Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
13. apr 2011

ahojte
Aj u nas aprilove pocasie,chvilu slnko potom zamracene, dazt akoby snehovy a zima jak svina,boli sme sa len prejst s kocikom,aj sme zmokli trochen 😅
Mamka isla na zajazd do Holandska az do nedele tak dufam,ze sa jej to bude pacit 🙂
@jamaat no aspon,ze sa vratil mozes mat dusu pokojnu,ze sa mu nic nestalo 🙂

mystery7
13. apr 2011

u nas pofukuje studeny vietor a bud su sive mraky, alebo modra obloha slnko. Bez vetra to proste neide.
My sme boli doobeda u kamosa Alexa, oslavit 2.narodeniny. Boli tam 3chlapci a jedno dievcatko. Decka sa vyhrali, vytancovali. Mirko sa aj vyreval-hned ako si nepovsimnutu Alexovu gitaru vzal niekto iny ako on, tak hysak. Ale unavil sa pekne, ledva sme domov dosli, sadol na nocnik a isli sme spat. Ja idem uvarit brokolicovo-karfiolovu polievku s krupicovymi haluskami. Mnam mnam 😉

iinuska
13. apr 2011

ahojte, my sme stihli byt doobeda vonku, ale vetrisko riadny, dazd sa nam vyhybal, teraz prsi
Uvidime ako bude poobede, mala by som prevliect periny. No, a uz svieti slnko.
Mna to koleno pobolieva stale castejsie, buduci tyzden idem na rontgen a potom ortopedovi ☹

jamaat
13. apr 2011

@iinuska No bolo ti treba na zumbu chodiť?! 🙂

iinuska
13. apr 2011

@jamaat jaaaj, ani nehovor. no uz raz darmo, uz mi neni 20let, uz mi neni ani 25 😀

soffi
13. apr 2011

@iinuska moja ja mam 26 a kolena ma bolia furt, uz od detstva a vzdy hovorim ze je v 50 rokoch uz urcite na voziku budem...lebo toto neni normalne tie bolesti a za tolko rokov s ami nanic neprislo, resp.najprv som na to kaslala ja a terza na to kaslu lekari, ta co uz

my sa asi pojdeme prejst do obchodaku ked uz vonku sa moc neda, lebo kosa ze az tak aspon vybehneme do nakupneho centra pomrkam nejake veci

borocka
13. apr 2011

@jamaat tak v zasade celkom uspesny nakup, nie? aj deny sa vratil, tak v pohode.
ja som si dnes chcela spravit taky pekny letny obed, ze zeleninovo cestovinovy salat, ale ta zelenina co som si nakupila este nie je zelenina, to len tak vyzera 😠 musim este aspon dva mesiace pockat kym to bude ono. uz mam normalne zeleninovo ovocny deficit po takej dlhej zime

jamaat
13. apr 2011

@borocka Len ten predaný nosič ma štve. A nadávať môžem iba sama na seba. 😠

borocka
13. apr 2011

@soffi a da sa ti s ninkou kukat v obchodoch?? lebo mne teda nie. minule smo ho brala lebo sme skusali topky, a po celom deichmane, takku aj newyorkeri mi behal medzi stojanmi......skryval sa. no predavacky mali sow. ja som bola na nervy, vytahana ako opica. beriem ho len ked musim, len ked mu topanky kupujem. inak mu zatial veci od oka beriem.

borocka
13. apr 2011

@jamaat to ano, ale mozno najdes este lepsiu ponuku 😉

soffi
13. apr 2011

@borocka no ja ju musim podplatit, vzd yjej kupim nejaku sladkost nech je pokoj, ale aj tak to zabera tak na pol hodku , potom to vyzera presne ako u vas , ale ja som si uz zvykla, nemam ju kde nechavat takze ma smolu, moze vrieskat kolko chce, ak vystraja musi sediet v kociku ak nevystraja tak lieta po obchode

emode
13. apr 2011

@ludmilabb nezavadzas pomaly mliecnu stravu? Sofii ten ekzem z nicoho nic zmizol, ma uz len take drsnejsie miesta kde tu, ale nic cervene a na tvari a ruckach, kde to mavala najviac absolutne nic ...

ja som hodila spizy do rury so zemiakmi, oprala tri pracky a idem cvicit 😀 poctivo kazdy druhy den ...

borocka
13. apr 2011

@soffi jaj,ja kocik uz davno neberiem ( nechcem ho zbytocne provokovat aby nezlenivel) a ziadnu sladkost mu dat nemozem, lebo hned je spinavy, lepkavy a zo zasady vsetko najradsej chyta, tak by som hadam cely obchod musela aj kupit. no, odo mna nech si vrieska a beha, ale predavacky z toho nie su nadsene a ja som zhrozena pri pomysleni ake skody by som musela potom platit

mystery7
13. apr 2011

@borocka @soffi ja ked chcem vziat Mirka na nakup so sebou, tak jedine s balickom gumenych macikov 😉 a rychlost ich miznutia je velkaaa 😀

soffi
13. apr 2011

@borocka myslis ze ona je cista???? teraz ked som kukla do kocika tak ma skoro pleslo, -...naposledy mala totiz cokoladoveho brumika, ani nechci vediet kde vsade je ta cokolada...preto beriem kocik, ked uz si neviem rady tak ju tam smarim inac by som ju zo zeme musela dvihat , ona ked chyti zachvat tak niekedy ju ani do kocika nemozem dostat, no idemme uz a radsej uz o tom nerozpravam lebo ma ptrejde chut na obchodak 🙂

emode
13. apr 2011

@jamaat to je skoda s tym nosicom, co uz 😖 hladaj dalej, mozno sa nieco objavi ...

jamaat
13. apr 2011

@borocka
@emode Veď hľadám ako dunčo. Každý deň kukám, či sa niečo neobjaví.
Erika, ten ekzém asi zmizol kvôli tomu, že sa oteplilo. Vtedy je pokožka menej citlivá. Ale Emka má stále drsnejšie líčka, aj keď je teplo. Už ju to drží pár mesiacov.

luba142
13. apr 2011

@soffi pre toto jej davam len bez naplne brumika,ale aj tak je natruseny vasade 😀 😀

borocka
13. apr 2011

@soffi ak vklude presedi v kociku, tak potom OK. hoci ja ak sebe mam kupovat, tak si vzdy aj skusam a to sa s patom neda. ked som aj mala kocik,tak som ho musela tlacit, davat pozor na maleho, na kabelku, k tomu si prezerat veci a este aj do kabinky zaliest?? no to fakt nejde!
takto ho raz za dva tyzdne dam ku starkej a v klude si idem po meste, a ver ze si aj oddychnem. hoci ked som este plienky kupovala, kozmetiku nam obom, este aj dake vybavovacky po meste, tak som dosla riadne upachtena.

teraz uz maly hadam konecne zaspal, je podozrive ticho v spalni. davala som ho uz pred hodinou ale vyliezol ze on este nechce spinkat,ze radsej ide kakat. tak sa aj vykakal, roztrhol mi pri tom gorale, trochu sa pohral a dala som ho znovu.ved je uz najvyssi cas. poobede pride neterka. sestra ide zajtra statnicovat,tak berie len tu mladsiu lebo koji a lucka mi tu ostane cely den. uz sa tesim 🙄 neznasam ked sa furt s patom na niecom hadaju, ked vzdy obaja musia mat tu istu hracku.....a lukcka je velmi priecna, ta este aj flasu vzdy musi patovi brat. vsetko co ma on,tak si musi pozicat ( hoci aj slipy alebo cokolvek), do jeho stolicky sa musi trepat,....... a pato je taky truhlik jemu sa tazsie vysvetluje ze to si lucka len pozicia, ze mu nevezme. v podstate mu vsetko vzdy prevrati hore nohami a on potom nevie kam sa ma postavit, ako ma jest, ako sa ma hrat,...........

borocka
13. apr 2011

@jamaat a potrebujes to tak surne??
patkovi sa licka uz zlepsili, uz mu kremujem len po kupani.aj to je teraz castejsie, lebo furt je ako prasa z vonku a smrdi ako riadny chlap 😀

luba142
13. apr 2011

@borocka my taketo mame doma kazdy den,stale sa Barborka jeduje a vyskrekuje,lebo vzdy chce prave to co ma Kika , ci je to pero, voda,hracka,knizka no proste samy rev je u nas...teraz ma take obdobie baba jedna 😀 😀

jamaat
13. apr 2011

@luba142 Najradšej by som ho už mala doma. Už je pekne, dá sa na túry chodiť.

jamaat
13. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=155579 ....toť neďaleko v Kriváni, ani som nevedela.

jamaat
13. apr 2011

Kráááásne tie plátenky! Akurát že včera nám došlo z aukcie štvoro jazdených! Ale vysoké nie, tak to by som ešte mohla. 😀

borocka
13. apr 2011

@luba142 a ako mi to ide na nervy. v kuse niekomu nieco vysvetlovat, nutit aby sa podelil, ukazal,pozical, odputavat pozornost...doslova im robim rozhodcu. este ze pato je celkom dobry, celkom rychlo sa necha presvedcit a zlakat na ine. akurat ze ked jeho nalakam tak aj lucia okamzite chce tiez.

borocka
13. apr 2011

@jamaat neprehanas to uz?????? a teda dost velmi? ved minule si ukazovala nejake 3balerinove tenisky, a teraz zas pises ze ti daco doslo......ved to emka zdaleka nevynosi!! kupis o rok, ved si este uzijete! uz teraz ma zrejme viac parov ako ty 😀 😀 bude ti potom len luto, ked to poriadne neznosi

sirinka
13. apr 2011

@jamaat super su peknucke...ja teraz tiez cakam na balicek plateniek pre obidve a aj tenisky som vcera klarke vydrazila...

sirinka
13. apr 2011

joj u nas katastrofa uz s tym vetriskom, vonku je uplne neprijemne, tak som doobeda vzala decka do MC...prvykrat od kedy sa janka narodila...ale co poobede a zajtra budeme robit 😒

jamaat
13. apr 2011

@borocka Veď to mi tie balerínové došli. A môžem ja zato, že bolo trojo naraz v aukcii? Aj kroksy má dvoje, lebo boli ešte aj s ďalšími plátenkami v aukcii. Za 9 eur, pár dní predtým sa také isté kroksy jedny vydražili za 7eur. A to všetko od jednej, tak ešte aj poštovné iba jedno. No nekup to! 🙂

jamaat
13. apr 2011

Toto sú tí istí, fajn veci majú, tie chlpatky sa mi páčia. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&user...