezat pri nej este si da na mna nohu aby som nesla prec......a ked sa zobudi co byva stale musim ju zobrat na ruky a uspat este raz inak by nespala aj cel den......

ale v noci spi sama a nevadi jej to.....sranda

iinuska
14. máj 2010

bambi, neviem, co je podla teba hustejsie 😵 Je tak akurat, podla mna

bambi7
14. máj 2010

simmi super budete mat spalnu 😉 ja som si objednala novu postel aj ked som chcela najprv len madrac taky zdravotn lebo moj chrbat to uz nezvlada.....tak v juni to pride uz sa tesim