Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
20. okt 2011

@mimi21 inak ja mam na zimu taketo len v zltej http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12211070&tab=0 su perfektne teplucke a nepremoknu len ja som ich teda kupila za menej ako tam je napisane ale to bolo este minuly rok.

mystery7
20. okt 2011

ahojky
Otrasna noc za nami 🙄 Mirko sa o 22 zobudil s placom, ze ho boli usko. Dostal kvapky, ale stale plakal a potom si vypytal sirup. Dala som nurofen. Aj tak bol hore asi 3hodky v kuse a ked som musela ist nakojit Slavka tak hysaaaak. Nechcel byt s mm. Slavko sa o 4:40 pokakal a prebral sa. Bol hodinu hore. Som totalne vymleta. Doobedu behanie po dr a Mirkovi nic nie je. Tak neviem. Zeby zub???

sirinka
20. okt 2011

@mystery7 mohol mat kludne podrazdene usko, bud rada, ze mu nic nie je....

borocka
20. okt 2011

ja som dnes malemu kupila oteplovaky v takku, fajnove, sive s modrym lemom, presite nad a pod kolenom, rovny strih a na vysacke vraj "dievcenska kolekcia". nic dievcenske teda na nich nebolo,akurat ze su pekne...ale nodpustila som si par poznamok pred predavackami, ze teda zasa nic som nevybrala malemu, velkost 98v takku akoby ani neexistovala, aspon teda u chlapcov nie! dokonca ani v kiku som 98 nezohnala 😠 😠 😠 ja uz dakedy len hromzim a nadavam.

ale k tym oteplovakom,rozmyslala som aku bundu k nim dokupim aby ladili, a napadla ma jedine od HM taka modra s klokanim vreckom a zipsom po boku. isto viete co myslim, minulu zimu to bol hit. neviete ci je este k mani a samozrejme ci je aj vhodna na zimu,alebo je len slabsia.

@mystery ja by som tie pancusky kupila. malemu kupujem bezne 86/92 aj dnes som nasla krasne,ale teda vraj 5,50 a to sa mi zdalo moc....

hoogy
20. okt 2011

@borocka ja som minule takto kupila malemu teplaky v obchode som sa nepozerala pacili sa mi tak som ich zobrala a doma pozeram ze dievcenske...nech tam napisu unisex ked sa nevedia rozhodnut :D

hoogy
20. okt 2011

ahojte kocky,tak ja som si nakoniec dnes tie cizmy kupila🙂 za 10 minut som mala nakupene🙂 tak jasne ze som este malemu co to dokupila a este som aj cukraren stihla🙂 ved predsa nedobehnem skor a nepokazim chlapcom poobedie :D

mystery7
20. okt 2011

@sirinka ja som rada, ze je ok, ale crp bolo pozitivne a nic mu nenasli. Myslim, ze to bude zub. Idu mu naraz 2 spodne stolicky. Mozno ho to v noci bolelo tak, ze mu vystrelovalo az do uska. Vies mi poradit este nieco ine na bolest? Ten nurofen nejako slabo v noci zabral.
@borocka to by si ma potesila. Zjtra urobim foto, popozeraj si a rozhodnes sa.

Nechcem to zakriknut, ale dnes bol Mirko zlatusik. Pekne sa sam pohral, v tomto mu skolka ohromne pomohla. Mal len jeden hysak, koli obliekaniu sa k dr ☹ nerobi mi to dobre na psychiku ☹

borocka
20. okt 2011

dnes nikto nikde 😒 a ja som taka nasrdena. aj vcera som bola, len som nemala energiu o tom pisat.
mlady pan hviezdi. vcera som umyvala riady a on reval ze chce pit. vravim mu nech chvilinku vydrzi (mozno 2minutky) ze doumyvam a hned mu dam. explodovala bomba, zacal rumazgat, revat, krik a sam si vzal pohar horuceho caju z kredenca. ten caj bol cerstvo uvareny,este sa luhoval asi tak 10-15cm od kraja. pato si pozna svoj pohar,inak nezvykne brat co mu pride pod ruku,ale zrovna vcera zobral a cely ho na seba vylial 😲 😲 😲 🙄 vdaka bohu mal tricko s gumenou potlacou,tak sa nepopalil az tak, ale zlakol sa a aj mu scervenela hrud.dostal studeny obklad a bol klud. dnes uz nema ani stopu.
a ani nie hodinu na to uz vyvadzal v obyvke,skakal po gauci. u nas je prisny zakaz skakat po gauci ci posteli,ale nechcela som radikalne zakrocit,lebo mam pocit ze posledne dni na neho len kricim a capem ho. napomenula som ho ani neviem kolkokrat a samozrjeme nic 😠 az zletel rybicku dolu z gauca,len tak zadunelo. kolmo na hlavu spadol, muselo to riadne boliet ste aj v chrbtici. tak sa vyreval, ked som sa ubezpecila ze sa "nic nestalo" tak som ho nemojkala a ked prisiel kludny tak som mu len vysvetlovala ze keby ma posluchol,tak by sa nic take nestalo.
a dnes v tomto trende pokracoval. vsetko co poviem tak ho irituje a robi pravy opak. vobec nepocuva, nacvicuje so mnou, raz chce pit,potom uz nechce ked som doniesla pohar. potom chce jst a kym mu spravim tak uz haldny nie je. vymysla ze si nebude obliekat co som mu nachystala. ze nebude upratovat hracky. hra sa s prackou,prestavuje gombiky a koliesko hoci to ma zakazane. rovnako so zehlickou. obstal si gate a ani nemukol...........no dnes ma rozpalil do skolabovania. musela som ho dat do postele,lebo veru neviem co by som mu povedala a spravila. uz som sa nevladala udrzat 🙄 😢
a samozrejme vzdy okolo vsetkeho reval, reval, reval, slintal, soplil, slzy mu tieklo, potom si to utieral do rukavov pripadne do mna (tym ma vytacal este viac). ja uz neviem co s nim

mimi21
20. okt 2011

@hoogy ach ani mi nevrav, ze su dobre, drzala som ich v ruke asi v 3 obchodoch, aj som skusala, ale zdali sa mi siroke, bala som sa ze mi potom bude v nich zima a ze sa zimou ta guma popraska
a nevedela som si vybrat farbu, cierne sa mi zdali obycajne, hnede nic moc, potom boli este take karovane sive a ruzove a potom som este v jednom obchode objavila s napisom hello kitty 😀 😀 😀
a tam vysli na 60e
a mali aj detske a tie boli uzasne 😵

borocka
20. okt 2011

@mystery7 a brali mirkovi krv? alebo ako vedia ze mu nic nie je??

borocka
20. okt 2011

@mystery7 teda akoze krv mu brali,ved tak sa zistuje crp, ale teda urcite im to neukaze kde je problem, len ze tam nejaky zapal je

kosska3003
20. okt 2011

@borocka no s tym nic nespravis podla mna len vydrzat z toho vyrastie

hoogy
20. okt 2011

@mimi21 joj mala si si ich zobrat🙂 inak dnes som bola v pandorfe a tu maju tie karovane neviem ci si nepojdem este aj tie kupit🙂 cosi tej gume nic nie je. a mne je dobre ze su volnejsie lebo ja lubim hrube ponozky v zime a zmestia sa mi. skoda skus pozriet aj na nete je ich dost ja som ich z netu kupovala.

zuzkaprofant
20. okt 2011

@borocka nechaj ho tak nech vresti nevsimaj si ho on prestane uvidi ze nereagujes alebosa smi porozpravaj ze ta srdiecko boli ze je taky zly, je uz velky rozumny ja viem podla kika oni skusaju co mama povoli, u nas tiez niekedy hruza vrestanie ja idem prec robim si svoje on vresti az mi teplaky dava dole taha ja si ho nevsimam potom uz ma len pusinkuje 😀 to chce cas
inac ja zajtra bavim male babo kiko tak ziarli ze sa chova ako babatko len na rukach mi sedi a mojka sa len aby som nezobrala to babatko na rucky , zlaaty je 😀

mystery7
20. okt 2011

@borocka brali krv, crp bolo pozitivne na zapal, ale dychanie ma ciste, hrdlo, nos, uska vsetko bez zapalu. Dufam, ze nevyskoci nieco vazne.
A co sa toho spravania tyka, vitaj v klube. To mame aj my. Poobede ked dlhsie pospi a zobudi sa "prespaty", tak koniec. Sedi v posteli a place, mamka, mamka kde si, pod tu. Ked pridem a chcem pomojkat, tak plac a chod prec. Dnes dookola asi 5x 🙄 mozem ja vysvetlovat, nic nepomaha. Nerozmysla logicky. A to utieranie soplov do mna, aj mna vytaca. Bud som od soplov, alebo ogrckana. Najnovsie mi Slavko zacal cucat tricka, svetre na ramenach. Ma litre slin, tak mam cele plecia mokre 🙄

sirinka
20. okt 2011

@mystery7 pri zuboch koren fialky od bolesti hryzkat...inac z liekov nic...a chamomilla 30CH janulke pekne zabera...

mystery7
20. okt 2011

@sirinka tu chammomilu som kupovala Mirkovi ked sa mu rozbehli zuby a nejako nepomohlo. Celkovo sme si pri Mirkovi zuby riadne odtrpeli. Uz len 2 horne stolicky a snad bude pokoj na 4 roky 😅

luba142
20. okt 2011

@mystery7 no ak mu inde nic nenasli, ja by som este zaniesla moc nech mu daju vysetrit, pre istotu, my sme tak mali po 2 razy ze mala crpko pozitivne ale nebolo jej nic, teda mala teplotu len,tiez jej isli vtedy posledne zuby, ale nakoniec mala v moci bakteriu 😒

borocka
20. okt 2011

@mystery7 sestre robili crp takmer denne medzi chemoskami. zvyklo jej vyskocit,hoci sa citila dobre. vtedy jej kontrolovali biele krvinky. a ake vysoke mal to crpcko?

borocka
20. okt 2011

@mystery7 a oazj, pancusky mi nefot, naco, len mi napis aka je velkost, material, farba pripadne obrazok ak tam je.

borocka
20. okt 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12260105&tab=0
pozrite ake bohove snehule som nasla 😀 😀 akurat ze vyzeraju skor ako holywoodky,teda materialom

mystery7
20. okt 2011

@borocka ok, napisem. Este ti ich aj premeriam. Poslem IP.
@luba142 moc mu nebrali. Ale oni ho vysetruju len tym papierikom. uvidim, co bude dalej ☹

mystery7
20. okt 2011

@borocka pekne su. Na sede dni ako stvorene 😉

jamaat
20. okt 2011

@borocka Tie čižmy sú super.
No tak takú situáciu presne poznáme, len si k tomu ešte pridaj hádzanie o zem a trieskanie hlavou. Inak po tých dvoch razoch, čo sa hrozne vyzúrila a vyrevala (keď som odišla von bez nej, lebo sa nechcela obliekať a keď som hračky odniesla), je teraz trochen kľud.
@mystery7 Ja som tie obdobia hysákov pripisovala tiež aj zubom, ale už má všetky vonku a aj tak bolo hysákové obdobie. A neviem, či nezájdem aj ja s močom k doktorke, lebo Emka si stále cvrká do gatiek, v škôlke sa aj pocikala do postieľky a má ten moč nejaký agresívny, furt cikula a ritka vyštípaná. Alebo sa ohlášajú ďalšie zuby a žiadna pauza nebude. Neviem.

borocka
20. okt 2011

@jamaat @mystery7 akurat ze pato to predvedie aj 10x do dna, len ho to rychlejsie prejde ako vasich. ani neviem co je lepsie 🙄
a ked uz si pri tom,tak pato si tiez kazdy denaspon raz cvrkne, cez denne spanie sa zacal pocikavat a dnes mal vyhodenu ritku. zajtra idem k doktorovi vypisat recept,ale az po obede,tak taky moc uz asi bude na nic. ci myslis ze aj taky mi vezme?

hoogy
20. okt 2011

@jamaat mohla aj troska prechladnut aj matkovi sa teraz dva krat v noci stalo ze sa pocikal.tak som mu dala na noc ponozky a troska som mu prikurila v izbicke a hned to je dobre. je to take prve chladne obdbie co su bez plienok ja to pripisujem tomu

luba142
20. okt 2011

@mystery7 papierik ti neodhali nejake bakterie, my sme davali na mikrobiologiu 😉

hoogy
20. okt 2011

jaj kocky ked vas tu tak citam my teraz take kludne obdobie tak uz len cakam kedy to vypukne.

kosska3003
20. okt 2011

@hoogy aj moja je ako tak kludna pokial sa jej venujem ked chce tak zlate dieta len akosi sa nevie zmierit s tym ze mm je v robote stale sa pyta kde je tatino aj si odpovie ze v robote a dnes ho chcela uz cakat kedy pride no vysvetli jej ze pride za 3 tyzdne az alebo dnes nasla fotku z Bulharska v bazene a ze ona chce ist s tatinom a maminou daleko autom no zlata aj ja by som sla keby to bolo take jednoduche

mystery7
20. okt 2011

@borocka veru neviem co je lepsie. Ci 10x mudrovat a nepocuvat, alebo 1 velky 15min hysak 🙄

@luba142 ved ja viem. Ale mozem aj ja len tak poziadat o vysetrenie mocu na mikrobiologii? Nebudem za to nejako extra platit?