Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
7. okt 2010

a my sedime doma, klarka ma zvysenu teplotu, obidve soplia, magda aj kasle...navyse vcera sme boli na preechadzke so susedmi a vecer sa im mala vyhadzala kiahnami, tak len cakam co bude.... 😒

mystery7
7. okt 2010

@zuzkaprofant co ti budem hovorit, videla si 😅 a vydrz ma teda riadnu

Dnes je u nas opat krasne, boli sme sa vyehat v arku zberali sme gastany 🙂 uz su vsetky pohadzane za postielkou 😀

iinuska
7. okt 2010

@sirinka Adamko je soplavy od pondelka, no jedna katastrofa, aj ked ho odsajem, tak stale mu v nose chrci. Obcas aj zakasle, ale to asi z tych soplov. Ja len dufam, ze uz to bude lepsie, lebo tie noci su hrozneeee

zuzkaprofant
7. okt 2010

@mystery7 no uz len vydrzat musis :( mo sem tam krici ale nie ma take decibeli inac sa mi hody o zem maly a kuka a potom sa smeje ja mam sneho dost a pride da mi pusinku a povie ete mami 😀

unas je zima dnes tak sme doma poobede mozno pojdeme ku kamoske ale sa mi velmi nechce lebo musim ist pesi tak 40min a plus spet

mystery7
7. okt 2010

raz z toho vyrastie 😉 len aby som sa dozila.
Zuzka a nemas nejaku mhd?

emode
7. okt 2010

ahojte, aj my sme boli na kontrole, sopliky uz nema, len pokaslieva, tak sme to hadam zachranili bez ATB, a uz sa mechri v posteli, hadam aj vstane, potiahla 2 hodinky 😅 a dnes zaspavanie cca 10 minut 😅 ... s opakovanim mama nieee mama niee ... 😕

tiez zacina vela opakovat, obcas sa jej take uzasne slovo podari, a uz aj otazka 😀
na zem sa nehadze, ked sme vonku alebo u cudzich tak je uplne v pohode, v obchode ju co najrychlejsie beriem od tych regalov pri pokladniciach prec a ked nie, tak krabicka tic-tacov ju zabavi ... ale napr. v Lidli nakupujeme tak, ze ju vylozime na ten pas a vozi sa tam ... nema sancu vymyslat 😀 a pekne mi pomaha, kremiky a jogurty si sama nakladie do kosika a tiez to, co ma rada ... 😀 tak ja to potom cestou kade tade vykladam

mys my sme to vzdali, resp. ja a vecernu kasu ma pri rozpravke v obyvacke 😖 ja sa vtedy sprchujem a mm krmi ale ak som s nou sama doma a robim nieco ine na veceru, tak pekne v kuchyni spolocne jeme a to je v pohode, pomaha, ked jeme vsetci spolu ...

emode
7. okt 2010

@sirinka ak ano, tak to budete mat za sebou 😉 sofia teplotovala cez vikend a v pondelok rano, ale preslo, sice sme boli len doma, ale trochu kludu nam nezaskodilo, uz sme to potrebovali riadne preliecit, pamykon a solmucol na kasel ...

sirinka
7. okt 2010

@emode no hej, len u mna je este stale riziko poskodenia plodu...ja som este kiahne nemala... ☹

mystery7
7. okt 2010

ja som na veceru skusala cokolvek. Aj zo spolocneho taniera s nami jedol, da si 2-3x a dost. Proste nie je hladny, tak to neriesim. Spi celu noc. Teraz vypije flasu mlieka na veceru a mame menej nervov a viacej sa spolu hrame.

mystery7
7. okt 2010

@sirinka a nedala si proti tomu devcata zaockovat? Mne to detska dr odporucala, tak Mirko je zaockovany. Ale zase to mozes chytit od inych deti ☹ na porazenie. Ani ja som ich este nemala ☹

zuzkaprofant
7. okt 2010

@mystery7 co je mhd?

mystery7
7. okt 2010

mestska hromadna doprava, nejaky bus

emode
7. okt 2010

@sirinka fakt, to som si neuvedomila, tak drzim palce, aby vas to vsetkych obislo, ved ak ste neboli v tesnom kontakte ... inak nam s bratom mama vzdy tvrdila, ze sme kiahne nemali, len v 30tt som dostala pasovy opar, tak na infekcnom mi povedali, ze som ich musela ako dieta prekonat aj krv mi zobrali na testy ... brat ma dvojrocnu dcerku a ked rozmyslali, ci ju dat zaockovat aj na kiahne, dal si tiez urobit test na protilatky a tiez ich prekonal, mozno by pomohlo a lepsie by sa ti dychalo, keby si si dala urobit test, mozno ani nevies, ze si ich mala ...

emode
7. okt 2010

@mystery7 ak ti prespi celu noc, tak to fakt neries, bude mat dobry zaklad do zivota po piatej vecer nejest 😀
sofia sa aj napraska a aj tak sa budi zo 2-3krat

zuzkaprofant
7. okt 2010

@mystery7 ale je ale a som mozna 2 krat isla busom kym dobehnem na zastavku , stanicu tak a na pesi pridem skor ja nevyuzivat tu nic podobne ked uidem bud pesi niekam alebo autom , ked som nemala maleho tak na bike ale ked ho mam tak nemam odvahu snim ist po ceste stym furickom🙂)

sirinka
7. okt 2010

@mystery7 nie, ja nechcem zbytocne dalsie ockovacie latky do nich davat...ved kiahne nie su nebezpecne, len v tehu...tak blbo to vyslo...ale mozno ich este nemame...

@emode diky...verim, ze vsetko bude ok

mystery7
7. okt 2010

ja tiez nie som za bezhlave ockovanie proti vsetkemu, ale toto som radsej dala. Snad to bude osozne.
Zuzka, tak to musis brat ako cvicenie a predstavuj si ako ti to prospieva 😉 ja to robim, ked sa mi niekedy nechce ist vonku 😝

iinuska
7. okt 2010

ja som dala maleho zaockovat proti kiahnam, doktorka mi odporucila, kedze ma atopicky ekzem. Petko nebol zaockovany, ovcie kiahne mal ked mal 10 rokov, no a strasne bol vyhadzany. Ale nastastie sme to v pohode zvladli

kosska3003
7. okt 2010

ahojte no co sa mi teraz stalo vesam si pradlo mala je zo svokrom vonku a dojde moj brat ze kde mam mobil a ja ze vnutry nepocujem ked som vonku a vesam a on ze nie vnutry ze mame teraz ktosi volal ze som stratila mobil nech si pren pridem a ja ze cooooooooooooo vobec som na to este neprisla tak som si bola pon nasla ho taka pani co ma obchod u nas s elektrom no zlata ze si mamu nasla v zozname a jej zavolala no dnes mam stastny sen asi zajtra jej musim cosi doniest niaku cokoladu lebo ja som len tak v slapkach isla z bratom pon rychlo az sa svokor nevrati a ma nehlada

kosska3003
7. okt 2010

hm a co vam konik nefunguje ked je tu ticho

mystery7
7. okt 2010

tak to bolo super stastie, parada

mystery7
7. okt 2010

ja som tu len teraz dosla, Mirko konecne zaspal.
Ostatne kocky sa niekde flakaju 😉

iinuska
7. okt 2010

aj ja musim odskakovat, teraz mame problemy so spankom, Adamkovi sa stale plni nos ☹

kosska3003
7. okt 2010

@mystery7 no tak to hej ja neviem co by som robila keby som zistila ze som ho stratila by som mala ine nervy aspon ze som to nezistila a priesiel brat ze si mam ist pren

mystery7
7. okt 2010

asi pred mesiacom som sa dohodla s jednou kockou z konika, ktora predavala jedalensku stolicku na kupe (chcela som ju k mame) a ona sa mi odvtedy neozvala. Zvyknete pisat aj nejake egativne hodnotenia, alebo mam na to kaslat??

kosska3003
7. okt 2010

@mystery7 hmmm a uz si jej zaplatila

zuzkaprofant
7. okt 2010

@mystery7 u mna si tak jedna skonika saty rezervovala drzala som ich 4 mesiace a ona mi potom napise ze ked nechcem viacej cakat ze ona to nechce tak uz viacej nic take neurobim bud to hned da peniazky a chce to alebo nic stoho

mystery7
7. okt 2010

nic som jej neplatila. Dohodli sme sa na kupe a napisala som jej nech mi posle cislo uctu, viacej sa neozvala.
Tak teraz hladam inu stolicku, ale sa mi mohla aspon ozvat ci zije, ci co sa stalo 🙄

kosska3003
7. okt 2010

@mystery7 no to hej to teda mohla krava sa ti ozvat no tak hladaj dalej a ked sa ti nahodou ozve co asi nie tak ju posli niekam ze kde bola doposiel

mystery7
7. okt 2010

kosska presne tak. Ja tu mesiac cakam a nic 🙄 je to o nicom.

kosska3003
7. okt 2010

@mystery7 to ti verim ja by som mala nerv tak ked sa raz na niecom dohodneme vsak ona to chcela predat nie