Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
24. máj 2010

@rybca gratulko k rociku, prajeme vsetko najlepsie

jamaat
24. máj 2010

mimi, veď som bola zvedavá, ako dopadnete s dovolenkou a čakala som, že bude nejaký zádrheľ za tú cenu. Ale zase ja nepotrebujem na dovolenku žiaden ruch, ja radšej kľudnejšie miesto. Mne tam najviac vadí, že je to až na juhu a cesta ďaleká a auto dosť staré. .........A teda sa žiadna rakúska cestovka nekonala?

zuzkad
24. máj 2010

dobre ranko prajem

maly spal celu noc, ale pred siestou sa zobudil a nechcelo sa mu vobec spat, zato mne ano 🙄 🙄 🙄 tak som ho dala k sebe a podarilo sa mi ho uspat este...spal sice do pol desiatej, ale prehodeny cez mna cize ja som sa moc nevyspala 🙄 🙄 🙄 ale uz mam kafco na stole tak dufam, ze ma preberie.
rybca prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku 😅 😅 😅
Nicolas potvora tu nenapadne chodi okolo mna a kradne mi mysku...strasne sa mu paci svetielko, ktore svieti ta myska....a tlaci mi vsetko mozne 😝 😝
U nas mame kraaaasne slnecnoooo sa tesim, taky letny den mi to pripada uz a este ked tu pisete o dovolenkach...juuuj ako vam zavidim, ale ja verim, ze buduci rok pojdeme aj my uz niekam 🙂 🙂

iinuska
24. máj 2010

dobre ranko,
Adamko pred chvilkou zaspinkal, hore sme od 7. No a noc, hrozna, do 3 sa budil tusim kazdu hodinu.
@zuzkad ja ti len tisko zavidim tie super noci. A ze este uspat, ved po takej noci by mi vobec nevadilo skor vstavat

rybca, gratulujeme k rociku 😉

martinaxyz
24. máj 2010

Ahojte...
rybca ku gratulácii sa pridáveme aj my....
mimi- na ostrove je fajn, my chodíme len po ostrovoch...naposledy sme boli na KRKU...ostrovy sú kludnejšie a aj krajšie ako pobrežie...

mimi21
24. máj 2010

jamaat no pojdeme cez rakusku, lebo tam nemusis mat pevne terminy ako u nas, chceme sa hlavne vyhnut rusnym dnom, aby sme netrcali niekde v zapche
to som len dala link, ze kam ideme, cena je trochu menej ako v tom linku, hlavne sem je to 750km a to predtym bolo az 980
velmi vyssie nechceme ist, lebo predsa ideme v juni, tak aby sme mali dobre pocko

no som zvedava ake pocasie sa u nas teraz vykluje, lebo kazdu chvilu je inac
poobede chcem eist von, teraz Nina spi, tak predpokladam, ze ked sa vychystame tak zacne prsat 😠

sssimi
24. máj 2010

Mys tak to som tresla s tým býkom. A to aj blíženci sú taký temperamentní? No teda...

Zuzkad veru už aj ja by som sa rada aspoň jednu noc vyspala celú, ale ako to tak vidím, tak do 2och rokov to nebude. Aj ja som bola taká.

Mimi dovolenku tíško závidím. My okrem koníka budeme asi doma. No a ešte koncom júla máme výjazd na Zorbing ak viete čo to je 😀 No a to je niekde pri Martine...snáď ale keď nebude dovolenka, tak aspoň druhé autíčko poriešime. Dúúúfam...

Baby kedy plánujete nechať deti samé v izbe. Mm občas statočne chrápe a mám pocit, že Sarah spí lepšie, keď tam nie sme. Lebo aj sa strašne mrvím a ona má taký ľahký spánok. Do 20tej do polnoci spí v kuse a akonáhle tam prídeme je do 15 minút hore a potom podľa toho ako mm pochrapkáva. Tak uvažujem, že v septembri sa vysťahujeme 😀

mimi21
24. máj 2010

sssimi u nas je to asi jasne, ked sa narodi druhe, ninka pojde do svojej izbicky 🙂

ladywitch26
24. máj 2010

zuzka slnecno? tu od rana len leje a leje. mala sa mi vrhala po dverach, trojkolku vytahovala, co chcela ist vonku, ale no chod v lejaku 😖 inak potvora, vstala uz o siestej, co je v podstate pat irskeho casu, tak ak v tom bude pokracovat aj tam, tak ma svihne

mimi21
24. máj 2010

no ja nechcem drazdit, ale my sme mali zase taku lepsiu noc, sice okolo10 som bola kojit,. lebo sa prebrala, no ale potom do 6, cucla si mliecka a do 7.15 sme este driemali 😵

monkap
autor
24. máj 2010

my sme dali patka do "svojej" izby ked mal rok aj tristvrte ... a potom o 4 mesaice sa narodila lenka ....

monkap
autor
24. máj 2010

a o 4 dni bude spavat zase s nami v jednej izbe ... kedze sa stahujeme ... ale to len docasne, kym sa nedokonci jeho izba ... aj ked to docasne moze trvat aj rok 😝

kosska3003
24. máj 2010

ahojte tak tri dni som tu nebola nebolo kedy mala mala v piatok rok a v sobotu velku oslavu tak som sa nezastavila a vcera som kapala lebo som chora hlas mam v ritke kaslem smrkam no hruza potom aj foto dam na FB u nas je pocasie ako v aprili chvilku tak a potom tak teraz som konecne doupratovala po vikende tak oddychujem a citam

ludmilabb
24. máj 2010

ahojte
mys tak mas perne dni, drzim palce aby toto obdobie vystriedalo zase lepsie obdobie
spanie vo vlastnej izbicke u nas bude realne vo vacsom byte takze v nedohladne

zienky co davate krpcom na veceru okrem instantnej kase? chlieb, zeleninu, ovocie???

iinuska aj ja zavidim ostatnym co maju kludne noci 😝

ludmilabb
24. máj 2010

jaj a Sofia bola od siestej hore a zaspala pred polhodinkou to aj vase vedia tak dlho fungovat??? 😅

zuzkad
24. máj 2010

tak dnes mame kraaaaaaasne vonku 23C teplo je na kratase 😝 😝 😝 tesiiiiim, boli sme uz aj na ihrisku a poprechadzat sa, teraz zaspinkal a potom asi pojdeme este von, len este potrebujem par veci pripravit....to by bol hriech byt doma ked je tak kraasne 😅 😅 😅
ale netesim sa, lebo podla toho co pisete to pocko pride sem ☹ ☹ ☹ ☹

monkap
autor
24. máj 2010

ludmila: mne uz instantne kase nechce ... tak davam vacsinou zemiak so zeleninou, alebo ryzu so zeleninou .....

ludmilabb
24. máj 2010

monkap cize ak ti nedoje obed das to malej na veceru alebo vyrabas nove?

monkap
autor
24. máj 2010

ludka: ako kedy, to je rozne podla situacie 😉

ludmilabb
24. máj 2010

lebo aj ja jej chcem davat nieco ine na veceru len rozmyslam ci jej bude chutit mat dvakrat po sebe to iste 😝

monkap
autor
24. máj 2010

mne malokedy ostane z obeda ..... ved ked ti ostane z obeda daj jej to na obed na druhy den .... na veceru urob ine .... ja davam len vynimocne, ked nestiham 😝

rybca
24. máj 2010

SSSimi - my mame matka samostatne uz od pol roka, doktorka tak poradila, kedze sa v noci budil, ze ci ho mi nebudime, ale evidentne nie..🙂)) ale uz ostal vo svojej izbicke..🙂

ludmilabb
24. máj 2010

monkap ked jej varim tak to ma skoro vzdy na dva dni len som rozmyslala co ine jej dat okrem kase

ludmilabb
24. máj 2010

rybca u nas hudba buducnosti ja by som asi mala stres ze ju nemam pri sebe, sila zvyku 😝

iinuska
24. máj 2010

ahojte
Adamko zaspinkal o pol 3, a ked sa vyspi, pojdeme von na trojkolku.U nas je krasne teplucko 😎

ludka, a preco nechces malej davat vecer kase? Zatazuje jej to zaludok?

ludmilabb
24. máj 2010

ved to ze skusam ci sa nebudi v noci aj kvoli tomu, vcera som jej dala na veceru pohanku s vyzivou bola sice v noci hore ale nie tak casto ako predvcerom uz skusam kadeco
iinuska to si Adamko hodil aj druhy spanok?

monkap
autor
24. máj 2010

mne stale spava dva krat denne .... aj ked vcera prekvapila, iba raz spala 😨 ... teraz pred chvilkou zaspala

iinuska
24. máj 2010

ludka, hej poobede spava okolo tej pol 3, 3 tak cca hodinku a pol. Ale vacsinou s nim idem von, no dnes sa mi nechcelo, pojdeme ked sa vyspi.
ja som uz tiez skusala dat na veceru napriklad vianocku a potom som ho dokojila, ale bolo to to iste

ludmilabb
24. máj 2010

Sofia spava raz denne uz dva mesiace uz si ani nepamatam kedy vlastne spala 2x 😅
vianocku som este neskusala, iba rozok a chlebik ale nikdy som jej nedala po kuskoch cely chlieb, ktovie mozno by aj zjedla len sa mi to zda velmi suche, davam zatial len s maslom a furt ma stve to mlieko preco sa nemoze davat kravske po roku ked uz maslo a syr mozu jest 😖

iinuska
24. máj 2010

ludka a ako si na tom s tvojim mlieckom?