Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
30. nov 2010

@kosska3003 no neviem aka je cena ... ale napr. tu ma baba sanky 120cm za 34,-eur plus opierka 8,50 ... t.j. 42,50 ... doprava asi 4,- ...tj. 46,50 .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9854602&tab=6

kosska3003
30. nov 2010

@monkap hm to je 10 euro rozdiel idem kuk diky

monkap
autor
30. nov 2010

@kosska3003 hm, ale akurat pozeram ... ze vpredu nema take to vyssie drzadlo - neviem ako sa to vola presne ... no ako maju tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9931268&tab=2 .. tie su asi teda drahsie, neviem ake maju v tescu ... napr. nas patko ked ho vozime tak sedi uplne vpredu a drz sa toho drzadla ... a to na tych z oravy nie je ...

monkap
autor
30. nov 2010

a este byvaju 1-2-3 miestne ... tam je tiez rozdiel v cene ... no popozeraj ...

kosska3003
30. nov 2010

@monkap kukam kukam diky ja neviem ake maju v tescu to mi len mama volala ze kolko tam stoja lebo jej chce kupit na jeziska tak idme vybrat cosi

iinuska
30. nov 2010

@kosska3003 aj my chceme kupittake tie klasicke sanky, chystam sa na ne do tesca. Ta cena je dost, ale neviem, ci najdes aj lacnejsie. A tak ako pise monkap, to drzadlo vpredu je dobra vec

monkap
autor
30. nov 2010

@kosska3003 http://www.zlacnene.sk/letak/tesco-3186/p/17/ podla tohto obrazku v letaku maju v tescu tie s drzadlom ...

kosska3003
30. nov 2010

@monkap no uz som kukala na mimibazare na babybazare a su lacnejsie ale bez toho drzadla tak to vidim tak ze kupime v tescu lebo lacnejsie som nevidela na bazaroch len vseliake kovove a potom tie bez operadla okolo 35 eur

a Marika mi zaspala jupi jupi jupi 😀

kosska3003
30. nov 2010

@monkap no uz som kukala na mimibazare na babybazare a su lacnejsie ale bez toho drzadla tak to vidim tak ze kupime v tescu lebo lacnejsie som nevidela na bazaroch len vseliake kovove a potom tie bez operadla okolo 35 eur

a Marika mi zaspala jupi jupi jupi 😀

borocka
30. nov 2010

@kosska3003 tiez som uvazovala v lete nad golfacikom...je to spratnejsie, lahsie......ale poriadne by sme ho nevyuzili a hlavne ma malinke kolieska takze na zimu je to uplne na nic,ak nie su cesty dobre odpratane. ale ak ste v meste,tak v pohode🙂 aj pato spi v postielke,ale rano ked sa preberie a este je taky ospaty, tak ho strcim k sebe pod paplon a ak aj nezaspi tak sa krasne mojkame, hladkame..........

@ladywitch26 to mate aku postielku ze si k nej mozes lahnut?? nasa neviem ci by nas udrzala........ale urcite by som sa tam ani nevpratala

borocka
30. nov 2010

jee, sanky......tak my mame este stare zo sociku co odvozili mna aj mojich surodencov, ale musim kupit nove operadlo. tie si toho vela pamataju 😉 ale hadam ked zvladli nas, tak zvladnu aj mojho certa 😝

mystery7
30. nov 2010

ja som v tescu videla sanky za 48€ a operac za 12,5€, ale nepasovali k sebe. Operac bol velmi uzky, asi z ineho typu sanok.
My ide e tiez dnes okukovat sanky do carefouru. Tam mali za 62€ a operac 22€. Vecer dam vediet ci sme zohnali. V dracikovi vobec nemali-tam sme boli v nedelu.

kosska3003
30. nov 2010

@borocka no ja take nemam tie boli najlepsie 😀

ladywitch26
30. nov 2010

@borocka stanke sme uz kupili druhu, 155x 70 cm, takze tam sa napracem, ked nohy skrcim 😉 a podo mnou este drzi, len muza by uz neudrzala. tato je taka uz len s malymi bocnicami pri hlave a 20cm nad zemou. par rokov jej vydrzi urcite. na velku postel som si netrufla dat ju este, lebo tu su len take vysoke s matracami pomaly 80cm nad zemou, tak na to ani sama nevylezie a keby sa nahodou zrypala dolu, tak by to bol tvrdy dopad.

ladywitch26
30. nov 2010

@monkap sa smejem na tom linku,co si hodila. ze kedykolvek, ked su pred vami 2 zakaznici na pokladni, urobime vsetko pre to,aby sme otvorili dalsiu pokladnu. som zvedava, ako to chcu dodrzat 23.decembra v tom martinskom 😀 😀

ladywitch26
30. nov 2010

a aha kolko mame snehu..... vcera bolo cely den minus 4 😀

ladywitch26
30. nov 2010
mystery7
30. nov 2010

dnes som bola v tescu, boli tam paradne sory a ani zdaleka neboli otvorene vsetky pokladne.
Tolko snehu vam zavidim, aj ja chcem.

borocka
30. nov 2010

@ladywitch26 takze teraz mas v spalni dve deti......stanka uz zrejme prespi celu noc, len vynimocne sa zobudi, ale babatko si pyta papat, nie?? nebudi stanku? nevadi jej fabien v noci??

ladywitch26
30. nov 2010

@borocka stanka mi prespala celu noc od 6.tyzdna. maly pytal zo zaciatku papat kazde dve hodky, ale teraz ho este posledny krat nakrmim o jedenastej dolu v obyvacke a potom pyta az o pol siestej, co uz je stanka hore. a ona ma taky tuhy spanok v noci, ze mozu aj delobuchy buchat a spi. len ked dlhsie fabien plakal, tak sa zobudila, vystrcila hlavu z postielky, spytala sa "baba", ze ci je ako ok, a ked jej muz povedal, ze chce len papat, tak si lahla a spala dalej.

ladywitch26
30. nov 2010

@mystery7 ten sneh mi nemusis zavidiet, my tu nezozenieme zimne gumy, tak sa zasa nebude dat nikam. na cele irsko maju len par posypacov a vacsina domov je nezaizolovana, trubky idu vonkajskom, tak polovica ludi nema vodu.

borocka
30. nov 2010

@ladywitch26 tak to je dobra spacka, vlastne obaja su dobri spaci. pato prvykrat prespal celu noc ked mal 5 tyzdnov a potom od 7 mesiacov ked som prestala kojit.

pocuj, ale to znie akoby tam v irsku zaspali dobu.........

rybca
30. nov 2010

@ladywitch26 a neskusali ste gumy objednat cez net? My sme tak kupili Matadorky, cez nemecku stranku vyrobene na slovensku..🙂

rybca
30. nov 2010

@borocka neviem ako v Irsku, ale tu v NL malokto prezuva auta na zimu, to bude asi tym, ze tu 20 rokov nemali poriadnu zimu, tu nie su povinne zimne gumy a ani svietenie

ladywitch26
30. nov 2010

@borocka oni nezaspali dobu, ked som 1x prisla do irska, tak im snezilo tak raz za 10 rokov a teploty tak nad nulou, maximalne minus 3 ak boli v noci, aj to bolo sucho, cize na ceste ziadny lad. a akurat minulu zimu po vianociach primrzlo na 5 dni, aj sneh sme mali jeden den tu na juhu, no ale teraz sneh uz v novembri a drzi sa od piatku a stale sype. asi bude cosi na tom,ze sa spomaluje golfsky prud.
nastastie ten znamy, co sa ideme k nemu stahovat, tak ma dom dobre zaizolovany.

no akurat prisla aupairka od nich, tak v januari znamy uz odchadza. nasiel v australii pracu. on ide teraz a zena s detmi ked im skola skonci. tak v januari sa vrati moja aupairka ku nim. a mne bude chodit len pomahat na 2 hodky cez den, kym stanka nepojde do skolky

ladywitch26
30. nov 2010

@rybca ved uz pozeram z nemecka, lebo tu ani na skladoch servisy nemaju

borocka
30. nov 2010

@ladywitch26 aha.....tak tam mate fajne teplo..a vela zrazok byva? lebo ked uz ,tak nech je 5 pod nulou, ale sucho zamrznoto, ako mat 5 nad nulou a vsade same mlaky.......

ladywitch26
30. nov 2010

@borocka zima je vacsinou sucha. prsi tak koniec oktobra, november, niekedy aj tri tyzdne v kuse. potom zasa v januari a koniec jula a august byva dost dazdivy. inak je skor sucho.

monkap
autor
30. nov 2010

@mystery7 vy nemate sneh? tu je snehuuuu ...

borocka
30. nov 2010

@ladywitch26 tak to je priblizne rovnako..........aj tu je jesen dazdiva (obvykle) a koniec zimi taky hocaky.........

inak mate co nove?

monkap
autor
30. nov 2010

prave sme prisli zo skolky ... to bol "vysokohorsky vystup" domov 😀 ... byvame na takom kopceku nad dedinou ... jedno dieta v nosici, druhe taham za ruku (stale mrncal ze nevladze a ma soplik) ... 😀 a brodime sa snehom ... v dedine posypane, odhrnute .. ale tu na kopci mierne odhrnute, ziadny posyp ... ale krasny biely sneh ...