Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
27. júl 2011

@mimi21 Emka vie kolieska kresliť a kadejaké malé "znaky", vyzerá to dosť zaujímavo, musím si odfotiť na pamiatku 🙂

@iinuska Keď my striešku nemáme.

mimi21
27. júl 2011

@jamaat u na s ninka kresli slniecko a uz ma aj ocka ale vyzera strasne strasidelne 😀 😀 😀

emka dnes nejako zle spi, uz som pri nej bola asi 50krat, stale mrnci a place zo sna
dnes spala cez den len nejaku 1,5hodku, to je na nu malo a ked cez den zle spi, tak aj v noci, no zbohom mam sa teda na co tesit, radsej by som mala ist do postele, kedze aj dnes som hore od pol5 🙄

jamaat
27. júl 2011

@mimi21 Hej, slniečko skúšame aj my. No bež, pol 5 je doooosť zavčasu! 😉

mystery7
27. júl 2011

@mimi21 u nas omalovanky nehrozia 🙄 cmara, cmara a zahlasi vlak, mama, dom 😅 puzzle sme neskusali. Jedno obdobie ho zaujimala kocka, vkladacka, vedel ju naspamat. Teraz sa trosku vratil ku kniham. Inac doma vacsinou sedi na motorke, opravuje ju a ked je dobry den, tak sa prehra s benzinovou pumpou, alebo farmou.
Dnes sme mali den odporu, na vsetko odpoved nie 🙄 nakoniec dostal odomna na zadok a pred spanim vystrajal, tak isiel do postele s placom ☹

dualcore
27. júl 2011

ahojte 🙂 tak dnes som konecne nezaspala pri malom!konecne som si aspon knihu citala.dnes som kupila opat par veci do novej vybavicky.uz ma to vo velkom berie ale na moju obhajobu som natrafila na 80% zlavy takze vela radosti za malo eur 😀

mimi21
27. júl 2011

@mystery7 ale to kreslenie do omalovaniek je len machlenie, cmara jednou pastelkou, akoze vymalovava,
a mne ninka nic nerobi sama, aj pre to je to pre mna dost narocne, mat ich doma obe, ona sa proste sama neprehra, musim s nou, ale uz beriem emku k nam do detskej, na koberec, tam si lozi a obzera nine hracky
ked nola mensia, tak bola v lehatku, ale tam uz neobsedi, uz musi lozit, tak som ho uz aj predala

ludmilabb
27. júl 2011

@jamaat Sofia len carbe hore dole, ziadne tvary to nema, nevie dobre ceruzku drzat aj ked ju napravam tak si ju da naspat do povodneho stavu, z ktoreho bohuzial nema dobru motoriku

a u nas sa citanie pozastavilo, nebavi ju to, skor akoze ona cita jedine co ju zaujima je Slabikar a samohlasky, to jej ide, musim pochvalit ze vie uz vsetky pekne rozlisovat
ona chce doma len skakat, po gauci, posteli a kotrmelce robit, potom dalsia aktivita na dlhsie su rozpravky a este lepenie, ale lepidlo sme pokazili tak teraz je tato cinnost pozastavena a dnes sme si kocky male hadzali malinke s cislami tak sa jej to ratalo

mystery7
27. júl 2011

no a nenormalne miluje Mickeyho klubik a Mister Manny - to sadne a ani nedycha. Snazim sa to obmedzovat. Idem mu objednat nazehlovacky na tricka 😉

dm1
27. júl 2011

my sice kreslime ale tiez len take cmaranice alebo chce aby som mu nieco ja kreslila. ale teraz som vytiahla koberec s takou tou cestickou tak na tom sa zabavame s vlacikom a autickami alebo sa dost prehra s trakotrom co ma pripadne staviame z kociek garaz pre auticka. Ale aj knihy veru ked ho chcem dat do kludoveho rezimu. Najcastejsie ale tiez skace, beha a podobne aktivity

mimi21
27. júl 2011

bru noc, idem ja, ktovie kedy bude zas budicek 😕

@mystery7 ako ti v noci spava slavko? kojis?

kosska3003
27. júl 2011

no ako moja pred spanim vecer chce strasne skakat na trampoline dnes nie a nie ju odtial dostat a potom jej neni doma rady ale knizky ju bavia aj kreslit najlepsie po rukach si kreslit a moja Marika vsetko lavou rukou asi bude lavacka

jamaat
27. júl 2011

U nás sú papiere všade, Emka už zistila, kde má Monika odložené čisté papiere, tak si chodí sama do šuplíka vyberať a čmára a čmára. V pondelok som v Lidli kúpila veľký náčrtník a fixky, tak už sme aj to skúšali.

mystery7
27. júl 2011

@mimi21 v noci spinka celkom ok, kojim 2x a minule len raz 😉 ale aj tak som rano riadne rozbita 😅
@kosska3003 aj u nas fici malovanie ruk, hlavne ak sa dostane k peru 😉

ludmilabb
28. júl 2011

dobre ranko, vonku je zase zatiahnute, to je radost

@kosska3003 vy mate tiez trampolinu? Sofia by bola v siedmom nebi 😀

jamaat
28. júl 2011

Vyťahuje saa! Niečo podnikneme, ak vydrží. 🙂

atima
28. júl 2011

dlho som nebola medzi vami už som si myslela že sa ta skupinka aj rozpadla a čo to vidim no parada. 😉

atima
28. júl 2011

@dualcore kde si nakupovala s takým vysokým bonusom?

kosska3003
28. júl 2011

@ludmilabb hej hej mame som ukvakala muza po mesiaci a kupil tak skaceme dojdi na prazdniny mozu skakat 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
28. júl 2011

@kosska3003 Nesmierne sa mi páči, ako musíš muža takmer na všetko spracúvať, ale úžasné je, že ho na všetko aj spracuješ 😀 😀 😀

sirinka
28. júl 2011

joooj baby mna ide porazit s tym nasim autom. najprv sme nepresli cez emisie, nakoniec islo len o to, ze jazdim na nizkych otackach a na studeny motor kratke trate...ok, to sa upravilo a dnes nam nedali stk, lebo nam chyba nejaka debilna papierova nalepka, ktora je povinna len od minuleho roka....a nase auto ma sedem rokov a kupovali sme ho v bazari... 😠 co ja viem, kde kto dal tu nalepku...pritom maju evidencne cisla na motore aj podvozku....
najlepsie je, ze vybavenie novej trva 6-8 tyzdnov a stoji cca 100 eur....im uplne drbe....

sssimi
28. júl 2011

Ahojte.
Tak som doma z poradne. TP je na 24.3.2012. Zatiaľ srdiečko nebije, ale vačok už je krásny. Podľa sona a aj termínu som 5t 5d. Dostala som aj fotečku, doktorka úžasná. Hneď mi aj Duphaston nasadila po predosšlej skúsenosti s malou.

A ja idem baliť, za hodinu pomaly vyrážame.

jamaat
28. júl 2011

@sirinka My sme tiež teraz vybavovali papierovačky s autom, kúpili sme nové, zatiaľ STK netreba, ale hádam zistím, čo za nálepku treba pre budúcnosť. Máš diesel? My sme doteraz mali benzín, teraz diesel, tak už som dostala inštrukcie, že mám nechať auto chvíľu prevrčať, nech sa zohreje, cez dedinu pozvoľna a až potom môžem aj vypiecť rýchlosť.

@sssimi Menila si gynekologičku? A gratulujem ešte raz 🙂

jamaat
28. júl 2011

Teda nie nové, je jazdené, ale pre nás nové 🙂

kosska3003
28. júl 2011

@jamaat no ved to ale on opica sa necha aj mesiec spracovavat 😀 😀 😀

iinuska
28. júl 2011

@sirinka no to je radost 😕

mystery7
28. júl 2011

@sssimi nadhera, tesim sa.
@atima snazime sa, aby to tu zilo 😉
@jamaat nebali ste sa ked ste kupovali jazden auto? Ze bolo burane, alebo kradnute, alebo tak.

Tu je dnes krasne, boli sme sa poprechadzat. Na nakupe v dm. Mirko uchodeny a este stale vykrikuje z postielky 🙄
neviem co bude poobede, lebo ihriska su pod vodou ☹ asi len prechadzka

dualcore
28. júl 2011

@atima u nas vo vrakuni eusili detsky obchod Wiki tak uplne vsetko dali za 80% zlavu.som to veru riadne vyuzila...ale skoda toho obchodu teraz miesto kvalitneho detskeho tam bude dalsi cinsky obchod 😠

atima
28. júl 2011

@sssimi jeeeej blahoželám tak sa veru rozrasttame 😉

borocka
28. júl 2011

@iinuska
@mimi21
@jamaat my tiez ako inka, stale len gumaky,prsiplast a podme. tie gumkay bola najlepsia kupa topanok za cely ten cas 😝 kreslenie nula bodov,ani vodove farby,ani kriedy, ani pera,....puzzle mu ani nenukam.
ale teraz sme nasli doma stary fotak,este mechanicky,nefunkcny,tak patko si ho hned ulovil. vie si ho otvorit, vybrat film, nehat film pretacat, upravovat objektiv a fotit ( blesk stale funguje 😅 ) teraz je to nasa najlepsia hracka 😕

hoogy
28. júl 2011

ahojte kocky,u nas vcera bolo tak pekne a dnes zase prsi. ale na mna asi nieco lezie rano som ani z postele nevedela vyjst. nastastie ma matko rovnaku naladu tak sme sa len tak po byte poflakovali.
matka najviac bavi duplo,to dokaze donekonecna skladat garaze mosty,ale jasne ze s mojou pomocou. a potom ma take obdobia niekedy ho bavi kreslit niekedy plastelina.ale knizky teraz najnovsie vzdy pred spanim musime citat🙂 a tiez ked kresli je to len taka cmaranica teda viac menej same kruhy na hromade:D