Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
22. okt 2011

a z mojho liecenia nic, lebo mm vzal Mirka na chatu 😅 som zvedava ci nedojdu obaja chori 😝
Ja doma bojujem so Slavkom, pokazilo sa zaspavanie a dnes take place, ze az. Ani vonku v kociku nezaspal, len na rukach a rukach. Neviem co sa deje ☹

sirinka
22. okt 2011

@mystery7 zeby sa uz zubky hlasili?

borocka
22. okt 2011

@sirinka akurta ze pato sa pyta spolahlivo cikat, nepoviem, raz za cas sa neustriehne ked je moc zamestnany, ale teraz posledny tyzden to ide velmi z kopca, a zhodou nahod teda aj soplil a brutalne. a on aj ked si cvrkne tak kolkokrat o tom nevie, musi byt zdolu prechladnuty, lebo inak by reagoval ze ej v mokrom a on to takto ani neciti.
@mystery7 idem pozriet

mystery7
22. okt 2011

neviem, je to mozne ☹ mame teraz doma zubate obdobie 😅

hoogy
22. okt 2011

@borocka tak ho chvilku teplejsie obliekaj to by malo pomoct

ja som sa zase nabehala. otcovi som zhanala narodeninovy darcek no skoncilo to ako vzdy pri knihe. dala som umyt auto aj z vnutra. no chlapik skonstatoval,ze urcite nebolo dlho umyvane a ze si je isty ze mame male dieta:D len som zistila ze maly nam oblial niecim jednu sedacku a neda sa to vycistit. nepoznate nieco dobre na skvrny?

borocka
22. okt 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pobavte sa, vsetky cicusky 😝 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sjuzocka/cla...

sirinka
22. okt 2011

@borocka tak mu daj vysetrit moc, nasad brusnice, moze hoemo cantharis a uvidis, ci pomoze...chlapci velmi zriedkavo trpia na zapal mocoveho mechura...

jamaat
22. okt 2011

@borocka Výborne napísané tie články.

luba142
22. okt 2011

@jamaat chuda Emka, ktovie co jej je, nema zapalene hrdlo ked nechce ani jest,alebo to moze aj z tej horucky byt 😒 ....skore uzdravenie 😉

jamaat
22. okt 2011

@luba142 Skúšala som jej pozerať, ale keď som jej lyžičkou jazyk pritisla, tak ju nadrapovalo a to som videla veľký prd. Ale červené hrdlo nemala.

sirinka
22. okt 2011

@borocka
@jamaat hej, tak od srdca...a hlavne ta trava vyzera byt aj fajne hnojena, aku ma sytozelenu farbu 😀

sirinka
22. okt 2011

@jamaat daj jej ten moc vysetrit, pokial to nevyzera na nejaky infekt dychacich ciest, tak taketo teploty a malatnost byvaju pri zapaloch mocaku...

sirinka
22. okt 2011

@hoogy moje auto dava mm v robote u nich cistit cas od casu a tiez sa chlaci namakaju, aj ma pozdravovat nechali.... 😀

luba142
22. okt 2011

@sirinka
@jamaat hej aj ja som op tom moči chcela napísať,ale reku opýtam sa či nemá zapálené hrdlo 🙂. My ked sme mali naposledy infekciu v moči to mala 3 dni teploty, piatok, sobota,nedela, ale okrem toho vobec nic a v pondelok u dr bolo uz crp zvysene, mala som zo sebou aj moč, dali ho vyšetriť, ale už jej nasadili aj lieky, potom boli výsledky pozitívne na nejakú sice bežnú baktériu,ale nemala by tam byť 🙂. Skus s nou zajst v pondeloik k dr aj s močom a nech jej crpko zmeraju

jamaat
22. okt 2011

@sirinka Tú trávu som si aj ja všimla. 🙂

jamaat
22. okt 2011

@luba142
@sirinka Chystám sa s ňou k lekárke v pondelok a zoberiem aj ten moč.

luba142
22. okt 2011

@jamaat hej pre istotu zober,aby si nemusela behat hore dolu, ak by nic ine na nej nenašli, isto to budú močáky 😒

sirinka
22. okt 2011

@jamaat
@luba142 aj moja klarka tak mala, teploty okolo 38,5, unava a inac vooobec nic...a bol to mocak...

kosska3003
22. okt 2011

@borocka super som sa pobavila na tych clankoch

a skore uzdravenie vsetkym detuchom co su chory 😉

hoogy
22. okt 2011

vsetkym chory skore uzdravenie

@sirinka 🙂 no len moj mm teraz behal na mojom aute takze aj preto tak vyzeralo ale jasne ze to padlo na moju hlavu :D

jamaat
22. okt 2011

@sirinka Veď ja sa vôbec neškriepim, môže to byť, už ma to dávnejšie napadlo. Aj keď pri cikaní sa nesťažuje. A posledne, keď sme boli aj s mužom chorí, tak nás oboch tlačilo často na záchod, to ani nebolo nejakým prechladnutím. Preto chcem kúpiť tie prúžky, čo si dala link, nech si to viem hocikedy odkontrolovať. Inak mužovi dnes v lekárni povedali, že u nich sa nedá, ale že v zdravotníckych potrebách by ich mali mať.

borocka
22. okt 2011

iny pohlad na nase oblubene hysaky 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sjuzocka/cla...

luba142
22. okt 2011

@borocka no tak super clanok asi to vyskusam aj ja 🙂

hoogy
23. okt 2011

ahojte kocky to tu este dnes nik nebol🙂

mystery7
23. okt 2011

ja osm tu uz bola asi 3x, ale ked sa nic nedialo -ani u mna doma, tak nebolo co zaujimave pisat 🙂

sssimi
23. okt 2011

@borocka hmmm spoločné spanie. U nás kapitola sama o sebe. Nikdy som nebola proti spoločnému spaniu do doby než mi malá začala cestovať po posteli a ja som bola viac hore ako som spala. Obdivujem ženy, ktoré dokážu spať aj s detskou nohou nna hlave. Mne stačí že sa Sarah zamrví a som hore.
A momentálne mám problém už aj s mužom. Zvykla som si na tichučko. Včera sme prišli o 3tej z plesu. Unavená som bola statočne a do 6tej som do stropu civela 🙄 Sarah už bola 8:30 hore-a to zaspala až o pol noci, lebo je zvyknutá, že ju uspávam ja a nie babina. No ale mangel mi ju zobral a dobehla som to-vstávala som až 11:30 🙂

ludmilabb
23. okt 2011

@jamaat tema pruzky a ich zhananie z lekarne ma poslali do inej lebo ze nemaju tak som isla snad do troch dalsich s vysvetlenim ze v lekarnach nezozeniem 😅 ze mam ist do zdravotnickych potrieb a ked som dosla tam tak hladeli na mna ako na debila ze vsak to mam ist predsa do lekarne 😠

kosska3003
23. okt 2011

@sssimi tak ste si zatancovali no ja by som mojho chlapa na ples nedostala ten je najradsej v teplakoch aj by sa v nich zenil keby mohol 😀 😀