Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. nov 2010

Adamkovi sa dnes 1x podarilo zamknut dvere, takze musime byt v pozore 😅

sssimi
15. nov 2010

Ahojte, ahojte.

My máme dnes plávanie za sebou po dlhých 2och týždňoch doma, tak som sa zase trošku odreagovala. Sarah je stále vyhádzaná. Dnes som volala doktorke a po týždni som zistila, že to z ATB nemohlo byť. Tak zajtra ideme zase k doktorke.... Vraj by to mala byť reakcia po chorobe. No dúfam. Inak je kľudnučka.

@mystery7 ty budeš mať za pár ročkov také odolné nervy.... Videla som video ako ti vie malý jačať a teda ja neviem či by som to zvládala. Už len dúfať, aby to jačanie nepochytilo aj druhé mimino 😉 Inak budeš mať doma pekný cirkus.
No a z tou hlavou je to aj u nás. Najhoršie na tom je, že to robí nie len od jedu. Dnes si napr. naročky tresla hlavu o drevenú nohu hojdačky a skoro si rozbila nos. Porevala si a už len dúfam, že si to zapamätá 🙂

@kackabrcka vraj ho občas mávajú, ale to by si musela vystihnúť čas a hneď ráno tam letieť.

@iinuska Sarah tiež pchá kľúč do dierky, ale ešte dobre našťastie nedočiahne. SnáĎ ťa Adamko niekde nevynkne 😀

ludmilabb
15. nov 2010

@mystery7 ja neviem preco niektore deti musia tak ziapat a za vsetko, Sofia jaci ako pavian a tiez ma tendencie odmietat jogurt a popritom ho tak stastne z chladnicky nesie a zje pat lyzic a uz sa vykruca. Ja tiez zatinam bohovsky zuby ked ma taketo nalady ze nic jej nie je dobre a terorizuje vreskom a nad tymi ultrazvukmi uz viaceri rukami zalomili
neviem ci budem mat vycybrene nervy alebo mi raz rupnu a skoncim v blazinci 😅

jamaat
15. nov 2010

U nás dnes uspávanie na dva razy. Prebrala sa, keď som odišla z izby a ani som ju hneď nepočula, lebo v obývačke hralo hlasno rádio (Emka zapla). Ale nejakým zázrakom zaspala ešte druhý raz.

sirinka
15. nov 2010

@mystery7
@ludmilabb baby my sme vcera boli na navsteve u znamych, co maju tiez malu dcreku ako klarka a este tam bola dalsia rodina s podobne velkymi detickami a teda normalne nechapali, ake zvuky dokazu dostat zo seba nase slecny...a to pritom boli vacsinou prejavy radosti...tie zlostne nastastie vcera nepredviedli...

ludmilabb
15. nov 2010

@sirinka fakt su niektore deti hlucnejsie...Sofia aj ked sa tesii vresti, teda viska

ludmilabb
15. nov 2010

@jamaat mne sa Sofia prebrala ked som ju z manducy vyberala ale nejako sa ututkala, drzala som ju za ruku, prehodila sa na brucho a zaspala ale v takychto pripadoch je na 90 percent uz neuspatelna dnes je vynimka a celkom som rada 😀

emode
15. nov 2010

Ahoj, my zas soplime zelene sople od piatku, boli sme na vyteroch, tak zajtra uvidime 😝 kvapkame uniflox ...
sofia spi, ale tiez na 2x, zobudila sa po 45 minutach, usmev a sup dole z postielky ale to ju zvyknem ked stihnem este vratit do postele a dost rychlo este zaspi aspon na 20 minut 😅
my uz nejeme jogurty max pribinacik alebo iny kremik
@sirinka ja reagujem rovnako ako ty 😅

a sofia ked nieco nie je po voli sice place, ale vydrzi jej to chvilku vacsinou sa necha uputat niecim inym, nastastie 😉

emode
15. nov 2010

s tym jedlom je to tak, ze co mala rada pred tyzdnom uz teraz nemusi, takze stale ponukam nieco nove ...

iinuska
15. nov 2010

Adamkovi jogurty chutia, najlepsie biely zvolensky, ten zje kazdy den, ked nie na ranajky, tak mu ho dam poobede

zuzkaprofant
15. nov 2010

@kackabrcka ktore cizmy si si nechala obe su velmi pekne

kackabrcka
15. nov 2010

@zuzkaprofant tieto mam, nakoniec som zistila ze tie druhe su presne ako tie co som si kupila ked sme boli u vas... 😀

kosska3003
15. nov 2010

ahojte tak co sa tyka nocnika ja tam malu posedim a vydrzi tam tak max pol minutky ale tak ju nenutim ale ked poviem ee tak donese nocnik tak si uvedomuje na co funguje ale pouzivat ho akosi este nechce

dnes sme aj tatu vyprevadili na 3 tyzdne do prace tak si same kralujeme doma ale tak je nam uz aj smutno zase som na vsetko sama idem ja malu okupat a uspavat joj uz nech spi

sssimi
15. nov 2010

@ludmilabb ja si to jačanie ani neviem moc predstaviť. Sarah jačí skôr zo srandy a to tak 2x skrikne a je kľud. Keď sa jeduje má ešte stále tendenciu hodiť sa do zadu čo ma hnevá, ale veď raz ju aj to prejde. Inak je v podstate kľudne dieťa. Možno keby mi niekto zaručil, že aj to druhé bude ako Sarah, tak sa dám nahovoriť už teraz.....

sirinka
15. nov 2010

☹ konecne dnes mi dr. oznamila po asi dvoch mesiacoch, ze baby maju negativne vytery, zacala som sa tesit a teraz vecer uz klarka zacala vracat...chytila zase crevnu chripku...porazi ma....

jamaat
15. nov 2010

@sirinka A čím jej to liečiš? Pritom som nepočula, že by to bolo nejak rozšírené teraz, tak je o to viac blbé, že ju to takto stále chytá.

kosska3003
15. nov 2010

@sirinka no chuda skore uzdravenie my sme si to prezili tiez a bolo to hrozne ☹

kackabrcka
15. nov 2010

@sirinka daj kulisek z lekarne je to sice slany roztok ale da sa to...

sirinka
15. nov 2010

@jamaat nicim kym vracia, tak tak v sebe nic neudrzi...skusila som jej dat cierne uhlie, ale aj to slo von, takisto cierny caj, voda, aj taky roztok elektrolytovy od humanny...takze musim dufat, ze do zajtra sa jej zaludok ukludni, inac asi bude potrebovat infuzie... 😒
a aj v spravach na stv dnes hovorili, ze je to rozsirene, ako repsiracne, tak crevne virozy teraz...nasi susedia mali minuly tyzden cela rodina, zrejme od nich to chytila...pred tym dva tyzdne tiez mala jedna klarkina kamaratka...

jamaat
15. nov 2010

@sirinka Hmm, tak sem k nám do hôr to asi ešte nedorazilo. Alebo len nie som informovaná. Hylak si skúšala?

sirinka
15. nov 2010

@kackabrcka kuliska mi nechcu vobec, teraz som kupila taky z bananovou prichutou ale ani to nechce...
http://nutricni-doplnky.heureka.cz/humana-elekt...

sirinka
15. nov 2010

@jamaat hylak je iba pri hnackach...teraz este nema vyznam jej ho davat.

jamaat
15. nov 2010

@sirinka Teraz hneď nie. Neskoršie, nech jej to mikroflóru napraví.

sirinka
15. nov 2010

@jamaat no ved prave...najprv musi prejst akutna faza....dufam, ze sa jej uz polepsi chudatku malemu...

kackabrcka
16. nov 2010

@sirinka tak hadam sa vam polepsi aj bez toho 😉

kosska3003
16. nov 2010

ahojte to bola zase noc ide ma urvat som potiahla do pol noci vcera a mala sa o 2 zobudila a hodinu hore chcela mlieko ale nie kravske ale nutrilon dneska musim kupit mi dochadza uz ale toto mi vydrzalo rekordne dlho ked uz zacala aj kravske pit ale akosi bojkotuje dneska proti nemu

rybca
16. nov 2010

ahojte, tak my sme dnes vstali prvykrat az o osmej.🙂 Vdaka vam, za podnet nevstavat v noci k Matovi, po dvoch tyzdnoch prespi celu noc...🙂)) teda tuk tuk, klepem, nech sa to nepokazi..🙂 vidim, ze aj ked idem v noci k nemu ho pozriet, tak spi tuhsie. Ale zase s poobednajsim spankom zacina vymyslat..🙂 ale to az tak nevadi, kedze tu deti po obede nespavaju. No a konecne sme bez soplov. A stale sa nam nepodarilo prihlasit Matka do skolky, Je to ako na SK, Kazdy ti povie ine informacie a ty len behas a behas a nakoniec nic nevybavis..:(

Matko zacal vsade behat..🙂 Musim podotknut, ze Matko sa doteraz javil ako pokojne dieta..🙂 A konecne skusa povedat Mama a Tata..🙂 este je to take nemotorne, ale sme vdacni aj za to..🙂

kosska3003
16. nov 2010

@rybca aj ja chcem aby mi spala celu noc ako to robite ja som kvalitny 8 hodinovy spanok v kuse mala ked mala mala pol roka vtedy mi spala celu noc teraz ani za nic

rybca
16. nov 2010

@kosska3003 nam sa budieval o jedenastej, druhej, prip. stvrtej, no a jednoducho sme k nemu nesli ked sa zobudil a plakal tak sme k nemu nesli, u nas to bolo o tom, ze chcel spat s nami, teraz este niekedy pomrnka v noci, ale zase zaspi

mystery7
16. nov 2010

ahojky
Tak Mirko ma jogurty rad, niekedy zje aj velky 2,5dcl na jeden sup. Tak som vcera absolutne nechapala, ze co sa deje ☹
@ludmilabb ja raz skoncim v blazinci, som o tom presvedcena. A budem uplne bezzuba, vyadnu mi od zatinania.
@sirinka ano, aj ja poznam mile kludne a spokoje deti. Bohuzial, moje k nim nepatri ☹
@sssimi pochubujem, ze budem mat odolne nervy. Uz teraz mam co robit, aby som to vydrzala. Pevne verim, ze druhe bude ine, lebo ak nie, bude to moj koniec.