Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
15. dec 2010

@dm1 viem asi ktorú kravičku myslíš. Ta je celkom nízka, ale napr. ten koník čo ho majú teraz v Dráčiku, tak to je riedne hovädo 😀 A presne ten link čo si dala by som chcela. To je úplná paráda aj na von aj do vnútra.

dm1
15. dec 2010

@sssimi tak super aspon som ti ho pomohla zohnat 😉

mystery7
16. dec 2010

@borocka @inuska presne tu zltu motorku som chcela kupit z tesca za 12€ ale mm sa zdalo, ze skoro-v polke novembra. Teraz vsetko na totalku vybrakovane. Idem na vikend k mame, tak tam musim obehat hrackarstva. Ale riadne ma to stve 🙄

Odtlacanie od linky aj u nas funguje. Umyvanie riadov neznasa. Len sa ho bojim postavit na stolicku k sebe, on nepostoji ani chvilu kludne.

@dm1 a kedy ti poobede spi? O kolkej do kolkej?

Vcera som zaspala s malym o 20:30 a tak som dnes hore od 5 🙄

Vcera poobede sme boli peso na prechadzke, kolko on zvladol.....som nechapala. Na ruky sa pytal az na parkovisku pred blokom, mm ho teda vzal-inac ma zakazane nosit ho povonku, aby to maly nechcel aj odomna 😝

dm1
16. dec 2010

@mystery7 my sme tu motorku v tescu kupili ale uz teraz na nej jazdi doma super vec fakt doma sa s nou vela zabavi
a spavat chodi ako kedy vacsinou medzi 12-13

borocka
16. dec 2010

@mystery7 v polke novembra je skoro kupovat darceky?? ja taketo stresy neznasam. to uz od konca septembra rozmyslam co by sa hodilo,a koncom oktobra zacinam nakupovat, aby to aj financne, aj casovo a aj bez stresov vyslo 😔

@dm1 my sme kupili motorku na narodky,vtedy ledva na zem dotiahol,ale velmi rad na nej sedel. na jesen sme ju uz vonku na prechadzky bravali. je to super vec,vobec nemusi krcit kolena ako pri tych vseliakych autickovych odrazadlach. takze ja len odporucam!! aj nasa sesternica ked pride (2r a 2mm), tak hend bezi po motorku a potom sa s patom o nu biju 😝

emode
16. dec 2010

@borocka po rebriku urcite nie ... tie schodiky su dost vysoke, respektive jeden schod, cize je to tazsie, zlezie a vylezie sama, ale akoby potrebovala citit, ze ju istim 😀

emode
16. dec 2010

@dm1 toho konika z brendonu maju u nas v detskom kutiku tak sofia z neho skoro vyletela tak sa hojdala, je dobry, stabilny, to ze vyletela myslim obrazne 😀

mystery7
16. dec 2010

@borocka ja som mu tiez vravela, ze to nie je skoro 😉 chlapi.....

My teraz frcime na pozicanej motorke fisher price, ale uz ju musime vratit. Teraz zvazujeme, ci kupime tu z netu, alebo mm odmontuje z 3-kolky drziak a bude sa na nej prehanat po byte. Ale mne sa motorka zda sikovnejsia.

@dm1 tak to ma riadnu vydrz. Mirko zaspava medzi 12-13 a o 15 ho budim. Ale musim ho riadne znicit(teda 2-3 hodinh vonku) , aby mi zaspal do 20:30 .

emode
16. dec 2010

@dm1 tak to mas riadny pech s tym zaspavanim, my nastastie v norme, cez den spi tak hodku dve a v noci ide spat o pol deviatej a spi vacsinou do siedmej ale samozrejme so zobudenim 😅

borocka
16. dec 2010

@emode ja by som bola tiez rada keby pato len ako taky pecusik sedel pri mne,bez modrin a odrenin.....ale nie, ved je chlap a za vydatnej podpory vsetkych chlapov v okoli skuma take lotroviny a vylomeniny, ze myslim ze aj na ten rebrik mohol este take dva roky pockat. ale on je do vsetkeho hrrr a staci mu vsetko raz ukazat (niekedy sam pride na to co a ako treba) ze je nezastavitelny

borocka
16. dec 2010

no,ideme sa my obliekat........vobec sa mi nechce, ale co uz. vonku za kazdeho pocasia, aj ked je vonku -11 a zamracene.
ja neznasam zimu 😠 😒 😖

ladywitch26
16. dec 2010

kupim kazajku....zn. surne 😝

iinuska
16. dec 2010

ahojte
u nas je dnes nadherne, sneh a slnko svieti, pobehali sme vonku skoro 2 hodky, teraz Adamko zaspinkal

@borocka dakujem za linky, presne tu zltu motorku-odrazadlo hladam

iinuska
16. dec 2010

@ludmilabb my mame takeho riadne stareho dreveneho konika, este po mm, Adamko ho ma uz len na dvore, ale rad sa na nom hupe, len musim davat pozor, lebo tak sa rozhupe, ze ma tendenciu sa prvratit 🙂

iinuska
16. dec 2010

@mimi21 ved napis Jeziskovi 😀 ja mam vyhliadnutu jednu kabelku, ta je este drahsia...no, mozno ked budem posluchat 😅

iinuska
16. dec 2010

hlasim, ze odrazadlo nakoniec prislo, tak sa tesim 🙂

a tusim si tu vypisujem sama 😅

jamaat
16. dec 2010

My sme bolo doobeda v Kauflande, dnes začala akcia na hračky, tak som chcela sedliacky dvor a zapichovaciu mozaiku. A mali už veľký trt!

ludmilabb
16. dec 2010

ako citam vsetky deti si posunu stolicku k linke a pozeraju co rodicia robia kedze my nemame v kuchyni stol ani stolicky Sofiu ani nenapadlo prisuvat stolicku z chodby a ak si to predstavim ako tlaci a skriabe nou podlahu ani by ma to velmi netesilo
@jamaat zase boli v Kauflande bitky 😀

ladywitch26
16. dec 2010

@ludmilabb ludka, stanku doteraz nenapadlo prisunut si stolicku a to ju ma prakticky poruke. ona radsej pride ku nam a povie up a musime ju vziat na ruky, aby omrkla situaciu, co sa tam hore robi. vacsinou staci par sekund, potom ju mozeme polozit dolu a je uz spokojna, ide sa normalne hrat

ludmilabb
16. dec 2010

@ladywitch26 ale to mas super ze staci ze ocheckuje a ide po svojom Sofia jednoducho nechce akceptovat ze robim nieco ine, niekedy ju ukecam ale to pocka par sekund a uz je zase zle. Snazim sa s nou hrat a potom ked je ako tak nabazena mojej pozornosti prezije chvilu aj bez mojej pritomnosti pri hrani

borocka
16. dec 2010

@ludmilabb my sa vobec nehravame, teda nie s hrackami. dnes som mu vyhadzala celu krabicu, lebo som hladala vkladacky, tak len kukal kukal, ze co tam vsetko je....... pre neho sa pocita dospelacka hra, na zametanie, umyvanie podlahy, velmi rad pomaha pri prani a vesani pradla, pri vareni, umyvani a utierani riadu,....... z deckych hraciek si len hadzeme loptu a citame knizky. tak max obcas doensie lego ze chce postavit vezu.
a teraz najnovsie ho bavi pocuvat hudbu, myslim take decke CD s kdeakymi pesnickami, co naspieval nejaky detsky zbor...ma tam kukulienku, pec nam spadla, vo vajicku tukalo, nas pes brok, anicka dusicka, oli oli janko, hadam zo 20 pesniciek ........ tie na ktorych som odrastla ja ale aj novsie.
vsetky su tak veselo rytmicky nahrane, tak tancuje a ukazuje odusu 😀

ludmilabb
16. dec 2010

@borocka Sofia ma rada rozpravky v telke, s hrackami sa hra ked sa s nimi hram hlavne ja, spolocne hranie ju bavi najviac, ale dost casto nastartuje svoju bugynu s babou a beha po celom byte, co sa tyka domacich prac zaujat ju viem pri vesani pradla tak ze mi podava stipce, v kuchyni je to horsie, cistime zemiaky spolu kadejako ale zavisi aj podla nalady

borocka
16. dec 2010

@ludmilabb jeee, ze telka 🙂 my sa tak maximalne pristavime pri reklame s vianockou, na coca-colu, a s O2 panacikmi. my si takto nosime motorku,alebo dreveneho malovaneho kohutika na kolieskach s takou ruckou, si ho tlaci a vsade kikirika 😀
u nas ho bavi supanie vajicok. ma ich velmi rad a chce pomahat aj pri ich supani. ma mizernu jemnu motoriku,takze ak chce trenovat tak ho necham osupovat aj vajicko aj mandarinku. a potom si to pekne spapa.

borocka
16. dec 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/eh4c/hoj...
pozrite si tohto zajacika.......je uzasny

ludmilabb
16. dec 2010

@borocka zajac nema chybu 😉
hej chlapci su akcnejsi po vonku len s papekmi behaju 😀

jamaat
16. dec 2010

@ludmilabb Ma to serká, lebo ma ani nenapadlo, že to už možno nebudú mať. Ako debil som tam 15 minút okolo hračiek chodila a hľadala to. Ale ani len ceduľa! Určite to už včera večer vyložili. Potom som sa šla na informácie spýtať. A ľudí samozrejme na mraky, hlavne pri ovocí-zelenine tlačenica. Nervy som mala!

No a debil som dvojnásobný. Keďže sme sa ponáhľali do Kauflandu, neboli sme so psom. Tak teraz, keď som Emku uložila spať, šla som s ním na rýchlovku. Hneď ako som dvere za sebou zabuchla, som si uvedomila, že kľúč od bytu zostal doma. Šikovnica!! Našťastie sa mangelovi dalo prísť.

borocka
16. dec 2010

@ludmilabb papeky ani nespominaj 😠 teraz ma uz nahana len so snehovymi gulami....ale v lete ked prisiel na to,ako dobre sa s papekmi sibe...........uz teraz sa tesime na velku noc 😒

borocka
16. dec 2010

@jamaat aspon ze si si mobil zobrala na tu rychlovku 😀

mystery7
16. dec 2010

ahojky
@inuska ty mas tu motorku uz doma??? Ja este len uvazujem, ze ju objednam 😅

Tak my sme sa boli vonku poprechadzat a po 20 min sa mi Mirko pekne pokakal, tak sme sa vratili domov. Vzhladom na to mnozstvo oblecenia, sme uz ostali doma ☹

sssimi
16. dec 2010

Ahojte.
Tak nám už pomaly choroby ustupujú. Ešte soplíme. Sarah zatiaľ v pohode, snáď ju to obíde. Zajtra ideme na víkend do BA, tak dúfam, že to zvládneme a nebudeme musieť prášiť domov. Cestou si vyzdvihnem posledné objednané darčeky a ešte jeden som objednala manželovi. Dúfam, že bude mať radosť. Ja sama som naň zvedavá 🙂