Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
18. jún 2010

no jak mna uz dnes neporazi alebo neporodim.... zaplatim letenku a mlada zaba mi hodinu na to napise spravu, ze dostala lepsiu ponuku,tak neprileti 😠 😠 😠

dm1
18. jún 2010

lady to nemyslis vazne! tak to je potom riada tapa 😠

ladywitch26
18. jún 2010

no ja uz kaslem na slovenky. ja som kedysi bola vdacna, ze som mala 20libier na tyzden, ale ked niekomu nestaci 100e za 20 hodin do tyzdna, tak ja uz neviem. keby sa to mame zaratavalo do dochodku, tak mi pride ona. musi makat 40 hodin a nema ani tolko za mesiac a aj z toho dost precestuje a je rada,ze vobec robi. ☹
idem ja asi zavolat tej brazilcanke. sice s anglictinou na tom bude biedne, ale aspon bude cela rada,ze si cosi zarobi. co mam znamych, tak ta im aj vypekala,vyvarala, co bola taka rada,ze moze u nich robit

martinaxyz
18. jún 2010

lady- tak to je fakt férovosť...hádam bude brazílčanka super 😉 😉 😉
NEJAK NáM Tí DROBCI CHOROBY CHYTAJú ☹ ☹ ☹ ☹

ladywitch26
18. jún 2010

martina, ja by som povedala,ze zacalo obdobie angin. nastastie stanke to uz preslo, nadchu uz nema a aj kasel ustupil. ale dobre dva tyzdne ju to drzalo.a tu su tiez vsetky decka nejake usoplene.

iinuska
18. jún 2010

no pri tomto pocasi sa ani necudujem. Adamko nejako pokaslieva. Davam mu calciovy sirup

kosska3003
18. jún 2010

ahojte aj my sme boli nachcipany mala mi kychla tak osm jej davala fenistil a cebion a uz je dobre
lady tak to si mala smolu a teraz co s letenkou ju starnujes alebo co ja by som sla keby som bola slobodna a bez Mariky 😀

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 No keby som Emku nemala, tak ja hneď idem. Nie kvôli zárobku, ale len tak pozrieť aspoň trochu, ako Írsko vyzerá. Rozmýšľam, či nepoznám niekoho, najlepšie by bola študentka. No keby mala Monika trošku viac rokov a skúseností, tak ju aj vykopnem k tebe 🙂

jamaat
18. jún 2010

Emka konečne normálne zaspala bez revu a v normálnom čase po asi 2 týždňoch. A to som dnes nejakú krízu chytila, už som mala nervy. Miestami mám pocit, že všetko na mňa padá, nič nestíham. Doma mám katastrofálny bordel, a to ja teda nie som úzkostlivá, ale čo je veľa, to je veľa.

ladywitch26
18. jún 2010

jamaat, vsak dojdi aj s emcou, aspon by sa zahrali spolu 😀
aspon ze mi dal sef normalne hodiny, robim pondelok, utorok a stredu a potom az v sobotu. a len 6 hodin denne, tak to stiham este aj cez prestavku dobehnut domov naobed a stanku uspat. zasa by ta aupair vela roboty nemala, dve hodky z toho casu stanka prespi, tak len 4 dni po 4 hodky by sa o nu starala. a niekedy stanka potiahne aj tri hodky..

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 No len keď sa mi rozbehnú jedna na jednu stranu, druhá na druhú stranu, to by bol asi dosť prúser 🙂

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 A máš ešte tú letenku? Prípadne poviem Monike, nech sa nejakej kamošky spýta.

ladywitch26
18. jún 2010

jamaat, vsak ja som si to zazila, ked si mi nechala emku na tu chvilu,co si sa sla vybalit. to ti bola celkom sranda. 😀 😀

ladywitch26
18. jún 2010

s tou letenkou nespravim nic, zrusit sa neda,prachy mi nevratia a ak by som chcela na nej meno zmenit, tak je tam poplatok 100e za nu. cize vyhodene peniaze zbytocne

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 No tak to je ozaj na šlaktraf s tou letenkou. 😒

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 No to si bola vyťažená vlastne 2 a pol deťmi 🙂

ladywitch26
18. jún 2010

jamaat, ale vsak emka je tiez za pol dietata, teda s jej vahou oproti stanke sa mi tak zdala 😀

rybca
18. jún 2010

Lady - ja poznam dvoch zmaturovanych gymnazistov, len neviem ci by mali zaujem, jedno dievca a jeden chlapec, mam sa spytat?

mystery7
18. jún 2010

ahojky
U nas vysiel krasny den, vacsinou sme boli vonku. Okolo 17 trochu sprchlo a potom sa opat vycasilo. Mirko bol uplne zniceny, zaspal na prsniku na prvy sup.

rybca
18. jún 2010

Jaj a este vam musim napisat, dnes ma Lacko objal a Matko sa zacal tak rozculovat....🙂 Dufam, ze to bol len nejaky momentalny stav...🙂 Jednu rodinku som uz tak zazila, manzelia si nemohli dat ani pusu, lebo, maly - 5 rokov , hned zacal od ziarlivosti zurit.

Ja by som tu svokru zatoto, tak teraz zavola a ze chce pocut maleho..... 😠

ladywitch26
18. jún 2010

@rybca radsej to dievca, chlapec by neviem ako menil plienky, zvlast ak nema skusenosti

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 No bola som sa Moniky spýtať, či nechce nejaká jej kamoška ísť opatrovať do Írska dieťa a Monika hneď, že JA! 🙂 ....Ale každopádne má smolu, lebo jej 28.6. končí pas.

ladywitch26
18. jún 2010

jamaat, ja by som ju kludne brala, vsak prax ma, len aj tak do lietadla by musela jedine s doprovodom, este nema 16r. mne ani segra sem nemohla sama letiet, ked mala tyzden pred narodeninami

emode
18. jún 2010

lady ja by som tiez hned prisla 😉 jaj kde su tie casy ked som tiez v GB pobyvala a uplne ine starosti mala 😅

aj sofinka je chora, v utorok a stredu teploty a teraz uz aj sopli a kasle, ked sme prisli z dovolenky tak som jej zbadala prerezavajucu stolicku uz druhu a asi aj ocne nam idu, dobre je nervna ☹

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 To vážne??? A to prečo? Nestačí len nejaký súhlas rodiča? ............No idem jej to povedať, aby sa skľudnila, lebo už mi povedala, že som krepá, že prečo som jej to nedala skôr vedieť 🙂

emode
18. jún 2010

@ladywitch26 moj braska bol vo francuzsku au-pair a zvladol aj plienky 😀

rybca
18. jún 2010

lady - tak nic, baba robi oper vo Viedni a mlady, aj ked uz opatroval v rodine, netrufa si...:(

sssimi
18. jún 2010

Ahojte!
No babuľky konečne to u nás začína vyzerať obývateľne 😀 Aj z žehlenia mi polovica odbudla, ale už nevládzem. Sarah len teraz zaspala a to je hore od 13:15. Nechápem kde berie energiu. Asi sa chodí potajomky niekde dobíjať....

No a dnes som si zabezpečila šaty na promócie a aj svadba bude cez leto, tak využijem. Sa teším, že sa pôjdem kultúrne vyžiť len ešte neviem kedy presne bude. Čakáme oznamko 🙂

Lady do riti tú babu nakopať.... Šak jej sa to vypomstí. Určite dostane nejakú hnusnú rodinu 😀

ludmilabb
18. jún 2010

ahojte, Sofia zaspala o pol desiatej, absolovala odsavanie na trikrat uz nechapem ako jej v tom nose hrkoce ale uz aj spala a v postielke sa zacala hadzat revat a hned jej sople vybehli ma skoro porazilo tak len s hadicou beham 😝

lady mna by asi porazilo 😠

ludmilabb
18. jún 2010

@emode ked sa obidve Sofie vyliecia dufam ze uz aj ku nam zavitate 😉