Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
23. jún 2011

@mystery7 videla som, u nas je burka akurat teraz,ale len trochu zahrmelo a teraz normalne leje,takze ziadne brutality nastastie 🙂

kosska3003
23. jún 2011

@sssimi tam by si prezila my sme mali len s ranajkami to sme sa napraskali to boli svedske stoly a potom tam sa najes za paar korun na kazdom rohu a cena super nas stala dovolenka 1000 eur na 12 dni letecky

mystery7
23. jún 2011

@kosska3003 @sssimi aj my sme boli len s ranajkami a v pohode sme prezili. Rano sme sa najedli kolko do nas voslo, potom cez den ovocie, sladke a vecer restika. Ceny boli v pohode a porcie velke. Len raz sme skusali inu restiku, tak vacsie ceny a oblbli nas co sa tykalo porcie. Skusali sme ciernomorsku rybu, mala byt taka velka, ze pre 2 - hahaha, ja sama by som sa z nej nenajedla.

Oslava vyrocia vyzera tak, ze Mirko este stale vykrikuje z postele a na striedacku k nemu chodime 🙄 ale aspon vinko mame naliate

jamaat
23. jún 2011

@mystery7 Ja som neriešila jedenie, od začiatku som jedávala v podstate všetko, Emka ani Monika nemávali koliky.

U nás dnes riadny hic celý deň. Včera mi na túre ruky spálilo a keď mi na ne dnes slnko začalo žhaviť, tak amen tma!
A Emka dnes besnááá! Boli sme ďalšie nové ihrisko vyskúšať, tak behala od jedného k druhému, len sa pozerá, čo robia ostatné deti a všetko hneď odkuká a opakuje. Aj nejakého kamoša si našla a ten jej stále niečo rozprával, ale neviem čo, lebo som len obďaleč stála, nech ich neruším. 🙂

ludmilabb
23. jún 2011

@jamaat hehe ja som Sofiu dnes tiez len obdalec pozorovala lebo sa vopchala k takym 12rocnym dievcatam na deku kde Kent hrali a ukazovala im kde maju karty polozit, celkom dobre ju tolerovali 😀

jamaat
23. jún 2011

@ludmilabb Pokiaľ neprezrádzala, ktorá má aké karty 😀

sssimi
23. jún 2011

@kosska3003
@mystery7 baby a prestravujem tam v pohode aj malú? Nie sú tam nejaké divočiny pre "faraona"? 😀 Teraz sú na Bulharsko celkom slúšné ponuky a ja by som fakt rada išla k moru.

sssimi
23. jún 2011

Ozaj kočky ja už nemôžem z tej mojej dcéry. Dnes sa zobudila 9:15, raňajkovať sme začali až o 10tej a tak začala:
Actimel, jogurt a piškoty. Chvíľu na to chcela kúsok marcipánového draka a zamiešala sa mi do volského oka. To zase zajedala piškotami a keďže mi nestihla zjesť celé raňajky, tak si ešte vypýtala vajíčko a zjedla ho s rajčinou. Upozorňujem na to, že to bolo v rozmedzí 3 hodín, čiže do 13. To som ju zobrala, že ideme spať a 13:10 mi zahlási, že ona chce papať 😕 ..... A že 10, 9kg - nechááápem. Radšej už nepíšem čo ešte pojedla do večera.

ladywitch26
23. jún 2011

@sssimi a ty sa pytas, ci malu prestravujes na dovolenke, ci tam nemaju divociny? vsak ti divociny poje uz tu doma 😀 😀 ale stanka je na tom rovnako... 😉

ladywitch26
23. jún 2011

inak dnes rano sa jej muz pyta,co chce na ranajky. chvilu rozmyslala a potom zahlasila "sausageeeee". tak mame 3x do tyzdna na ranajky maso. esteze toto je aspon kvalitne maso, v tych lepsich je min. 90% masa, nie ako v slovenskych parkach niektorych, ze to maso ani nevidelo a vsetko len muka. 😝
a na ranajky zjedla tri tie sausage, k tomu jedno vajce natvrdo a chlieb. ja by som doobeda uz nic nemusela jest, ale ona si ani nie o dve hodiny este vypytala cerealie s mliekom. myslela som,ze len vymysla, ale ona to sfutrovala cele. a na obed klasicky jedla maso s ryzou, co sme mali. to uz sice len trosku povrtala v tom, ale asi kvoli tomu, ze sa predtym nadlabala chrumkami, ktore chodila kradnut fabimu. do vecera este zjedla par keksov, polku jablka, flasu mlieka, kusok syra a tycinky. tiez dobry mix...

borocka
24. jún 2011

@sssimi
@ladywitch26 boze ako vam zavidim ze decka jedia 😅 😉
pato vcera zjedol jeden jogurt, potom polievku a potom az vecer o pol osmej si dal 2 termixy. v poslednom case ked sa pytam co chce jest tak odpoveda vzdy len jogurt alebo ryza. a medzi tym asi 2keksy marina. no mizeria.
taky je preberavy 🙄 😠 uz neviem co by som mu varila.
a v tomto teple ani nepije vela. neviem ci pol litra denne 🙄 🙄

pocuj simi, ale to ti kolko mala drichmala rano??? 😀 😀 ja som uz nastavena vstat o siedmej, pato este spi. enviem co sa deje.a ani sa do nicoho nemozem pustit aby mal klud.

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi jasne v pohode ja som tam bola minuly tok a pohode som tam malu prestravovala bola tam aj slovenska restika a kde chces ist do akej destinacie
inac tam len nemozes codu pit z vodovodu ma ine zlozenie ako nasa tak som normalne kupovanu pouzivala aj na varenie kavy aj na caj a mas tam vsade detske obchody vyzivy kupis a tak isto pekarne a na ranajkach su svedske stoli tam sa moze mala pucit je tam vsetko ovocie zelenina parky sunka vajce no vsetko

sssimi
24. jún 2011

@ladywitch26 Ja len, že či tieto naše divočiny majú aj tam 😀 😀 😀
@borocka drží si líniu ako rodičia 😉
@kosska3003 tak to je super. Budem striehuť.

luba142
24. jún 2011

@sssimi my sme boli v Bulharsku pred 3 rokmi,to mala Kika 4 roky, ale v pohodicke tiez sme mali rano formou bufetu,takze toustovy chlieb co sme si aj v hriankovaci mohli opiect,vajicka. parky,sunka,syr tem ich a jogurt mnam, dzemy vseliake,maslo,aj cerealie tam boli na tom ficala Kika, mlieko, myslim,ze sa na ranajky da najest,ked ti mala lubi vsetko 😉 😉 a potom sme mavali aj veceru sice,ale cez obed sme jedli po restikach, vseliake specialitky a vela aj ryby, aj bez tej vecere by sme sa kludne obisli niekde vonku, ale 🙂 My sme boli na Zlatych pieskoch

borocka
24. jún 2011

@sssimi myslim ze on ako chalan nebude potrebovat drzat liniu. takto ma len vytaca. aleprekvapivo aktivny je dost. cakala by som ze bez jedla a pitia bude malatnejsi, slabsi.........

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi striehni striehni ja som bola v Burgase, Pomori a Primorsku

sssimi
24. jún 2011

@kosska3003 šlaka akurát mi písala, že bolo veľa voľných miest. No neporazí ma???? Sakra-teraz sme sa mohli válať pri mori. Poslala som jej tel. číslo, že nech mi dá vedieť, keby bolo niečo v kurze 😉

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi no porazilo by ma ja by som hned isla ale tento rok nemame narok ale aspon mame oravu a tatry lepsie ako nic aj ked by som sla aspon v novembr ak peniaze ostanu a mm nekupi auto tak ho hned ukecavak ak nebudem tehu

sssimi
24. jún 2011

@kosska3003 no my sme boli naposledy v grécku v roku 2008 na svadobnej ceste. A tento rok nám to víjde fakt len na véééľmi výhodný Last minute. Ozaj a v Bulharsku sa platí €rom? A letecky stačí mužovi iba občiansky? Malú mám zapísanú ja.

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi nie nie tam zmenis na leva zober si tam eura a men tam len v banke ta je na kazdom rohu nie u poulicnych predajcoch a ano staci len obciansky bulharsko je v eu my sme boli v 2008 tiez na svadobnej ceste ale v Bulharsku my sme len v bulharsku boli ceny su tam super lacnejsie ako u nas

mystery7
24. jún 2011

@kosska3003 @sssimi aj my sme boli v bulharsku v r.2008 na svadobnej ceste, ale to bola dodatocna -rok po 😝
Minule leto sme boli v chorvatsku a nebola som spokojna. Nepacili sa mi tam tie uzke kamienkove plaze ☹ nechapem ako tam niekto chodi 10rokov. Ale asi zavisi aj od miesta. Ked raz este pojdeme na dovolenku-tak o 5rokov, tak len bulharsko letecky. Uz teraz sa tesim 😅

sssimi
24. jún 2011

Ozaj kočky, len tak pomimo 😀 Dnes sa mi švagrina vydala. Mm napísala správu, že sa o 12:55 stala pani..... Akože dovi dopo.... Normálne, že nechápeme. A svadba bola ani nie 5km od nás. 😖

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi tak to potesi takato sms teda ja som bola vcera pozvana na svabnu ktora je o tyzden ale nejdem lebo mm neni doma a deti tam nezve tak sama tam nepojdem

sssimi
24. jún 2011

@kosska3003 tak nám by stačilo, keby nám dá vedieť aj včera, ale oznámi nam to sms-kou o pár hodín po svadbe? Veď nás nikam nemusela pozývať. Ale už sme mohli byť pri takom dôležitom kroku s ňou. Celá rodina je v šoku a hlavne ona chcela mať vždy obrovskú svadbu. Ach čo robí tá laska z ľuďmi..... Som zvedavá za koľko to začne ľutovať.

kosska3003
24. jún 2011

@sssimi a to mala len tak o dvoch svetkoch ci no krasne ja by som taku svadbu nechcela

jamaat
24. jún 2011

@sssimi Možno potom dodatočne ešte vystrojí hostinu v svadobných šatách 😀

mystery7
24. jún 2011

@sssimi mozno je to nova moda, ale ja by som to nechcela. Ved vas mohla pozvat aspon na obrad a obed. Aj podla mna to bude lutovat, ked pominie euforia.

ladywitch26
24. jún 2011

@sssimi no my sme sa tiez minuly pondelok dozvedeli, ze muzov brat sa ozenil. ale tam to skor vidim na to,ze to spravili potajme kvoli tomu,aby nemuseli nikoho pozyvat a usetrili. dokonca ani vlastnym rodicom to nepovedali, a to byvaju s nimi v dome. no keby toto mne spravili moje deti, tak sa asi riadne nastvem na nich

kosska3003
24. jún 2011

@ladywitch26 este lepsie 😀 😀 tak to by som sa aj nasrala

sirinka
25. jún 2011

muzov bratranec sa tiez tak ozenil a dodnes to nelutuju....proste niekto tuzi po velkej svadbe v satach, inemu staci povedat ano bez humbuku 😉