Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
4. aug 2011

@sirinka a kedy idete ja by som hned isla stale kukam last minuty ale ak by sme sli tak az v oktobry no ale ci ukvakam mm neviem

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 az v decembri...6.-21.

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 ale inak ako je toto blbe leto, tiez by som hned niekam odletela....

kosska3003
4. aug 2011

@sirinka hm tak si pojdete v zime kosti vyhriat no ani mi nevrav ja idem na tu oravu a obavam sa ze tam aj kurit budeme

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 hej, taky je plan, tak dufam, ze tam bude pekne hehe

hoogy
4. aug 2011

@sirinka a kam sa chystate?

sirinka
4. aug 2011

@hoogy dominikanska republika

hoogy
4. aug 2011

@sirinka pekne,tak snad si to uzijete🙂

ladywitch26
4. aug 2011

@sirinka tak to si teda uzite, tam vam asi skarede pocasie nehrozi 😉

no inak nechapem, preco hovoril sef muzovi, ze sa robi od osmej do piatej, ked tento tyzden este pred pol siedmou ani nedosiel. ako muzovi to nevadi, len mu to mohol hned povedat, aby som sa vedela zariadit, lebo zatial mame len jedno auto a chodim prenho.dnes sme nanho so stankou hodinu cakali pred pracoviskom a stanka mi medzitym pocikala autosedacku 😒 som ja len zvedava na tu vyplatnu pasku, ked ma tolko nadcasov...

borocka
4. aug 2011

@mystery7 aj u nas frcia jogurty! za kazdych okolnosti. a halusky lubi,ale len syrove. ine ani do ust neda.

inak si v jedle dost naprebera, polievky zje takmer vsetky,okrem paradajkovej a kapustovej,a hlavne jedlo je vzdy risk, jedine rizoto zje za kazdym,to je srdcovka, alebo mam napisat zaludovka? 😝
a tiez sa ratame k tym tensim detom,ved nema ani 12kil a kazde rebro mu spocitam.
@zuzkaprofant ale vy ste ozaj extrem. ta vaha by este bola,ale tie cm su neunosne. maly vladze? je fyzicky zdatny? lebo ak ano,tak by som to neriesila. to je klucove v akej forme je dieta a nie aku ma stavbu

zuzkaprofant
4. aug 2011

@sirinka neviem kolko tu platia popravde jaby som cudzieho cloveka vbyte nestrpela na dlho,;))s
Neviete mi poradit cona bolave hrdlo mna od pondelka boli a homeopat liekynezabrali az tak super aku dokynejdem bo mi povie ze tonicjie je mna boli prava strana hrdla az nadotik ma to boli:(

zuzkaprofant
4. aug 2011

@borocka zeci chris je zdatny ...xixix ja ho niekedy nedobehnemje rychly a vrtky ,preto som tu minule pisala ze nosim kociar lebo dohanat ho po meste nie je velmi super, ;)) len a musiapostava to kazdy pozera🙂)

ladywitch26
4. aug 2011

@zuzkaprofant zuzka, to ide o to, ako si ludia "sadnu".napr. co sme mali druhu aupairku, tak ta kludne este aj teraz k nam chodi na vikend, pride v piatok alebo sobotu a do nedele. pohra sa s deckami, pokecame, my ju nakrmime slovenskymi jedlami atd. proste nie je nam cudzia a ak mam pravdu povedat, tak od prveho dna som mala velmi pozitivne pocity
inak na to hrdlo skus kloktat vlaznu slanu vodu. a hlavne nepi nic teple, radsej take chladnejsie.

stanka najnovsie neda do ust kapustu, huby a papriku. inak sfutruje vsetko.

zuzkaprofant
4. aug 2011

@ladywitch26 ja neviem kloktat stale sa povraciam;) a vcera uz hrdlo bolo dobre len muz ze daj si teplycaj tak somsi dala a sup ho hrdlo ma zase boli aj na dotik;(. Jasne ako si sadneteaked matevelky dom ze ti nezavadzia ked chces mat klud

borocka
4. aug 2011

tak konecne som vsetko docitala, dnes bol urodny den 😝

@zuzkaprofant tak to ste nam stavbou velmi podobny, nasla som potom aj tu druhu vysku. patko ma 11.8kg a 93cm, a tiez je pohyblivy, vrtky a vzdy ma duracelky 100% nabite 😀 😀
uz neriesim co a kolko zje, niekedy ma este vytoci ked sa pre neho trapim s nakupmi a pri vareni, ale tak co uz....hlavne ze je zdravy, klop klop.

sirinka
4. aug 2011

@hoogy
@ladywitch26 dakujem baby...dufam, ze vsetko klapne, budeme zdravi a nebude tam moc prsat hehe

ladywitch26
4. aug 2011

@zuzkaprofant zuzi, ale predtym sme byvali v malinkom, tu uz s nami veronika nebola 😉 a daj si zmrzku, to by malo pomoct

zuzkaprofant
4. aug 2011

@ladywitch26 v irsku sa beru do podnajmu zariadene byty alebo hole ze vsetko si kupujete nove?

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26a veronika nemoze ist k vam naspat a tej rodine zohnat nieco nove ked ste si sadli ci asi nie co

boze ja som konecne po hodine uspala malu akurat pijem vinko a zajtra volan na gyndu mrcha stale nikde doparoma uz mam nerva

zuzkaprofant
4. aug 2011

@kosska3003 kolko ti meska?

kosska3003
4. aug 2011

@zuzkaprofant no ja som dnes 73dc tak ze hooooooooodne a uz som aj injekciu dostala 18 augusta

ladywitch26
4. aug 2011

@zuzkaprofant aj aj...vacsinou su uz zariadene, potom mozu pytat vyssi najom. nezariadene su maloktore. alebo mas len ciastocne. my sme napr. mali v tom prvom este aj pohare a pribory,co nam pokupili. teraz v tomto velkom sme si doniesli svoje

@kosska3003 no to by bolo uplne super, ale asi nie velmi fer voci tej druhej rodine.oni jej uz aj auto kupili, aby mohla k nam jazdit.

zuzkaprofant
4. aug 2011

@kosska3003 Tak dost a aj po injek je to dost,nie si tehu🙂),ja chodim na masaz,resp mna chodi domov masirovat uz od januara a ja mam menzes 16.v mesiaci az sa cudujem ze aj ked je dlhy kratky mesiac stale 16.ranomam a bez bolesti jen tt pred som strasne hladna a noc predtym ma bolu brucho a tak nic🙂/ale ta masaz mi pomaha odorucam alemusi byt pravidelna

iinuska
4. aug 2011

@kosska3003 zeby ??? 😉

ladywitch26
4. aug 2011

@kosska3003 a nemala si aj pri marike testy dlho negativne?

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26
@iinuska
@zuzkaprofant no ja som bola toho 18 u dr a robil mi aj sono a povedal ze som ani ovu nemala tak som tehu neni a ano mala som testy dlho negativne ale teraz ked mi povedal ze som ani ivu nemala a potom uz ani sexik nebol tak tehu nie som zajtra mu volam co sa deje uz mi aj lieky dal na upravu cyklu len ich akosi nemam kedy brat ked mrcha nechodi

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 no to by fakt nebolo fer teda potom asi su isto aj oni s nou spokojny

ladywitch26
4. aug 2011

@kosska3003 vsak kto by nebol. ona ma deti fakt rada. to fakt taku aupair ma malokto.

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 idem to aj ja skopirovat som to este nedala na status mozno sa niaka Varinka ozve hihih

mystery7
4. aug 2011

@borocka my sme velmi jogurtovi. A paradajkovu polievku ma Mirko najradsej, zjedol by jej aj pol litra 😉

@sssimi fazulovu ti mala zje?? U nas je problem so sosovicovou, tak som fazulu ani neskusala 🙄

Mirka nemam povazeneho, ale aj to oblecenie je divne. Mame nohavice 98, ktore nosil v jeseni a na jar. Teraz ked bolo chadnejsie, chcela som mu ich obliect, tak sa zlostil, ze ho tlacia a chcel ich. Dnes som mu kupila rifle z tesca 98 a su mu volne v pase a podohnute. Minule som mu kupila 98 z kik a tiez mu nesedia, nijako ich nechce. Nastastie boli vo vypredaji za 3€, snad ich ponosi Slavko.

@sirinka jeeej, budete sa tam mat super