Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
27. máj 2011

Ahojte.
U nás pred chvíľou riadny lejak a už je tuším aj po ňom. Aspoň vzduch ochladilo.

My máme dnes divočinu so spánkom. V noci bola dlho hore, potom spala do 9tej. Od 13 do 14 ležala v postielke, ale nezaspala a tak som ju už nedávala. A veru, že ju ani neláme. Ale 19:30 pôjde ta het.

kosska3003
27. máj 2011

ahojte tak u nas je burka aj u nas v rozhlase hlasili ze je vystraha ma prist burka s krupami od 18 do 3 hodiny mame cakat tak som si aj kvety poschovavala aj smyklavku radsej moja mala ma 25 nohu no kupovala som jej vcera sandalky a 24 jej boli take ze akurat tak som jej 25 brala aj ta predavacka hned ze jej mam 25 brat

borocka
27. máj 2011

@kosska3003 ze vrozhlase hlasili 😀 😀 s mi pripomenula ze u nas rozhlas hlasil ze za dedinou po luke beha medved!!!!!!!
mozno ste videli v spravach, tak to bolo u nas. jednym roztrhal psa vo dvore. na sidlisku riadne v meste kde sa bezne vencia psy ho videli. aj tu u nas za dedinou ho odfotili. si predstavte, aj my tam obcas s patkom chodime do potoka hadzat kamene. tak keby sme stretli medveda tak neviem co spravim.

kosska3003
27. máj 2011

@borocka hej hej videla som to v spravach aj som si na teba pomyslela ze tam niekde ste

borocka
27. máj 2011

@kosska3003 no hej, uplne ze presne tu sme 😝 ale uz jedneho chytili a previezli a druheho vraj museli utratit. tak je pre zatial klud. ale ak raz prisli tak do mesta, tak sa znovu vratia. to uz nebude bezpecno

kosska3003
27. máj 2011

@borocka no ved to kokos su rozmnozene strielat to nechce ze su chranene asi cakaju kedy niekomu co to spravia ako ja som neni za strielanie pokial su v lese ale uz ked chodia takto na sidliska k domom tak to hej

kackabrcka
27. máj 2011

@kosska3003 aj my mame uz v. 25 sandalku aj ked aj v.24 by jej bola no to by my ju nemala do konca leta cize by som musela kupovat este dalsie sandalky a to ja som dala za ne 35€

kosska3003
27. máj 2011

@kackabrcka no ja 22,5 eur este ma 24velkost ale uz jej idu palceky trcat s nej boze ako jej ta noha rastie pred zimou mala 21 botasky na zimu som jej kupila vacsie nech ma 23 a akurat koncila zima uz jej boli len tak tak

ludmilabb
27. máj 2011

konecne sme sa pridali do klubu oslavencov...ale teda Sofia bola dnes fest narocna a zaspavala na 5x

sssimi
27. máj 2011

@kackabrcka
@kosska3003 no Sarah má nejakú 22ku nožičku 😅 Sandálky som na odporučanie predavača kúpila 23 a k tomu ešte aj Protetiku-ta je ešte aj o pol čísla väčšia.... No ak jej bude rásť noha tak pomaly ako minulé leto, tak ch bude nosiť aj v zime po dome 😀

sssimi
27. máj 2011

@ludmilabb gratulujemeeee

jamaat
27. máj 2011

@ludmilabb Fúka poctivo. Gratulujem zatiaľ aspoň takto. 🙂

kosska3003
28. máj 2011

@ludmilabb gratulujeme sofii my mame este dnes jenu malu oslavu ale pocasie je naprd mohlo by sa trozku zmoct a slnko vynst
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/majove-babatka-2009/
@sssimi no to nasej az moc rychlo rastie nestiham topanky kupovat

kosska3003
28. máj 2011

@kosska3003 ten link to je nic to neviem ako sa mi tam dostalo asi mala mi zase uradovala na klavesnici
@sssimi ja som jej protetiku skusala ale akosi sa mi nepacili ziadne nakoniec som jej akesi polske kupila ale su take ako protetiky

borocka
28. máj 2011

@ludmilabb gratulujeme, leti pusina 😵

inak my nosime 24ky. kupila som adidasove penove 23, su mu uplne ze akuraaaaat, 15cm. tak som teraz dokupila este 24 nike penove, 15,5 a leto mam odbite.
inak, si myslim zetieto penove su najlepsie. najviac sa prisposobia nozke, najpohodlnejsie sa v nich chodi, ozaj ako naboso. velmi su prisposobive a lahke. tak som zvedaa ci si budem chvalit aj po lete. doteraz sme vsetko kupovali s formovanou stielkou,ale tieto maju inak......taku vrubkovanu, ohybnu....

borocka
28. máj 2011

inak ja by som malemu nekupila sandalky za 35eur. ved to si ani sebe nekupim sandalky. cizmy su ina kapitola, ale sandale?????

iinuska
28. máj 2011

ahojte
Adamkovi som kupila sandale u Batu v akcii za 20 eur. Velkost ma 24, ale no neviem, ci sme nemali kupit 23 😨
@ludmilabb Sofinke prajeme vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka 😉 😉 😉

luba142
28. máj 2011

ahojte u nas dnes prsi od noci, a to sme chceli ist na chalupu,....tak aspon mm odviezol vcera Kiku k nasim na vikend,este uvidime ako zajtra bude tak by sme vybehli na chalupu aspon na jeden den, aj ked po dnesku tam asi bude mokro
ja som Barborke kupovala vcera papuce 15 cm a ma ich tak o pol ciselka vacsie a sandalky neriesim zatial su nam dobre po Kike zachovale 23 a platene topanocky take polosandalky s plnou spickou mame 24

luba142
28. máj 2011

@ludmilabb vsetko najlepsie Sofii 🙂 🙂

sssimi
28. máj 2011

@kosska3003
@borocka ja musím kupovať zdravotnú obuv-odporúčanie od ortopéda. Dala som za ne 27,50€ ☹ , ale veď vynosí ešte druhé mimi ak bude dievčatko, alebo predám.

@iinuska tiež mám pocit, že som mala zobrať 22ky 😒

borocka
28. máj 2011

@sssimi
@iinuska vidite, a pre toto ja neobjednavam cez net a stale chodime skusat!!!!!! u kazdeho vyrobcu je to cislovanie kusok ine. hoci tipujem ze vy ste aj skusali......patko si vzdy pochodi v topkach, sledujem ako sa v tom sprava nozka, no ale to je 5minutovka. a vyskusam viac modelov a strihov.

borocka
28. máj 2011

inak u nas bolo dnes placuuuuuuuuuu......mame burku, ale ze brutal, hrmi a blyska sa ze sa dom otriasa. a pato reve ze sa bojiiii 🙄 😨 no nervy.
teraz zaspal. ale zasa zacina vonku druha etapa, take neviem neviem kolko potiahne

iinuska
28. máj 2011

@borocka u nas bola vcera vecer silna burka, Adamko nemohol zaspat. Spalnu mame v podkrovi, a cez stresne okna je vsetko ovela viac pocut, v zivote by som uz nedala stresne okna 😠

sssimi
28. máj 2011

@borocka my sme boli normálne v obchode, aj v tom behala, ale predavač ma presviedčal, že 23ka bude isto lepšia. No uvidíme. Možno mal pravdu

borocka
28. máj 2011

@iinuska 😠 stresne poznam. ako slobodna som mala u nasich najmensiu a najmilsiu izbu so stresnym. vzdy ked v noci prsalo stahovala som sa do obyvky na gauc. cez ten hluk sa spat nedalo.
ale pato sa bal hromov a blyskania. myslim ze dazd samotny si ani tak neuvedomoval.

@sssimi a ma tam velku medzeru? zakopava?

dm1
28. máj 2011

my mame na leto sandalky co som z anglicka objednala zo sportdirectu a celkom som sa trafila do velkosti aj do vody mame a tiez som kupila krasne crosky u cinana ze 2,5 no nekup to! a maly v nich strasne rad chodi

kackabrcka
28. máj 2011

@sssimi
@kosska3003 mne nosila sophie jesen topanku v. 21 a zima v. 23. Tu radia kupovat topanocku vzdy o 1cislo vacsiu cize vola az 1cm. Ono nasej by bola dobra aj v. 24 kde by mala 0,5cm volne ale brala som uz v. 25 kde ma 1cm takze hadam nam to do septembra vydrzi. Podla mna v zime jej bude treba v. 26 urcite. My mame este zial ortopedicke vlozky z vysetrenia U7 co sa tu robi - to je iste ako prehliadka v SK v 3r. dietata cize puzzle, farby, kocky + ine. Odtial nas poslali na ortopediu a skoncili sme s ort.vlozkami do topanok zial ☹

kackabrcka
28. máj 2011

@sssimi nemas take meratko na nozku ? lebo mne ked sa na to postavi a ma nozku v ponozke tak ma v. 23 a zacina je v. 24uz

mystery7
28. máj 2011

ahojky
@ludmilabb gratulko a aj vsetkym ostatnym, ktorych som nestihla

U nas bola burka az teraz poobede, tak sme sedeli doma. Fucalo, blyskalo sa a hrmelo teda riadne.
Slavko mal dnes nejaky nespokojny den, maloco spal. Len na rukach chcel byt, ked zaspal a dali sme ho na postel, alebo do postielky, tak do 5 min revy a nespokojnost. Aj Mirko maval take dni, ked bol babo. Len teraz sa nemozem venovat len Slavkovi, tak si aj poriadne poreval. Teraz uz spi, dufam, ze do rana 😉

ludmilabb
28. máj 2011

dakujeme za gratulacie vsetkyyyyym 😀 😀 😀