Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
18. jún 2011

ahojte
My sme dnes cely den murovali plot od susedov, pocasie nam prialo, zacalo prsat az ku koncu, i ked to vyzeralo uz od rana vselijako. No u nas veru na kupanie vobec nebolo, Adamko bol cely den v teplakoch. Inak dnes bez nehody, pekne bez plienky cely den, teda okrem spanku. A vecer sa vykakal do vane 😀
@emode tiez prajem rychle zotavenie, a bezproblemove odstavenie 😉

emode
18. jún 2011

dakujem 😀
tak vecer s miernymi protestami, vysvetlujeme dookola, ze uz mlieko nie je, sranda, mlieko este mam, vela ho asi nebude a vobec sa mi nenalievaju prsniky ... horsie asi bude v noci, ked to robi automaticky ...

dnes vecer zahlasila, ze ona uz nechce plienku na noc, ze uz je velka 🙂

@iinuska tiez sa vam pekne dari s odplienkovanim ... zda sa, ze takmer vsetky deturence idu tak okolo dvoch rokov 😉

cema
18. jún 2011

Ahojte maminky, moja dcérka sa týždeň pýta na wc a to som si myslela že detičky aj neskôr sa začínaju pýtať, no ale nenútila som ju nehala som to na ňu lebo keď som sa pýtala liezla som jej na nervy a just nechcela, a teraz začala sama, držím všetkým vaším detičkám palčeky, 🙂

borocka
19. jún 2011

@iinuska tak u nas bolo 26 pod mrakom. potom okolo jednej zacalo svietit, tak do tych 30 stupnov bolo isto. ale aj tam sme boli v cizi, to je termal. tak kym bolo chladnejsie tak sme boli len v "starecko", az potom sme presli do deckych, na tobogany, atd...

iinuska
19. jún 2011

ahojte
ej, tu sa vikenduje 🙂
Dnes som skusila nedat Adamkovi plienku cez obedny spanok, sam mi povedal, ze nechce plienku, ale bohuzial, stala sa nehoda....ale nevadi, cz den zase v pohode bez. Tak som rada. len Adamko chce stale splachovat, aj ked vypusti 2-3 kvapky, tak zachvilku bude plna zumpa 😀 Ak si uz pekne zvykol, ze hned uteka do kupelne umyt si ruky.

mystery7
19. jún 2011

ahojky
Tak krstiny za nami. Vyslo nam "super" pocasie 🙄 dusno, bezvetrie, slnko palilo ko dive. Nejako sme to zvladli, aj ked to bolo narocne. Zvysil sa nam skoro vsetok alkohol. ja som mala este v piatok vecer stretnutie z VS. Zaskocila som aspon na 2hodky-aj so Savkom v satke 😉

@emode prajem rychle zotavenie. Mas pravdu, ze kazdy povie, ze to nic nie je. Aj mne vraveli na cisarak, ze ake je to pohodlne, pohodicka- hahaha 😖
@iinuska aj tak ste na tom super. Mirko ked chyti nervy, tak pusti a musim ho davat preventivne na nocnik kazde 2hodky. On sa vonku aj pyta, ze chce curkat, ale ked vyberieme pipika, tak nic. Bud povie "uz" a necika, alebo neda sa. Akoby sa nevedel uvolnit. Ked sadne na nocnik a poviem curaj, tak hned to ide.

jamaat
19. jún 2011

@mystery7
@borocka Vy kde žijete? Ja som bola cez víkend zase na chate tu neďaleko a dnes doobeda takáááá kosa! Vietor studený, všetkých klepalo od zimy. Našťastie som mala so sebou dosť teplých vecí.

dm1
19. jún 2011

my sme boli na vikend na morave neterka mala narodeniny a veru aj tam bolo uz chladno a fukalo. Este sme sa ale zastavili u babky mm na hodoch a tam nas aj slniecko zastihlo tak sme pekne na dvore boli maly sa vysantil

inak u nas v dubnici sme boli teraz v tyzdni v tej novej kaviarni co otvorili a super je to tam pre decka maly sa tam krasne prehra paci sa mi to tam veru taka zmena je to pojdeme isto raz za cas

iinuska
19. jún 2011

@jamaat ani u nas nebol idealny vikend. Sobota cely den pod mrakom, na vecer zacalo aj prsat, prsalo skoro celu noc, a dnes tak na teplaky, poobede aj sprchlo. Takze nic moc

kosska3003
19. jún 2011

@jamaat no u nas kosa ako v rusku dnes sme boli na predstaveni hrala u nas niaka gospelova skupina tak som sla ze marika kukne ma rada hudbu na zivo a tak sme tam vymrzli lebo aj prsalo na koniec aj burka dosla tak to zabalili a sli sme domov ale tak vyse pol hodky sme tam boli a mala totalka studene ruky dokonca aj nohy a mala botasky obude brrrrrrrrrrrr

sssimi
19. jún 2011

Ahojte.
My sme dnes prerábali krpatej izbu, lebo mm mi ráno hovoril, že sa zobudil ako Sarah máva zo sna rukami a hlava jej už visí z gauča 😖 Takže išiel pekne do rohu a z druhej strany som švihla komodu. Nie je to nejaké úžasné , ale lepšie ako by mala zletieť na hlavičku.

A na večer sa náhodne zorganizovalo detské stretko 😀 , keď sme išli pri potok tak sa pridali 2 decká, potom chceli isť ku nám na trapolínu, tak sme cestou splašili ďalšie dieťa a ešte aj suseda od naproti prišla 😀 ... Takže z jednej prechádzky som si domov namiesto jedného čerta doniesla 5tich 😀

kosska3003
19. jún 2011

@sssimi tak to potesi takato prechadzka to ako keby na huby si isla 😀 😀 ja este stale spracovavam mm na kupu trampoliny ale uz je to na dobrej ceste aj mala nechce od tatu uz cucu ale hop hop to vzdy ked mm vola z prace tak sa jej spyta co jej ma doniest doteraz to bolo cucu 😀

emode
19. jún 2011

Ahoj,
tak zas o trochu lepsie, uz aj dycha sa mi lepsie, no este stale chodim ako starcek 😉 u nas druha noc bez mlieka, nepytala uz teraz vobec, tak som zvedava ... 😕 a este stale mam mlieko, ako dlho to bude??
tu tiez kosa, doobeda sme sa boli vyvencit pri rybniku, Sofia kricala na kacera, aby priplava a on potvora nic ...

ale mame nacaty pruser, dnes sa Sofia okupala u svokrovcov so sesternicou, dala som ju hned do pyzama (mali sme ciste, lebo svokra mi zehlenie zobrala, kym som bola v nemocke 😅 ), len plienku sme nedali, ze dame doma. samozrejme sme na to zabudli, ani na nocnik nesla, kym isla do postielky, takze zarucene sa v noci prezliekame, len rozmyslame s mm, ze jej skusime dat teraz, kym este spi hlbokym spankom ... no neviem, co je lepsie ...

emode
19. jún 2011

@jamaat ty iba po chatach chodis 🙂 aj emka bola?

iinuska
19. jún 2011

@emode no u mna to s mliekom nebolo teda prijemne. Mne sa este asi tak 4- 5 dni tvorilo, dokonca som si musela 2x aj odsat, co som mala take plne prsia. Pila som salviovy caj, ten ma stahujuce ucinky, a musela som sa stahovat elastickym obvazom. Ale trvalo to tak do tyzdna
No a neviem, ale asi by som dala plienku teraz

kosska3003
19. jún 2011

@emode aj ja by som jej teraz dala ved aj ak sa zobudi zaspi hned si myslim

jamaat
19. jún 2011

@emode Teraz sa tie chaty nejako nakopili. 🙂 Emka nebola, akcia bola len pre dospelých, oslava 40-ky. A mužovi sa nechcelo, tak som bola sama. Ale vôbec mi to nevadilo. 🙂

dm1
19. jún 2011

@emode mne pomahal salviovy caj stacilo si uvarit velky pohar a hned bolo dobre ani odsavat som nemusela. ale ked si stlacim prsnik tak kvapka mlieka vyjde stale

mystery7
19. jún 2011

@jamaat no krst bol vcera. Dnes dazd a vietor. Teraz opat burka.
@emode daj plienku teraz

borocka
19. jún 2011

este ze o tych plienkach. musim patovi dat. on vzdy vecer odmieta a trucuje, vzpiera sa kym to nevzdam. idem si lahnut a musim mu ju nacapit.

borocka
19. jún 2011

😠 😠 🙄 no jasne, uz som tam mlaku nasla. tak som ho len prehodila na moju polku, dala plienku. ani nemrkol. este ze spi holy, nemusime sa prezleikat.

@mystery7
@jamaat presne ako mys pise, vcera krasne, dnes uz vietor. ale ze riadny. burka zatial nie, ale zajtra uz nas podla predpovedi neminie 😠

mystery7
20. jún 2011

ahojky
Prva? Hehehe neskutocne 😉
U nas pocko o nicom, svieti slnko, ale obloha dookola sama sivota. Neviem ci ist vonku a hlavne aj kde.....vsetko je mokre. Asi sa pojdeme len na chvilku prejst a budeme dufat, ze nezmokneme 🙄

nikanika28
20. jún 2011

Ahojte
No, tazky vikend za nami ...jarmok, narodky 😅 😀 ...pred chvilkou sme Lukaska odkopli k autobusu, na tyzden idu zo skolky do Skalice 🙂 ...chcela som im aj Klarku pribalit, nevyslo mi to 😝 😀 😀 😀 😀

sssimi
20. jún 2011

Ahojte
@kosska3003 tak u nás stále fičí cucu. Ktokolvek z domu ide čo i len za bránu, tak už kričí cucu, aby jej doniesol 😀
@borocka
@mystery7 no tuším sa to počase popresúvalo k vám aj keď ste každá na inom konci. U nás fučí, ale svieti slnko. Periem nejaké veci pre krsniatko.

Ozaj som vám hovorila, že nám pribuda 3tia ženská do rodiny? 😀 Ja som bola v tom, že to bude chlapček a už som sa trápila, že čo ku krstu 😀 😀 😀 A ona mi to takto krásne ulahčila 😀

cema
20. jún 2011

Môžem o radu? vy sa tu už tak pekne všetky poznáte, keď malej sem tam čvrkne pred tým ako ide na WC je to v poriadku takto zo začiatku? alebo ste znova začali dávať plienky, ja by som nerada ale nehám si poradiť, ďakujem

borocka
20. jún 2011

@sssimi a co kupis dievcatku ku krstu? ci nausnice ako krstna mat??
inak u nas rovnako , siveti ale fuci ako na pole. ani neviem co obliect. nastastie este malujeme a stierkujeme kuchynu a obyvku, takze sme sa ani von okrem balkona nedostali.

@cema je to normalne, u nas sa to tak prve dva tyzdne stavalo, proste si cvrkol do slipkov, zastavil to a zvysok uz do nocnika. aspon sa nauci si ovladnut mechurik. neboj, to sa vytrenuje 😉 este aj teraz sa nam to obcas stane, ked je velmi zaujaty niecim.

borocka
20. jún 2011

@nikanika28 na tyzden zo skolky??????????? to ako doba pokrocila?? to sa mam pripravit ze 5-6 rocne dieta uz stravi tyzden mimo??
a nebala by si sa im dat aj klarku??? ci to len ja som taka uzkostliva ked ide o maleho.

luba142
20. jún 2011

ahojte 🙂 Barborka uz sa hodinu hra v postielke a ani za boha zaspať, šlak ma trafí 😠
@nikanika28 tusim tam pojdeme na kontrolu 😀

luba142
20. jún 2011

@borocka ved 6 rocne dieta uz neni take male 🙂....moja mala tak boli tiez tak isto ako Lukasko,ale oni chodievali domov lebo predsa my to mame 7 km a na staru turu je to dalej tak sa im neoplati jazdit hore,dole

iinuska
20. jún 2011

ahojte
My sme dnes vstavali o 8. 40, takze Adamko isiel spat neskor.

@sssimi my sme sa netrapili, co krstu. Dali sme peniazky a hotovo 😉
@nikanika28 tak snad im vyde pocasie. Dnes je to take vselijake 😎