Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
24. máj 2010

no, dobre ze ja som nesla s malym von, teraz sa spustila z cista jasna leja. No a manzel prave pred pol hodinkou doumyval obidve auta 😀

jamaat
24. máj 2010

ludka, ja už idem Emke urobiť grís z normálneho kravského mlieka. Pôjdem si kúpiť do automatu. Alebo aj na selčianskom družstve predávajú čerstvo nadojené.

ludmilabb
24. máj 2010

iinuska na zarobenie kase mm nemam, v podstate mam tak akurat ale v noci mi niekedy revci ako som vynechala cez den jedno kojenie tak mi aspon cez den na prsniku nemravci ale nad ranom ju kojim naintenzivnejsie, niekedy aj 3x

jamaat a pasterilizovane nie je lepsie? teda ja by som prevarala aj to aj to

jamaat
24. máj 2010

Doma prevarené mlieko je iné ako homogenizované a ultravysoko zohriate kúpenské, pokiaľ viem.

sssimi
24. máj 2010

Ja som včera aj dnes skúšala dať prevarené krabicové mlieko, ale nechutí jej a ani kakao z toho nechcela, tak ešte počkáme.

mimi21
24. máj 2010

ahojte
aj ja som uz uvazovala nad normalnym mliekom...

poobede sme boli neplanovane v BB, mm si kupil slnecne okuliare a mne super 3/4 rifle, z uplne tenuckej riflovinky a v pase na gumu, takze snad ich vynosim cele leto 😉

doobedu som mala take slabe spinenie, tak som sa trochen vylakala ale aj pri Ninke som to asi dvakrat mala, teraz je uz dobre, ufff

kosska3003
24. máj 2010

ahojte no moja mi ani nztrilon nechce maximalne tak v noci ked je ospata ho vypije inac len cicik a od dnes uz chodiiiiiiiiiime sikulka moja ale stvorkovat nevie tak uvidime ako jej to pojde

zuzkaprofant
24. máj 2010

cafte ako citam tak nie len u nas sa tucuje a ideme tvrdohlavo za svojim 😀 christianko vkuse mi uteka ked sme vonku pred domom ale nechapem preco ide len jednou trasou ku hlavnej ceste 😠 ale co uz ma aspon kazdy chvali ako som pochudla 😀 😀 😀
ja mlieko kravske este nedavam mi stale jeme co sme jedli, christian velmi vymysla v jedeni az velmi hladny je ale nespapa ked nemam chut ako dnes ryzu som ju vyhodila lebo on to nechcel ale banan po tom spalale aspon ze ten spapal lebo inac katastofa

inac ako deticky spia v noci prespia vam ju celu nas sa budi ako stale kazde 2 AZ 3 hod 😠

iinuska
24. máj 2010

dnes im tu nejako blbnu tie casy 😕

zuzka, my sme v noci veeeelmi casto hore. Aj po hodine, to 3 to by som bola rada

ludmilabb
24. máj 2010

tak sa tesim ze kolko deticiek uz bude na stretku bezkat!!! Sofia bude len oci pucit 😀

iinuska
24. máj 2010

no mozno ked uvidi Adamko deti bezkat, tak sa mozno aj on rozbehne 😵

kosska3003
24. máj 2010

no ja ale este cupkam za nou lebo niekedy za zamota ako keby mala 2 promile

nikanika28
24. máj 2010

cafteeee.. no my tiez este nechodime a do stretka to urcite nestihneme 😀 😀 ...ale mozme spravit stvornozkove preteky, ked dam mobil na snurku..to bude capot 😀 😀
Kua, u nas taka burka... 🙄 🙄 🙄 ...otrasne pocasie ...poobede tiez bola prietrz, krupy padali... Ale pozerala som pocasie, vikend by mal byt fajn, tak snad nam to vide ...juuj..tesim tesiiiim uz 😵
Klarka dnes zaspala na prvy sup, az som nechapala, posledne dni mala take hisaky vecer... a v noci spime stale bez zobudenia 😵 KLOP-KLOP ..

nikanika28
24. máj 2010

fiiiha...a to uz tolko hodin mame????? 😕 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
24. máj 2010

nika dame preteky ok?

ludmilabb
24. máj 2010

mne Sofia stale ukazuje kde ma nostek a dnes som ju naucila kde ma pupok tak si ho chyta a rehoce sa, myslim ze ju to stekli
len horsie je ked ukazuje nos a oko na mne a Blazike 😝

mystery7
24. máj 2010

ahojky
U nas celkom ok den. Boli sme cvicit, potom kocikovat, tak sme dosli domov najest sa a opat von s trojkolkou. Unavila som ho max. ale aj seba 😝 som zvedava ako budeme spat.
Kocky kolko platite za teplu vodu??? Nam dnes dosiel nedoplatok, ale velkyyyyy, cisty infarkt 🙄 🙄 dajte cisla nech porovnam, ci naozaj vela miname, alebo sme doteraz tak malo minali??? (ked si uvedomim, ze sme cele dni boli v praci a doma sme sa max. sprchovali) 🙄

ludmilabb
24. máj 2010

mys my sme mali zatial nedoplatok za elektriku ako sme sa pristahovali do nasho bytu, predtym tu byvala len jedna osoba a sup ho 200 euro naskakalo no a na vodu este cakame ale vytopili sme susedov kym sme neboli nastahovani a byt sa prerabal takze to bude dalsia palka 🤐 🤐 🤐

zuzkad
24. máj 2010

cafteee

tak maly uz spinka ale stalo ma to veeela nervov kym zaspal, chudatko, asi ho bolia zubky bola som este rychlo do lekarne kupit cipky, lebo sirup uz nechce davat, potom vracia z toho ☹ ☹ dala som mu aj gel na dasienka a potom bolo vidiet, ze bolest ustupuje. Ale kym zaspinkal tak sa vyplakal riadne ☹ ☹ nakoniec zaspinkal cezo mna prelezeny 😅 😅 tak som ho prelozila opatrne do postielky, som zvedava aka bude noc 😝 😝
stale pisete o hroznom pocasi, tak sa "tesim", ze to pride aj sem, dnes sme mali naozaj kraaasne pocasie a teplucko, tak asi zajtra pride aj sem ta burka 😖 😖 😖 hmmmm ale nemusela by 😅 😅 😅

ladywitch26
24. máj 2010

tak my mame zasa horor pri uspavani za sebou. bola u nas navsteva a zasa dostala stanka "z oci". najskor bola v pohode,ked odisli, dala som jej mlieko, ale nie a nie zaspat pri nom. uplne ju prebralo a len mrnuchala a mrnuchala. aj sme ju na lopte natriasali, potom s nou muz behal po izbe a len plakala a nemohla prestat. a muza zasa napadlo, ci nema "z oci", tak som sla teda spravit uhlovu vodu. baby, uz ked som zapalky palila, tak mala zrazu prestala plakat a sledovala ma, a ked som ju v tom oplachla, skrutila sa spokojne na boku muzovi v naruci,zavrela oci a zrazu kludne zaspinkala. az som nechapala, trvalo to minutu.

nikanika28
24. máj 2010

baby, kuk sem, kto chce trojkolku
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2156414
Lady, to fakt? Ako sa to vlastne robi s tou vodou? Ja teda moc na take veci neverim, ale my sme tak mali teraz polsedne dva dni horor pri zaspavani...tak pri najhorsom... 😕 😅 🤐

zuzkaprofant
24. máj 2010

lady to poznam ja som christiankovy na sk kazdy den musela vodu robit lebo inac vrackal nehorazne 😖 to vies malu nevidia casto tak kazdy pokuka rozne na nu nam ani cervena stuzka nepomahala

jamaat
24. máj 2010

že jaké čáry máry?! 🙂

jamaat
24. máj 2010

Aj Emka si dnes chcela uhlovej vody urobiť. Vyhrabala z Monikinho šuplíka živočíšne uhlie, samozrejme otvorila, našťastie som ju prichytila, keď ešte len vrchnák cmúľala, nie uhlie 🙂

zuzkaprofant
24. máj 2010

jamat ale cary mary aj funguju 😉 😉

dm1
24. máj 2010

mys my sme este vyuctovanie nedostali sa bojim kolko to bude.....

nika neboj este sa moze mala rozbehnut do stretka aj nas zacal v priebehu 2-3 dni a uz cupita jedna radost

juska3
25. máj 2010

dobre ranko, kocky ako ste robili ten sirup z cibule a cukru? a to z jednej cibule? Alex ma kasel ako stary tuberak, tecie mu z nosa a ja som na tom podobne, svihne ma, naposledy ked bol chory, tak to trvalo dva tyzdne

monkap
autor
25. máj 2010

@juska3 ja to robievam takto: dam vrstvu cibule nakrajanu na kocky, zasypem cukrom a takto striedam vrstvy ... cibula potom pusti stavu ....

martinaxyz
25. máj 2010

Ahojte...

nikanika- dražíš ju aj ty?

jamaat
25. máj 2010

Dobré ráno.
Zase sme v nejakom inom časovom pásme. 🙂

juska, my už sa máme lepšie, sople ustúpili.

mys, nám prišiel nedoplatok cca 130eur a je v tom väčšinou teplá voda.

martina, čo dražíte?

Ja rozmýšľam, že splaším nejaké tmavé závesy na okná. Emka je zase hore už od necelej šiestej. ☹ ....A to jej teraz ešte aj Fenistil dávam na sople, tak neviem, čo bude bez neho!!!