Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
15. júl 2010

@dannynka dakujem za stranku, uz to tam pozorujem 🙂 🙂 no s tym kocikom je to ako naschval ☹ ☹ ...ja som dojedla pred chvilkou melon 🙂 🙂 zase budem v noci na zachod behat 😀 😀

dannynka
15. júl 2010

@zuzkad neni zač aj mna mm uz s tou strankou nakazil 😀 😀 😀 😀

veru si mala zdravsiu veceru ako ja 😅 😅

zuzkad
15. júl 2010

@dannynka prave este cuckam jahodovy cukrik 😀 😀 hlavne, ze uz mam zuby umyte 😝 😝

no nic idem ja do hajan, dufam, ze tie hromy nezobudia maleho...uz aj hafkaci sa isli schovat pod stol, lebo sa boja burok ☹ ☹
dobruuu 🙂 🙂

dannynka
15. júl 2010

@zuzkad aj ja sa chystam do hajan,tak prajem kludnu a nerusenu nocku 😔

zuzkaprofant
16. júl 2010

cafte moj dnes buntosi od pol 6 lebo vcera spal len jedn krat tak preto si to asi pomylil no co uz

@zuzkad to si poriadne schudla ti poviel ale ani sa necudujem ☹ ja uz mam skoo povodnu vahu z vyse 88kg mam teraz64 kg co je tiez myslim dobre len keby ti eposledne kg isli dole do konca leta som stastna 😀

no nas beha nie chodi on vkuse lieta uz aj rano vreskal chcel ist von ale to by sme strasili lebo nikde nikto na ulici 😀 nato ze christianko sa narodil najchudsi v porodnici tak je velmi sikovni chodime uz od 9m sam sa vie aj pohrat momentalne pozera telku 😀 len keby spal aspon vkuse 8hod by som bola rada 😀

zuzkad
16. júl 2010

dobre ranko 🙂 🙂
celkom dobre sa spalo, ked bolo troska chladnejsie po burke, aj teraz je este celkom prijemne, tak som zvedava do kedy 😖
Maly spal skoro celu noc v kuse, nad ranom sa zobudil, dala som mu cajik a spal dalej do siestej, potom si dal MLIECKO 🙂 🙂 🙂 a zaspaval uz, len zacal nam tu hucat vrtulnik, ci co to je kruzil tu ako besny, tak sa zobudil na to a uz nie a nie zaspat 😝 😝 tak sa doplnam kavou,lebo ma caka este toho dost dnes, postelne stiahnut, poprat, pozehlit uz opranu kopu velku, ist do obchodu pokupit nieco na chatu a este na postu mi treba, morcata pripravit lebo idu na vylet kym my budeme na chate 🙂 🙂 🙂 takze sa preberam k zivotu a sup sup do prace ...spat budem az v noci 😉 😉
Zuzka je pravda sice, ze som schudla uz dost vela a coskoro som na povodnej vahe, ale postavu mam strasnu, brucho, prsia a boky mam take "huspeninove" mam co robit 😝 😝
no idem ja dopit kavu a musim zacat konat, lebo inak skor zaspim akoby som nieco porobila 😀 😀

ozaj kde mame Jamaat ? Vcera som ju postradala ?? 😵

martinaxyz
16. júl 2010

Ahojte...
náš malý tiež spal celú noc, ale unavili sme ho včera na kupku....chceme ísť aj dnes...ale ako sa pozerám von, tak neviem...práve sa zamračilo a hrmí...ide to od ZV...@mimi21- neprší u Vás?

zuzkaprofant
16. júl 2010

dievcata ja som nasla maleho ked sme sa teraz blaznili ze ma uz jednu stolicku v pravo dole a betar mi nechcel ukazat takze mu idu az 3 zubky naraz co som nasla dalej uz nechcel ukazat 😀

mimi21
16. júl 2010

ahojte
tak mne mala spi uz cez 2 hodiny a kon nefunguje 😠 😠 😠
uz mam aj obed navareny, vsetko porobene...
akurat som na nete slintala nad novou kolekciou z Nextu, ach jaaaaaaaaaaaj 😝

u nas konecne rano fajne poprsalo, hadam aj hodinu a pol prsalo a teraz je uz zase hic

monkap
autor
16. júl 2010

aj ja chcem dazd 😒

kosska3003
16. júl 2010

emode ano chodi ale ona to ma naopak najskor chodit potom stvorkovat opicka moja mala idem ju ja pomaly budit o 2 ideme na plavanie

sssimi
16. júl 2010

@zuzkad tak to si fakt krásne schudla. Ja som dala teraz po tých mojích grcačkách kilo dole, tak mám 67 ☹ ... Som z toho smutná. Najhoršie je, že som sa od pondelka odhodlala pekne na bicykel a vydržalo mi to len 2 dni, keďže doteraz mám žalúdok ako na vode. Ale nedám sa a snáď už zajtra mi bude lepšie a sadám naň znova.

mystery7
16. júl 2010

jaaaj kocky, ja som maloco schudla a postava hrozna, neforemna. je to na nervy.
tu na vychode burka nebola, v noci brutalna horucava, teraz opat a opat horucava. som hotovaaaaaa 🙄

mystery7
16. júl 2010

uff, ja asi tak skoro nezhodim, nemam vela moznosti cvicit. dufam, ze sa pri malom aspon trochu vybeham.
kolke este kojite??? a dokedy planujete? ja chcem uz maleho odstavit, ale mam z toho strac, neviem, ako to bude.

ladywitch26
16. júl 2010

@monkap prid do irska, tu ho mame na rozdavane, a prijemny chladok, 15st. 😀

inak zeny,co sa stazujete, ze nechudnete, tak aspon trochu pozitivizmu do toho, nebudte smutne, su aj take,co este stale priberaju 😀 😀

no, idem ja o chvilu do prace, po tyzdni. sa mi taaak nechce.ale poobede uz konecne pride aj muz, len buduci tyzden ma ist zasa prec aj na par noci ☹

mimi21
16. júl 2010

@mystery7 ja uz nekojim, mala sa mi krasne odstavila sama na dovolenke, takze u nas to bolo uplne bezbolestne 😉
len teraz nechce ziadne UM, ani normalne prevarene z flasky, len krupicu z normalneho mi zje no a samozrejme jogurty a kremiky

a koja este bystricanky 😀 emode, jamaat a aj ludka, ostatne neviem...

rybca
16. júl 2010

Ahojte, dnes mi Matko dokazal, ze dokonale rozumie vsetkemu..🙂 mala som pusteny film a tam chlapec povedal, ze pusinku na pusinku dava len mamicke a Matko sa namna otocil a dal mi pusu...🙂)))

rybca
16. júl 2010

Ahojte, dnes mi Matko dokazal, ze dokonale rozumie vsetkemu..🙂 mala som pusteny film a tam chlapec povedal, ze pusinku na pusinku dava len mamicke a Matko sa namna otocil a dal mi pusu...🙂))) a to bol cesky dabing...🙂

emode
16. júl 2010

@mystery7 stale dojcime a niekedy mam pocit ze v noci este viac ako tesne pred jej rokom 😖 ... ja sama neviem, co chcem, nevadi mi ju dojcit a asi budem minimalne do roka a pol ale odstavovat budeme az ked bude na to vhodnejsie obdobie, je strasne za mnou opantana teraz 😕

monkap
autor
16. júl 2010

ja tiez kojim ... zatial nam to vyhovuje , tak odstavovanie neriesim 🙂

zuzkad
16. júl 2010

cafte, tak ja som uuuplne vyflusnuta 😝 😝 nevlaadzem...vsetko mam porobene, este som strudlu tvarohovu upiekla....postelne prezlecene, vyprate vsetko, pozehlene, koberec vytepovany hafkacov som tiez okupala, morcata pripravila na odchod...a konciiiim...ja nevlladzem 😝 😝 ked som tepovala normalne mi pot tiekol z cela, akoby mi niekto nahlavu liak krhlu s vodou 😔 a "najlepsie" na tom bolo, ked som sa vytesovala uz, ze aky je koberec krasne cisty asi do pol hodiny sa mi nan maly vykakal take riedke .... 😠 😠 😠 som myslela, ze ma slak trafi....a to som tepovala kolenacky s kefou a vanishom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ja asi zajtra prespim celu cestu na chatu...
Kde je ta Jamaat nasa ?? Aj dnes tu nie je ?? 😕 😕 😕 sa niekde clapocu 😅 😅 ...celkovo tu nas je nejak maaalicko 🙂 🙂

dm1
16. júl 2010

@anibas krasne mini torty!

@vinka uzasne auticka z takychto veci ako 3D torty mam neskutocny strach. farbila si ich na povrchu alebo si mala cervenu hmotu?

dm1
16. júl 2010

baby sorry som sa pomylila do inej temy to malo byt 😀

a ako sa inak mate? ja v tomto hroznom teple peciem 3 torty tak sa varim vo vlastnej stave 😝

@zuzkad jammat je v sturove tak pisala na FB tusim

dnes brali malemu 1x krv chuda plackal. doki mu robi vysetrenia pre istotu lebo teraz hnackoval a malo pribral

kosska3003
16. júl 2010

@dm1 tak to by som nechcela v tomto teple este aj piect

@mystery7 ja som sa tiez strasne bala odstavenia a uz vyse tyzdna nekojim mala aj zabudla uz nemrnci a nabehla na nutrilon ja som uz chcela lebo uz som kojila len vecer pred spanim a v noci aj 4 krat tak som ju nechala poplackat dala caj a vladla to 3 dni plakala a potom v pohode da si caj a spi dalej a ja sa vyspim tiez

mimi21
16. júl 2010

@zuzkad jamaat sla do sturova, pisala to na FB

inak baby ja mam dost, mam pocit, ze sa ani poriadne nemozem nadychnut, v byte pootvarane vsetky okna a ten vzduch sa ani nepohne, normalne mi je blbo 😝

kosska3003
16. júl 2010

mimi mas to tazke neviem si predstavit byt tehu v tomto horku ja som kapala ked bolo 25 stupnou ale dobra sprava v nedelu ma prsat tak som zvedava

Marika mi uz spinka tak pre dnes mam fajront hura

ladywitch26
16. júl 2010

caute zeny, tak ja som uplne mrtva dnes a to som bola len 5h v praci. zajtra idem na 9h, tak hadam aj porodim tam. ale asi pojdem za doki, nech ma hodi na pn, lebo uz mam vazne dost. 😝

kosska3003
16. júl 2010

@ladywitch26 a na matersku kedy nastupis ved sa ti to uz riadne krati teraz si pisala ze si tehu a za necele dva mesiace uz rodis ako to bezi ja som zvedava kolko tu bude tehu v septembry ked viacere ideme snz v lete

ladywitch26
16. júl 2010

@kosska3003 24.augusta ,ale este mam tyzden dovolenku, tak 17.augusta by som sla. presne za mesiac

kosska3003
16. júl 2010

@ladywitch26 tak to si este pockas ale ujde to ako voda drzim palec