Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
29. jún 2011

ahojte, tak mi uspesne spime vo vlastnej izbe...dnes uz stvrta noc...huraaaaa, co sa tyka tych deckych vymyslov a nervakov tak to funguje aj u nas, rano ked vstane chce vsetko robit naraz, ja este v pyzame neprebudena a ona uz pri posteli farbicky, motorku, loptu a kocky....hyperaktivna jak slak je, ale rtadsej nech je taka akoby mala sediet v kute, aj ked apson raz do tyzdna by mi to fakt bodlo....ja som zistila ze u mna vela zalezi aj od toho aku mam ja naladu, niekedy s aproste nerozculim tak nad tymito vecami ako ked som podrazdena a nevyspata...delit sa nechce s nikym, staci ze niekto ide len okolo a ona uz vrieska ze to je moje!!!! ako tak citam tak vsetky deti mame asi rovnake, a to je dobre znamenie z esu normalne 🙂 , co sa tyka dudla tak to je asi to jedine co si moja dcera vezme este aj na stuzkovu 🙄

borocka
29. jún 2011

@iinuska pato do nocnika po sediacky cika, a do zachodu na stojaka. uplne akurat to ma ked sa postavi k mise tak akurat pipiska prevesi cez misu a moze cikat 😝 a vonku tiez na stojaka.

@ludmilabb pato sa takto zasa boji psov. vecer ked sa stmieva,a nejaky steka o par ulic dalej tak cely pojanceny, zaveseny na mne ze sa boji ze havo pride. a nevysvetlis ze havo je priviazany a aj tak nema kluc ani ruku ako by si otvoril dvere?
take su zatate a domyslave tie decka

@mimi21 ja si nemyslim ze u pol rocneho dietata je to tragedia. ono nevie co ma a ako ma. proste zrejme prepina svaly a z toho sa jej tak skrutnu nozky dovnutra. zrejme je to viac ked sa smeje,alebo zlosti, ked viac pracuje so svalmi? ci naopak je to skor take mimovolne, ze sa uvolni a nohy jej same zbehnu?
ja by som to nejak neriesila,prirodzenym pohybom a casom sa to upravi. predpokladam ze sa uz zapiera do noziek, ze uz vie stat samozrejme ked ju pridrzas.

mystery7
29. jún 2011

kocky, tak dnes sme prvy krat cikali aj vonku na stojaka 😀 😀 to bola sranda, Mirko sa rehotal. Len ja este nemam cvik, tak som mu trochu okvapkala ponozky 😅 musim sa polepsit. boli sme uz na ceste domov, tak potom chcel vsetko ocikavat-hlavne stromy

@soffi Mirko spi pekne sam, aj zaspava. Ale niekedy sa zobudi, je skor v takom polospanku rano o 5 a placka, tak mm si ide lahnut k nemu kym ide do prace

iinuska
29. jún 2011

@mystery7 no tak super, mne bezne Adamko ocika aj prsty, ale nevadi, hlavne, ze cika 🙂

borocka
29. jún 2011

@iinuska
@mystery7 u nas si zasa pato sam sebe zvykne ocikat ruky...........on by uz chcel sam. vie sa vyzliect, ale cez to brusko si nevidi na pindika tak si ho chyti hocijako. a aj ked mu ja drzim tak ma pretlaca.
ale mys super,mirko evidentne dozrel 🙂 sam sa pyta a uz prestava mat zabrany sa vycikat za hocijkaych podmienok ked potrebuje 😅

mystery7
29. jún 2011

@borocka u nas je to naozaj velky pokrok, tak sa tesim

mystery7
30. jún 2011

dobre ranko 🙂 prva 😝

jamaat
30. jún 2011

Dobré ráno. Druhá 🙂

ludmilabb
30. jún 2011

dobre rano tretia, Sofia este spi, vstala prvykrat o siedmej, zazrak ale este zaspala len tym padom hrozi ze cez den sa jej nebude chciet a uz by bolo treba aj so psom vybehnut lebo teraz sme tyzden same doma tak si chudak musi pockat kym sa slecinka preberie inak vstavame o siedmej

jamaat
30. jún 2011

@ludmilabb My sme asi pred 3-4 dňami tiež tak dlho spali 🙂 ....ale dnes buntošila už pred siedmou.

jamaat
30. jún 2011

Všetci sú v Lidli na kroksoch 😀

luba142
30. jún 2011

ahojte

@jamaat no pravdu mas,my sme veru rano boli 🙂 Kupila som obom babam, Barborke som zobrala tie na gumicku. Aj plavky som Kike kupila, rozmyslala som ci aj Barborke nemam kupit,ale je s tymi plienkami tak este,ze sa nepyta tak radsej kupim na dovolenku este plienky do vody a najdem ked tak po Kike male plavky 😅 😅 ...a kupila sdom aj tie parky tak si na obed dam 🙂 😉

luba142
30. jún 2011

a nadabila som v lidli na zahradneho trpaslika zo svetlom tak som mm kazala,aby sa pozrel ked pojde z roboty a kupili by sme ho tatinovi k meninam 🙂 http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-653DF215-68...

kosska3003
30. jún 2011

ahojte no ja som v lidli nebola chcela som ist ale nakoniec som nesla akosi som nemala naladu mala teraspi mala zase nervy pre serbel chcela cikat a nechcela ani plienku ani nocnik opica

mystery7
30. jún 2011

@jamaat ano boli sme v lidli 🙂 a kupila som mu 2 pary. Jeden na teraz a druhe na jesen vynosi po dome ako papuce. V tych detskych ppuckach sa mu velmi potia nozky
@luba142 mam balik plienok do vody z dm, nechces? Poslem ti.

jamaat
30. jún 2011

Ja som bola kuknúť len teraz naobed, ale kroksy som nekúpila. Emke som detskú kozmetiku Cien zobrala, čo ešte zostalo z dávnejšej akcie, lebo je dobrá.

jamaat
30. jún 2011

@mystery7 Ja mám pre Emku papučky, čo sú na špičke otvorené, práve kvôli poteniu. Ale teraz behá doma v kroksách, sama si ich vybrala. Zo začiatku v nich divne chodila, myslela som, že preto, že sú jej veľké, ale už chodí normálne a ani jej nie sú také veľké, ako to vyzeralo.

iinuska
30. jún 2011

@mystery7 Adamko ma papucky s otvorenou spickou, a nozky sa mu nepotia. Ja neviem, ale mne sa tie crocsy zdaju pre Adamka nepohodlne. Ja mam lepsi pocit, ked ma pevnu patu.

mystery7
30. jún 2011

my sme dnes boli so Slavkom na krv, dr sa zda byt este zlty 🙄 tak chudacik plakal a plakal az sa zachadzal, dr mu napichla zilu na hlave, ale nechcela mu ist krv, tak musela inu napichnut 🙄 a teraz som si vsimla, ze ma po tvaricke take malicke cervene bodky, akoby mu zilky popraskali 🙄 chudatko

mystery7
30. jún 2011

Mirko teraz beha v slapkach z tesca, som kupila za 2,5

luba142
30. jún 2011

@mystery7 neviem ci sa ti to oplati posielat,ake mas, na kolko kilo??
@iinuska
@jamaat aj Barborka ma papucky s otvorenou spickou a nozicka sa jej trochu poti aj tak, len uz ma posledne taketo nakolko od 16 cm uz robia klasicke plne,ale to zase uz bude zima az by ich potrebovala, takze nevadi 🙂
a Kupila som tie croksy len tak na kupko a pri bazene na tej dovolenke, tiez mi v tom nebude doma chodit,alebo vonku 🙂

luba142
30. jún 2011

@mystery7 slapky by som takymto detuchom este nedavala, ja som za take este co maju plnu patu,aj sandalky mame este s plnou patou,predsa v slapkach sa im zvrtne nozka este 🙂

mystery7
30. jún 2011

@luba142 mne sa to oplati-ja sa ich chcem len zbavit a je mi luto ich vyhodit. Je to cely balik, taky tmavomodry. Pohladam a mrknem.

mystery7
30. jún 2011

MIrko v nich v pohode chodi-beha. A ja som zvazovala, ale pri takych s plnou patou len nervacil, stale si ich zobuval a nevedel naspat obut (pozalamoval si patu a ostavala mu dnu, nevedel ju vytiahnut ), tak radsej behal bosy po dlazbe 🙄

luba142
30. jún 2011

@mystery7 ja sa tak chcem zbqavit plienok na kupanie 7-12 kg 😀

iinuska
30. jún 2011

@luba142 aj ja som este za plnu patu 🙂

jarus1
30. jún 2011

ahoj
nemáte záujem o tento tábor?
http://www.m-travel.sk/tabor/node/16.
namiesto 181 eur, ponúkam 100 eur, je to výhra a nemám koho poslať

luba142
30. jún 2011

@iinuska Barborka objavila svoje kroksy a uz ich nechce dat z nohy 😀, pekne jej sedia,tie s tou gumickou su dobre...vecer ked pojde spat ich musim schovat 😀

Unas uz 3x burkavetrisko a dazd, ale doovbeda bolo take hnusne dusno, tak som cakala,len kedy to dojde ked burky a dazd hlasili

jamaat
30. jún 2011

@luba142 Ja som vyslovene chcela také s gumičkou. A v aukcii boli jedny s gumičkou 24, druhé klasika v. 25, tak má dvoje. Ale tie 25 sú jej ešte veľmi veľké. Ak nie na leto, tak aspoň na plaváreň bude mať potom v zime.

borocka
30. jún 2011

my tiez nosime na dnuka papuce s otvorenou spicou, aj v zime sme tak nosili. ale mam dojem ze som videla v obchode aj 16cm s otvorenou. inak budem musiet viac patrat,lebo zavrete neznesieme. aj v zime sa mu noha poti snad este viac ako v lete ked tam ma aj ponozku.

@luba142 u pata to bolo rovnake, od kedy ma crocsy tak ine si obut ani nechce.

inak sme dnes zmokli, schytila sa burka za 5minut co sme boli v obchode. vchadzame tam a svieti slnko, platim na pokladni a vonku lejak........tak cestou sme utekali, ja tasku v ruke pato zaveseny na druhej, celkom sme premokli.