Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
12. mar 2011

@soffi dnes som videla plastove stoliky v tescu a mali biele a modre

borocka
12. mar 2011

Paaani, tu je ako mrtvo?!?!?!?!? deje sa nieco????????

U nas je tak krasne! doobedu sme boli 2hodky vonku, varila mamina. tak sme vytiahli trojkolku, sli sme ku starkej po zahrade pomahal a potom aj bratrancovi lebo ten spiloval stromceky, tak nosil konariky o 106 😀
videli sme zabu skakat, aj mys na nas vybehla z povaly, tak maly vyskal jacal a vsetkym doma musel rozpravat o tom ako mys bezala a ze zaba hop hop.
A nepochvalila som sa, vcera sa nam narodila dalsia kamoska. moja kamaratka co ma dceru patovu kamosku elku ( 5tyzdnov mladsia) vcera porodila hanu 😅 😅 zadockom, tak isto ako prvu babu. obe su v poriadku a ked som patovi vravela ze elka ma doma sestricku tak len zahlasil : aj ja chcem!! aj ja!! 😀 😀 😀
teraz maly spi uz vyse dvoch hodin, asi ho idem zobudit.

emode
12. mar 2011

Ahoj,
my sme tiez vonku boli, teda mna svagrovci vytiahli na snowboard uzit si este jarnu lyzovacku 😀 a mm so Sofiou prisli po chvilke za nami ... Sofia ked ma na boarde videla, tak koniec, aj ona, aj ona, svagor ju zobral na lyziach na zjazdovku, celu ju presli, aj na lanovke s nami isla 2x, no stastnejsie dieta by ste marne hladali 😀 to bude nejaky adrenalinovy nadsenec 😅 no a ceresnicka na torte, este sme sa tam aj super najedli, lebo robili rozlucku so sezonou, tak tam prasiatka spracovali, masko a klobasky, hurky opekali, kapustnicu varili, pivko capovali a vsetko zadarmo davali 😀 😀 😀

mystery7
12. mar 2011

@emode tak to vam vysiel krasny den a hned ste doplnili vyjazdene kalorie 😀

@borocka super zazitky. Mirko by bol z toho cely hotovy

borocka
12. mar 2011

@emode jeeej, ako len zaaavidim. a to ako sla na lyziach?? drzal ju na rukach,alebo ste mali nejaky nosic? neviem si to predstavit aby to bolo bezpecne.

@mystery7 vidis, vyzitie na dedine 😀 😀 aspon vela energie spali ked takto "pomaha", a aj sa daco priuci

luba142
12. mar 2011

ahojte 🙂 🙂
my dnes trcime doma lebo nenormalne vyfukuje, vsetko lieta co neni pripevnene, takze aj ked je tam 12 stupnov neda sa tam vobec chodit, to tak je tu vzdy ked uz sa otepli tak vyfukuje darmo Skalica je Skalica 😒

jamaat
12. mar 2011

@emode Kde ste boli? Aj ja som chcela dnes ísť na Králiky, ale bola blbá noc a stále mám zaležaný krk, tak sme to odložili na zajtra.

soffi
12. mar 2011

@mystery7 ja osm boal u nas, a su uz vypredane :( , boli v akcii, ale anio v jednom tescu v po uz niesu

iinuska
12. mar 2011

ahojte
Aj u nas sa dnes behalo len po dvore. Adamko pomahal vsade, kde sa dalo 😵
ja pozeram OTA, mm je v robote, inak by som sa k tomu nedostala. Juj, ten Kolenik je ale fesak. No neni ho skoda ???

borocka
12. mar 2011

@iinuska ze su chlapci aktivni 😉 aj pato takt oraaad pomaha, hra sa na dospelaka, do vsetko je cely hrrrr. 😅 len nech im to ostane

jamaat
12. mar 2011

@iinuska Je ho škoda! A aká! 🙂

emode
12. mar 2011

@jamaat na Kralikoch, lyzuje uz aj mala neterka, tak ma vzdy zoberu, mm na taky podradny kopec nepojde 😅

no a poobede, po dvoch hodinach spanku, sme oprasili bicykle a vysli sme aspon do Tajova na hojdacky 😅 vecer sme zakoncili v SC na zmrzline, deti v detskom kutiku santili, Sofia zaspala az po deviatej, normalne som videla, ako sa jej vsetko prehana tou jej hlavickou 😅 usmev na tvari a hovori: "zajtra pojdeme šifuom (vlacikom) do Zvolena (zojena) starku pozriet 😀 "

emode
12. mar 2011

tak tu je inak "zivo", idem ja spat 😔

jamaat
12. mar 2011

@emode No dokelu, tak to sme teda mali ísť, aj by sme sa najedli! 😀 ....Na stránke som žiadne info o takejto akcii nevidela.

mystery7
13. mar 2011

dobre ranko, prva 😉
Noc tazka, Mirko sa stale budil s placom. Vecer mal trochu sopliky, tak snad to nebude choroba.
@jamaat taku akciu radsej nezverejnovali 😉 😝

My sme boli vcera poobede na dlhej prechadzke, tak ja som vecer opat zaspala s Mirkom. Uz som makota 😝

mystery7
13. mar 2011

nenahraval niekto z vas vcerajsi film na minimaxe o masinke Tomasovi????
Ja som to davala nahravat, ale mm mi to komentoval, tak som samozrejme poplietla programy ☹ 🙄

emode
13. mar 2011

ahoj, my noc v pohode, kojenie len raz okolo pol noci, ale rano ako si cucla o pol siestej, tak uz nezaspala 😖 ale sluzbu mal mm tak som sa vyspala 😅 ...

borocka
13. mar 2011

Ahojte, u nas sme sa super vyspali. pato bol tiez plny zazitkov zo vcera tak v noci zo spanku zozpraval a rano prve co mi povedal, este som ho vnimala len pol uchom ze "mam hovienko", tak sa kuknem a nic.len nacikane. a on potom dalej rozpraval ze: buddyho hovienko, zbieral, tam, lopta. v preklade ze vcera bol unho vo voliere zbierat hovienka a budy sa zatial hral s loptou.
pocasie u nas je dnes kraaaasne, take ako vcera. uz sme prevetrali botasky, maly je hned spokojnejsi aj vonku este viac ozil. teplo mu prospieva 😉 ani sa tolko obliekat nemusime 😝 no proste super, toto nam chybalo.

ladywitch26
13. mar 2011

caute zeny, ja som bola po roku vcera vonku. bola som si vyhodit z kopytka 😀 😀 😀 teda ak sa to tak da nazvat, lebo cely vecer som pochlipkavala jedno male pivo a domov som prisla po dve a pol hodinach. a este aj rano ma detuchy nechali pekne pospat. fabi vstal cosi pred siedmou, ale len sa prevalil na brusko a dobru pol hodinu si sam pre seba mrmlal a obzeral sa dookola a stanka tiez vstala o siedmej, ale nie s krikom ako obycajne, ale pekne preliezla ku mne do postele a sledovala fabiho. tak sme este mohli podriemkavat. no keby bol kazdy vikend takyto, tak berem 😎
a sef mi vcera pridal viac hodin. kolegyna, co caka v maji, sa rozhodla zobrat si celu dovolenku pred nastupom na matersku, lebo sa neciti dobre a lekar jej nechce vypisat pn, tak konci uz buduci tyzden. takze odzajtra mam 5 dni v praci po 5 hodin.tak ale cakala som to, aj ked az od konca aprila.

kosska3003
13. mar 2011

ahojte u nas super noc mala vobec nechcela mlieko len raz sa na cumel zobudila a spala dalej a aj sam v postely zaspi tak som rada len tak dalej nech jej to ide
my chceme ist vonku poobede ale tiez tu fuci strasne tak pojdeme asi tak do ritkaloviec a nie von neviem musime cosi vymysliet ale neviem co

sirinka
13. mar 2011

@ladywitch26 no tak ale aspon trochu "iny vzduch" 🙂 ja teraz este musim chvilu vydrzat a potom sa uz tiez pojdem niekam vyvencit...

jamaat
13. mar 2011

Čaute. My sme boli na snehu, Emka sa s tatom prechádzala a bobovala, ja som bola na snowboarde. Ale voľáko som načisto dead, pritom na tej doske človek len stojí a nakláňa sa 🙂 ....teda aspoň to tak vyzerá. Emka spí v aute, ja som zjedla polievku a oči mi zatvára.

borocka
13. mar 2011

@kosska3003 vietor??? a u nas tak krasne, slnecno a len tak slabo pofukuje. velmi je prijemne.

@sirinka ty sa asi velmi dobre citis ked uz na vencenie myslis 😀 😝 ako sa vam doma dari??

@jamaat ze sneh?? to kde ste boli?? my uz mame jar a sneh nechcem vidiet aspon do decembra

kosska3003
13. mar 2011

@borocka no u nas fucio uz od vcera strasne sme boli doobeda u mamy a ked sme sli domov akurat nam fukalo do tvare vsetok ten prach no zo zavretymi ocami sme museli ist hruza aj celu noc nam islo strechu urvat fuzi hrozne

borocka
13. mar 2011
borocka
13. mar 2011

@kosska3003 sranda. ale hlasia tento tyzden zasa kus ochladenie a vietor...tak uvidim coho sa dockame.

sirinka
13. mar 2011

@borocka aj uz celkom dobre, zatial tu este mam pomoc, ale hlavne uz to trva relativne dlho, co kojim a obcas som este aj tehu a tak uz sa proste tesim, ked to bude volnejsie 😀

mystery7
13. mar 2011

u nas fajn den, konecne 🙂
Doobedu sme boli vonku, krasne svieti slnko, sem-tam pofukuje. My sme sa motorkovali a boli sme na 2 ihriskach.
Uvidim, co budeme robit poobede, musim nieco vymysliet 😝

mystery7
13. mar 2011

@sirinka no, mas moj obdiv. Aj ja by som rada niekam vypadla a trosku si vyhodila z kopytka 😉

borocka
13. mar 2011

@sirinka verim verim, ze by si od decak najradsej vypadla. magdulku si uz kojit prestala? ako fungujete? a co baby na babatko?? ako reaguju?