Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
3. dec 2009

musenko a ako to riesis po plavani, lebo nas maly je po plavani taky unaveny,ze nemam sancu ist este na kavu. on totiz tazko zaspava mimo postileky.niekedy tak rad spal v kociku a teraz uz vobec. ja uz aj hlboky predavam lebo na prechadzky v nom nechce byt lebo neevidi a na spanie je mu maly. ☹

hoogy
3. dec 2009

neboj nie si sama aj mna ma maly len na jedlo a na hnev a ked je velmi zle tak na mojkanie. no my ked ideme v kociku tak mu davam overal lebo ine neznesie a k tomu su take topanocky.nejak sa naucil ze neskopava.

musenko
3. dec 2009

Adamko byva po plavani unaveny a zvycajne zaspi. Stale pouzivam vajicko, tak ho najprv na rukach ukolisem, lebo zvycajne byva este trosku nepokojny, a potom ho takeho spiaceho dam do vajicka a tam spi. A ja si ´
mozem vypit kavu 😵 tie chvile mam najradsej, vo vseobecnosti, ked maly zaspi...

kristiniatko
3. dec 2009

no nasa este nerozprava 😠 len skrieka 😒

hoogy
3. dec 2009

skus nejake snurovacie aby sa dali lesie chytit

kristiniatko
3. dec 2009

no ja som tiez este neskusala topanocky 😒 tiez nema moc rada ponozky, tak som topanky radsej este nekupvala. ani by som nevedela aku velkost treba.

musenko
3. dec 2009

kristiniatko, tak to mame rovnake, zrovna dnes mi po Ikei proste vyskal a skriekal, a je mu hovorim mama, a on tak na mna zvalstne pozrie, akoze co vyrusujem !

ladywitch26
3. dec 2009

stanka sa praveze tesi, ked jej dam topanocky, lebo to znamena, ze sa bud ideme prejst, a kedze vydrzi jedine vtedy,ked sedi, tak moze dookola vsetko obzerat, alebo ze ide do pavuka a to je dvojnasobna radost, lebo to moze zas lozit popod stol. aj ked dnes si tam dobre nabila hlavu, lebo zacala v nom skakat, tak sa plesla on.

hoogy
3. dec 2009

aj ja ma najradsej ked maly zaspi.aspon chvilka pre seba. inak sa mi stale mota pod nohami.minule som do neho skoro zakopla tak nenaúadne sa ku mne priplazil 🙂

kristiniatko
3. dec 2009

musenko - ak sa smiem spytat, ty si odial?

musenko
3. dec 2009

budem mu ich msuiet asi s lepiacou paskou prilepit , alebo mu ich dat na gumicku ako rukavice 😀

kristiniatko
3. dec 2009

hoggy- to vam deticky uz chodia?

musenko
3. dec 2009

ja som z HC, uplny zapadakov ☹ tu maju prim len dochodci, to je az neuveritelne 😠

kristiniatko
3. dec 2009

musenko- no tam som bola raz v zivote 🙂

kristiniatko
3. dec 2009

mne sa u nas paci. ked som chodila do prace to bolo super, len teraz ako som na materskej, tak ostatni chodia do roboty a maju svoj zivot. 😠

musenko
3. dec 2009

kristiniatko - a nikdy viac, ze? proste tu nic nie je, ozaj nic... rozmyslame ze sa aj prestahujeme, ale kam? mm a ja mame pracu kazdy inde, ved uvidime...

kristiniatko
3. dec 2009

uz by som mala koncit, lebo mala sa rano zobudi a ja budem nevyspata. ja som inak velky spachtos. 😀

kristiniatko
3. dec 2009

musenko- ale nie, takto ked som bola raz sa to neda posudit. ak sa budete stahovat, tak tam kde niekoho poznate. teda aspon ja by som to tak riesilia. po mojej skusenosti

musenko
3. dec 2009

ked som chodila do prace, tak ani mne to nevadilo, cely den som bola mimo, domov som chodila len prespat...byvala som dlho dlho v praci, to tiez nebolo OK, teraz ako som zostala na materskej tak to vidim ovela ovela lepsie...ale somvcelku OK mobilna, tak aspon nieco

ladywitch26
3. dec 2009

musenko, odtial mam velmi dobreho znameho, ale uz par rokov som ho nevidela. milan ujlaky, nepoznas nahodou?

kristiniatko, nasa uz beha v pavuku, neda sa zastavit. ja ju mam celkovo problem cez den udrzat, na zemi uz velmi nechce byt, len ked sedim pri nej a ona si hadze kocky do hrnceka takeho hracieho, to este vydrzi. ale nemozem zasa cely den len sediet pri nej. no a v sedacke uz vobec.

musenko
3. dec 2009

aj ja sa odpajam, tak zatial majte dobru noc

kristiniatko
3. dec 2009

ja som v praci mala 1 dobreho kolegu, len ten neni na materskej 😀 a ked som odisla ma taho vela, takze je rad, ze je doma. teraz cakaju babo. baby u nas v praci boli, len take zavistlive a ohovaracske. mam lepsiu skusenos t muzmi. 🙂

juska3
3. dec 2009

hoogy, ja som tiez robila v Nitre, nedaleko Cabaja 🙂

Alex vie povedat mama, ale tusim je vsetko mama okrem mna 😉

kristiniatko
3. dec 2009

lady- no nasa veru vresti ked ma dlhsie nevidi. ked je hore tak sa len jej venujem, nanajvys prestriet pradlo a tak. 😒

ladywitch26
3. dec 2009

kristi, ja som tiez radsej bola v praci s chlapmi, ale tu v irsku mi je to jedno. chlapov mame len styroch, z toho dvaja poliaci a tych nemusim vobec, no a potom manazer a masiar a ti su obidvaja super.

kristiniatko
3. dec 2009

no koncim, aj baterka na noteb dochadza. papa, dobru noc.

ladywitch26
3. dec 2009

kristi, tak dobru. ja este pockam na muza, kym pride z treningu. a potom asi tiez zalomim, lebo rano do roboty a dost narocny den ma caka. 😝

kristiniatko
3. dec 2009

lady. seste napisem, si ma potesila, ze kristi, tak ma uz davno nik neoslovil a sa mi to velmi lubi 🙂 🙂
tak papa 🙂

ladywitch26
3. dec 2009

no povodne som chcela,ze kristy, ale to uz sa mi zdalo take moc poirstene 😀

hoogy
3. dec 2009

no nas maly lozi uz o sto tristo a o vsetko sa postavi dnes na chvilku stal uplne sam. skoro mi oci vypadli 🙂 inak tiez beha v pavuku doobeda je celkom zvyknuty tak byt lebo kym varim tak si beha okolo mna. ale za to este sa lubi aj zahrat sam.
aj ja mam stastie,ze som mobilna a mozem si zajst hocikde len niekedy by som si aj s niekym zasla a nie stale len s malym sama.ale nechcem sa stazovat manzelika mam doma lebo pracuje z domu tak aspon s nim cez den pokecavam. 🙂
idem aj ja do hajan lebo zatra este preklad musim dokoncit kedze som cely tyzden lezala ako amrod a v pondelok musim poslat.
dobru noc vam aj vasim anielikom snad zajtra sa stihnem ozvat