Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
31. júl 2011

@luba142 to je hotel Permon isto ten je v podbanskom tam sa aj kurzy plavania pre deti robia aspon co som chodila s malou tak usporiadavali tam pobyty spojene s plavanim

dm1
31. júl 2011

fuha tak to bude asi na liga nic pre nas cenovo 😝

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 no ako tam su ine palky to aj k moru mozes ist v tej cene

luba142
31. júl 2011

@dm1 neviem ci to nebude tento,ale fakt len hadam http://www.hotelpermon.sk/ ale toto sa mi nezda az tak vela ci?
http://www.hotelpermon.sk/akcie-pre-vas/leto/le...

dm1
31. júl 2011

teda skoro ma vykotilo z tych cien 😝 . No za tu cenu si to mozu strcit veru

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 ved ti vravim ze mozes ist k moru rovno hhihihi

luba142
31. júl 2011
kosska3003
31. júl 2011

@luba142 no ved hej mas to len na 5 dni cena je na osobu a strava tam neni ziadna ja idem za 80e mam v tom plnu penziu a tiez na 5 dni

dm1
31. júl 2011

@kosska3003 daj link aj na tvoje prosim super cenu mate

dm1
31. júl 2011

ja som v tatrach este nebola sa hanbim normlane 😔 vzdy som len prechadzala. MM ich ma pochodene lebo chodil tam stale na liecenie a aj ja by som veru chcela

dm1
31. júl 2011

@luba142 aj tak je to moc. nas sturovo vyslo na 7 noci vsetkych 3 aj cestou a stravou, pivom a tak proste na komplet do 300 eur

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 dala som hore link www.hotelkrivan.com ale ja som to kupila cez www.zabagatel.sk ako tam mas stale nieku ponuku na pobyty inac normalne je to drahsie tak sleduj na tej stranke ich je aj viacej ponuky tie sa menia stale a mozes kupit za facku dovolenku

dm1
31. júl 2011

@kosska3003 diky kuknem aj ked som chcela skor tak na poslednu chvilu v septembri dufam ze ten bude pekny aspon ak financie vystacia po lete 🤐

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 no mi ideme 31augusta tak dufam ze to pocasie bude fakt pekne rada by som na ten lomnicky stit isla

dm1
31. júl 2011

@kosska3003 inak o tej stranke som vobec nepocula je to overene? aj ti potvrdili teraz ten hotel?

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 no ked som tam volala v aprily som normalne povedala ze som kupila tie vouchery a rezervovala mi termin chcely sme ist uz v maji ale nebolo volne az od septembra lebo strasne vela ludi to kupilo vyse 2000 a teraz vecer som pisala tam a este neodpisali asi az zajtra a to mi sesterka odporucila tu stranku uz bola aj ona v tatrach cez to aj vseliake masaze tak mas vseliake kupony a aj tych stranok je viac

dm1
31. júl 2011

@kosska3003 diky kuknem. No uz ked ti tam rezervovali ubytko tak to bude isto OK. zaujmave ubytko je tam aj teraz ale skor by som penzion asi chcela nie hotel. Ale to len snivam.... ale sak hadam motyka vystreli

kosska3003
31. júl 2011

@dm1 ako mna ta cena ocarila je tam vsetko aj kutik aj bazen tak ako mi to bolo jedno a tiez si myslim ked mi to rezervovala tak ze v tom neni figel tak drzim palec nech motyka vystreli 😀 😀 😀 😀 a ja idem spat dobru noc

kosska3003
1. aug 2011

@dm1 tak akurat mi potvrdila rezervaciu recepcna tak uz len nech sme tam 😀 😀 😀

emode
1. aug 2011

@kosska3003 my sme dakedy davno boli v tom hoteli Krivan ... este ako slobodni 😅 to este patril ako depandance pod hotel Permon, ale teraz vidim, ze je samostatny, vtedy sme mohli vyuzivat sluzby hotela Permon gratis ... my ideme do Permonu na Helloween ale len na jednu noc, mali sme poukaz v Happy Meal v Mcdonalde ... dvakrat pojdeme do wellness, to nam staci 😀 ale tiez pozeram u nich akcie, je to tam super, detsky kutik naozaj pekny a sluzby pre deti su fajn, nehvooriac o tom wellness, bazen pre deti a smykacky 😅

my ideme na vikend do tej Villy Betully, to co som navrhovala na stretko, chceme ist v kombinacii do karavanu a stanu 2 rodiny, karavan pre pripad nudze 😅, cenovo je tam minimalny rozdiel, tie detske atrakcie su tam super, tak ideme vyskusat a aj sa v Besenovej okupeme, je to len 10km 😅

luba142
1. aug 2011

@dm1 no ja ked mam pravdu povedat,tak nemam ani ja prechodene Tatry takze neviem ani poriadne kde co je, akurat tam kde som bola viem, teraz sme tam boli tiez po prvy krat 😅 😕

jamaat
1. aug 2011

Ani ja nemám prechodené Tatry. 🙂

hoogy
1. aug 2011

aj my mame malinko z tatier pochodene a kedze to teraz mame riadne od ruky tak sa nam ani tak skoro nepodari sa to pochodit🙂

mystery7
1. aug 2011

ahojky
Cez vikend sme boli na chalupe, v sobotu lialo v nedelu bolo len pod mrakom a tak sme si s kamaratmi urobili aspon vylet na Duklu. Mirko vladal chodit sam 3h v kuse. Parada.
Hned zo zaciatku sa rozbehol k mlake (mal gumaky, ale bola to vlastne hlboka ryha v ceste a bola plna blata), kricim na mm- chytaj ho. A on na mna nechapavo- a preco??? A tak sa nam Mirko krasne rozcapil v krasnej studene, ciernej vode 🙄 tak som mm milo povedala- preto! 😝 nastastie som mala nahradne oblecko, ale cizmy bolo mokre zvnutra. Vratit sa pre tenisky bolo daleko, tak sme pokracovali dalej.
Dnes opat super den. Boli sme na trhu kupit kukuricu na varenie. Odkedy ju uvidel, tak len mravcal, ze ju chce jest 🙄 a vesal sa mi na ruku a cele dookola-cista psychiatria. Z trhu nam cesta trva asi pol hodiny, kym sme dosli domov, myslela som, ze mi hlava praskne.

ludmilabb
1. aug 2011

my mame Tatry z casti prejdene Vysoke aj Zapadne ale s ubytkom skusenosti nemame, bud sme isli len na jeden den alebo sme spali v stanoch
@emode budete mat pekny vikend som zvedava ake podas referencie na tu brezu 😀

ludmilabb
1. aug 2011

@mystery7 ked tie nase deti niektore veci este hned nechapu, Sofia tiez len chce a to je prvorade darmo vysvetlujes ze sa to v momentalnej situacii neda, minule kostovala surovu cestovinovu vrtulu az potom pochopila ze sa to neda jest ale kym to v sacku videla tak furt len papat a papat

kosska3003
1. aug 2011

ja som bola v tatrach naposledy ako decko a potom so strednej sme mali vylet a to sme spali na Zelenom plese a potom na svostovku a na skalnate pleso to bola tura taka akurat ale tak nie s 2 dietatom ja mam v plane po plesach ist na Lomnicak a taku nenarocnu turistiku dnes mi aj nosic prisiel za 8,5eur som tu na konikovy kupila no uvidim ci tam aj malu dostanem do toho

hoogy
1. aug 2011

@mystery7 fu tak to musela byt radost.muzi niekedy nevidia dopredu:( mnam kukuricka aj mne mm vcera doniesol boli sa s matkom prechdzat a natrhal za ruksak🙂

hoogy
1. aug 2011

@kosska3003 a neboj dostanes🙂 nas maly sa v tom velmi lubi nosit dokonca nam tam aj zaspal. nejak ho to ukolisalo🙂 len mm sa namakal