Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
23. sep 2011

@ladywitch26 takze to nerobite s tym mliekom spravne...podla nasich zakonov haha

ladywitch26
23. sep 2011

@sirinka neboj, jogurty im vraciame cele 😀

iinuska
23. sep 2011
sirinka
23. sep 2011

@borocka ale inac v lidli maju teraz celkom pekne upletove satocky aj s leginami...aspon dnes som ich tam videla...neviem, ci to nebola ale este akcia od pondelka...

ladywitch26
23. sep 2011

@iinuska tak adamko je zivotne cislo 8ka, co je cislo energie (v tarote presnejsie 17ka, stastna hviezda 😉 ) tiez zo dna 1ka, cize individualista a tiez co on nechce, to nespravi, lebo este mame aj to "stastie", ze mame vsetky narodene decka v roku byvola a vacsina este aj v znameni byka, takze s tou tvrdohlavostou musime skor ci neskor pocitat. ale on si len tak v pohode preplava zivotom, kedze tam ma tu hviezdu, co sa poklada za najstastnejsiu kartu v tarote. akurat daj unho pozor, aby nesiel z extremu do extremu. lebo osmicky niekedy maju dni, ze ani nevylezu z postele, a niekedy su naopak sialeni vorkoholici. treba dodrziavat rovnovahu a bude ok. 😉 takze ked to bude niekedy prehanat, treba ho umiernit, aby sa neprepracoval, resp. neprepinal sily az na doraz, lebo osmicky fakt niekedy nevedia,kedy prestat, ked sa pre nieco nadchnu

luba142
23. sep 2011

@ladywitch26 mohla by si aj mne vypocitat aj moje baby? Uz som ti kedysi aj IP pisala ked si to robila skorej,ale akosi sa na mna nedostalo 😒
Kika je 9.10.2003
Barča 10.5.2009

Dakujeeeem 😉

luba142
23. sep 2011

Dnes som kupila aj ja to Cecko v DM tak zacneme davkovat.....vie mi niekto poradit, je tam malinka odmerocka a v nemeckom navode by to malo byt 120 mg...nemylim sa?

mystery7
23. sep 2011

@ladywitch26 jaaaj a mysli aj na mna 😅 Mirko 25.5.2009 a Slavko 4.5.2011 😉

sirinka
23. sep 2011

@luba142 ano, odmerka ma 120mg, ja davam detom 5-6 odmeriek, pokial je okolo nas nejaka viroza....sebe 10, ked uz citim hrdlo alebo sopel, tak 20....

ladywitch26
23. sep 2011

@luba142 pre barborku by malo platit to iste, co som pisala pre adamka pred chvilou, tak este kiku...len uvidim, ako to stiham,lebo fabi spal pol hodinu a protestuje.... 🙄

luba142
23. sep 2011

@sirinka a rozdelujes im to pocas dna? Do akeho mnozstva riedis kolko odmeriek detom ?

mystery7
23. sep 2011

@ladywitch26 jaaaj, ani mi nevrav, ze na mna nevyjde cas 😉 tak to az v3.vlne pridem na rad

luba142
23. sep 2011

@ladywitch26 hmmm tak ked sa pozrem na Adamka a na Barborku tak su uplne iny, myslym,ze Adamko sa tak nenervaci a neni tvrdohlavy ako nasa mala 😀 😀 ...oproti nasej je uplne dobrucky a kludny chlapcek 🙂

sirinka
23. sep 2011

@luba142 nie, to je jedna davka do pohara. napriklad teraz som im dala, lebo klarka mi hovorila cestou zo skolky, ze ma sopliky...

luba142
23. sep 2011

@sirinka hej? a vypiju ti to v pohode?

ladywitch26
23. sep 2011

@luba142 to nie je ani tak o nervaceni, ide o to,ake maju predpoklady do zivota. a inak 10ka je vodcovske cislo...takze sivu mysku mat rozhodne doma nebudes 😉
no a kika je 9ka zo dna, cize skor introvert a 15ka zivotne, co sa redukuje na 6ku a to je cislo lasky a harmonie. ona potrebuje mat vsetko v harmonii, obklopovat sa peknymi vecami atd.a chce, aby aj okolo nej vsade bola len laskava atmosfera. aj ked na niektore veci bacha, lebo obcas maju 6ky sklony hrat lutostive obete. moja segra akonahle zistila,ze ked vyroni slzu, hned sa jej vyhovie, doviedla toto umenie skoro do dokonalosti. 😀

luba142
23. sep 2011

@ladywitch26 hej Kika je taka citlivejsia povaha, hambliva dost a v nejakych situaciach aj utiahnuta, takze to celkom aj sedi 🙂

ladywitch26
23. sep 2011

@ladywitch26 este ma napadlo k barborke, ak sa ti zda,ze je nervna povaha, mozno je to tym,ze nie je v tej osmickovskej rovnovahe. oni maju strasne vela energie a akonahle stratia rovnovahu, tak pruuuser. mozno sa boji,ze jej nieco ujde, ked nebude davat pozor na 100% atd, prilis sa na vsetko sustreduje atd. skus jej den tak nejak zadelit do roznych cinnosti, aby mala aj fyzicku aktivitu, aj psychicku, tak nejak pol na pol. pre osmicky je to fakt velmi dolezite.

ladywitch26
23. sep 2011

@mystery7 fabi si to nakoniec "dobrovolne" rozmyslel, ze si teda este na chvilu lahne, tak to idem mrknut 😀

luba142
23. sep 2011

@ladywitch26 no tak ona by najradsej len pri telke sedela a kukala rozpravky a akonahle jej to nedovolim tak je zle, a uz to ide, musim jej najst nieco ine na zabavu,ale to az potom co sa vynervaci a vyjeduje,ze sa nemoze pozerat, proste nechape to okamzite, neda si to vysvetlit, ze nieco nemoze, musi nastat faza skreku 😠

ladywitch26
23. sep 2011

@mystery7 tak zacnem najskor slavkom...on ma rovnake cislo aj dna, aj zivotne. cista 4ka,cize panovnik v tarote. on bude pragmatik, unho nejake duchovne aktivity nemusis cakat, on bude tvrdy materialista 😀 co sa tyka 4ky, tak potrebuju pravidelny rezim. vsetko na minutu naplanovane, ak z neho vybocis, tak uz moze byt problem. ked bude starsi, bez planu bude strateny. ked pojdete niekam napr. na vylet, tak si spolu normalne napiste zoznam,co si ma zobrat, nech sa podla toho pobali. inak pre 4ky su idealne darceky diare (to uz do dospelosti budes vediet 😉 ) inak je to pedant a manualne zrucny. prenho nebude problem napr. rozobrat auto do najmensieho dielika a potom ho zasa poskladat. das mu do ruky hocijaky plan, a zlozi ti cokolvek podla neho. len fakt potrebuje system. aj ked pojde do skoly, vsetko postupne. mozno mu niektore veci pojdu pomalsie, ale oni sa radi napr.dlhsie zameraju na jednu vec, aby si to poriadne zafixovali do pamate. co sa nauci,to uz nezabudne, tak ho v nicom nenahlite. proste pedant.a ked aj nebude posluchat, staci nanho nahucat a bude posluchat. mozno si pofrfle, oduje sa, ale spravi, lebo poriadok musi byt. 😉
no a mirko je totalne iny. on je zivotna 5ka, cize tiez vodca. taky organizacny typ, ale co on nechce,to nespravi, mozes hucat donho kolko chces.nanho platia jedine logicke argumenty. na slavka bude stacit ako odpoved "lebo som povedala, a hotovo!", na mirka nehrozi...inak je zo dna 7ka, cize rad bude pomahat ludom, ak ho do toho ale nebude nikto nasilu nutit. a tiez si musi zazit vsetko na vlastnej kozi...darmo mu povies, nechod tam, ublizis si, proste on to aj tak skusi..mozu si podat ruky s mojou stankou, ta ma tiez take cisla, aj ked ona ma este trosku horsiu kombinaciu, lebo tam ma 16ku 😒

sirinka
23. sep 2011

@luba142 klara v pohode, magda zvykne protestovat, ale tak v priebehu dna to vypije...preto chcem objednat to cecko z ameriky...

luba142
23. sep 2011

@sirinka ja som zatial dala malej do flase s cajom 2 odmerky, lebo tam ma aj citron a nehovori nic tak zajtra skusim bez citronu a supnem jej tam viacej 🙂 Mne to z Ameriky nechce mm dovolit, ze staci nam aj toto no tak uvidime ako to bude zaberat a potom sa uvidi

sirinka
23. sep 2011

@luba142 ono v podstate staci, len ked treba pit vo vacsom mnozstve, je to problem pre moje deti....

luba142
23. sep 2011

@sirinka tak moja mala nema problem vypit liter za den takze jej to mozem aj podelit a nemusim jej davat celu davku do jedneho pohara, nastastie

kosska3003
23. sep 2011

@ladywitch26 diky moc

sirinka
23. sep 2011

@luba142 no tak by som aj ja mohla...ale...pocas choroby je toto mala davka...treba dat ovela viac, 3-4x tolko...a to uz je na moje deti proste moc. dalsia vec je, ze ako prevencia je to ok, ale ked telo potrebuje zabrat, napriklad ked mas pocit, ze na malu "nieco ide" tak taketo celodenne popijanie nizkych davok nevelmi pomoze, lebo pri chorobe spotreba vitaminu C rapidne stupa a treba to vykryt jednorazovymi vysokymi davkami, aby telo a imunita zabrali...

luba142
23. sep 2011

@sirinka no ved jasne, teraz je v pohode uz mame po nadche takze preventivne nejaku davku okolo 500mg za den dam a dufam,ze uz viroza nepride 🙂

ladywitch26
23. sep 2011

baby, ja toho Csalts davam stanke pol lyzicky do deci vody, je to sice v takej koncentracii trosku kysle, ale vypije na jeden sup a mam istotu, ze je v nej cela davka, lebo keby som jej mala davat pit pocas celeho dna, tak to nehrozi. ona mi stale okrem mlieka vypije max. 3deci vody za den. esteze aspon to mlieko vypije pol litra a aj nejaka ta polievka a ovocie maju vodu v sebe...s fabim je to ovela horsie este, on vodu moc nechce, tiez len mlieko

sirinka
23. sep 2011

@luba142 pocuj a mala ma oblicky v pohode? lebo petot stale upozornuje, ze vysoke davky sa pri poruchach obliciek nesmu davat...