Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
22. júl 2010

no ako tak citam, tak Nina je asi najvacsia jazycnica, jej sa usta od rana nezastavia 😀
mama, tata, daj, dole, buva, aky (vtacik), mima (miska) a skoro vsetky zvieracie zvuky vie: havo, cica, kozicka, ovecka, zajko, kacka, huska, sova, moriak, had, prasiatko, konik.....

iinuska
22. júl 2010

@jamaat neboj, Emus to dozenie 😉

mimi21
22. júl 2010

no a blaboce si kadeco a teraz sme sa akurat s mm smiali, ze to ma intonaciu ako normalna veta 😀

nikanika28
22. júl 2010

jaj baby, ja ani nejdem pisat, ako je to u nas z rozpravanim..... 😀 😀 ..az si pamatate stretko...tak este trikrat viac, ako tam...jej sa pusa nezastavi...slovicok pozna tiez vela, take tie pre nu dolezite --- namnam (HAM), daj, toto, dudla (dudula), kde je....a potom baba, papa, mama, tata, luti (Luki), co to bolo, tak-tak (hodiny), ...atd atd ... 😀 . A ked nepouziva slovicka, tak si rozprava tou svojou hatlaninou, ale v kuseeeeee a tak dolezito a mudro sa na mna pozrie...ja sa tvarim, ze jej rozumiem, odpoviem jej nieco a takto sa my rozpravame 😀

jamaat
22. júl 2010

@iinuska No veď ak bude nakoniec ukecaná po tatovi, pánbožko nás ochraňuj! 😅

emode
22. júl 2010

@sssimi sofia sa veľmi podobne prejavuje ... stale si nieco mrmle tou svojou hatlaninkou ale vie zvuky zvierat, a take tie zakladne, tam, toto, a hlavne spojenie tam nie (akoze tam nesmie) 😅 minule to kricala cez cele nakupne centrum ...

inak aj my uz mame prve samostatne krociky za sebou ... len ona sa strasne jasi a potom straca rovnovaku 😅 len to ide dost pomaly alebo skor ako sa jej chce ... 😀 no samozrejme sme radi ze sa uz konecne pusta sama 😀 😀

kosska3003
22. júl 2010

baby cim mam malej potnicky natret sa mi vyhadzala po chrbte a este mi potnicky nemala tak neviem

rybca
22. júl 2010

@kosska3003 nas ked mal take male vyrazky, tak sme ich natierali holtovym kremom, ale co mal pred dvoma dnami vyhadzane brusko, tak sme ani nenatreli a preslo to same

kosska3003
22. júl 2010

@rybca asi ju natrem len niveou deckou a dobre

mimi21
22. júl 2010

@kosska3003 aj moja Nina ma potnicky, okolo krku, nenatieram nicim, len sa snazim vetrat, pripadne nivea SOS, alebo sudocrem ak mas

kosska3003
22. júl 2010

@mimi21 ozaj vidis nivea SOS to mam tak tym jej to

tak ma teraz prehnalo ze som mala porod na WC najhorsie ze mala vrestala chcela ist ku mne a nikoho doma tak som jej dala trhat toaletak tak mam po celej chodbe teraz papier no ale co uz mam sa posrat 😀 😀 dufam ze to uz preslo lebo ma slahne 😖 😠

iinuska
22. júl 2010

ja potnicky nenatieram nicim

sssimi
22. júl 2010

Sarah potníčka zatiaľ nemala, ale tiež by som nenatierala ničím.

@kosska3003 ja od kedy som pre 3 týždňami dokojila, tak som len stále chorá. Najskôr len hrdlo, potom vracačky, hnačky a teraz opäť hrdlo, zväčšené uzliny, hlieny.... teraz beriem antibiotiká.....

iinuska
22. júl 2010

Adamko tu teraz vyjeda suche cestoviny, som zvedava, ci bude jest kasu 😅

mimi21
22. júl 2010

no my uz spime, lebo Ninka bola velmi umrncana, ale v obyvacke mi nechala taky bordel 😅
tak musim ist teraz upratovat a potom kuk na telku, ale asi tam aj tak nic nebude ...

kosska3003
22. júl 2010

@sssimi nestras ja zatial len toto

kosska3003
22. júl 2010

tak mala uz spinka tak ak ma to bude este nahanat budem mat aspon klud ale uz by ma to nemusela a to som si chcela dat vinko ale asi tazko teraz

mimi21
22. júl 2010

no a my sme od zajtra bez teplej vody.... na porazenie 😠 😠 😠 ale aspon jedno pozitivum je ze niekedy to boli 2 tyzdne a teraz len 5 dni 😅
a niekto si robi langose a idu mi do bytu straaaasne vone 😝 😝 😝

kosska3003
22. júl 2010

@mimi21 langos lubim ten by som si dala 😝

rybca
22. júl 2010

@kosska3003 @mimi21 mam cesto v mraznicke, dojdite...🙂

iinuska
22. júl 2010

@rybca a ja som od macochy? 😀 😀 😀

kosska3003
22. júl 2010

@rybca no kamenom dohodim k tebe ze hej 😀 😀 jedine ked posles po mojom mm

rybca
22. júl 2010

@kosska3003 to uz nebude ono, to treba cerstve papat..🙂

kosska3003
22. júl 2010

asi si podem kupit u nas v meste robia najlepsie inde som lepsi zatial nejedla

sssimi
22. júl 2010

Baby mne ešte malá vrieska a to ju už o 18tej lámalo.... Stále si pršteky pchá do zadu na ľavej strane úst, tak už snáď aj nejaká stolička bude vonku. Musela som jej dať čipok a asi aj zabral lebo už sa rehoce na mužovi. Som zvedavá kedy mieni zaspať.

Zajtra odchádzame a prídeme v nedeľu. Dúfam, že nám to výde a prídeme odzorbovaní. Nechcelo by sa mi tam opäť motať....

jamaat
22. júl 2010

@sssimi Tak budeme čakať na spravodajstvo od teba 🙂

kosska3003
22. júl 2010

@sssimi riadne si to uzite

mystery7
22. júl 2010

u nas zaspavanie opat strasne, hodinu trvalo. Po hodine rev a nic nezaberalo, len drzat na rukach. Nejako sa ukludnil a zaspal, pri davani do postielky opat rev. 3x sa to opakovalo ☹ ☹
Dnes sme cely den stravili na vzduchu v zahrade u karolinky. Fotky su na FB. Ptom nas vyhnala hrozivo vyzerajuca burka a blesky, ale nic z toho nebolo.
Kocky ktore ste dokojili, zmensili sa vam potom prsia???

dm1
22. júl 2010

@sssimi uzite si to aj za nas!

my sme dnes boli s drobcom a s kamoskami a ich detickami na kupalisku. spal len doobeda hodinu inokedy cez 2 hodiny a som mala obavu lebo sme isli az po 3. ked sme isli domov hned zalomil a sa rozhodol ze 15 min. spanku mu staci a pred barakom sa zobudil cerstvy ako rybicka a zaspal az pred 10 vecer

mimi21
23. júl 2010

bre ranko, tak my sme hore od 5.45 🙄
ale uz som si nejako zvykla, kedze vstavame skoro v tom istom case, len potom o 10 uz aj mna berie a musim si ist s Ninou lahnut 😅

dnes sa chceme ist este okupat niekam, len este netusim kam, kedze od zajtra uz ma byt zle pocasie