Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
20. jún 2010

lady,a myslis, ze staci, ked si na svokru zanadavam, ze striga a podobne? 😀

ladywitch26
20. jún 2010

inus, no svokry, to je ina kapitola. to uz len nadavky neplatia. to treba obcas aj poplut na fotku a tak... 😀 😀

iinuska
20. jún 2010

lady, musim si ju teda odfotit

Adamko sa krasne vyspinkal, potiahol skoro 2 hodinky,no uvidim, ci mi este vobec poobede zaspi

ladywitch26
20. jún 2010

my sa este len chystame na spanok a tiez dufam,ze tie dve hodky potiahne. uz ju klati, tak by mohla dlhsie pospat.

iinuska
20. jún 2010

ja by som chcela upiect nejaky rychly kolacik. Len stve ma, ze Adamko chce stale ruru chytat, teraz som dopiekla ryby, a ani som sa od neho nemohla pohnut, lebo stale by len do kuchyne chodil. Booooze, ze ja som si nedala tu ruru vyssie, ked sme davali robit kuchunsku linku 😒

ladywitch26
20. jún 2010

inus, aky kolac? teraz mas sediet pred telkou povinne a povzbudzovat 😀 😀
inak ja pred ruru naukladam vzdy stolicky, aby sa tam stanka nedostala. a chvilu jej trva, kym ich poodsuva, tak nemusim stat rovno za nou

iinuska
20. jún 2010

a fakt, aj som zabudla 😅 . Peto je v robote a Petko vonku na motocrosse. Tento vikend tu mame MS v motocrosse

ladywitch26
20. jún 2010

inus, o nic si neprisla, aj tak prehravame. ja len cakam, kedy muz malu zobudi, lebo tu nadava,ze nic nehraju. 😕

jamaat
20. jún 2010

Futbal je nuda a tie trúby uspávajú horšie ako formula! Tak!

ladywitch26
20. jún 2010

uspavaju? vsak ja by som si aj pospala, ale prave pre tie truby nemozem. 😠

a uz sa mi aj stanka zobudila, nejaky blb vonku striela, tak hluku jak na strelnici. no co, tatko ide aj tak na stk s autom, tak sa napapame a pojdeme sa niekde prejst so stankou.

katarinka151
20. jún 2010

ahojte maminy, ja sa ospavedlnujem, ze som tu tak dlho nezavítala. Ale uz to hadam bude lepsie, skola je uz za vodou a my sa tesime na novy prirastok

ladywitch26
20. jún 2010

@katarinka151 tak aj vy cakate? a uz viete co?

ladywitch26
20. jún 2010

akurat sme s malou dosli z ihriska, no som hotova. nenormalny hic je. a tam ani tien. mala zvladala v pohode, behala dookola, ta sa aspon skryla pod preliezky, tam bol tien, ale ja som na tom slnku isla umriet 😝 😝

jamaat
20. jún 2010

@ladywitch26 Však si sa mala aj ty skryť pod preliezky 🙂 ...My sme vyšli von a začalo pršať. A teraz zase slnko svieti. A Emka sa tvári, ako keby spať chcela. 😕

ladywitch26
20. jún 2010

jamaat, ja by som sa tam s tym bruchom uz nezmestila 😀

juska3
20. jún 2010

SOI stiahla z trhu tieto podlozky na hranie

http://www.najmama.sk/clanok/1633/nebezpecny-vy...

ladywitch26
20. jún 2010

inak baby, vcera co som tu hodila link, to dievcatko chore na rakovinu a chceli by ist s nou na ozdravny pobyt do chorvatska, este im chyba 400e. ak mate znamych, co mozu zasponzorovat, tak im hodte tento link
http://simonka.webnode.sk/

keby som mala ja zazit, co ta baba, tak sa asi uz davno zblaznim.otec tej malej je muzov kamarat, hravali spolu futbal este kym sme spolu chodili. buduci vikend tu mame oslavy v meste, v nedelu budem vykladat karty na futbalovom ihrisku na jarmoku, tak asi hodim nejaku pokladnicku, ze za vestenie dobrovolny sponzorsky dar pre malu simonku

dm1
20. jún 2010

juska3 neviem ci to niesu tie co v kauflande vtedy v akcii predavali. my ich mame ale nepouzivame lebo vobec nedrzia pokope sa to rozpadava

jamaat
20. jún 2010

U nás sa už štvrť hodinu búva. Fíha! Čo s načatým večerom? 🙂

jamaat
20. jún 2010

@ladywitch26 Dám to na FB. A nejako sa neviem dopátrať k číslu účtu, že by som im tam niečo prihodila.

jamaat
20. jún 2010

@ladywitch26 Už som našla.

ladywitch26
20. jún 2010

@jamaat v zalozke kontakt myslim bolo uvedene aj cislo v slov.sporitelni. este ho mrknem, pripadne hodim sem. inak ja som aj pozerala na foto tej baby, ze nejaka znama,ze mozno zo skoly ju poznam, a az ked som pozerala foto, tak co ma s otcom, az tam som ho spoznala, ze to z muzovej dediny. muz odisiel v maji, ona sa narodila az v oktobri, tak on ani nevedel.

mystery7
20. jún 2010

super 😠 my mame tieto stvorce z kauflandu. Hlavne, ze ich pol roka v pohode pouzivame, maly ich veselo olizuje. Zaujalo ma to, ze my sme ich vonali a vobec nesmrdeli. Kamoske mama kupila ine, musela ich 3 dni vetrat na balkone a aj tak smrdeli, ze ich isla reklamovat.
Tak to ich mam vyhodit a kupit tie smradlave, ktore predavaju vsade inde ??? aaaaaaaaa

mystery7
20. jún 2010

a my sme ich chceli este dokupit a uz sa nedali. Tak to testuju vyrobky velmi skoro.

juska3
20. jún 2010

mys, ja mam ine, aj s cislami aj s obrazkami A je to, a smrdeli obidvoje, tusim sme s mm vtedy aj pozerali, ci nahodou nie su nevhodne pre deti, pri takychto hrackach nikdy nevies

iinuska
20. jún 2010

no ja som sa chystala take puzzle tolko kupit, ze az som ich nakoniec nekupila 😅

Adamko zaspaval uz pri kojeni, potom so ho chvilku hondrlakala na rukach, dala do postielky, ale hned sa prebral, boli naznaky placu, ale odisla som z izby, a ani nemukol.Celkom dobre...

juska3
20. jún 2010

u nas hodinove zaspavanie, dnes siel aj skor do vane, aj do postele, ale tym to aj skoncilo, takmer hodinu lozil po posteli, cital knizku, vsetko ho zrazu zaujimalo, ked som ho okrikla, tak hodil sipku "ved ja spim", potom som sa asi polhodinu tvarila, ze spim, tak ma obcas prisiel skontrolovat, pritlacil mi nos na moje lice, potom mi daval pusinky, som nevydrzala a som sa zacala smiat a bolo po hrani 😀 a potom z nicoho nic zalomil

kosska3003
20. jún 2010

ja mam puzzle z tesca ale mne ich moc nezuje tak v pohode

iinuska
20. jún 2010

juska, no pekne 😀

ludmilabb
20. jún 2010

aj my mame puzzle z Tesca a jeden cas ich cmulala dost casto ale uz ju to preslo