Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
27. júl 2011

ahojte
U nas sa uz pocasie zlepuje, tak majstri mozu makat. Petko zobral Adamka trosku na dvor, tak aspon dopijem kavicku

ludmilabb
27. júl 2011

my sme boli v obchode ale riadne prsalo tak sme sa busom zviezli
@sssimi a aku si pekarnicku dostala?
@iinuska ty sa ale mas, ja popijam caj lebo ma nejako hrdlo chytilo

iinuska
27. júl 2011

@ludmilabb no pri takomto pocasi sa ani necudujem.

iinuska
27. júl 2011

jaaaaj zienky moje, nech je uz piatok. Svokra odchadza na dovolenku. 😀 😀

hoogy
27. júl 2011

u nas je uz tiez pekne tak mozno sa to pomali na slovensko presuva. matko je dnes nejaky unaveny z tych prazdnin u babinky:D tak snad aj spat bude dlho. rano by sa len v kociku vozil.este ze boli na ihrisku deti tak sa troska aj vybehal.
aj ja som dnes robila kakaovy kolac🙂

sssimi
27. júl 2011

@ludmilabb Eta Siesta

hoogy
27. júl 2011

@sssimi tu sme aj mojej mamine kupovali a je s nou spokojna. tak nech sa ti len dobre chlebiky daria🙂

jamaat
27. júl 2011

Ahojte.
@sssimi Akurát včera som doma vravela, že som nejako na pekárničku pozabudla a dávno sme chlieb nepiekli. A aké maslové venčeky? Šupni link na recept.

@ludmilabb Aj ja trošku cítim hrdlo a nos, tak som si hneď echinaceu naordinovala, to mi zaberá.

sssimi
27. júl 2011

@jamaat ten čo to baby piekli len mne sa nechcelo cesto miesiť 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=39165

@hoogy Ďakujem. Dúfam, že budem spokojná. Práve mi cesto vymiešalo a už kysne. Idem ešte jablčka naoberať, aby to nebolo moc suché, lebo idem makové robiť. A neviem čo by som do kakaového namiešala-višne nemám. Že by čerešne?

jamaat
27. júl 2011

Pozerali ste Farmára? Na skapatej rybe som sa dobre pobavila. Aj na ukradnutej klobáse 😀

hoogy
27. júl 2011

@sssimi daj ceresne budu dobre🙂 ved hej ked ti to pekarnicka vymiesi a nakysne tak je to lepsie. asi si aj ja vypytam na meniny lebo vela robim z kysnuteho maly to zboznuje🙂

mystery7
27. júl 2011

@sssimi ja som zabudla, ze si mala narodky, tak dodatocne vsetko najlepsie prajem 😉

mystery7
27. júl 2011

@jamaat ja som dnes videla trosku, ale ja na tie realityshow nemam nervy 😅 stale sa rozculujem

ludmilabb
27. júl 2011

@jamaat vsak ale to uz co za kravina bola ze mu dali zdochnutu rybu a ten irsky skokan este robil z neho najvacsieho debila ze mu za to podakoval
aj ja mam Echinaceu by som si mohla dat 😉

tak a Sofia riadne zo spania kasle, co jej mam dat, Stoptussin?

ludmilabb
27. júl 2011

@sssimi vyzera dobre, sme raz v Tescu pozerali nejake ale to riadne obludy by som to nemala kde do tej nasej pidi kuchyne dat, ale chcela by som noooo

jamaat
27. júl 2011

@mystery7 Ja realityshow tiež dáko nesledujem, ale toto zatiaľ ano.

@ludmilabb Veď ten ich týždňový vedúci je taký blbec, že tú skapatú rybu by som mu z celého srdca aj ja dopriala 😀

borocka
27. júl 2011

😀 super, tak maly zaspal a sla som sa okupat 😝 kukam na seba v zrkadle, a zrazu noznice v ruke a ofinu smyk 😀
vysusim si, zapnem zehlicku a zehlicka v cudu 😠 😠 no super, tak tu vyzeram ako baran s takou kuceravou ofinou a musim si kupit novu zehlicku 🤐 😠

iinuska
27. júl 2011

@ludmilabb kludne stoptussin daj
@jamaat vobec som to este nepozerala

jamaat
27. júl 2011

Ja idem zajtra ku kaderníčke ostrihať sa, dnes bola Monika, tak ju otestovala, lebo naša je na PN kvôli rizikovému tehotenstvu. Už sa teším, lebo ma už v cope riadne ťahajú, ja neviem, čo to mám za ťažké vlasy.

sssimi
27. júl 2011

@hoogy tak prvý je maková s jablkami a hrozienkami a druhý čeršňový džem a kakao. Prvý už je hotový a práve sa pečie druhy akurát som do nich narvala veľa plnky a ťažšie sa mi to ukladalo, ale snáď budú dobre. mm má také rád-preplnkované 😀

A ja nevládzem. Dnes som od rána na nohách, ležala som len 10 minút pri malej keď zaspávala. Mama mi ju teraz na chvíľku zobrala, ale mne je ľúto, že vonku sa konečne vyjasnilo a ja už fakt padám dole hubou. Njradšej by som ju zobrala na ihrisko nech sa vybehá.

@jamaat ja sa tiež ešte idem dať dnes ostrihať. To farbenie som odložila na október-to ideme na svadbu. Do vtedy to hádam pretrpím 😀

hoogy
27. júl 2011

@sssimi a neboj malej je urcite dobre aj so starkou🙂 aj ja mam vzdy taketo vycitky ked mi maleho niekto na chvilu zoberie. a ty si odychni.aj to treba hlavne teraz🙂joj a na kolaciky by som hned prisla

sssimi
27. júl 2011

@hoogy Už mi aj suseda volala, že či prídeme na ihrisko, ale ja mám normálne ťažké nohy. Ešte tak hore do záhrady sa možno vyškriabem, ale na bicykel asi nie 😖 A veď zajtra ideme do Tatier, tak môže behať koľko chce. Ja už na dnes končím 😀

mimi21
27. júl 2011

hello koceny
no tak sme dne szistili, ze nedoplatok na elektrarnach sa da rozlozit bez problemov na 3 splatky, ale to uz nejdeme riesit, zaplatime to a basta
ale da sa poziadat o 20% znizenie zalohovej platby, ked viem, napr ze v minulom obdobi sme mali objektivne z nejakych pricin zvysenu spoptrebu, tak mi to bez problemov znizia, neriesia to, ked je to na moju ziadost, ved ak nahodou, tak si to zase zaplatime v buducom obdobi v nedoplatku 😝

a k tej farme, veru tak @jamaat ten sef je riadne vytrety, aj ja sa na nom dorehocem, ze aky je krepy, ale tak mu treba, ma co chcel, skapatu rybu 😀

jamaat
27. júl 2011

@mimi21 Dnes som pozerala len na štvrť oka, lebo som sa s Emkou motala, ale opäť s klobásami exceloval 😀

A čo všetky deti ešte uspávate???

kosska3003
27. júl 2011

@jamaat no aj ja som kukala na oko jedno len lebo mala nie a nie spat a to nespala na obed opica mala no a tie klobasy ako nemali chybu 😀 😀 😀

jamaat
27. júl 2011

Mne Emka chodieva už dlho spať medzi deviatou a desiatou. Je to na prd, lebo potom sa už neviem do ničoho chytiť. Šitie mám nachystané už tretí deň, ale ešte som sa k tomu nedostala. Teraz sa mi už ozaj nechce stroj rozkladať. A cez deň sa pri nej nedá. Aj keď je muž doma, ona sa s ním málo hrá, furt príde za mnou a otravuje. Ešte s Monikou sa skôr prehrá ako s ním.
A celé dni teraz len čítame, kreslíme, skladáme puzzle.

jamaat
27. júl 2011

A ktovie, do koľkej by vydržala, lebo ani nevyzerá na spanie, keď ju ukladám, ale zaspí aj tak.

mystery7
27. júl 2011

no tak dnes sme Slavka rekordne dlho uspavali. Najprv islo vsetko ok, uz skoro spal, ked Mirko zacal vystrajat a potom vrestat. Prebral ho a bol koniec. Len plakal a plakal a nevedel sa nijako ukludnit. Tak hodinu sme ho nosili na rukach 🙄 a dnes som ho vazila, ma 7,5kg -uff uff, v tej satke je uz tazky.......bolia ma ruky aj chrbat.

mimi21
27. júl 2011

@mystery7 fuuuha, tak to jej Slavko riadna chlapina 🙂 moja emka hadam este okolo 7 kg ani nesla, na poslednej poradni mala 6230 😅
@jamaat aj u nas sa cita, kresli - uz machlime omalovanky a puzzle jedno a to iste stale dookola 😝

iinuska
27. júl 2011

my sme stale vonku, aj ked prsi, Adamko sa pyta aspon pod striesku. 😀 On vnutri vobec nechce byt