Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
6. jan 2011

@kosska3003 Varin je teda akcne miesto 😉

kosska3003
6. jan 2011

@mystery7 no to je uz sme dlho neboli v telke tak asi dnes budeme zas

kosska3003
6. jan 2011

a ku rozpravanie moja mala lem mama tata baba a potom zvieratka vie vsetky napodobnit hus labut a kacka je gaga ovca bee krava mu no vsetky vie ale k rozpravaniu nie ked nieco chce chyti si za ruku kto jej vyhovuje a dovedie ho k tej veci co chce

ladywitch26
6. jan 2011

@iinuska sikovny je adamko... 😉 stanke sa nejako nechce do slovenciny. v poslednej dobe len anglicke slovicka nove chyta...

@kosska3003 tak to tam mate ozaj nejaky ruch 😀 sa mozno ani veronike nebude chciet odist odtial 😀

kosska3003
6. jan 2011

@ladywitch26 neboj bude 😀 ako by si to bez nej zvladla

iinuska
6. jan 2011

@ladywitch26 no, tak Stanka zacne mozno skor plynule rozpravat po anglicky 🙂

ladywitch26
6. jan 2011

@kosska3003 no uz musi prijst, uz ma letenku zaplatenu 😀

kosska3003
6. jan 2011

@ladywitch26 a kedy ti ma prist uz odpocitavas co 😀

sssimi
6. jan 2011

@kosska3003 u nás s tým rozprávaním podobne. Tiež napodobní dokonca aj slimáka 😀 , ale s tým rozprávaním začala až teraz.

ladywitch26
6. jan 2011

@kosska3003 14. januara. veru, uz odpocitavam. lebo horor chodit niekam s nimi. vcera som sla na postu s obrovskym balikom, uz som musela poslat mlieko do nemocnice, lebo som mala zapratany cely mrazak. muz chodi az po piatej, cize mi s tym nemohol pomoct. tak som si dala do najvacsej tasky ten box obrovsky, v jednej ruke tu tasku, v druhej ledva tlacila kocik a kazdu chvilu popohynala stanku, aby slapala rychlejsie, lebo pridem o ruku. tych 100metrov sme sli pol hodinu 🙄 a tak je to so vsetkym. ked idem kupit chlieb do obchodu, tak je z toho hodinovy vylet.
@iinuska ved toho sa bojim, ze mi po slovensky nebude chciet. viacere mamicky sa stazovali, ze deti nechcu rozpravat po slovensky, lebo anglictina je jednoduchsia.

ladywitch26
6. jan 2011

@sssimi a ako rozprava slimak? 😀

iinuska
6. jan 2011

@ladywitch26 no ale tomu sa asi nevyhnes. A ked zacne chodit do skolky, tak to uz neovplivnis vobec

ladywitch26
6. jan 2011

@iinuska ved ja viem, preto ju po anglicky vobec neucim a chcela som ju najskor poriadne po slovensky naucit. a moja detska sestra to nechcela pochopit, vraj mam na stanku hovorit po anglicky uz teraz, aby sa ucila a nebola stratena potom v skolke. ona nie je stratena uz teraz. odpoveda sice detom po slovensky, ale rozumie, co jej hovoria.

sssimi
6. jan 2011

@ladywitch26 Ukazuje pri tom rožky 😀

kosska3003
6. jan 2011

@sssimi tak to nevieme musim naucit moja viem psa macku hus ovecku rybu tigra konika kravu ked jej poviem ako roby tato tak povie nonono aj prstom ukazuje zlata je nic idem ja spat lebo rano nevstanem a uz mi tu ziadna terer nespi co by sa s nou chvilku hrala

kosska3003
7. jan 2011

tu to fakt vymiera alebo co 😀 😀 😀
ja pecem tortu ktora mi uplne ze z vrchu zhorela moja rura je naprd musi mi ju chlop kuknut alebo nieky opravar lebo ju von oknom smarim 😠 😠 😠

iinuska
7. jan 2011

ahojte
my sme dnes odzdobili stromcek,jasne, ze Adamko bol akcny a musel pomahat tatinovi aj pri tom, ako ho vynasa von na dvor 😅

@kosska3003 vsak skus ho vysmatit, bude este viac akcnosti u vas. A mozno budes aj v telke 😀

jamaat
7. jan 2011

@kosska3003 Ktovie, či ti niektorá neter nešmarilo niečo do rúry, čo ti aj dvierka brzdí, aj horí 😀

My ešte stromček máme a zatiaľ ma ani nenapadlo, že to aj zrušiť bude treba. 🙂

borocka
7. jan 2011

@sssimi my vieme takeho zaujimaveho jezka, ze :pich pich a dube do mna prstom 😀 a slimaka ukazuje ze dom dom (som mu ukazovala ze slimak si nosi dom na chrbte), a z rozpravania najnovsie ma tri-styri......uci sa odratavat ked vyskakuje alebo ked sa nahaname 😀 😀

inak slovicka sa mi dako nezdaju ze by pribudli,skor vzdokonaluje tie co pozna a konecne zacina sklonovat aj v zenskom rode. doteraz len muzske podstatne mena sklonoval, a teraz uz aj zenske,hoci su tazke tak ich viac dokomoli. a stale mi daco mrmle, nalieha a vysvetluje,ale dako mu nerozumiem.... aspon ho motivujem aby sa viac snazil. lebo jedno slovo mi dokaze aj 10x za sebou povedat ked mu krutim hlavou ze neviem co hovori. a je zlty,ked sa snazi namiesto klasickeho pit povedat pitie,a oznamuje mi ze vypil. v podstate tie zakladne slovicka nabaluje o dalsie slabiky.

jamaat
7. jan 2011

Stále sa zabudnem spýtať: Aj vám ide kôň pomaly? Keď chcem pridať príspevok, tak aj minútu šrotuje, kým sa to načíta.

iinuska
7. jan 2011

@jamaat my sme mali zivy stromcek, a uz bol mierne ovisnuty 😅
aj mne to dlhsie odosiela

borocka
7. jan 2011

@jamaat hmm, dnes vynicmocne nie, klopkam si, ale parkrat sa mi za posledne dva tyzdne stalo ze mi ani neodoslalo a druhykrat sa mi nechcelo pisat tak som sa na to vytoto... 😒

@iinuska tiez to dam dnes dolu. pato chytil sople a teplotu, takze sa poobede namiesto prechadzyk zabavime s tymto. a bude mi pomahat piect

kosska3003
7. jan 2011

@iinuska no asi bude sranda 😀 a neter mi tam nic nedala to som uz mala

mala je hore idem paaaaaaa

ludmilabb
7. jan 2011

akurat som aj ja chcela cosi napisat ale aj my sme uz hore 😝 😝 😝

emode
7. jan 2011

Ahoj,
my sme isli spat az o druhej, zabudli sme sa pri stavbe snehuliaka 😀 a potom este kym sa naobedovala, predtym este jablka sme boli kupovat skoro hodinu 😀 tak take dopoludnie sme mali ... uz by sa mohla aj zobudit 😅

sssimi
7. jan 2011

@jamaat my tiež ešte máme stromček a tiež mi to tu ide ako v lete na sánkach 🙄

mystery7
7. jan 2011

ahojky
Tak velky 3D utz mame za sebou a ....... ostavame verni modrej 😉 bude to chlapcek.

kosska3003
7. jan 2011

@mystery7 tak hlavne nech je vsetko ok a ste zdravy

mystery7
7. jan 2011

@kosska3003 vdaka, zatial je vsetko ok, tak nech to tak aj zostane.

sirinka
7. jan 2011

@mystery7 jeeej, gratulujeme k chlapcekovi....velmi rychlo to ubieha, uz mas vyse polovice za sebou.... 🙂

borocka
7. jan 2011

@mystery7 tak gratulujem 🙂 aspon nemusis nic kupovat! to iste pohlavie, ten isty mesiac narodenia... to bude mirko v mladsom vydani 😉
alebo si si zelala dievcatko??