Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
28. jún 2010

ja som od zajtra zase na dva tyzdne sama 😝 dufam ze bude pekne pocasie a nebudeme sa "dusit" doma

iinuska
28. jún 2010

baby, ja mam stale dilemu, ci mam dat maleho zaockovat proti ovcim kiahnam. 😕

jamaat
28. jún 2010

@ludmilabb Má byť pekne najbližších 10 dní, aj horúčavy budú.

ladywitch26
28. jún 2010

caute zeny, styri dni som bola bez internetu, no skoro som sa zblbla....ale uz som v siedmom nebi 😀 co tu mate nove?

kosska3003
28. jún 2010

ahojte chcela by som vediet zajtra chcem ist s mm a malou sa niekde okupat rozmyslam medzi turcianskymi teplicami alebo besenovou poradte kde mam ist aj s malou kde je lepsie

jamaat
28. jún 2010

Mne sa viac páči Bešeňová.

kosska3003
28. jún 2010

@jamaat no ved sa neviem rozhodnut v turcianskych som nebola a v besenovej ako dieta tak neviem

jamaat
28. jún 2010

@kosska3003 Pokukala si stránky? Neviem, či Bešeňová nie je aj lacnejšia.

kosska3003
28. jún 2010

@jamaat kukala som sa uz som sa rozhodla pre besenovu cena skoro to iste sa mi tak vidi tak pojdeme tam

emode
28. jún 2010

@ladywitch26 viem si predstavit aj iny dovod pre pobyt v siedmom nebi 🙂))

emode
28. jún 2010

my sme dnes mali len taky lazo-plazo den 🙂 mm je nezvestny 😅 tak pojedam melonik teraz a rozmyslam co s takmer ukoncenym vecerom 😕

ludka ved uz dame stretko aj na plazko sa chystame my 😀

kosska v turcianskych som nebola ale besenka je super

ladywitch26
28. jún 2010

nam idu zuby. uz zasa. ☹ clovek by si myslel, ze ked sa prereze polka stolicky, tak uz je za vodou, ale houby. teraz sa tlaci aj ta druha polovica, dokonca jej to aj krvaca.
inak mam teraz v praci 4dni volno a potom robim az poobede, tak stanku uspavam bez fitlopty. uz sa s nou fakt nevladzem hopkat a potom ju este aj prenasat. tak ju len polozim do postielky, lahnem vedla na postel a cakam,kym zaspi.zo zaciatku sice vyvadzala, stale si stavala, hrala sa, ale asi uz zacina chapat,co od nej chcem. dnes sa mi uz postavila len raz a po chvilke si lahla a za 15minut uz chrapala

sssimi
28. jún 2010

Ahojte.
Zanedbávam vás. Stále niečo robím, tak ani nemám moc čas byť na nete. Včera som rozmrazovala chladničku ach... Hlavne, že už je všetko na mieste 😀 No a cez deň keď Sarah spí tak jej malujem obraz na steni v detskej. Pomaly ale isto mám hlavný vzor hotový. Ešte domalujem okolie.

ludmilabb
28. jún 2010

@emode patrilo by sa ozaj to stretko 😝
ja som sa na Sofii dnes tak bavila lebo si zobrala si do ruky taku tu kefku na umyvanie zubov ale gumenu a krem v tube co pripomina zubnu pastu prikladala si tu kefku k tej paste a potom do ust akoze si umyva zuby, som skoro odpadla 😀
niekedy uz vidim mierne posuny dopredu v jej mysleni a naucila som ju nove znaky svetlo a vtacik len problem je ten ze ona na vsetko zacala pouzivat jeden "zliaty znak"

ludmilabb
28. jún 2010

@sssimi peknu zabavku mas, to by aj mna bavilo 😀

nikanika28
28. jún 2010

Ahojteeee...no mame tu tichucko, ale hlavne, ze je vonku pekne.
Dnes sme boli po vysledky z Lukaskovych vyterov a bolo to OK, ziadny KOK ...tak som rada 😵 ...kiahne nas zatial obchadzaju....dufam, ze aspon dva tyzdne budu 😝
Ludka a ako vyzera to znakovanie? ci si to tie znaky ty vymyslas? 😕 😅

sssimi
28. jún 2010

@ludmilabb Len už mi steny došli :D

nikanika28
28. jún 2010

simi, dojdi k nam pokreslit 😀 😀 ...ja na to nemam casuuuuu, ale hned by som tam cosi pokreslila

mystery7
28. jún 2010

ahojky
Teraz som tu nebola, boli sme na vikend prec, dala som foto na FB. Pocko o nicom, zabava super.
Dnes Mirko vyvadzal do osalenia-mojho. Mal spat o 13, namiesto toho rev a vykrucacky do 16 ked zaspal v kociku a spal az 50min. Pritom doobedu bolo fajn, som sa vytesovala, ze spal do 8. Doobedu sme boli vonku 2hodky a aj cvicit. Na poobede som bola dohodnuta s kamoskou, ze ideme povzbudzovat na hlavnu nasich futbalistov. On to vedel, preto tak vystrajal, si myslel, ze ostanem trcat doma. Ked si nieco napanujem, tak on robi vsetko uplne naopak.
A teraz vecer ake nervy pri zaspavani... Zaspal po biede, prelozila som ho do postielky, okamzite rev. Vybrala som ho a uz som aj zvysila hlas. Aky pohlad na mna hadzal.....smutny. Nechapacka. Mm ho uspal a prelozil.
Ja som pri nom na pokraji sil.

mystery7
28. jún 2010

poobede som s nim bola vonku 3 hodky. Takze 5hodin za cely den. Ine deti by boli totalne zmorene.

mystery7
29. jún 2010

vcera posledna a dnes prva??? Neuveritelne.

emode
29. jún 2010

ahoj,
mys no ako si to povzbudzovala??

ludka navrhni den, vsak mozeme aj castejsie .... ja lahko zbehnem na THK, chodite aj na ihrisko?? na belvederi je pekne drevene aj s jazierkom

jamaat
29. jún 2010

Ahojte. Nič sa mi nechceeeee! Ráno o ôsmej, akurát keď sme vstávali, hlásili, že prišli jahody predávať. Kým som sa vytrepala z domu, tak už aj odišli. Chcela som lekvár urobiť. 😝

jamaat
29. jún 2010

@emode Na kupko by sme sa mohli dohodnúť, tiež sa chystám aj na plážko, aj na Kováčku môžeme zbehnúť a kľudne aj do tej Bešeňky.

emode
29. jún 2010

@jamaat my zajtra ideme s Mirkou a s Filipom, takze sa tam aj stretneme, ak sa rozhodnete ist ... inak tie fotky na FB su uzasne 🙂 je to taky maly certik, ze???

jamaat
29. jún 2010

@emode No keď je v domácom prostredí alebo už rozkukaná v cudzom, tak je besná ako 100 čertov 🙂

emode
29. jún 2010

a ani mne sa nic nechce ... ledva som pradlo dala oprat a povesala ...

kosska3003
29. jún 2010

no tak nakoniec sme nikde nesli a kupili sme bazen malej uz sa aj vonku kupala hihihi pojdeme do besenovej ale nechcem aby sme sli sami a aby siel niekto s nami ze mozme ist vsetci do bazena tak musim mamke povedat nech ide niekedy teraz mi mala spinka tak nachvilku som sem kukla

jamaat
29. jún 2010

@emode A kam sa vlastne idete kúpať?

emode
29. jún 2010

teraz poobede aj s mm na Kovacku, teda sa v meste nestretneme a zajtra na plazko tu v BB