Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
1. feb 2011

dobre rano 🙂
...aj ked pre nas nie ☹ , v noci mala Barborka horucku a rano tiez, co to zase na nas lezie a to sme mali ani nie pred mesiacom ATB 😠 😠

nikanika28
1. feb 2011

ahojte
tak aj u nas unava...teda skor u mna ako u Klary, ta ma energie za troch 🙄 ..uz mam aj kavu za sebou a furt nic..asi sa pojeme vyvencit, aj ked pocko nic moc teda 😝
Zajtra ideme na zapis s Lukaskom..jooj, uz bude z neho velky skolak 😨 ..neviete ako to chodi na takom zapise?
@luba142 no snad si tie choroby odkrutite a budete mat uz pokoj, nejako casto je Babula chora ☹ ..skore uzdravenie

luba142
1. feb 2011

@nikanika28 na zapise to chodi asi tak...teda aspon u nas to bolo, vosli sme do triedy, bola tam ucitelka s detmi v lavici a tak nenapadne sa ich vypytovala, decka kreslili, a odpovedali jej co kreslia, ake poznaju farby, ci vedia napocitat uz do niekolko aspon do 5, ci uz pismena poznaju nejake...ale vsetko len tak formou hry, ako sa volaju atd...neboj sa uplne jednoduche,ziadny nervak to neni 🙂

nikanika28
1. feb 2011

@luba142 no takto nejak som si to predstavovala aj ja...tak som zvedava, ako dopadneme 😅 😕 😀

nikanika28
1. feb 2011

@luba142 no takto nejak som si to predstavovala aj ja...tak som zvedava, ako dopadneme 😅 😕 😀

kosska3003
1. feb 2011

@luba142 hm tak to uz mate aj vy tak skore uzdravenie ja som jej kupila stodal a robim jej aj cibulovu stavu s cukrom tak aj to jej dam lebo mi ide hlavu uz rozthat aka je pajedna co je len doma zavreta dnes sa s nou pojdem aspon na aute previest k mame lebo uz ma to tu doma nebavy len upratujem ako krava stale 😠

luba142
1. feb 2011

@kosska3003 tak snad uz to zaberie 🙂 , my mame zatial horucku, teda nie casto len kazdych 6 hodin ako prestane posobit sirup tak vyskoci, aj minule to tak mala a nakoniec zistili bakteriu v mocovom trakte, myslim ze ak nie zuby tak toto iste bude aj teraz lebo ine nema len horucku,inak je ako zdrava 😠

kosska3003
1. feb 2011

@luba142 no krasne chuda male tak chod z mocom k dr ci nie ti ho kukne aspon budes vediet

luba142
1. feb 2011

@kosska3003 zajtra pojdem, utorky neordinuje a uvidim aj ci bude mat este horucku do rana, ved mala ATB len pred 3 tyzdnami 😠

kosska3003
1. feb 2011

@luba142 no jasne a to ma tak malo pacientov ze tam utorok neni tu aj keby sobotu nedelu bola si myslim ze bude plna cakaren teraz aspon urcite

luba142
1. feb 2011

@kosska3003 nema, ale ma toho vela, je rozlietany vsde mozne, je tam ale len do deviatej a potom az okolo tretej a to uz mozem zrovna ist zajtra lebo aj tak mi uz nezoberu moc do labaku na kultivaciu,dali by ho aj tak az rano

kosska3003
1. feb 2011

@luba142 no tak to je jasno radsej zajtra donesies tak nech je to vsetko ok teda

luba142
1. feb 2011

@kosska3003 dakujem aj ked moc velky optimista v tomto uz niesom 😒

mystery7
1. feb 2011

@ludmilabb hej fajne mi bolo, trochu som sa odreagovala a uspal ho v pohode 😉

@borocka rad chodi, az tak ze z nich nechce odist ☹

@jamaat aj u mna to uz bola nutnost

Tak poradnu mam za sebou, cukor hranicny, mam drzat dietu :-/
Mirko dnes vystrajal v posteli, ze som mu musela dat po zadku a nakoniec zaspal az s revom ☹ super naladu mi urobil a poobede mame ist na navstevu k svokre ☹

iinuska
1. feb 2011

@mystery7 aj ja som mala hranicny cukor pri Adamkovi, aj jamaat. Tiez som mala iba dietu. Ale mna poslal aj na diabetologicku ambulanciu. Ale Ti poviem, ze vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody... Aspon som tolko nepribrala. Zato teraz to dohanam sladkostami az moc 😅

mystery7
1. feb 2011

@iinuska no, ja mam teraz trochu iny problem, dost casto ma prehana, tak jem viacej cokolady ako bezne. Mam to aj z toho ☹ tak idem pit len cierny caj, ziadna kava, jogurty, mlieko, sladkosti a uvidim co bude.
Kolko si pribrala pri Adamkovi? Ja doteraz +4kg. Predtym som priberala rychlejsie a celkovo som mala +18kg

borocka
1. feb 2011

@mystery7 no ako pekne, ved tolko ti staci pribrat. ja som pri patovi len 7 kil a potom chudnutie bola hracka. kym je babatko zdrave, tak sa nestresuj pre kila. a ta dieta, hlavne papaj zdravo. bez hluposti sa da prezit! stoji to za to!

sirinka
1. feb 2011

@mystery7 bud rada...ja som pri obidvoch babach nabrala 18 kg a teraz mam uz vyse 20 navyse...co este bude do porodu a po nom.... 🙄

jamaat
1. feb 2011

Aj ja som veľa nabrala. Samo sa nabralo, samo sa zhodilo.
@mystery7 Ja som bola sledovaná na diabet. ambulanici, ale diétu som veru nedodržiavala, akurát keď už prišlo fakt žracie sladké obdobie (rozumej dve čokolády denne a ďalšie sladkosti k tomu), tak som sa kontrolovala.

jamaat
1. feb 2011

@sirinka Veď ty už len 1 a pol mesiaca! No ako rýchlo to ide, keď to ja nenosím. 😅

sirinka
1. feb 2011

@jamaat ide aj mne rychlo...ved prave posledne mesiace sa najviac nabera...za ten minuly som mala +4 kg 😠
pri klarke mi tiez samo odislo, pri magde uz som tomu musela trochen pomoct...tak sa aj bojim, ako to teraz bude...

jamaat
1. feb 2011

@sirinka Aaaale, ty si kosťou ako ja, pôjde dole v pohode 😉

iinuska
1. feb 2011

@mystery7 ja som pri Adamkovi pribrala + 12 kg. A ty doteraz len + 4, to neni vela

sirinka
1. feb 2011

@jamaat no ani nie...aj moja mama po prvych dvoch detoch bola vychudnuta a po tretom porode uz to dole nedala...po stvrtom uz ani nehovorim, teraz sa jej vaha pohybuje okolo 90 kg 😝
a ja mam sklony po nej k priberaniu...

kosska3003
1. feb 2011

joj o priberani mi ani nevravte ja mam stale navyse 10 kilecek ale uz to neriesim budem riesit po druhem ked uprpleme ale to musi uz rapidne zacat aj cvicit

ladywitch26
1. feb 2011

@sirinka neboj, budes kojit, tak hned zhodis.ja zozerem, co predo mnou neutecie, ale same to ide dolu, az nejako moc rychlo.uz mam len 53kg, a to som po porode mala 62. asi uz ozaj zacnem s prikrmami, lebo najnovsie si uz vsetky rifle stiahnem cez zadok bez rozopnutia 😅

sssimi
1. feb 2011

Tak baby ja by som sa aj bála zostať tehotná. Tiež mám +8kg stále od pôrodu. Zhodila som len 8kg-čo bola vlastne malá. To naviac na mne zostalo. Najväčším problémom je u mna sladké.... Inak cvičím pravidelne a stále nič.

Sarah práve papa segedin.... rukami 😖

sirinka
1. feb 2011

@kosska3003 no ja som sa snazila vzdy vsetko zhodit pred dalsim tehu...podla mna to sa potom este horsie zhadzuje, ked sa to nabali jedno na druhe...

@ladywitch26 no ja v podstate kojim este stale....ale po druhykrat uz to nefungovalo az tak ucinne ako prva krat...

iinuska
1. feb 2011

mne sa v chudnuti darilo az moc dobre po obidvoch porodoch. Mam menej kil, ako ked som otehotnela

sirinka
1. feb 2011

@sssimi a ty este kojis?

kosska3003
1. feb 2011

no aj ja mam strasne problemi so sladkym to by som akosi furt a teraz v poslednej dobe ani nehovorim