Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
19. júl 2011

@borocka Neviem, či sa to dá vrátiť späť, ale určite nie tak rýchlo. Ja nekupujem formovanú obuv, nejak mi logicky vychádza, že ak bude nôžka od malička podopieraná, tak nebude taká pružná, ako keď sa vyformuje sama.

mystery7
19. júl 2011

@borocka @jamaat mne je tiez divne, ze ak to mal, preco sa mu to zmenilo? Ked pojdem so slavkom na poradnu, tak sa dr opytam.

emode
20. júl 2011

@soffi tak to je dobra blbost, myslim od tej pediatricky 😠 ... na rehabilitacnom to neskutocne riesili, ked som tam prisla 1x a to Sofia este ani nechodila, nie to este nechat dieta chodit po spickach rok 😠 😠 😠

sirinka
20. júl 2011

@borocka da...niekedy klenba klesne a zvykne to dost boliet...stava sa to ale vacsinou v dospelom veku, u deti je ta nozka este stale vo vyvine...

kosska3003
20. júl 2011

ahojte tak ja som na ATB nakoniec a este niake lieky som nafasovala dufam ze to pomoze lubo idem pluca vyplut ja sedim za pc a sledujem radar a druzicu uz ma ide porazit chceme tu fasadu mat do nedele teraz uz je tak ze by prsat nemalo tak isiel mm obzriet ake su steny ci suche zeby zavolal robotnikov ale neviem lebo chodia az s Dolneho Kubina uz ma porazi z toho
@emode a ty sa neboj vsetko bude ok drzim palec

jamaat
20. júl 2011

U nás doteraz lialo, teraz slnko svieti. Emka sa konečne púšťa rozprávať, tak dúfam, že to týmto nezakríknem. Má smiešnu intonáciu, niečo kričí, niečo potichu hovorí. Napríklad "ešte" hovorí tak, ako keby už z posledných síl smädom hynúca vodu pýtala 😀

mystery7
20. júl 2011

ahojky
U nas je uz po poriadnej burke. Doobedu sme boli trosku v meste, lebo bolo po burke a vsetko mokre. A teraz asi tiez tak. Dufam, ze uz nebude prsat a ani burkovat. Take fukoty boli a blesky, hrmavica, len som zachranovala pradlo z balkona.
Inac u nas dnes budicek o 5 🙄 mm isiel k Mirkovi, ale spanok uz nehrozil. Tak mm pri nom trochu "podriemal". Hlavne ze o 11:30 ked som ohrievala mlieko mi s cervenymi ocami tvrdil, ze nechce ist spat-nie je unaveny 🙂 Slavko sa zobudil len 1x tak som celkom vyspata. Uvazujem, ze ho presuniem k Mirkovi do izby a v noci pojdem kojit tam. Musim sa k tomu odhodlat 😅

borocka
20. júl 2011

@sirinka coze??? u dospelaka??aby klesla klemba?? tak to pocujem vazne prvykrat. ja som myslela ze vyformovanie klemby je trvaly jav.

@jamaat tak ja kupujem topane zatial v normalnych obchodoch,nie ortopedicke,ale ked uz kupim u batu alebo v deichmane tak drvivou vacsinou maju tak normalne vyformovanu klembu. nemienim zbytocne minat prachy na drahe ortopedicke topanky ked to verim ze nie je potrebne 😝

sssimi
20. júl 2011

Ahojte!
U nás otrasne, od včera leje. Ja som dnes umývala žalúzie 😖 a už asi po 3tí x okná, ale zatiaľ iba zvnútra. Takto hnusne má byť až do nedele, tak rozmýšlam, že natriem radiátory.

No a už mi to pár dní mešká, prsa mám navreté, podbruško ma furt pichá a boli ako pred menzesom už týždeň a dnes mi bolo nejak divne po raňajkách. Možno to bolo len tou dovolenkou a letom-lebo na Malorke som deň-dva maličko krvácala, tak to mám asi len pomýlené..... 😕

mystery7
20. júl 2011

no ja som zvedava co mi na tu klenbu povie dr.
Ja kupujem topanky vyhradne priamo u vyrobcu www.slovobuv.sk a su za polovicne ceny. Oni vyrabaju poloortopedicke topanky, su kvalitne, pekne a nesmrdia za ziadnymi lepidlami. Raz som kupila v obchode klasicke detske papucky a doma nam tak "vonali", ze som sa skoro povracala. Cista chemia.

mystery7
20. júl 2011

@sssimi "pomylene" 😉

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi myslis 😀 😀 😀 ja som bola v pondelok u gynekologa na injekciu vavolat mrchu a dal mi lieky aj mi napisal kedy mame mat sex ktore dni cyklu a samozrejme mm bude v praci . A ty ci niaka hyperaktivna nie radiatory natierat a okna umyvat ked prsi ja nic nerobim lebo si idem pluca vyplut tak chrchlem

luba142
20. júl 2011

@kosska3003 no tak co by si aj chcela robit,ked si chora 😀 Ja som raz dostala taku radu,ze od prveho dna menzesu pocitaj 13,14,15,16, a to su najplodnejsie dni, par bab aj otehotnelo podla tohto 😉

kosska3003
20. júl 2011

@luba142 hej hej to tak byva mne kazal lieky brat 5-9den a potom sex mame mat 11,13,15,17,19,21 pekne mi to do kalendarika zaznacil ja som ho zrusila ze mm nebude doma tak mi dal lieky na 3 mesiace tak uvidime len nech mi ta hnusna mrcha uz dojde

luba142
20. júl 2011

@sssimi ktovie co vy ste si doniesli z dovolenky, mozno aj 9 mesacnu chorobu 😀 😀

kosska3003
20. júl 2011

@luba142 isto niekeho votrelca prepasovali 😀 😀 😀 😀

sssimi
20. júl 2011

@kosska3003 tak keď nemôžeme po vonku behať, tak si stíham aj doma konečne riadne porobiť. Včera Sárka nespala, tak si mala vidieť tie fofry pri umývaní dlážok. Malú som poslala nech mi uvarí kavu a potom aj polievku a ja som ako šialená stierala, len aby ma nevidela a rýchlo dvere za sebou zavrela. Potom som ju poslala povysávať -to som stihla spálňu zotrieť a pri čítaní som stihla aj kuchyňu. Na kúpelku už nezvýšil čas, lebo som už nemala nápady, ale tá bola v podstate ešte čistá. Večer som už len vysávala.

A radiátor budem natierať až večer, keď malá zaspí.

@mystery7 😀 tak je to dosť divné, keďže už mám mrchu asi rok pravidelne..... Len ma štve, že ak som, tak zase neviem, kedy sa nám to podarilo 😖

sssimi
20. júl 2011

@luba142 na dovolenke nič nebolo ☹ a vtedy som mala ovulku. Bol tam jeden chabí pokus, ale ten skončil len čo sa do mňa dostal. Preto veľmi neverím, že som v tom aj keď náznaky sú.

luba142
20. júl 2011

@sssimi No myslim ,ze ak si tak uz to testom zistis , mne zacalo byvat tak divno na nocnej a kramy mi vtedy meskali okolo 2 tyzdnov

sssimi
20. júl 2011

No mne to nemešká ešte ani týždeň. Doslova zle mi nebolo. Jedli sme vajíčka a ja veľmi nemusím také ťažké raňajky. Chela som si spraviť test až na narodky v pondelok-akože prekvapeniééééé 😀 Možno ho do vtedy ani nebude treba, lebo ak dostanem tak to bude jasné, ale v podstate aj keď nedostanem 😀 Hmmm len neviem či to do pondelku vydržím.

mystery7
20. júl 2011

@sssimi ja som so Slavkom otehotnela tyzden pred menzesom a s Mirkom to bolo presne v strede cyklu na 15 den. Nie vzdy je ovulka ucebnicova 😉
Som zvedava co ste prepasovali z dovolenky 😉 alebo pred dovolenkou. Niektore zeny maju slabucke krvacanie aj pocas uhniezdovania 😉

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi no uvidis ja som tiez tak na narodky robila ale nist nebolo mne to meska uz 3 tyzdne a furt nic uz by som ju aj nutne potrebovala

hoogy
20. júl 2011

konecne nejaka prijemnejsia tema🙂
inak kocky dobre ze davate navody ze ktore dni my akurat tiez ideme skusat. matko sa nam podaril neviem ani kedy a na kolky den. len ja mam menzes tak vselijako,ze asi ratanie mi nepomoze.
@mystery7 aj ja som teraz kupovala na jar slovobuv a tiez sa mi velmi tie topanocky pacia. a nie su az take drahe ako sante alebo protetika.

mystery7
20. júl 2011

@sssimi vydrz do pondelka, budes mat vyraznejsie ciarky 😀

sssimi
20. júl 2011

@mystery7 ja si sledujem ovulku podľa plodného hlienu a ten som mala cez dovolenku. Potom už len kvapôčka, že by sa nejaká zatúlala. No veď uvidíme. Zase mam stuhnuté celé podbruško až ma chrbát boli.

luba142
20. júl 2011

@hoogy prave toto ratanie je koli tomu, ze kazda to ma inak 🙂 skus ked dostanes menzes rata od prveho dna 12 dni a mozete skusit nasledujuce 4 dni 🙂

sssimi
20. júl 2011

@mystery7 kolajnice 😀 ty, ty, ty sa nerehoc 😀 😀 😀

hoogy
20. júl 2011

@luba142 ved skusim len ja mam niekedy tak ze aj dostanem kazdy druhy mesiac. po prvom vysadeni antiky sa mi to troska upravilo na taky 35 den teraz zatial tiez pohoda. uvidime🙂 drzte palce:D

luba142
20. júl 2011

@sssimi ja som skusala asi po 5 dnoch a nic som nevidela slahla som ho do kosa,isli sme na oslavu, nepila som radsej :-d, vecer mi to nedalo, kukla som sa znova v kosi nan a bola tam ako tien, to bola sobota, v pondelok som skusala druhy a tam uz do par sekund taka syta,ze nebolo pochyb 😀 a prave ten tyzden pred tym mi byvalo divne

sssimi
20. júl 2011

@hoogy pri otehotnení je to jednoduch-proste treba sexovať, sexovať a sexovať 😀 Horšie je keď nechceš... No a potom sú tu prípady ako @kosska3003 čo chce už tuším vyše roka, ale mužíka má furt v robote.